Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
43 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Październik 2005 (część 2)

> 
amania
czw, 23 lis 2006 - 22:38
Na prośbę blaire otwieram dla was nowy wątek icon_smile.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post czw, 23 lis 2006 - 22:38
Post #1

Na prośbę blaire otwieram dla was nowy wątek icon_smile.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
kachna
czw, 23 lis 2006 - 23:16
Hurrrrrra!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PIERWSZA!
kachna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 633
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 22:25
SkÄ…d: w wodzie lub w betach
Nr użytkownika: 2,901

GG:


post czw, 23 lis 2006 - 23:16
Post #2

Hurrrrrra!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PIERWSZA!

--------------------
user posted image
amania
piÄ…, 24 lis 2006 - 00:00
zapomniałam dodać, że jak najbardziej same możecie zakładać kolejne wątki
pamiętajcie tylko koło setki żeby to zrobić i dać rutynowy icon_wink.gif tytuł - miesiac, rok i część

pozdrawiam icon_smile.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post piÄ…, 24 lis 2006 - 00:00
Post #3

zapomniałam dodać, że jak najbardziej same możecie zakładać kolejne wątki
pamiętajcie tylko koło setki żeby to zrobić i dać rutynowy icon_wink.gif tytuł - miesiac, rok i część

pozdrawiam icon_smile.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
lyszka
piÄ…, 24 lis 2006 - 08:13
A ja druga icon_smile.gif)) o dziwo icon_biggrin.gif
lyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 13:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 294




post piÄ…, 24 lis 2006 - 08:13
Post #4

A ja druga icon_smile.gif)) o dziwo icon_biggrin.gif

--------------------
Lyszka oraz Patyk (28.09.2001r.) i
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/Mioy.jpg[/img]user posted image
Mateuszek (25.09.2005r.)
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/pb46.jpg[/img]user posted image
blaire
piÄ…, 24 lis 2006 - 08:46
No to dziękujemy pani moderator icon_smile.gif
Nie chciałam się "szarogęsić", o założeniu kolejnego będziemy oczywiście pamiętać. Tylko nasze dążenia do setki icon_wink.gif potrawają pewnie kolejny rok icon_twisted.gif
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post piÄ…, 24 lis 2006 - 08:46
Post #5

No to dziękujemy pani moderator icon_smile.gif
Nie chciałam się "szarogęsić", o założeniu kolejnego będziemy oczywiście pamiętać. Tylko nasze dążenia do setki icon_wink.gif potrawają pewnie kolejny rok icon_twisted.gif
Ulinka
piÄ…, 24 lis 2006 - 12:35
No to i ja się w końcu odezwę icon_redface.gif
U Nas wszystko po staremu. Marcel znowu zasmarkany, ale na szczęście bez gorączki. W ubiegłum tygodniu zaliczyliśmy wyprawę do stolicy, ale mój mm tak mi ją zaplanował, że nawet nie miałam czasu odwiedzić znajomych.
Nie wspomne o pokazaniu dziecku uroków Warszawy. Czytaj zoo, starówka z syrenką i.t.p.
Podróż udała się super. Marcel w jedną i drugą stronę spał jak suseł.
Był to test przed styczniem kiedy to wybieramy się do Zakopanego icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kupki w końcu się uspokoiły, ale na mleku bebilon. Marcel pije je od tygodnia i jest o.k. Jeszcze żeby tylko w nocy się nie wybudzał do jedzenia to byłabym icon_lol.gif A tak wciąż trzeba do niego wstawać.

NO i powiem Wam, że miałam ostatnio stracha. Wymioty i takie tam inne dolegliwości typowo ciążowe. Na szczęście test wykazał kresek 1 icon_eek.gif Oj było gorąco. Nie to, że nie chcemy. Ale wciąż mieszkamy z teściami w 16metrach kwadratowych. Nasz dom stanie dopiero na wiosnę, a może i dopiero latem. Zanim go doprowadzimy do użyteczności to ciężko by nam było z 2 dzieci w tym jednym pokoiku. icon_redface.gif Już jest ciężko z wyszstkimi gratami Naszego synka wink.gif
Ulinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 14:21
SkÄ…d: z nad morza
Nr użytkownika: 2,505

GG:


post piÄ…, 24 lis 2006 - 12:35
Post #6

No to i ja się w końcu odezwę icon_redface.gif
U Nas wszystko po staremu. Marcel znowu zasmarkany, ale na szczęście bez gorączki. W ubiegłum tygodniu zaliczyliśmy wyprawę do stolicy, ale mój mm tak mi ją zaplanował, że nawet nie miałam czasu odwiedzić znajomych.
Nie wspomne o pokazaniu dziecku uroków Warszawy. Czytaj zoo, starówka z syrenką i.t.p.
Podróż udała się super. Marcel w jedną i drugą stronę spał jak suseł.
Był to test przed styczniem kiedy to wybieramy się do Zakopanego icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kupki w końcu się uspokoiły, ale na mleku bebilon. Marcel pije je od tygodnia i jest o.k. Jeszcze żeby tylko w nocy się nie wybudzał do jedzenia to byłabym icon_lol.gif A tak wciąż trzeba do niego wstawać.

NO i powiem Wam, że miałam ostatnio stracha. Wymioty i takie tam inne dolegliwości typowo ciążowe. Na szczęście test wykazał kresek 1 icon_eek.gif Oj było gorąco. Nie to, że nie chcemy. Ale wciąż mieszkamy z teściami w 16metrach kwadratowych. Nasz dom stanie dopiero na wiosnę, a może i dopiero latem. Zanim go doprowadzimy do użyteczności to ciężko by nam było z 2 dzieci w tym jednym pokoiku. icon_redface.gif Już jest ciężko z wyszstkimi gratami Naszego synka wink.gif

--------------------


i



blaire
piÄ…, 24 lis 2006 - 18:38
Dziewczyny, wpisujcie siÄ™
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?p=70...7010072#7010072
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post piÄ…, 24 lis 2006 - 18:38
Post #7

Dziewczyny, wpisujcie siÄ™
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?p=70...7010072#7010072
truska
sob, 25 lis 2006 - 10:30
Dzisiaj u nas piekniutka pogoda, wlasnie Michal wyszedł z Weronika na spaerek i chyb ana obiadek do tesciowej, ja zostaje w domciu, musze troche posprzątac .
Napiszcie dziewczyny czym lubia bawic sie wasze dzieciaki??
Bo moja Weronika uwielbia ksiązeczki ale nie te małe , zbieraz z półek dakie duże cięzkie ledwo je w raczkach trzyma i ciagle sobie je ogląda. Nie za często bawi się innymi zabawkami
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 10:30
Post #8

Dzisiaj u nas piekniutka pogoda, wlasnie Michal wyszedł z Weronika na spaerek i chyb ana obiadek do tesciowej, ja zostaje w domciu, musze troche posprzątac .
Napiszcie dziewczyny czym lubia bawic sie wasze dzieciaki??
Bo moja Weronika uwielbia ksiązeczki ale nie te małe , zbieraz z półek dakie duże cięzkie ledwo je w raczkach trzyma i ciagle sobie je ogląda. Nie za często bawi się innymi zabawkami

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
blaire
sob, 25 lis 2006 - 20:21
truska, właśnie z tym mamy problem. Kornel od jakiegoś czasu NICZYM nie chce się bawić... Wszystko go nudzi po 2 minutach... Już nie wiem co wymyślać...
Wczoraj przywiozłam od Kachny samochód z kształtami-klockami. Bawił się nim dzisiaj dosłownie minutę...
Poza tym zdrowieje. Dziś już w ogóle nie było temperatury. Zakupiliśmy w Deichmann'ie buty na zimę-bardzo fajne i cenowo ok, bo za 49 zł.

Zachwycam się grą polskiej reprezentacji mężczyzn w siatkówkę. Znów wygrali mecz 3:0. A jutro o 5:00 grają kolejny. Wstanę? Jak myślicie? wink.gif icon_twisted.gif

Truska, czy możesz mi podać dokładną datę urodzenia i wymiary urodzeniowe Weroniki?
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 20:21
Post #9

truska, właśnie z tym mamy problem. Kornel od jakiegoś czasu NICZYM nie chce się bawić... Wszystko go nudzi po 2 minutach... Już nie wiem co wymyślać...
Wczoraj przywiozłam od Kachny samochód z kształtami-klockami. Bawił się nim dzisiaj dosłownie minutę...
Poza tym zdrowieje. Dziś już w ogóle nie było temperatury. Zakupiliśmy w Deichmann'ie buty na zimę-bardzo fajne i cenowo ok, bo za 49 zł.

Zachwycam się grą polskiej reprezentacji mężczyzn w siatkówkę. Znów wygrali mecz 3:0. A jutro o 5:00 grają kolejny. Wstanę? Jak myślicie? wink.gif icon_twisted.gif

Truska, czy możesz mi podać dokładną datę urodzenia i wymiary urodzeniowe Weroniki?
blaire
sob, 25 lis 2006 - 20:22
Ulinka, a może to gorsze samopoczucie to w związku z przesileniem jesiennym?
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 20:22
Post #10

Ulinka, a może to gorsze samopoczucie to w związku z przesileniem jesiennym?
josh
sob, 25 lis 2006 - 20:46
Ulinka
no popatrz a ja czekam na wszelkie podobne symptomy a tu narazie nic icon_sad.gif

Dobrze że ta "praca" przynajmniej przyjemne icon_wink.gif
josh


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 731
Dołączył: nie, 06 mar 05 - 18:50
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 2,809

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 20:46
Post #11

Ulinka
no popatrz a ja czekam na wszelkie podobne symptomy a tu narazie nic icon_sad.gif

Dobrze że ta "praca" przynajmniej przyjemne icon_wink.gif

--------------------

Tomek (24.10.2005)

Przemek (10.09.2007)
blaire
sob, 25 lis 2006 - 20:55
josh, nie starajcie się za bardzo, tzn nie myślcie o tym,że musicie itd. Jak przestanie wam tak bardzo zależeć to się uda icon_smile.gif
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 20:55
Post #12

josh, nie starajcie się za bardzo, tzn nie myślcie o tym,że musicie itd. Jak przestanie wam tak bardzo zależeć to się uda icon_smile.gif
truska
nie, 26 lis 2006 - 23:58
Weronika ur 13 .10.2005 godzina 14 45 icon_smile.gif
waga 3180 cm 51
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post nie, 26 lis 2006 - 23:58
Post #13

Weronika ur 13 .10.2005 godzina 14 45 icon_smile.gif
waga 3180 cm 51

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
truska
wto, 28 lis 2006 - 08:43
Wczoraj wykorzystalismy z mężem ładna pogode i umyslismy okna
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post wto, 28 lis 2006 - 08:43
Post #14

Wczoraj wykorzystalismy z mężem ładna pogode i umyslismy okna

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
Ewcia78
wto, 28 lis 2006 - 09:05
No to my sie też meldujemy na drugiej części !!!

Dziewczyny postanowiłam sie wziąść za siebie tzn troszke diety, ćwiczenia i dobry krem ujędrniający. Zobaczymy co z tego wyniknie. Pewnie zapału starczy mi na kilka dni... icon_sad.gif Ale trzymajcie za mnie kciuki.

Agatka lubi odkurzacz, zmiotkę. Moja mama ma taki przyrząd do sprzątania na akumlatorek - uwielbia i kłóci sie z nami jak jej to wyłączymy.

Truska fakt pogoda jest super!!! W niedziele byliśmy na spacerku w lesie i było rewelacyjnie.
Okna co prawda jeszcze nie nabrały odpowiedniej mocy urzędowej... icon_lol.gif

Buziaki !!!

A... Jeszcze jedno słownik Agatki poszerzył sie o: dziadzia, ciocia, cycy (ostatnio obudziła sie w środku nocy i zamiast wołać tata lub mama to wołała cycy, cycy icon_lol.gif ), Kora (pies sąsiadów) oraz Zuzia (nasz kot).
Ewcia78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 429
Dołączył: pią, 25 lut 05 - 12:29
Skąd: Ślask cieszyński
Nr użytkownika: 2,763

GG:


post wto, 28 lis 2006 - 09:05
Post #15

No to my sie też meldujemy na drugiej części !!!

Dziewczyny postanowiłam sie wziąść za siebie tzn troszke diety, ćwiczenia i dobry krem ujędrniający. Zobaczymy co z tego wyniknie. Pewnie zapału starczy mi na kilka dni... icon_sad.gif Ale trzymajcie za mnie kciuki.

Agatka lubi odkurzacz, zmiotkę. Moja mama ma taki przyrząd do sprzątania na akumlatorek - uwielbia i kłóci sie z nami jak jej to wyłączymy.

Truska fakt pogoda jest super!!! W niedziele byliśmy na spacerku w lesie i było rewelacyjnie.
Okna co prawda jeszcze nie nabrały odpowiedniej mocy urzędowej... icon_lol.gif

Buziaki !!!

A... Jeszcze jedno słownik Agatki poszerzył sie o: dziadzia, ciocia, cycy (ostatnio obudziła sie w środku nocy i zamiast wołać tata lub mama to wołała cycy, cycy icon_lol.gif ), Kora (pies sąsiadów) oraz Zuzia (nasz kot).

--------------------





Fila
wto, 28 lis 2006 - 20:48
Jasny gwint jak tu sie pozmieniało icon_eek.gif My już zdrowe jesteśmy! Po 3 tygodniach kaszlu i antybiotyku weterynaryjnego wybrałam się w koncu do ludzkiego lekarza, ktory stwierdzil zapalenie oskrzeli i wypisał reklamówkę leków. Najlepsze jest to, że za 4 leki ( w tym steryd wziewny i antybiotyk) zaplaciłam całe 7,80zł icon_lol.gif. Dodam jeszcze, że na wizytę umówiłam się prywatnie do najlepszego internisty w Skierniewicach, a ten... nie wziął nic za konsultacje icon_lol.gif Chyba wywoluje w ludziach litość...czy ja tak marnie wyglądam? icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif
Mam prawo, bo na dworzu byłam dzisiaj po raz pierwszy od tygodnia. Fajnie tak jeździc po mieście i patrzec jaki świat jest piękny ( tym razem nie wypiłam syropku...). Jestem uwięziona, mam areszt domowy przez tę całodobówkę, ale żeby nie zapeszać...tfu przez jedno ramię, tfu przez drugie...powiem cicho, że...chyba mi uda sie ten biznes icon_rolleyes.gif
acha, Romcia wreszcie chodzi od paru dni, ale jeszcze jakie kozły fika icon_eek.gif
Fila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: śro, 20 lip 05 - 18:34
SkÄ…d: Skierniewice
Nr użytkownika: 3,408

GG:


post wto, 28 lis 2006 - 20:48
Post #16

Jasny gwint jak tu sie pozmieniało icon_eek.gif My już zdrowe jesteśmy! Po 3 tygodniach kaszlu i antybiotyku weterynaryjnego wybrałam się w koncu do ludzkiego lekarza, ktory stwierdzil zapalenie oskrzeli i wypisał reklamówkę leków. Najlepsze jest to, że za 4 leki ( w tym steryd wziewny i antybiotyk) zaplaciłam całe 7,80zł icon_lol.gif. Dodam jeszcze, że na wizytę umówiłam się prywatnie do najlepszego internisty w Skierniewicach, a ten... nie wziął nic za konsultacje icon_lol.gif Chyba wywoluje w ludziach litość...czy ja tak marnie wyglądam? icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif
Mam prawo, bo na dworzu byłam dzisiaj po raz pierwszy od tygodnia. Fajnie tak jeździc po mieście i patrzec jaki świat jest piękny ( tym razem nie wypiłam syropku...). Jestem uwięziona, mam areszt domowy przez tę całodobówkę, ale żeby nie zapeszać...tfu przez jedno ramię, tfu przez drugie...powiem cicho, że...chyba mi uda sie ten biznes icon_rolleyes.gif
acha, Romcia wreszcie chodzi od paru dni, ale jeszcze jakie kozły fika icon_eek.gif
kachna
śro, 29 lis 2006 - 23:26


helooooo!

to Ja - Oskarek!

ciiiisza?
kachna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 633
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 22:25
SkÄ…d: w wodzie lub w betach
Nr użytkownika: 2,901

GG:


post śro, 29 lis 2006 - 23:26
Post #17



helooooo!

to Ja - Oskarek!

ciiiisza?

--------------------
user posted image
Fila
czw, 30 lis 2006 - 11:24
kachna- ależ on wydoroślał!!! Urosły mu włosy...i Tobie na rękach... icon_confused.gif
przepraszam, głupi żart...
Co z Kornelkiem? MartwiÄ™ siÄ™...
Fila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: śro, 20 lip 05 - 18:34
SkÄ…d: Skierniewice
Nr użytkownika: 3,408

GG:


post czw, 30 lis 2006 - 11:24
Post #18

kachna- ależ on wydoroślał!!! Urosły mu włosy...i Tobie na rękach... icon_confused.gif
przepraszam, głupi żart...
Co z Kornelkiem? MartwiÄ™ siÄ™...
blaire
czw, 30 lis 2006 - 13:26
Póki co wyniki zadowalające, tzn leukocyty na pograniczu, ale jeszcze w normie, gazometria podobnie, RTG czysty, rozmaz iście wirusowy. Dzisiejszą noc spędziliśmy w domu, nadchodząca zapowiada się podobnie- z obawy na szelający wirus rota na oddziale i wszystkie inne paskudztwa.
O tak, Oskarek wydoroślał. Widziałam Go kilka dni temu. Grzywkę ma obciętą. A Kachna owłosiona niezła icon_twisted.gif Kasiu, czy to dziadek czy tatuś?
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post czw, 30 lis 2006 - 13:26
Post #19

Póki co wyniki zadowalające, tzn leukocyty na pograniczu, ale jeszcze w normie, gazometria podobnie, RTG czysty, rozmaz iście wirusowy. Dzisiejszą noc spędziliśmy w domu, nadchodząca zapowiada się podobnie- z obawy na szelający wirus rota na oddziale i wszystkie inne paskudztwa.
O tak, Oskarek wydoroślał. Widziałam Go kilka dni temu. Grzywkę ma obciętą. A Kachna owłosiona niezła icon_twisted.gif Kasiu, czy to dziadek czy tatuś?
Nadia_M
czw, 30 lis 2006 - 14:29
Witam Dziewczyny!!

Blaire, duzo zdrowka dla Kornelka!!!

Kachna, Oskarek sliczny i jaki juz duzy icon_smile.gif

U nas nic nowego, Karola rosnie i rozrabia icon_biggrin.gif Biega po calym domu ale martwi mnie troche ze nie mowi, po swojemu i owszem ale zadnych konkretnych slow, poczekamy zobaczymy.

Macie jakies pomysly na prezenty gwizdkowe? Jest tyle tego ze trudno cos wybrac icon_smile.gif


Pozdrawiam!!!
Nadia_M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 146
Dołączył: nie, 05 cze 05 - 19:56
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 3,230




post czw, 30 lis 2006 - 14:29
Post #20

Witam Dziewczyny!!

Blaire, duzo zdrowka dla Kornelka!!!

Kachna, Oskarek sliczny i jaki juz duzy icon_smile.gif

U nas nic nowego, Karola rosnie i rozrabia icon_biggrin.gif Biega po calym domu ale martwi mnie troche ze nie mowi, po swojemu i owszem ale zadnych konkretnych slow, poczekamy zobaczymy.

Macie jakies pomysly na prezenty gwizdkowe? Jest tyle tego ze trudno cos wybrac icon_smile.gif


Pozdrawiam!!!

--------------------


> Październik 2005 (część 2)
Start new topic
Reply to this topic
43 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 07:55
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama