Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
50 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Grudzień 2005 (część 2)

> 
amania
czw, 23 lis 2006 - 22:41
Zapraszam icon_smile.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post czw, 23 lis 2006 - 22:41
Post #1

Zapraszam icon_smile.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
moonkia
czw, 23 lis 2006 - 22:48
no i nie dali poczekac do grudnia icon_wink.gif
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post czw, 23 lis 2006 - 22:48
Post #2

no i nie dali poczekac do grudnia icon_wink.gif

--------------------
amania
piÄ…, 24 lis 2006 - 00:04
moonkia icon_sad.gif nie wiedziałam, ze chciałyście do grudnia doczekać icon_sad.gif
jeśli to bardzo ważne, to odwieszę wam wątek jeszcze na tydzień icon_wink.gif
dajcie znać w razie czego

a w przyszłosci jak najbardziej możecie same zakładać nowe wątki
tylko proszę, żebyście to robiły tak koło setki icon_wink.gif i dawały taki tytuł jak teraz, zaznaczając odpowiednią część

pozdrawiam:)
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post piÄ…, 24 lis 2006 - 00:04
Post #3

moonkia icon_sad.gif nie wiedziałam, ze chciałyście do grudnia doczekać icon_sad.gif
jeśli to bardzo ważne, to odwieszę wam wątek jeszcze na tydzień icon_wink.gif
dajcie znać w razie czego

a w przyszłosci jak najbardziej możecie same zakładać nowe wątki
tylko proszę, żebyście to robiły tak koło setki icon_wink.gif i dawały taki tytuł jak teraz, zaznaczając odpowiednią część

pozdrawiam:)

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
moonkia
piÄ…, 24 lis 2006 - 08:01
amania mysle, ze nie ma potrzeby odwieszac watku wink.gif

i tak juz sie prosilo zeby zaczac cos nowego
icon_smile.gif
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post piÄ…, 24 lis 2006 - 08:01
Post #4

amania mysle, ze nie ma potrzeby odwieszac watku wink.gif

i tak juz sie prosilo zeby zaczac cos nowego
icon_smile.gif

--------------------
esel
piÄ…, 24 lis 2006 - 08:35
Witam w nowym wÄ…tku icon_smile.gif

I tak za kilka dni, jeszcze w listopadzie, bedziemy składać życzenia pierwszemu Roczniakowi icon_smile.gif
esel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 608
Dołączył: pią, 17 paź 03 - 18:29
Nr użytkownika: 1,118




post piÄ…, 24 lis 2006 - 08:35
Post #5

Witam w nowym wÄ…tku icon_smile.gif

I tak za kilka dni, jeszcze w listopadzie, bedziemy składać życzenia pierwszemu Roczniakowi icon_smile.gif
moonkia
piÄ…, 24 lis 2006 - 10:00
esel jak Mati?

Majo a Martunia?
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post piÄ…, 24 lis 2006 - 10:00
Post #6

esel jak Mati?

Majo a Martunia?

--------------------
Izabelka
piÄ…, 24 lis 2006 - 10:23
hej icon_biggrin.gif widze że nas przeniesli icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Jak tam Martunia , biegunka przeszła?
Moonkia jak mała ? przechodz jej ta pleśniawka?
Libi jak po powrocie męza ? jak Zuzia, jej relacje z tatusiem?

A ten Bebilon to poprostu szok , jak można takie mleko na rynek wypuszczać!!! icon_twisted.gif

U mnie w domu mały szpitalik, ja przeziębiona, mąż chory icon_sad.gif < Maciek sie dzielnie trzyma a nasza Julka zaczęła chodzic !!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Izabelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 527
Dołączył: pią, 23 wrz 05 - 12:03
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,694

GG:


post piÄ…, 24 lis 2006 - 10:23
Post #7

hej icon_biggrin.gif widze że nas przeniesli icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Jak tam Martunia , biegunka przeszła?
Moonkia jak mała ? przechodz jej ta pleśniawka?
Libi jak po powrocie męza ? jak Zuzia, jej relacje z tatusiem?

A ten Bebilon to poprostu szok , jak można takie mleko na rynek wypuszczać!!! icon_twisted.gif

U mnie w domu mały szpitalik, ja przeziębiona, mąż chory icon_sad.gif < Maciek sie dzielnie trzyma a nasza Julka zaczęła chodzic !!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Iza mama Ma?ka 13.05.1995

i Julki 17.12.2005

Libi
piÄ…, 24 lis 2006 - 10:37
Witam w nowym wÄ…tku icon_biggrin.gif

Gratuluję Juleczce pierwszych kroczków icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Teraz to będzie się działo icon_lol.gif

Co do męża to świetnie daje sobie radę z Zuzią:) Usypia ją i wstaje w nocy do niej 03.gif

Jeszcze z karmieniem sobie musi poradzić co jest wielką sztuką i będzie ok icon_biggrin.gif Zmiana pieluszki tez powoli nie robi się problemem icon_smile.gif

Tak więc mam nową nianię w domu i gosposię zarazem, bo mąż jest teraz na urlopie aż do lutego icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post piÄ…, 24 lis 2006 - 10:37
Post #8

Witam w nowym wÄ…tku icon_biggrin.gif

Gratuluję Juleczce pierwszych kroczków icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Teraz to będzie się działo icon_lol.gif

Co do męża to świetnie daje sobie radę z Zuzią:) Usypia ją i wstaje w nocy do niej 03.gif

Jeszcze z karmieniem sobie musi poradzić co jest wielką sztuką i będzie ok icon_biggrin.gif Zmiana pieluszki tez powoli nie robi się problemem icon_smile.gif

Tak więc mam nową nianię w domu i gosposię zarazem, bo mąż jest teraz na urlopie aż do lutego icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
agab26

Go??







post piÄ…, 24 lis 2006 - 14:05
Post #9

dziewczyny ale sie rozgadałyśmy, że aż musieli nam wątek zamknąć icon_lol.gif

libi - dobrze Ci teraz z mężem, ale musi nadrobić wszystkie zaległości icon_wink.gif

izabelko - gratulacje dla małej

ja wczoraj powiedziałam mężowi, że nadszedł czas aby i on zaczął usypiać małą, zobaczymy co z tego wyjdzie
esel
piÄ…, 24 lis 2006 - 14:05
Dziękuję za troskę o Matisia icon_smile.gif Już lepiej, tzn. nie ma gorączki, choć niestety nadal maruderstwo na porządku dziennym icon_rolleyes.gif I w nocy pobudki co godzinę.Dzisiaj sama musiałam wstawać do niego, bo mąż we Wrocławiu.Wieczorem wraca, a jutro jego urodziny. icon_smile.gif

Libi, mój mąż chyba w życiu nie zmienił pieluszki Mateuszowi, tak więc podziwiam Twojego Męża i innych mężów, dla których czynność ta nie stanowi problemu wink.gif

Gratulacje dla chodzÄ…cej Julki!!! icon_biggrin.gif
esel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 608
Dołączył: pią, 17 paź 03 - 18:29
Nr użytkownika: 1,118




post piÄ…, 24 lis 2006 - 14:05
Post #10

Dziękuję za troskę o Matisia icon_smile.gif Już lepiej, tzn. nie ma gorączki, choć niestety nadal maruderstwo na porządku dziennym icon_rolleyes.gif I w nocy pobudki co godzinę.Dzisiaj sama musiałam wstawać do niego, bo mąż we Wrocławiu.Wieczorem wraca, a jutro jego urodziny. icon_smile.gif

Libi, mój mąż chyba w życiu nie zmienił pieluszki Mateuszowi, tak więc podziwiam Twojego Męża i innych mężów, dla których czynność ta nie stanowi problemu wink.gif

Gratulacje dla chodzÄ…cej Julki!!! icon_biggrin.gif
salsa
piÄ…, 24 lis 2006 - 14:45
Witam w nowym wątku! Chyba bijemy rekordy ilości stron!

No to ja sie pochwalę że chyba nieźle męża wyćwiczyłam icon_wink.gif
Kąpie zawsze (no chyba że po pifku), karmi popołudniami i na noc, przewija, wstaje w nocy niestety tylko w weekendy (wtedy nie musi rano wstać do pracy, a ja się mogę wyspać). Ma czasem problemy z proporcjami przy robieniu kaszki i myli butelki, ale to zrozumiałe, w końcu do mleka inna, do kleiku inna i do kaszki inna. Wybaczam mu nawet jak da pić w butli ze smokiem z dziurą do gęstej kaszki (własnoręcznie powiększoną) icon_lol.gif

Ada już chodzi jak wyścigówka, wlazła wczoraj po kółku od wózka na tapczan. Dolne jedynki pięknie rosną, czekamy na następne ząbale (powiedzcie mi które są następne i jakiego odstępu czasowego mogę się spodziewać).

Jak tam się miewają pleśniawki?
salsa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 182
Dołączył: nie, 15 maj 05 - 18:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 3,144




post piÄ…, 24 lis 2006 - 14:45
Post #11

Witam w nowym wątku! Chyba bijemy rekordy ilości stron!

No to ja sie pochwalę że chyba nieźle męża wyćwiczyłam icon_wink.gif
Kąpie zawsze (no chyba że po pifku), karmi popołudniami i na noc, przewija, wstaje w nocy niestety tylko w weekendy (wtedy nie musi rano wstać do pracy, a ja się mogę wyspać). Ma czasem problemy z proporcjami przy robieniu kaszki i myli butelki, ale to zrozumiałe, w końcu do mleka inna, do kleiku inna i do kaszki inna. Wybaczam mu nawet jak da pić w butli ze smokiem z dziurą do gęstej kaszki (własnoręcznie powiększoną) icon_lol.gif

Ada już chodzi jak wyścigówka, wlazła wczoraj po kółku od wózka na tapczan. Dolne jedynki pięknie rosną, czekamy na następne ząbale (powiedzcie mi które są następne i jakiego odstępu czasowego mogę się spodziewać).

Jak tam się miewają pleśniawki?

--------------------
user posted imageuser posted image
moonkia
piÄ…, 24 lis 2006 - 14:54
plesniawy zeszly, ale jeszcze jej bede paszczydlo przecierac ze dwa dni

pogoda dzis u nas fantastyczna, bylysmy na dlugim spacerku, wrocilysmy M zjadla obiadek i spi. juz nie pamietam kiedy tak spokojnie zasnela icon_biggrin.gif


salsa u nas dolne jedynki wyszly jak M miala 5 miesiecy, gorne jak miala 8 miesiecy, bylo 2 tyg. przerwy i w ciagu tygodnia wyszly jej 3 dwojki. czwartej dwojki nie mamy i wciaz czekmay, czworki zaczely sie pchac

sadze, ze TO kazde dziecko ma inaczej

ja na meza narzekac nie moge, wraca o 18 i zajmuje sie M, kapie ze mna, wszytsko nam szykuje, jedzonko nocne tez on robi, przewija i w weekendy jak trzeba zostaje z mala.

kiedys musial wyjechac i trzeba bylo sobie radzic z kapaniem i jedzeniem wieczorem samemu i wstyd sie przyznac ale wode do kapania zrobilam za ciepla, a jedzenie za zimne icon_redface.gif

w kaszkach butelkowych on jest ekspertem, ja w lyzeczkowych icon_lol.gif
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post piÄ…, 24 lis 2006 - 14:54
Post #12

plesniawy zeszly, ale jeszcze jej bede paszczydlo przecierac ze dwa dni

pogoda dzis u nas fantastyczna, bylysmy na dlugim spacerku, wrocilysmy M zjadla obiadek i spi. juz nie pamietam kiedy tak spokojnie zasnela icon_biggrin.gif


salsa u nas dolne jedynki wyszly jak M miala 5 miesiecy, gorne jak miala 8 miesiecy, bylo 2 tyg. przerwy i w ciagu tygodnia wyszly jej 3 dwojki. czwartej dwojki nie mamy i wciaz czekmay, czworki zaczely sie pchac

sadze, ze TO kazde dziecko ma inaczej

ja na meza narzekac nie moge, wraca o 18 i zajmuje sie M, kapie ze mna, wszytsko nam szykuje, jedzonko nocne tez on robi, przewija i w weekendy jak trzeba zostaje z mala.

kiedys musial wyjechac i trzeba bylo sobie radzic z kapaniem i jedzeniem wieczorem samemu i wstyd sie przyznac ale wode do kapania zrobilam za ciepla, a jedzenie za zimne icon_redface.gif

w kaszkach butelkowych on jest ekspertem, ja w lyzeczkowych icon_lol.gif

--------------------
moonkia
piÄ…, 24 lis 2006 - 14:55
aa powiedzcie
wartko kupowac pchacza-popychacza?
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post piÄ…, 24 lis 2006 - 14:55
Post #13

aa powiedzcie
wartko kupowac pchacza-popychacza?

--------------------
esel
piÄ…, 24 lis 2006 - 15:10
Ja własnie o tym myślę jako prezencie na roczek, z tym że "popychacz", który widziałam, można później zmienić na jeździdło.

Mati uwielbia pchac wózki Karolinki, pcha jej stolik (potrafi go wypchnąc poza pokój icon_eek.gif ), krzesła, widzę że ma wieeelką potrzebę pchania icon_wink.gif
esel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 608
Dołączył: pią, 17 paź 03 - 18:29
Nr użytkownika: 1,118




post piÄ…, 24 lis 2006 - 15:10
Post #14

Ja własnie o tym myślę jako prezencie na roczek, z tym że "popychacz", który widziałam, można później zmienić na jeździdło.

Mati uwielbia pchac wózki Karolinki, pcha jej stolik (potrafi go wypchnąc poza pokój icon_eek.gif ), krzesła, widzę że ma wieeelką potrzebę pchania icon_wink.gif
moonkia
piÄ…, 24 lis 2006 - 22:56
no ja wlasnie neiw iem jak M zaakceptuje popychacza icon_rolleyes.gif

cala masa rzeczy sie nei sprawdzila jesli o me dziecie chodzi

pojdziemy chyba do sklepu
pokazem i bedziemy obserwowac icon_wink.gif
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post piÄ…, 24 lis 2006 - 22:56
Post #15

no ja wlasnie neiw iem jak M zaakceptuje popychacza icon_rolleyes.gif

cala masa rzeczy sie nei sprawdzila jesli o me dziecie chodzi

pojdziemy chyba do sklepu
pokazem i bedziemy obserwowac icon_wink.gif

--------------------
esel
piÄ…, 24 lis 2006 - 23:47
Fakt. Ja nawet widzę, że to co przydawało się w przypadku Karoliny zupełnie nie sprawdziło się przy Mateuszu.I na odwrót.
esel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 608
Dołączył: pią, 17 paź 03 - 18:29
Nr użytkownika: 1,118




post piÄ…, 24 lis 2006 - 23:47
Post #16

Fakt. Ja nawet widzę, że to co przydawało się w przypadku Karoliny zupełnie nie sprawdziło się przy Mateuszu.I na odwrót.
ewetka
sob, 25 lis 2006 - 11:51
Ja też się melduję w nowym wątku.
Co do pchacza-pocychacza ja mam po Maćku. Dostał na roczek takie autko do pchania. Jak jeździ to mrugają kolorowe światełka, grają na zmianę 3 melodyjki , przewracają się oczy i jest jeszcze taki sorter do klocków- trzy kształty do wijania młoteczkiem. Maciek zaczął z tym chodzić, kiedy się nauczyl chodzić i bawił się wbijaniem klocków, ale to jak miała jakiś rok z hakiem. Za to Ania ku mojemu zdziwieniu zasuwa z tym samochodzikiem od miesiaca (sama jeszcze nie chodzi). Podchodzi i sama przy nim wstaje i fru na mieszkanie. Każde dziecko ma inne upodobania icon_biggrin.gif
ewetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,550
Dołączył: pią, 16 kwi 04 - 22:58
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 1,666

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 11:51
Post #17

Ja też się melduję w nowym wątku.
Co do pchacza-pocychacza ja mam po Maćku. Dostał na roczek takie autko do pchania. Jak jeździ to mrugają kolorowe światełka, grają na zmianę 3 melodyjki , przewracają się oczy i jest jeszcze taki sorter do klocków- trzy kształty do wijania młoteczkiem. Maciek zaczął z tym chodzić, kiedy się nauczyl chodzić i bawił się wbijaniem klocków, ale to jak miała jakiś rok z hakiem. Za to Ania ku mojemu zdziwieniu zasuwa z tym samochodzikiem od miesiaca (sama jeszcze nie chodzi). Podchodzi i sama przy nim wstaje i fru na mieszkanie. Każde dziecko ma inne upodobania icon_biggrin.gif

--------------------
Ewka z Maciusiem(19-11-2003), AniÄ… (01-12-2005) i OlÄ… (18-08-2007)
esel
sob, 25 lis 2006 - 13:00
Dziewczyny, Mateuszowi wyszła na plecach dziwna wysypka,która się powiększa, po tych trzech dniach gorączkowania to wyglądałoby na trzydniówkę.

Jak wygląda wysypka przy trzydniówce?
esel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 608
Dołączył: pią, 17 paź 03 - 18:29
Nr użytkownika: 1,118




post sob, 25 lis 2006 - 13:00
Post #18

Dziewczyny, Mateuszowi wyszła na plecach dziwna wysypka,która się powiększa, po tych trzech dniach gorączkowania to wyglądałoby na trzydniówkę.

Jak wygląda wysypka przy trzydniówce?
Izabelka
sob, 25 lis 2006 - 18:34
Esel z tego co pamietam to mój Maciek miał po trzech dnich goraczki na pleckach taka drobniutka czerwona kaszke , cała wysypka miała wielkość pomarańczy , nie większa.

Libi to teraz małżonek ma możliwoścć przynajmniej częściowo wink.gif nadrobienia zaległośći przy opiece nad dziećmi, zwłaszcza małą Zuzia icon_smile.gif no i obiadki będziesz mieć jak głodna z pracy wrócisz wink.gif

Moonkia dobrze że Maryni przechodzi a nieprzyjemna dolegliwość. icon_smile.gif

A u nas no cóż trenujemy chodzenie icon_smile.gif i częste z hukiem klapnięcia na ziemie wink.gif wchodzimy i schodzimy z łóżka, urządzamy dzikie gonitwy na czworakach z bratem wink.gif
i już kończymy bo zaczyna mała rozrabiac i nie moge pisac

papa
Izabelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 527
Dołączył: pią, 23 wrz 05 - 12:03
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,694

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 18:34
Post #19

Esel z tego co pamietam to mój Maciek miał po trzech dnich goraczki na pleckach taka drobniutka czerwona kaszke , cała wysypka miała wielkość pomarańczy , nie większa.

Libi to teraz małżonek ma możliwoścć przynajmniej częściowo wink.gif nadrobienia zaległośći przy opiece nad dziećmi, zwłaszcza małą Zuzia icon_smile.gif no i obiadki będziesz mieć jak głodna z pracy wrócisz wink.gif

Moonkia dobrze że Maryni przechodzi a nieprzyjemna dolegliwość. icon_smile.gif

A u nas no cóż trenujemy chodzenie icon_smile.gif i częste z hukiem klapnięcia na ziemie wink.gif wchodzimy i schodzimy z łóżka, urządzamy dzikie gonitwy na czworakach z bratem wink.gif
i już kończymy bo zaczyna mała rozrabiac i nie moge pisac

papa

--------------------
Iza mama Ma?ka 13.05.1995

i Julki 17.12.2005

moonkia
pon, 27 lis 2006 - 09:53
ewetko tort zamowiony? wink.gif
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post pon, 27 lis 2006 - 09:53
Post #20

ewetko tort zamowiony? wink.gif

--------------------
> GrudzieÅ„ 2005 (część 2)
Start new topic
Reply to this topic
50 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 00:55
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama