Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
50 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

Grudzień 2005 (część 2)

> 
Izabelka
pon, 27 lis 2006 - 10:42
Moonkia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif wy tez powoli się szykujcie icon_biggrin.gif to jeszcze tylko miesiąc!!!! Buziaczki dla 11-miesięcznej Maryni icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Agab oglądałam zdjęcia na stronce icon_biggrin.gif piękne no i hobby małżonek ma fajne , bardzo interesujące i wymagajace chyba cierpliwości no nie?

Ja właśnie zaczynam czyścić wykładziny icon_smile.gif musze rozplanować jakoś te prace bo pokoji 4 i troszke zarosło kurzem wink.gif a sprzątam tylko jak Jula śpi więc troche mi to zajmnie wink.gif icon_lol.gif

Ładna pogoda więc szybko obiadek i spacerek icon_biggrin.gif Przy takiej pogodzie ile jesteście na dworze??godzine czy więcej?

no to za pare dni pierwsze urodzinki naszych grudniowych dzieciaczków icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Izabelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 527
Dołączył: pią, 23 wrz 05 - 12:03
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,694

GG:


post pon, 27 lis 2006 - 10:42
Post #21

Moonkia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif wy tez powoli się szykujcie icon_biggrin.gif to jeszcze tylko miesiąc!!!! Buziaczki dla 11-miesięcznej Maryni icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Agab oglądałam zdjęcia na stronce icon_biggrin.gif piękne no i hobby małżonek ma fajne , bardzo interesujące i wymagajace chyba cierpliwości no nie?

Ja właśnie zaczynam czyścić wykładziny icon_smile.gif musze rozplanować jakoś te prace bo pokoji 4 i troszke zarosło kurzem wink.gif a sprzątam tylko jak Jula śpi więc troche mi to zajmnie wink.gif icon_lol.gif

Ładna pogoda więc szybko obiadek i spacerek icon_biggrin.gif Przy takiej pogodzie ile jesteście na dworze??godzine czy więcej?

no to za pare dni pierwsze urodzinki naszych grudniowych dzieciaczków icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Iza mama Ma?ka 13.05.1995

i Julki 17.12.2005

ewetka
pon, 27 lis 2006 - 11:27
CYTAT(moonkia)
ewetko tort zamowiony? wink.gif


Zamówiony, ale dopiero na niedzielę. W piątek zanim wszyscy pokończa pracę, to juz czas dzieciaki położyć do snu, w sobotę chrzestny do pracy idzie, więc imprezka w niedzielę icon_biggrin.gif

Ale Pawełek Niusi jest pierwszy. To już za 2 dni!!!

A ja dzisiaj miałam noc przekichaną. Uparłam się, ze laske od piersi odstawię. Ostatni raz nakarmiłam ja o 21 i potem tylko wodę podawałam do picia, bo mleka modyfikowanego nie chce. Co godzine był ryk i tulenie. Zasypiała po klku łykach wody. O 5 dałam jej drugi raz pierś, bo już się nie dawała uspokoić. O 9 było śniadanie- zrobiłam kaszkę mleczno-ryżową. Myślicie, ze zjadła? 2 łyżeczki. Zrobiłam jej ćwiartkę bułki z wędliną i zjadła. Teraz jej dałam Danio 130 gramowe. O Matko jak ja to przeżyję. Żeby tylko zaczęł jeśc normalne posiłki, bo ona tak po 5 łyżeczke i koniec, a waży 8800 przy 78 cm.
ewetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,550
Dołączył: pią, 16 kwi 04 - 22:58
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 1,666

GG:


post pon, 27 lis 2006 - 11:27
Post #22

CYTAT(moonkia)
ewetko tort zamowiony? wink.gif


Zamówiony, ale dopiero na niedzielę. W piątek zanim wszyscy pokończa pracę, to juz czas dzieciaki położyć do snu, w sobotę chrzestny do pracy idzie, więc imprezka w niedzielę icon_biggrin.gif

Ale Pawełek Niusi jest pierwszy. To już za 2 dni!!!

A ja dzisiaj miałam noc przekichaną. Uparłam się, ze laske od piersi odstawię. Ostatni raz nakarmiłam ja o 21 i potem tylko wodę podawałam do picia, bo mleka modyfikowanego nie chce. Co godzine był ryk i tulenie. Zasypiała po klku łykach wody. O 5 dałam jej drugi raz pierś, bo już się nie dawała uspokoić. O 9 było śniadanie- zrobiłam kaszkę mleczno-ryżową. Myślicie, ze zjadła? 2 łyżeczki. Zrobiłam jej ćwiartkę bułki z wędliną i zjadła. Teraz jej dałam Danio 130 gramowe. O Matko jak ja to przeżyję. Żeby tylko zaczęł jeśc normalne posiłki, bo ona tak po 5 łyżeczke i koniec, a waży 8800 przy 78 cm.

--------------------
Ewka z Maciusiem(19-11-2003), Anią (01-12-2005) i Olą (18-08-2007)
Majo (Majeczki)
pon, 27 lis 2006 - 12:19
Cześć dziewczyny icon_biggrin.gif Wreszcie udało mi się dotrzeć do komputera

Martunia już czuje się lepiej, a właściwie to ona cały czas czuła się świetnie wink.gif Nikt by się nie domyślił, że dziecku coś dolega.
Dzięki biegunce mamy jeden sukces MARTA JUZ NIE POTRZEBUJE CYCUSIA 03.gif Zauważyłam, że mleko (również moje) podrażniało jej dodatkowo żołądek, więc starałam się nie karmić piersią. Na to miejsce dałam jej, kupione kiedyś przez pomyłke, Bebiko sojowe, i okazało się, że Martuni smakuje to paskudztwo 10.gif

Marcia biega już po całym domu icon_smile.gif Ostatnio nauczyła się wspinać na bujany fotel. Mało zawału nie dostałam icon_rolleyes.gif wink.gif
Lepiej niż siostra też radzi sobie z otwieraniem butelki z Kubusia playa, a ostatnio odkręciła nawet krem do rąk.

Pogoda i u nas świetna. Marta przespała wczoraj na dworze dwie godziny icon_biggrin.gif
Majo (Majeczki)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: wto, 14 cze 05 - 18:55
Skąd: okolice Kielc
Nr użytkownika: 3,269




post pon, 27 lis 2006 - 12:19
Post #23

Cześć dziewczyny icon_biggrin.gif Wreszcie udało mi się dotrzeć do komputera

Martunia już czuje się lepiej, a właściwie to ona cały czas czuła się świetnie wink.gif Nikt by się nie domyślił, że dziecku coś dolega.
Dzięki biegunce mamy jeden sukces MARTA JUZ NIE POTRZEBUJE CYCUSIA 03.gif Zauważyłam, że mleko (również moje) podrażniało jej dodatkowo żołądek, więc starałam się nie karmić piersią. Na to miejsce dałam jej, kupione kiedyś przez pomyłke, Bebiko sojowe, i okazało się, że Martuni smakuje to paskudztwo 10.gif

Marcia biega już po całym domu icon_smile.gif Ostatnio nauczyła się wspinać na bujany fotel. Mało zawału nie dostałam icon_rolleyes.gif wink.gif
Lepiej niż siostra też radzi sobie z otwieraniem butelki z Kubusia playa, a ostatnio odkręciła nawet krem do rąk.

Pogoda i u nas świetna. Marta przespała wczoraj na dworze dwie godziny icon_biggrin.gif

--------------------

agab26

Go??







post pon, 27 lis 2006 - 12:41
Post #24

izabelko - hobby mojego męża wymaga dużo cierpliwości ale mojej
nie mogę go od komputera oderwać icon_wink.gif godzinami by siedział obrabiał zdięcia i wystawiał icon_lol.gif

u nas ta nocka była cudowna moje dziecko nie obudziło się ani razu spała od 19.40 do 7.30 (ale ja i tak z przyzwyczajenie 3 razy do niej wstałam)
za to poprzedniej miałam 40 minutowy koncert w środku nocy

majo - Olka otwiera bez problemu kremy na kapsel zamykane

u nas kataru ciąg dalszy wczoraj byłyśmy na spacerku a dzisiaj leje jej sie z noska, sama nie wiem czy z nią wychodzić, kiedyś pediatra mówiła mi żeby wychodzić i cóż tu robić icon_cry.gif
esel
pon, 27 lis 2006 - 13:58
Tak, tak, u nas wszelkie butelki, kremy, pasty są ulubionym obiektem zabaw- głównie chodzi o to, żeby odkręcić i zakręcić, otworzyć i zamknąć.Mati opanował wyłączanie i włączanie telewizora i komputera.Nie ma szans, żeby oglądać tv w naszym pokoju.Dziecko nas sterroryzowało wink.gif

U nas trzydniówka ma się ku końcowi-wysypka zanika, Mati wraca do formy, bo jednak go to paskudztwo osłabiło- b.dużo teraz śpi.Na spacerze nie był biedak z tydzień.

A co do tortu to też już obmyślam, rety to już za 11 dni!
esel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 608
Dołączył: pią, 17 paź 03 - 18:29
Nr użytkownika: 1,118




post pon, 27 lis 2006 - 13:58
Post #25

Tak, tak, u nas wszelkie butelki, kremy, pasty są ulubionym obiektem zabaw- głównie chodzi o to, żeby odkręcić i zakręcić, otworzyć i zamknąć.Mati opanował wyłączanie i włączanie telewizora i komputera.Nie ma szans, żeby oglądać tv w naszym pokoju.Dziecko nas sterroryzowało wink.gif

U nas trzydniówka ma się ku końcowi-wysypka zanika, Mati wraca do formy, bo jednak go to paskudztwo osłabiło- b.dużo teraz śpi.Na spacerze nie był biedak z tydzień.

A co do tortu to też już obmyślam, rety to już za 11 dni!
moonkia
pon, 27 lis 2006 - 14:31
chyba jeszcze nigdy rok nie zlecial mi w takim tempie icon_rolleyes.gif
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post pon, 27 lis 2006 - 14:31
Post #26

chyba jeszcze nigdy rok nie zlecial mi w takim tempie icon_rolleyes.gif

--------------------
Izabelka
pon, 27 lis 2006 - 14:40
szczerze mówiąc to mi też icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Jeżeli chodzi o urodzinki Julki to fajnie jej wypada bo w niedziele icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif czyli imprezka dokładnie w dniu urodzin i ubiore już na ten dzień z_choinka.gif
Izabelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 527
Dołączył: pią, 23 wrz 05 - 12:03
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,694

GG:


post pon, 27 lis 2006 - 14:40
Post #27

szczerze mówiąc to mi też icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Jeżeli chodzi o urodzinki Julki to fajnie jej wypada bo w niedziele icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif czyli imprezka dokładnie w dniu urodzin i ubiore już na ten dzień z_choinka.gif

--------------------
Iza mama Ma?ka 13.05.1995

i Julki 17.12.2005

esel
pon, 27 lis 2006 - 15:13
Dla mnie to był chyba też najszybszy icon_wink.gif rok w życiu. Wczoraj zasypiając wspominałam sobie poród icon_lol.gif Słuchajcie, to jakby było wczoraj icon_eek.gif


A teraz nie na temat: Agab zajrzałam na stronę Twojego Męża ( Izabelka tak zachwalała icon_smile.gif )- jestem pod ogromnym wrażeniem icon_eek.gif Mój mąż też fotograf-zapaleniec, z tym że on fotografuje inne obiekty- trochę większe icon_wink.gif
esel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 608
Dołączył: pią, 17 paź 03 - 18:29
Nr użytkownika: 1,118




post pon, 27 lis 2006 - 15:13
Post #28

Dla mnie to był chyba też najszybszy icon_wink.gif rok w życiu. Wczoraj zasypiając wspominałam sobie poród icon_lol.gif Słuchajcie, to jakby było wczoraj icon_eek.gif


A teraz nie na temat: Agab zajrzałam na stronę Twojego Męża ( Izabelka tak zachwalała icon_smile.gif )- jestem pod ogromnym wrażeniem icon_eek.gif Mój mąż też fotograf-zapaleniec, z tym że on fotografuje inne obiekty- trochę większe icon_wink.gif
Majo (Majeczki)
pon, 27 lis 2006 - 16:01
Agab chyba coś przeoczyłam. O jakiej wy stronie piszecie? Dajcie linka wink.gif

Co do porodu to i ja wszystko pamietam icon_biggrin.gif
Majo (Majeczki)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: wto, 14 cze 05 - 18:55
Skąd: okolice Kielc
Nr użytkownika: 3,269




post pon, 27 lis 2006 - 16:01
Post #29

Agab chyba coś przeoczyłam. O jakiej wy stronie piszecie? Dajcie linka wink.gif

Co do porodu to i ja wszystko pamietam icon_biggrin.gif

--------------------

moonkia
pon, 27 lis 2006 - 16:23
Izabelko dzieki za buziole

a my na urodzinki do babuuni pojedziemy i dziaduuunia bo i swieta tam beda, to do roczku M poczekamy icon_wink.gif

i pomyslec ze rok temu o tej porze przewalalam sie jak wieloryb, sapalam, stekalam, sikalam co chwile, krzyz mnie nawalal, a dzis tez sapie, stekam i tez mnie krzyz nawala ale od uganiania sie za M icon_lol.gif icon_lol.gif

u nas dzis pogoda do bani
siwo tak, ze bloku obok nie widac

a tak to spacerek ok 1 h, czasami sie zdarza dluzej, to zalezy z jakim M zainteresowaniem zwiedza swiat icon_wink.gif

porod tez pamietam jakby wczoraj byl, i mam nieodparte wrazenie ze z tym dniem wszystko sie zmienilo icon_cool.gif
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post pon, 27 lis 2006 - 16:23
Post #30

Izabelko dzieki za buziole

a my na urodzinki do babuuni pojedziemy i dziaduuunia bo i swieta tam beda, to do roczku M poczekamy icon_wink.gif

i pomyslec ze rok temu o tej porze przewalalam sie jak wieloryb, sapalam, stekalam, sikalam co chwile, krzyz mnie nawalal, a dzis tez sapie, stekam i tez mnie krzyz nawala ale od uganiania sie za M icon_lol.gif icon_lol.gif

u nas dzis pogoda do bani
siwo tak, ze bloku obok nie widac

a tak to spacerek ok 1 h, czasami sie zdarza dluzej, to zalezy z jakim M zainteresowaniem zwiedza swiat icon_wink.gif

porod tez pamietam jakby wczoraj byl, i mam nieodparte wrazenie ze z tym dniem wszystko sie zmienilo icon_cool.gif

--------------------
agab26

Go??







post pon, 27 lis 2006 - 17:19
Post #31

majo - nic nie przegapiłaś u mnie na gg jest często adres Pawła strony i dziewczyny weszły
a oto link: https://benas.atspace.com

ja mój 12 h poród pamiętam do dzisiaj i chyba nigdy go nie zapomnę
na szczęście mamy dziewczyny to już za sobą icon_lol.gif
Majo (Majeczki)
wto, 28 lis 2006 - 11:20
Agab26 świetne, świetne, świetne zdjęcia. Tylko tak się zastanawiam, na jakiej planecie on te zdjęcia zrobił icon_wink.gif Ja takich stworków nawet nie zauważam. Chociaż mrówki to chyba widziałam icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Majo (Majeczki)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: wto, 14 cze 05 - 18:55
Skąd: okolice Kielc
Nr użytkownika: 3,269




post wto, 28 lis 2006 - 11:20
Post #32

Agab26 świetne, świetne, świetne zdjęcia. Tylko tak się zastanawiam, na jakiej planecie on te zdjęcia zrobił icon_wink.gif Ja takich stworków nawet nie zauważam. Chociaż mrówki to chyba widziałam icon_biggrin.gif icon_wink.gif

--------------------

moonkia
wto, 28 lis 2006 - 11:22
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post wto, 28 lis 2006 - 11:22
Post #33

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
esel
wto, 28 lis 2006 - 15:30
Ledwo żyję icon_confused.gif Nie poznaję własnego dziecka icon_rolleyes.gif Maruderstwo do potęgi n-tej, zasypianie-jeden wielki wrzask, na każdą odmowę reaguje rykiem, przy przebieraniu, przewijaniu szarpanie się, kopanie.Gdzie podział się mój pogodny, wesoły synek??? icon_sad.gif Proszę o zwrot przed roczkiem.
esel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 608
Dołączył: pią, 17 paź 03 - 18:29
Nr użytkownika: 1,118




post wto, 28 lis 2006 - 15:30
Post #34

Ledwo żyję icon_confused.gif Nie poznaję własnego dziecka icon_rolleyes.gif Maruderstwo do potęgi n-tej, zasypianie-jeden wielki wrzask, na każdą odmowę reaguje rykiem, przy przebieraniu, przewijaniu szarpanie się, kopanie.Gdzie podział się mój pogodny, wesoły synek??? icon_sad.gif Proszę o zwrot przed roczkiem.
moonkia
wto, 28 lis 2006 - 15:34
esel przytul.gif

M dzis tez jest jakas nie teges
cos w powietrzu moze wisi
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post wto, 28 lis 2006 - 15:34
Post #35

esel przytul.gif

M dzis tez jest jakas nie teges
cos w powietrzu moze wisi

--------------------
Izabelka
wto, 28 lis 2006 - 18:08
oj dziewczyny Jula tez mi dzisiaj dała popalić icon_wink.gif
Izabelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 527
Dołączył: pią, 23 wrz 05 - 12:03
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,694

GG:


post wto, 28 lis 2006 - 18:08
Post #36

oj dziewczyny Jula tez mi dzisiaj dała popalić icon_wink.gif

--------------------
Iza mama Ma?ka 13.05.1995

i Julki 17.12.2005

agab26

Go??







post wto, 28 lis 2006 - 19:24
Post #37

a moje dziecię było dzisiaj grzeczne i usypiałam ją aż 7 minut i już śpi icon_wink.gif
(ale jak to się mówi nie chwal dnia przed.............)
ciekawe jaka będzie nocka - dzisiejszą też przespała całą na ranem tylko się raz obudziła

byłyśmy dzisiaj rano u pediatry dostałyśmy maść na te krostki na około buziaka (nie wiadomo od czego są, może od mandarynek albo to jakieś inne świństwo się przypałętało) co do kataru to powiedziała że może i trwać 2 tygodnie

majo - ja nie cierpię robactwa ale teraz potrafię już je nawet nazywać
a te robaczki to są z naszego ogrodu i z lasu
ewetka
śro, 29 lis 2006 - 11:17
[b][size=18][/size]STO LAT STO LAT dla PAWEŁKA impreza.gif
Mamy już pierwszego roczniaczka.
Pawełku rosnij zdrowo na pociechę rodzicom icon_biggrin.gif
Duża buźka dla Ciebie i Twojej mamusi icon_biggrin.gif
ewetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,550
Dołączył: pią, 16 kwi 04 - 22:58
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 1,666

GG:


post śro, 29 lis 2006 - 11:17
Post #38

[b][size=18][/size]STO LAT STO LAT dla PAWEŁKA impreza.gif
Mamy już pierwszego roczniaczka.
Pawełku rosnij zdrowo na pociechę rodzicom icon_biggrin.gif
Duża buźka dla Ciebie i Twojej mamusi icon_biggrin.gif

--------------------
Ewka z Maciusiem(19-11-2003), Anią (01-12-2005) i Olą (18-08-2007)
Izabelka
śro, 29 lis 2006 - 13:11
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PAWEŁKA
Izabelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 527
Dołączył: pią, 23 wrz 05 - 12:03
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,694

GG:


post śro, 29 lis 2006 - 13:11
Post #39

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PAWEŁKA

--------------------
Iza mama Ma?ka 13.05.1995

i Julki 17.12.2005

moonkia
śro, 29 lis 2006 - 13:32
impreza.gif pijak.gif [size=18][/size][color=blue][/color]

o matko to juz sie zaczelo!! icon_smile.gif
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post śro, 29 lis 2006 - 13:32
Post #40

impreza.gif pijak.gif [size=18][/size][color=blue][/color]

o matko to juz sie zaczelo!! icon_smile.gif

--------------------
> Grudzień 2005 (część 2)
Start new topic
Reply to this topic
50 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 30 mar 2024 - 00:07
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama