Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

MAJ 2005 -już TRZECI roczek :)

> 
Monia5
sob, 23 cze 2007 - 19:38
No widzisz super agarad bardzo sie ciesze.Z dnia na dzień bedzie lepiej.
Monia5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 730
Dołączył: czw, 28 kwi 05 - 20:04
SkÄ…d: Dublin-Irlandia :)
Nr użytkownika: 3,057




post sob, 23 cze 2007 - 19:38
Post #21

No widzisz super agarad bardzo sie ciesze.Z dnia na dzień bedzie lepiej.

--------------------
Pozdrawiam,Monika mama Kasie?ki i Kacperka
https://dzieci.h3m.pl/kacper
https://dzieci.h3m.pl/kasia
Kasia 24.01.98
Kacper 06.05.05
user posted image
Tuni
sob, 23 cze 2007 - 21:24
CYTAT(agarad @ sob, 23 cze 2007 - 13:28) *
Mam nadzieję, że szybko choróbsko zostanie pokonane, bo właściwie już dzisiaj nie ma oznak choroby icon_smile.gif

I tak trzymać icon_smile.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post sob, 23 cze 2007 - 21:24
Post #22

CYTAT(agarad @ sob, 23 cze 2007 - 13:28) *
Mam nadzieję, że szybko choróbsko zostanie pokonane, bo właściwie już dzisiaj nie ma oznak choroby icon_smile.gif

I tak trzymać icon_smile.gif
AdusiaR
nie, 24 cze 2007 - 21:20
agarad - bardzo sie cieszę, że antybiotyk działa i Martusia juz nie gorączkuje, teraz to napewno bedzie coraz lepiej icon_biggrin.gif
pozdrawiamy Was cieplutko icon_biggrin.gif

Amelka dzisiaj znowu nie spała w dzien, chciałam ja wziąśc na spacer i pewnie wtedy by usneła, ale pogoda popsuła nam plany - padało co pół godziny icon_confused.gif rano obudziła sie o 6.30 a zasneła dopiero o 20.15 i nie było widac, żeby była specjalnie mocno zmęczona
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post nie, 24 cze 2007 - 21:20
Post #23

agarad - bardzo sie cieszę, że antybiotyk działa i Martusia juz nie gorączkuje, teraz to napewno bedzie coraz lepiej icon_biggrin.gif
pozdrawiamy Was cieplutko icon_biggrin.gif

Amelka dzisiaj znowu nie spała w dzien, chciałam ja wziąśc na spacer i pewnie wtedy by usneła, ale pogoda popsuła nam plany - padało co pół godziny icon_confused.gif rano obudziła sie o 6.30 a zasneła dopiero o 20.15 i nie było widac, żeby była specjalnie mocno zmęczona

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
AdusiaR
nie, 24 cze 2007 - 21:23
CYTAT(Tunisiek @ czw, 21 cze 2007 - 23:27) *
A napisz jeszcze jak sobie radzisz z niesiusianiem skoro na nocnik nie chce a lata bez pieluchy?


hehehe to jest ciekawa sprawa bo niby młoda nie chodzi w pampku, ale siusia do niego tzn. jak jej sie chce to woła "bapa" co oznacza pampersa i wtedy ja próbuje ją przekonać do nocnika, jezeli przeciągam i nie założe tego pampka to nasiusia gdzie popadnie, a jak założe to nasiusia do pampka, a potem sama go sobie zdejmuje - normalnie cyrk icon_mrgreen.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post nie, 24 cze 2007 - 21:23
Post #24

CYTAT(Tunisiek @ czw, 21 cze 2007 - 23:27) *
A napisz jeszcze jak sobie radzisz z niesiusianiem skoro na nocnik nie chce a lata bez pieluchy?


hehehe to jest ciekawa sprawa bo niby młoda nie chodzi w pampku, ale siusia do niego tzn. jak jej sie chce to woła "bapa" co oznacza pampersa i wtedy ja próbuje ją przekonać do nocnika, jezeli przeciągam i nie założe tego pampka to nasiusia gdzie popadnie, a jak założe to nasiusia do pampka, a potem sama go sobie zdejmuje - normalnie cyrk icon_mrgreen.gif


--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
Tuni
nie, 24 cze 2007 - 21:26
Adusiu, przepraszam bo Tobie pewnie nie do śmiechu, ale uśmiałam się jak sobie wyobraziłam jak przekonujesz małą a ona siup i sika na podłogę icon_wink.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post nie, 24 cze 2007 - 21:26
Post #25

Adusiu, przepraszam bo Tobie pewnie nie do śmiechu, ale uśmiałam się jak sobie wyobraziłam jak przekonujesz małą a ona siup i sika na podłogę icon_wink.gif
AdusiaR
nie, 24 cze 2007 - 21:51
CYTAT(Tunisiek @ nie, 24 cze 2007 - 23:26) *
Adusiu, przepraszam bo Tobie pewnie nie do śmiechu, ale uśmiałam się jak sobie wyobraziłam jak przekonujesz małą a ona siup i sika na podłogę icon_wink.gif


Tuni - mi już ręce opadają i własciwie to juz sie śmieje z tego bo co mi pozostało - osiwieje, a młoda nadal bedzie zalewac mi mieszkanie 06.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post nie, 24 cze 2007 - 21:51
Post #26

CYTAT(Tunisiek @ nie, 24 cze 2007 - 23:26) *
Adusiu, przepraszam bo Tobie pewnie nie do śmiechu, ale uśmiałam się jak sobie wyobraziłam jak przekonujesz małą a ona siup i sika na podłogę icon_wink.gif


Tuni - mi już ręce opadają i własciwie to juz sie śmieje z tego bo co mi pozostało - osiwieje, a młoda nadal bedzie zalewac mi mieszkanie 06.gif


--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
agarad
wto, 26 cze 2007 - 16:55
Dziękujemy za dobre słowa bo pomogły:-), wczoraj byłyśmy u lekarza i nie było wcale szmerków, pójdziemy jeszcze raz pod koniec tygodnia, żebym spokojnie mogła wyjechać na wakacje.

A dzieciaczki majowe to już po bilansach? bo jakoś nikt tu relacji nie zdał :nie nie!
Marcia juz "zbilansowama", waży 13,500 wzrost ok. 86 bo uciekała i nie dała sie dokładnie zmierzyć, poza tym wszystko w porządku, no poza zgryzem, który jest niestety "smoczkowy" icon_sad.gif.

Z jedzeniem to Marcia też sobie świetnie radzi samodzielnie, ja już nawet nie pamiętam kiedy ją ostatni raz karmiłam, bo to taka zośka-samośka jest od dawna icon_wink.gif
Z nocniczkiem też coraz lepiej, w domu zwykle biega już bez pieluszki i zwykle woła na czas, z nocniczka korzysta chętnie choć widzę , że teraz już woli na dorosły kibelek icon_smile.gif. Jedyny problem mamy z kupką bo tej nijak nie zrobi ani na nocniczek ani sedes icon_sad.gif, jak nie ma pieluszki to wstrzymuje niestety, no ale myślę, że się jakoś niedługo przełamie.

Pozdrawiam
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post wto, 26 cze 2007 - 16:55
Post #27

Dziękujemy za dobre słowa bo pomogły:-), wczoraj byłyśmy u lekarza i nie było wcale szmerków, pójdziemy jeszcze raz pod koniec tygodnia, żebym spokojnie mogła wyjechać na wakacje.

A dzieciaczki majowe to już po bilansach? bo jakoś nikt tu relacji nie zdał :nie nie!
Marcia juz "zbilansowama", waży 13,500 wzrost ok. 86 bo uciekała i nie dała sie dokładnie zmierzyć, poza tym wszystko w porządku, no poza zgryzem, który jest niestety "smoczkowy" icon_sad.gif.

Z jedzeniem to Marcia też sobie świetnie radzi samodzielnie, ja już nawet nie pamiętam kiedy ją ostatni raz karmiłam, bo to taka zośka-samośka jest od dawna icon_wink.gif
Z nocniczkiem też coraz lepiej, w domu zwykle biega już bez pieluszki i zwykle woła na czas, z nocniczka korzysta chętnie choć widzę , że teraz już woli na dorosły kibelek icon_smile.gif. Jedyny problem mamy z kupką bo tej nijak nie zrobi ani na nocniczek ani sedes icon_sad.gif, jak nie ma pieluszki to wstrzymuje niestety, no ale myślę, że się jakoś niedługo przełamie.

Pozdrawiam

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

AdusiaR
śro, 27 cze 2007 - 08:29
agarad - u nas nie robią bilansów - mamy taka popapraną przychodnię, że szok 21.gif
ciesze się, że z Martusią wszystko ok i nie ma szmerów, a więc po kontroli macie wakacje - ale zazdroszczę icon_biggrin.gif

u nas nadal brak przełomu z nocnikiem
nawet posadzilismy i pokazujemy Amelce jak siusia lalka - taka, która robi naprawde siusiu (tz. woda leci) i owszem młoda sie cieszy jak lala robi sisi, a potem bardzo chętnie wynosiu nocnik do ubikacji i mówi, że lala sisi, ale sama nie chce usiąść, potrafi nawet 2-3 h nie robic siusiu, a potem przynosi pampka siada na niego i mówi, że chce sisi - załamka, walka z wiatrakami

no i przez ostanie kilka dni nie spi juz w dzień, budzi sie rano około 8.30 a wieczorem zasypia o 21.00 - mocny zawodnik z niej

pozdrawiam i wracam do pracy icon_biggrin.gif



AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post śro, 27 cze 2007 - 08:29
Post #28

agarad - u nas nie robią bilansów - mamy taka popapraną przychodnię, że szok 21.gif
ciesze się, że z Martusią wszystko ok i nie ma szmerów, a więc po kontroli macie wakacje - ale zazdroszczę icon_biggrin.gif

u nas nadal brak przełomu z nocnikiem
nawet posadzilismy i pokazujemy Amelce jak siusia lalka - taka, która robi naprawde siusiu (tz. woda leci) i owszem młoda sie cieszy jak lala robi sisi, a potem bardzo chętnie wynosiu nocnik do ubikacji i mówi, że lala sisi, ale sama nie chce usiąść, potrafi nawet 2-3 h nie robic siusiu, a potem przynosi pampka siada na niego i mówi, że chce sisi - załamka, walka z wiatrakami

no i przez ostanie kilka dni nie spi juz w dzień, budzi sie rano około 8.30 a wieczorem zasypia o 21.00 - mocny zawodnik z niej

pozdrawiam i wracam do pracy icon_biggrin.gif





--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
agarad
śro, 27 cze 2007 - 09:10
CYTAT(AdusiaR @ śro, 27 cze 2007 - 10:29) *
agarad - u nas nie robią bilansów - mamy taka popapraną przychodnię, że szok 21.gif
ciesze się, że z Martusią wszystko ok i nie ma szmerów, a więc po kontroli macie wakacje - ale zazdroszczę icon_biggrin.gif
... icon_biggrin.gif


Faktycznie to dziwne, wydaje mi się, że jest to wizyta obowiązkowa, u nas w przychodni wiszą informacje, aby rodzice pamiętali o bilansach.
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post śro, 27 cze 2007 - 09:10
Post #29

CYTAT(AdusiaR @ śro, 27 cze 2007 - 10:29) *
agarad - u nas nie robią bilansów - mamy taka popapraną przychodnię, że szok 21.gif
ciesze się, że z Martusią wszystko ok i nie ma szmerów, a więc po kontroli macie wakacje - ale zazdroszczę icon_biggrin.gif
... icon_biggrin.gif


Faktycznie to dziwne, wydaje mi się, że jest to wizyta obowiązkowa, u nas w przychodni wiszą informacje, aby rodzice pamiętali o bilansach.


--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

agarad
nie, 01 lip 2007 - 00:30
Dziewczyny a co z Wami? co taka cisza?

My jutro rozpoczynamy wakacje więc przez jakiś czas będę usprawiedliwiona za nieobecność na forum icon_wink.gif ale jak wrócę to mam nadzieję, że będę miała co w naszym wątku poczytać icon_smile.gif

Do usłyszenia, icon_biggrin.gif papa

agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post nie, 01 lip 2007 - 00:30
Post #30

Dziewczyny a co z Wami? co taka cisza?

My jutro rozpoczynamy wakacje więc przez jakiś czas będę usprawiedliwiona za nieobecność na forum icon_wink.gif ale jak wrócę to mam nadzieję, że będę miała co w naszym wątku poczytać icon_smile.gif

Do usłyszenia, icon_biggrin.gif papa



--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Tuni
nie, 01 lip 2007 - 12:49
Agarad, udanych wakacji.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post nie, 01 lip 2007 - 12:49
Post #31

Agarad, udanych wakacji.
AdusiaR
nie, 01 lip 2007 - 14:46
agarad - spokojnego i udanego wypoczynku icon_biggrin.gif

u nas żadnych nowości, no sa kolejne postępy w mowie, zaczyna Amelka składac krótkie zdania, ale najsmiesniej jest jak mówi końcówkami wyrazów, albo przestawia literki
np. czekoladka - to okoladka
odejdź - to ojeć
okulu - to okulary
bocie - to buty
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post nie, 01 lip 2007 - 14:46
Post #32

agarad - spokojnego i udanego wypoczynku icon_biggrin.gif

u nas żadnych nowości, no sa kolejne postępy w mowie, zaczyna Amelka składac krótkie zdania, ale najsmiesniej jest jak mówi końcówkami wyrazów, albo przestawia literki
np. czekoladka - to okoladka
odejdź - to ojeć
okulu - to okulary
bocie - to buty


--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
AdusiaR
pon, 02 lip 2007 - 20:39
... a moja Amelka dzisiaj uprowadziła lakier do paznokci w kolorze złotym i umalowała sobie paluszki przy nózkach - mało nie padłam jak to zobaczyłam, a pamietała do czego to słuzy bo jakieś 2 tygodnie temu malowałam sobie akurat paznocie u nóg, a ona to widziała i tez chciała - normalnie ubaw był, a teraz ma pomalowane na wiśniowo paznokietki u nóżek, wiecie jak to fajowo wyglada - taka mała dorosła icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post pon, 02 lip 2007 - 20:39
Post #33

... a moja Amelka dzisiaj uprowadziła lakier do paznokci w kolorze złotym i umalowała sobie paluszki przy nózkach - mało nie padłam jak to zobaczyłam, a pamietała do czego to słuzy bo jakieś 2 tygodnie temu malowałam sobie akurat paznocie u nóg, a ona to widziała i tez chciała - normalnie ubaw był, a teraz ma pomalowane na wiśniowo paznokietki u nóżek, wiecie jak to fajowo wyglada - taka mała dorosła icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
Tuni
nie, 08 lip 2007 - 22:00
Ha, ha, ha, Adusiu wyobraziłam sobie to skupienie przy malowaniu pazurków i padłam ze śmiechu:)
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post nie, 08 lip 2007 - 22:00
Post #34

Ha, ha, ha, Adusiu wyobraziłam sobie to skupienie przy malowaniu pazurków i padłam ze śmiechu:)
Monika_D
wto, 10 lip 2007 - 20:35
hej
dolaczam do nowego watku.

My juz po malych wakacjach.
Asia tez sie rozgadala, mowi wszystko.
swietnie sie sprawuje jako i mlodsza i starsza siostra. Uwielbia glaskac Zuzie i calowac. No a Zuzia lada moment skonczy rok. Ten czas tak leci ze szok.
Monika_D


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 420
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 21:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 232

GG:


post wto, 10 lip 2007 - 20:35
Post #35

hej
dolaczam do nowego watku.

My juz po malych wakacjach.
Asia tez sie rozgadala, mowi wszystko.
swietnie sie sprawuje jako i mlodsza i starsza siostra. Uwielbia glaskac Zuzie i calowac. No a Zuzia lada moment skonczy rok. Ten czas tak leci ze szok.


--------------------
-------------------------------------

Monika, Mama Oli, Asi i Zuzi
AdusiaR
piÄ…, 13 lip 2007 - 11:48
ja czekam na słońce, no kiedy ta pogoda się zmieni, wprawdzie ja jeszcze w pracy, ale od 23 lipca do 10 sierpnia musi byc słońce bo ja będę na urlopie 04.gif

Monika_D - to niemożliwe, że Zuzia niedługo skończy roczek 23.gif
to niepojęte jak ten czas ucieka

moja Amelka zrobiła sie bardzo zadziorna wobec starszej siostry, mały kogucik i to w dodatku musi miec to co akurat ona chce- czasami mam urwanie glowy jak moje dziewczyny zacza "szaleć"


dlaczego ja nie dostaję powiadomień ??
podoba mi sie nowe forum, ale jestem na bakier z nowościami, a za leniwa aby czytac wątek techniczny 08.gif
Tuni - jestes moderatorem - proszę o wskazówkę tak łopatologicznie 06.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post piÄ…, 13 lip 2007 - 11:48
Post #36

ja czekam na słońce, no kiedy ta pogoda się zmieni, wprawdzie ja jeszcze w pracy, ale od 23 lipca do 10 sierpnia musi byc słońce bo ja będę na urlopie 04.gif

Monika_D - to niemożliwe, że Zuzia niedługo skończy roczek 23.gif
to niepojęte jak ten czas ucieka

moja Amelka zrobiła sie bardzo zadziorna wobec starszej siostry, mały kogucik i to w dodatku musi miec to co akurat ona chce- czasami mam urwanie glowy jak moje dziewczyny zacza "szaleć"


dlaczego ja nie dostaję powiadomień ??
podoba mi sie nowe forum, ale jestem na bakier z nowościami, a za leniwa aby czytac wątek techniczny 08.gif
Tuni - jestes moderatorem - proszę o wskazówkę tak łopatologicznie 06.gif

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
AdusiaR
piÄ…, 13 lip 2007 - 12:31
aha, a tak wogóle to obiecałam kiedys zdjęcia, wiem, że tutaj nie jest forum zdjęciowe, ale chyba moge pokazac ?

no to zobaczcie moja dziewczyny zdjecia z maja br.




icon_mrgreen.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post piÄ…, 13 lip 2007 - 12:31
Post #37

aha, a tak wogóle to obiecałam kiedys zdjęcia, wiem, że tutaj nie jest forum zdjęciowe, ale chyba moge pokazac ?

no to zobaczcie moja dziewczyny zdjecia z maja br.




icon_mrgreen.gif

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
Monika_D
piÄ…, 13 lip 2007 - 13:19
Adusia ale podobne do siebie, fajne dziewczyny

Co do powiadomien to teraz na dole jest opcja o powiadomieniach.
Monika_D


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 420
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 21:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 232

GG:


post piÄ…, 13 lip 2007 - 13:19
Post #38

Adusia ale podobne do siebie, fajne dziewczyny

Co do powiadomien to teraz na dole jest opcja o powiadomieniach.

--------------------
-------------------------------------

Monika, Mama Oli, Asi i Zuzi
AdusiaR
nie, 15 lip 2007 - 17:24
CYTAT(Monika_D @ piÄ…, 13 lip 2007 - 15:19) *
Adusia ale podobne do siebie, fajne dziewczyny

Co do powiadomien to teraz na dole jest opcja o powiadomieniach.


tak, tak - moje corki bardzo podobne icon_biggrin.gif

Monika - gdzie na dole jest o tych powiadomieniach ?
W profilu mam ustawione, że maja mi przychodzic powiadomienia na @i nic 32.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post nie, 15 lip 2007 - 17:24
Post #39

CYTAT(Monika_D @ piÄ…, 13 lip 2007 - 15:19) *
Adusia ale podobne do siebie, fajne dziewczyny

Co do powiadomien to teraz na dole jest opcja o powiadomieniach.


tak, tak - moje corki bardzo podobne icon_biggrin.gif

Monika - gdzie na dole jest o tych powiadomieniach ?
W profilu mam ustawione, że maja mi przychodzic powiadomienia na @i nic 32.gif


--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
AdusiaR
nie, 15 lip 2007 - 17:29
zapomniałam napisac o najwazniejszym icon_biggrin.gif

Amelka moja chyba przełamała niechęć do nocnik bo wczoraj i dzisiaj bez problemów siadała - oczywiście narazie bez efektów, ale sukcesem jest, że usiadła icon_biggrin.gif

no więc jakis postęp już jest teraz czekamy na dalsze sukcesy, ale powolutku wszystko icon_biggrin.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post nie, 15 lip 2007 - 17:29
Post #40

zapomniałam napisac o najwazniejszym icon_biggrin.gif

Amelka moja chyba przełamała niechęć do nocnik bo wczoraj i dzisiaj bez problemów siadała - oczywiście narazie bez efektów, ale sukcesem jest, że usiadła icon_biggrin.gif

no więc jakis postęp już jest teraz czekamy na dalsze sukcesy, ale powolutku wszystko icon_biggrin.gif

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
> MAJ 2005 -już TRZECI roczek :)
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 18:21
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama