Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

MAJ 2005 - całkiem nowa odsłona :)

> 
Tuni
nie, 17 paź 2010 - 20:34
Adusiu, dziękuję za odzew icon_smile.gif
Marek w zasadzie mógłby jeszcze długo pojeździć w obecnym foteliku ale.... bez kurtki zimowej icon_smile.gif
Odkąd ubieram go w nową, większą kurtkę, to bardzo trudno go zapiąć, pasy się skróciły czy jak 29.gif Na dłuższe trasy oczywiście i tak się nieco rozbieramy w samochodzie ale w codziennej krótkiej drodze do przedszkola dłużej trwałoby rozbieranie i ubieranie niż sama jazda, hehe. No i dojeżdżamy do przedszkola zanim w samochodzie się nagrzeje icon_smile.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post nie, 17 paź 2010 - 20:34
Post #21

Adusiu, dziękuję za odzew icon_smile.gif
Marek w zasadzie mógłby jeszcze długo pojeździć w obecnym foteliku ale.... bez kurtki zimowej icon_smile.gif
Odkąd ubieram go w nową, większą kurtkę, to bardzo trudno go zapiąć, pasy się skróciły czy jak 29.gif Na dłuższe trasy oczywiście i tak się nieco rozbieramy w samochodzie ale w codziennej krótkiej drodze do przedszkola dłużej trwałoby rozbieranie i ubieranie niż sama jazda, hehe. No i dojeżdżamy do przedszkola zanim w samochodzie się nagrzeje icon_smile.gif
AdusiaR
pon, 18 paź 2010 - 09:20
Tuni - u nas tez zaczyna byc ciasno z zapięciem pasów przy grubej kurtce, narazie jeszcze jakoś dajemy radę. Zobaczymy jak będzie dalej.
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post pon, 18 paź 2010 - 09:20
Post #22

Tuni - u nas tez zaczyna byc ciasno z zapięciem pasów przy grubej kurtce, narazie jeszcze jakoś dajemy radę. Zobaczymy jak będzie dalej.

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
ewela
pon, 18 paź 2010 - 21:09


Pozdrawiam

Ten post edytował ewela wto, 02 maj 2017 - 22:05
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post pon, 18 paź 2010 - 21:09
Post #23



Pozdrawiam
agarad
wto, 14 gru 2010 - 10:26
Hej Dziewczyny icon_smile.gif

Oj coÅ› nasz wÄ…tek znów zaniedbany....co sÅ‚ychać u majowych przedszkolaków? Jak przygotowania do „MikoÅ‚aja”?

I tak przy okazji;-) jako, że powstaÅ‚ wÄ…tek gratulacyjny, a mnie siÄ™ w nim „oberwaÅ‚o” od Tuni za brak informacji na naszym wÄ…tku rówieÅ›niczym niniejszym oficjalnie chciaÅ‚abym siÄ™ pochwalić, że moja rodzinka powiÄ™kszy siÄ™ w marcu przyszÅ‚ego roku o kolejnego potomka icon_smile.gif
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post wto, 14 gru 2010 - 10:26
Post #24

Hej Dziewczyny icon_smile.gif

Oj coÅ› nasz wÄ…tek znów zaniedbany....co sÅ‚ychać u majowych przedszkolaków? Jak przygotowania do „MikoÅ‚aja”?

I tak przy okazji;-) jako, że powstaÅ‚ wÄ…tek gratulacyjny, a mnie siÄ™ w nim „oberwaÅ‚o” od Tuni za brak informacji na naszym wÄ…tku rówieÅ›niczym niniejszym oficjalnie chciaÅ‚abym siÄ™ pochwalić, że moja rodzinka powiÄ™kszy siÄ™ w marcu przyszÅ‚ego roku o kolejnego potomka icon_smile.gif

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

ewela
wto, 14 gru 2010 - 19:32
..

Ten post edytował ewela wto, 02 maj 2017 - 22:05
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post wto, 14 gru 2010 - 19:32
Post #25

..
AdusiaR
śro, 15 gru 2010 - 08:31
choler ......... tyle napisałam i mi wcieło brrr icon_biggrin.gif
a nie mam czasu na ponowne duługie pisanie

a więc krótko

agarad - Gratulacje icon_biggrin.gif i proszę o wiekszą czestotliwośc informacji Agus icon_biggrin.gif

ewela - ale fajnie, że dziewczynki tak ładnie rosna, a Emilka taka zdolna, pewnie dwa rózne chrakaterki masz, u nas Letycja robi za chłopaka, a Amelka to delikatna elegantka icon_biggrin.gif

ogólnie u nas ok, Amelka dzielnie chodzi do przedszkola, we wtorek jasełka, bedzie Gwiazdeczka, a letycja dzieklnie walczy w klasie czwartej icon_biggrin.gif
byle do ferii czyli d u nas do poczatku lutego icon_biggrin.gif

buziaki dziewczynki icon_biggrin.gif

AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post śro, 15 gru 2010 - 08:31
Post #26

choler ......... tyle napisałam i mi wcieło brrr icon_biggrin.gif
a nie mam czasu na ponowne duługie pisanie

a więc krótko

agarad - Gratulacje icon_biggrin.gif i proszę o wiekszą czestotliwośc informacji Agus icon_biggrin.gif

ewela - ale fajnie, że dziewczynki tak ładnie rosna, a Emilka taka zdolna, pewnie dwa rózne chrakaterki masz, u nas Letycja robi za chłopaka, a Amelka to delikatna elegantka icon_biggrin.gif

ogólnie u nas ok, Amelka dzielnie chodzi do przedszkola, we wtorek jasełka, bedzie Gwiazdeczka, a letycja dzieklnie walczy w klasie czwartej icon_biggrin.gif
byle do ferii czyli d u nas do poczatku lutego icon_biggrin.gif

buziaki dziewczynki icon_biggrin.gif



--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
ewela
sob, 18 gru 2010 - 14:17


Pozdrawiam serdecznie!!!!!!

Ten post edytował ewela wto, 02 maj 2017 - 22:06
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post sob, 18 gru 2010 - 14:17
Post #27



Pozdrawiam serdecznie!!!!!!
AdusiaR
sob, 18 gru 2010 - 19:12
u nas przygotowania świateczne narazie na etapie przewracania domu icon_biggrin.gif czyli sprzatanko takie konkretne, ale bez przesady icon_biggrin.gif
na wigilie idziemy do moich rodziców, gości bedziemy mieli w pierwsze świeto na kawke i kolacje, więc musze troche tego uszykowac, ale Letycja juz mi pomaga więc damy radę, mąż tez lubi w kuchni posiedziec więc nie ma strachu icon_biggrin.gif
zreszta teraz świeto to tak jakby weekend wiec nie bedzie za duzo tego wolnego od pracy icon_biggrin.gif

preznety macie juz kupione czy czekacie na przesyłki ?? icon_biggrin.gif
ja prawie wszystko mam, duz tym razem zmaówiłam przez internet, przez ta pogode to mi się nie chciało jechac do centrum handlowych do Poznania, a tak wczesniej zmówiłam więc spoko icon_biggrin.gif

a gdzie jest Tuni ??
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post sob, 18 gru 2010 - 19:12
Post #28

u nas przygotowania świateczne narazie na etapie przewracania domu icon_biggrin.gif czyli sprzatanko takie konkretne, ale bez przesady icon_biggrin.gif
na wigilie idziemy do moich rodziców, gości bedziemy mieli w pierwsze świeto na kawke i kolacje, więc musze troche tego uszykowac, ale Letycja juz mi pomaga więc damy radę, mąż tez lubi w kuchni posiedziec więc nie ma strachu icon_biggrin.gif
zreszta teraz świeto to tak jakby weekend wiec nie bedzie za duzo tego wolnego od pracy icon_biggrin.gif

preznety macie juz kupione czy czekacie na przesyłki ?? icon_biggrin.gif
ja prawie wszystko mam, duz tym razem zmaówiłam przez internet, przez ta pogode to mi się nie chciało jechac do centrum handlowych do Poznania, a tak wczesniej zmówiłam więc spoko icon_biggrin.gif

a gdzie jest Tuni ??

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
ewela
nie, 19 gru 2010 - 12:58
..

Ten post edytował ewela wto, 02 maj 2017 - 22:06
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post nie, 19 gru 2010 - 12:58
Post #29

..
AdusiaR
nie, 19 gru 2010 - 18:32
ewla - pracujesz ? a ja myslałam, że jestes w domku, a co z Emilką ?
coś mi chyba umknęło icon_biggrin.gif
no to rzeczwiście tak jest jak sie pracuje i w wiecznym kieracie domowo-pracowym i rodzinny sie jest, ja mam to samo, tylko jak wracam z pracy to jeszcze troszke jasno jest.
A u nas znowu pada snieg, starczy juz , naprawdÄ™ starczy ....
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post nie, 19 gru 2010 - 18:32
Post #30

ewla - pracujesz ? a ja myslałam, że jestes w domku, a co z Emilką ?
coś mi chyba umknęło icon_biggrin.gif
no to rzeczwiście tak jest jak sie pracuje i w wiecznym kieracie domowo-pracowym i rodzinny sie jest, ja mam to samo, tylko jak wracam z pracy to jeszcze troszke jasno jest.
A u nas znowu pada snieg, starczy juz , naprawdÄ™ starczy ....

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
ewela
nie, 19 gru 2010 - 21:52
..

Ten post edytował ewela wto, 02 maj 2017 - 22:06
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post nie, 19 gru 2010 - 21:52
Post #31

..
ewela
piÄ…, 31 gru 2010 - 19:56
..

Ten post edytował ewela wto, 02 maj 2017 - 22:06
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post piÄ…, 31 gru 2010 - 19:56
Post #32

..
AdusiaR
czw, 13 sty 2011 - 14:53
oo to ja sie witam dopiero teraz w nowym roku icon_biggrin.gif
Wszystkim zyczę zdrowia i szczęścia w tym 2011 r. icon_biggrin.gif

Tuni - mam pytanko , czy kupiłas fotelik dla Marka ?
My musimy też, jednak za bardzo uciązliwe to zapinanie Amelki w tym starym foteliku.
Czy kupiłas (jezeli kupiłas icon_biggrin.gif ) to taki z pasami, czy fotelik jest bez pasów czyli zapinany bezpośrednio pasami samochodowymi ??

Za tydzien Amelka ma balik z dziadkami i babciami, bedzie księzniczką Aurorka - w tym roku misiała byc księzniczką, marzyła o tym icon_biggrin.gif
Pa
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post czw, 13 sty 2011 - 14:53
Post #33

oo to ja sie witam dopiero teraz w nowym roku icon_biggrin.gif
Wszystkim zyczę zdrowia i szczęścia w tym 2011 r. icon_biggrin.gif

Tuni - mam pytanko , czy kupiłas fotelik dla Marka ?
My musimy też, jednak za bardzo uciązliwe to zapinanie Amelki w tym starym foteliku.
Czy kupiłas (jezeli kupiłas icon_biggrin.gif ) to taki z pasami, czy fotelik jest bez pasów czyli zapinany bezpośrednio pasami samochodowymi ??

Za tydzien Amelka ma balik z dziadkami i babciami, bedzie księzniczką Aurorka - w tym roku misiała byc księzniczką, marzyła o tym icon_biggrin.gif
Pa


--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
ewela
sob, 15 sty 2011 - 20:36
..

Ten post edytował ewela wto, 02 maj 2017 - 22:07
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post sob, 15 sty 2011 - 20:36
Post #34

..
ewela
piÄ…, 25 lut 2011 - 22:01
..

Ten post edytował ewela wto, 02 maj 2017 - 22:07
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post piÄ…, 25 lut 2011 - 22:01
Post #35

..
agarad
sob, 26 lut 2011 - 12:29
CYTAT(ewela @ Fri, 25 Feb 2011 - 22:01) *
No to napiszęicon_smile.gif

Podjęłam studia!Studiuję AWF-wychowanie fizyczne i gimnastykę korekcyjną.
Maz zajmuje się wowczas dziecmi...tzn starsza wersja jedzie do babci 29.gif , zas młodsza wersja zostaje w domu .
Ja wracam na nocki do domu,wiec mał dostaje cycka.....ja ciagle jestem matka Polka karmiąca 37.gif ...

Poza tym, ok. Emilka jest grzeczna....troche za grzeczna....Z nauka nie ma kłopotu,ale nie ma siły "przebicia". Jeste delikatna i wrazliwa. Niezwykle opiekuncza....kocha nad zycie Elizkę.
Do tego dzisiaj zobaczyła zdjęcie nowonarodzonego kuzyna i...sie rozpłakała ze szczescia....zyczac sobie brat..... 37.gif

Co do szkoły....chyba jednak pojdzie teraz



Ewela studentko icon_smile.gif - super ja juz od kilku lat mam zamiar i na tym się kończy ale w głowie ciągle siedzi ten pomysł icon_smile.gif Powodzenia!!!

Marci pierwszy ząbek wypadł w styczniu icon_smile.gif teraz rusza się następny.

Co do szkoły to ja na dzien dzisiejszy jestem za, 9 marca zaczynają się u nas zapisy, mam nadzieję, że dam radę ogarnąć w dwupaku jeszcze te wszystkie spotkania i zebrania na początku marca związane ze szkołą icon_smile.gif

A gdzie pozostałe majowe mamusie??? - hop hop,....
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post sob, 26 lut 2011 - 12:29
Post #36

CYTAT(ewela @ Fri, 25 Feb 2011 - 22:01) *
No to napiszęicon_smile.gif

Podjęłam studia!Studiuję AWF-wychowanie fizyczne i gimnastykę korekcyjną.
Maz zajmuje się wowczas dziecmi...tzn starsza wersja jedzie do babci 29.gif , zas młodsza wersja zostaje w domu .
Ja wracam na nocki do domu,wiec mał dostaje cycka.....ja ciagle jestem matka Polka karmiąca 37.gif ...

Poza tym, ok. Emilka jest grzeczna....troche za grzeczna....Z nauka nie ma kłopotu,ale nie ma siły "przebicia". Jeste delikatna i wrazliwa. Niezwykle opiekuncza....kocha nad zycie Elizkę.
Do tego dzisiaj zobaczyła zdjęcie nowonarodzonego kuzyna i...sie rozpłakała ze szczescia....zyczac sobie brat..... 37.gif

Co do szkoły....chyba jednak pojdzie teraz



Ewela studentko icon_smile.gif - super ja juz od kilku lat mam zamiar i na tym się kończy ale w głowie ciągle siedzi ten pomysł icon_smile.gif Powodzenia!!!

Marci pierwszy ząbek wypadł w styczniu icon_smile.gif teraz rusza się następny.

Co do szkoły to ja na dzien dzisiejszy jestem za, 9 marca zaczynają się u nas zapisy, mam nadzieję, że dam radę ogarnąć w dwupaku jeszcze te wszystkie spotkania i zebrania na początku marca związane ze szkołą icon_smile.gif

A gdzie pozostałe majowe mamusie??? - hop hop,....


--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

ewela
sob, 26 lut 2011 - 21:19


Pozdrawiam mamy i ich pociechy!!!!!

Ten post edytował ewela wto, 02 maj 2017 - 22:07
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post sob, 26 lut 2011 - 21:19
Post #37



Pozdrawiam mamy i ich pociechy!!!!!
agarad
czw, 14 kwi 2011 - 11:36
Witam wszystkich z powiekszonej rodzinki icon_smile.gif

Co u naszych 6 latków? kto się zdecydował na 1 klasę, a kto na 0? My zapisaliśmy Marcię do 1 klasy do tej samej szkoły co chodzi syn i wczoraj były wyniki rekrutacji i się zakwalifikowała. Od września będe więc juz miała małą uczennicę icon_smile.gif mam nadzieję, że w jej przypadku okaże się że był to słuszny wybór.

Lada moment i się zacznie seria urodzinkowa,Marta zamówiła sobie na urodzinki deskorolkę
alez ten czas leci.... to juz 6 latki....

Pozdrawiam Was wiosennie i piszcie co u Was bo ostatni wpis był tu z lutego 43.gif

agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 11:36
Post #38

Witam wszystkich z powiekszonej rodzinki icon_smile.gif

Co u naszych 6 latków? kto się zdecydował na 1 klasę, a kto na 0? My zapisaliśmy Marcię do 1 klasy do tej samej szkoły co chodzi syn i wczoraj były wyniki rekrutacji i się zakwalifikowała. Od września będe więc juz miała małą uczennicę icon_smile.gif mam nadzieję, że w jej przypadku okaże się że był to słuszny wybór.

Lada moment i się zacznie seria urodzinkowa,Marta zamówiła sobie na urodzinki deskorolkę
alez ten czas leci.... to juz 6 latki....

Pozdrawiam Was wiosennie i piszcie co u Was bo ostatni wpis był tu z lutego 43.gif



--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

agarad
piÄ…, 06 maj 2011 - 11:21
Witam ponownie icon_wink.gif chyba sama juz tu zostałam....

.. no i mam juz 6 latkę icon_smile.gif zgodnie z zamówieniem dostała deskorolkę , na której wczoraj jeździła po mieszkaniu - strasznie jest zadowolona z prezentu i dziś już kombinowała co by tu zrobić żeby zamiast przedszkola pójść na deskę icon_wink.gif

sama z soba nie będę tu pisać więc prosze o odzew icon_wink.gif
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post piÄ…, 06 maj 2011 - 11:21
Post #39

Witam ponownie icon_wink.gif chyba sama juz tu zostałam....

.. no i mam juz 6 latkę icon_smile.gif zgodnie z zamówieniem dostała deskorolkę , na której wczoraj jeździła po mieszkaniu - strasznie jest zadowolona z prezentu i dziś już kombinowała co by tu zrobić żeby zamiast przedszkola pójść na deskę icon_wink.gif

sama z soba nie będę tu pisać więc prosze o odzew icon_wink.gif

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Tuni
sob, 07 maj 2011 - 11:10
Agarad, przekaż córci sto lat, sto lat icon_smile.gif
U mnie zawierucha,mam nadzieję, że przejściowa, więc rzadziej nieco tutaj zaglądam.
Buziaki
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post sob, 07 maj 2011 - 11:10
Post #40

Agarad, przekaż córci sto lat, sto lat icon_smile.gif
U mnie zawierucha,mam nadzieję, że przejściowa, więc rzadziej nieco tutaj zaglądam.
Buziaki
> MAJ 2005 - caÅ‚kiem nowa odsÅ‚ona :)
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 18:29
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama