Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Meble tradycyjne czy nowoczesne?

> 
Maciejka
nie, 22 sty 2006 - 10:25
O! widzisz Jaco, już wiem co mi się podoba! Dzięki. icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post nie, 22 sty 2006 - 10:25
Post #21

O! widzisz Jaco, już wiem co mi się podoba! Dzięki. icon_wink.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Maciejka


Jaco
nie, 22 sty 2006 - 11:09
I cały sukces w tym Maciejko, żeby dowiedzieć się co Ci się podoba zanim zaczniesz urządzać swoje mieszkanie. Ja się wcześniej tym nie interesowałam, potem już na to nie byo czasu i w efekcie mam mieszaninę stylów i kolorów. Gdybym zaczynała od nowa to poszłabym tym drugim tropem. Bo pierwszy, toskański aczkolwiek piękny jest i super się w nim czuję jest jednak strasznie upierdliwy do sprzątania. A ja z frakcji leniwych jestem icon_biggrin.gif
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post nie, 22 sty 2006 - 11:09
Post #22

I cały sukces w tym Maciejko, żeby dowiedzieć się co Ci się podoba zanim zaczniesz urządzać swoje mieszkanie. Ja się wcześniej tym nie interesowałam, potem już na to nie byo czasu i w efekcie mam mieszaninę stylów i kolorów. Gdybym zaczynała od nowa to poszłabym tym drugim tropem. Bo pierwszy, toskański aczkolwiek piękny jest i super się w nim czuję jest jednak strasznie upierdliwy do sprzątania. A ja z frakcji leniwych jestem icon_biggrin.gif

--------------------
Jacobina - mama Kuby






marghe.
nie, 22 sty 2006 - 23:24
CYTAT(mama_do_kwadratu)
CYTAT(marg.)
Klimaty toskańskie lubię
ale w toskanii a nie w praskim bloku icon_smile.gif

Czyli w praskim bloku raczej wczesny Gierek. ewentualnie późny Gomułka?
Meblościanka, sklejka, Rubin ipt.??? icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif icon_mrgreen.gif


eee no bez przesaaady icon_smile.gif
w moim praskim bloku znajdziecie i meblosciankę z czasów panienskich
i ikee
i bo concept icon_lol.gif icon_lol.gif

czy to wszystko jakos gra?
Nie wszystko.
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post nie, 22 sty 2006 - 23:24
Post #23

CYTAT(mama_do_kwadratu)
CYTAT(marg.)
Klimaty toskańskie lubię
ale w toskanii a nie w praskim bloku icon_smile.gif

Czyli w praskim bloku raczej wczesny Gierek. ewentualnie późny Gomułka?
Meblościanka, sklejka, Rubin ipt.??? icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif icon_mrgreen.gif


eee no bez przesaaady icon_smile.gif
w moim praskim bloku znajdziecie i meblosciankę z czasów panienskich
i ikee
i bo concept icon_lol.gif icon_lol.gif

czy to wszystko jakos gra?
Nie wszystko.
Cleo
nie, 22 sty 2006 - 23:31
Śledze sobie ten wątek, bo nei dosc, ze poszukuje czegos do duzego pokoju- juz wreszcie wywalilam stól po poprzednich właściceilach (po 4 latach!!!), ale jeszcze masa innych rzeczy została, moze sie wyrobie w najblizszym dziesięcioleciu;) ale -tez szukam do wspolrpacy firm/ludzi robiacych fajne meble, najchetniej malowane-jesli kogos znacie, to bede wdzieczna za zaznajomienie mnie:)

NP. Kulkaprzemulka- aczy Ty mialas kontakt osobisty z tmyi od woskowanych? wyglądają całkeim ciekawie!
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post nie, 22 sty 2006 - 23:31
Post #24

Śledze sobie ten wątek, bo nei dosc, ze poszukuje czegos do duzego pokoju- juz wreszcie wywalilam stól po poprzednich właściceilach (po 4 latach!!!), ale jeszcze masa innych rzeczy została, moze sie wyrobie w najblizszym dziesięcioleciu;) ale -tez szukam do wspolrpacy firm/ludzi robiacych fajne meble, najchetniej malowane-jesli kogos znacie, to bede wdzieczna za zaznajomienie mnie:)

NP. Kulkaprzemulka- aczy Ty mialas kontakt osobisty z tmyi od woskowanych? wyglądają całkeim ciekawie!

--------------------
Jaco
pon, 23 sty 2006 - 11:17
Cleo,
Mówisz i masz icon_smile.gif

https://www.art4strony.neo.pl/

Boszzzzz, ja zboczona jestem icon_rolleyes.gif




Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post pon, 23 sty 2006 - 11:17
Post #25

Cleo,
Mówisz i masz icon_smile.gif

https://www.art4strony.neo.pl/

Boszzzzz, ja zboczona jestem icon_rolleyes.gif






--------------------
Jacobina - mama Kuby






Cleo
pon, 23 sty 2006 - 11:46
Jacobina, o znam ich! nawet korespondowalam. jestem zaproszona, zeby obejrz rzeczy i ew. jak mi sie spodobaja na żywo i sie dogadamy wstawia mi je do galerii..tylko- nie mam jak pojechac..
a moze znacie kogos ,kto robi ciekawe meble-malowane itp. w Warszawie i bliskiej okolicy?
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post pon, 23 sty 2006 - 11:46
Post #26

Jacobina, o znam ich! nawet korespondowalam. jestem zaproszona, zeby obejrz rzeczy i ew. jak mi sie spodobaja na żywo i sie dogadamy wstawia mi je do galerii..tylko- nie mam jak pojechac..
a moze znacie kogos ,kto robi ciekawe meble-malowane itp. w Warszawie i bliskiej okolicy?

--------------------
Jaco
pon, 23 sty 2006 - 12:47
Niech Ci wstawią icon_smile.gif Mam ten sam problem - nie po drodze mi do nich. A zamierzam wymienić fronty w szafkach kuchennych na takie właśnie malowane. Kiedyś;)
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post pon, 23 sty 2006 - 12:47
Post #27

Niech Ci wstawią icon_smile.gif Mam ten sam problem - nie po drodze mi do nich. A zamierzam wymienić fronty w szafkach kuchennych na takie właśnie malowane. Kiedyś;)

--------------------
Jacobina - mama Kuby








Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 01 lut 2017 - 09:25
Post #28

Jak chcecie znaleźć ciekawe meble, to zajrzyjcie tutaj. Odwiedźcie też sklep Ikea i salon Agata.
muppet
pon, 06 lut 2017 - 13:35
Ja w ikea sporo mebli kupiłam. Wbrew temu co mówią, są dobrej jakości.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post pon, 06 lut 2017 - 13:35
Post #29

Ja w ikea sporo mebli kupiłam. Wbrew temu co mówią, są dobrej jakości.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 07 lut 2017 - 18:53
Post #30

CYTAT(Ola Fisia @ Thu, 19 Jan 2006 - 20:05) *
Ja lubię wnętrza ciepłe i przytulne, meble oczywiście drewniane, dość proste, ważniejszy jest kolor drewna icon_wink.gif Kanapa nie może być ze skóry bo nie da się w nią wtulić, dywan musi być miękki, podobnie jak ulubiony kocyk, światło ma koić i uspokajać. W sumie to mało wymagająca jestem icon_wink.gif

mam podobnie, dobry design fotela, koc i kawałek stolika pod ręką wystarczy. Jestem teraz na etapie wybierania fotela do karmienia i chyba wybiorę coś z tego nowego sklepu meblowego w Warszawie https://www.designer.ski
" rel="nofollow" target="_blank">
https://www.designer.ski
wydaje mi się, że ceny są ok, ale i tak inwestycja życia icon_smile.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 15 lut 2017 - 19:55
Post #31

Trudno jest wyczuć, które meble lepsze. Tradycyjne mają oczywiście klasę i są trwalsze (jeśli się faktycznie uda na takie lite drewno trafić), ale tutaj cena potrafi człowieka zjeść. Nowoczesne są lepiej dostosowane do potrzeb mieszkających, łątwiej nimi "manipulować" przy ewentualnej aranżacji rearanżacji, ale to zazwyczaj są sklejki albo paździerz w laminacie, więc na solidność nie ma co liczyć - i mowa tu o duży i znanych koncernach meblowych. Może lepiej złapać jakiś punkt zaczepienia, np. kuchenne oczywistości - https://www.redcoon.pl/c08040000-Lod%C3%B3w...zamra%C5%BCarki - i starać się "dopasować" do nich, co by potem wszystko było zgrane i stylistycznie koherentne. Nie wiem, osobiście szedłbym w klasykę, ale tak jak mówię, ciężko już dzisiaj znaleźć prawdziwie solidne meble, bo wszystko to manufaktura i szybki przemiał.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 28 lut 2017 - 14:41
Post #32

Ja też uwielbiam nowoczesne nietypowe w formie meble i akcesoria. Ostatnio zamarzyły mi się takie hookery do kuchni https://www.italiastyle.pl/produkt/hokery/w...awa-gratis.html Wyglądają obłędnie i bardzo chcę je mieć icon_biggrin.gif Nadają się nawet do stołu o standardowej wysokości, bo mają regulację wysokości.
muppet
piÄ…, 03 mar 2017 - 09:19
Ja lubię proste, minimalistyczne meble. I mają być przede wszystkim funkcjonalne.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post piÄ…, 03 mar 2017 - 09:19
Post #33

Ja lubię proste, minimalistyczne meble. I mają być przede wszystkim funkcjonalne.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 06 mar 2017 - 12:28
Post #34

Ja jestem zwolenniczką nowoczesnych mebli, widziałam kilka ciekawych projektów, które idealnie nadają się do mojego nowego domu. Do jadalni zamówiłam meble Signal https://meblowiec.pl/meble-z-dostawa-24-h,signal,c213,m4.html co o nich sądzicie? Urządzanie domu wymaga dużo czasu oraz pieniędzy ale fajnie jest zobaczyć gotowy efekt naszych starań icon_smile.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 22 mar 2017 - 14:47
Post #35

A co powiecie o takich meblach do salonu: https://witek.pl/14-witryny-regaly-biblioteczki? Ja również jestem fanką mebli nowoczesnych, jednakże czy widzicie możliwość ładnego skomponowania ich z resztą pomieszczeń?
śrubka
piÄ…, 21 kwi 2017 - 09:35
Jestem zwolenniczką nowoczesności i przypadku mebli jest tak samo.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post piÄ…, 21 kwi 2017 - 09:35
Post #36

Jestem zwolenniczką nowoczesności i przypadku mebli jest tak samo.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post piÄ…, 05 maj 2017 - 13:24
Post #37

Ja również jestem za rozwiązaniami nowoczesnymi, chociaż warto zdecydować się na jakieś gustowne dodatki do wnętrza wówczas nabierze charakteru. Zobaczcie sobie artykuł https://www.magazynvip.pl/wykanczanie-wnetr...any-przedpokoj/ na temat urządzania przedpokoju, znajdziecie tam cenne wskazówki. Można samemu, ale trzeba mieć odpowiednią wiedzą i trochę wyczucia.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post piÄ…, 12 maj 2017 - 15:07
Post #38

Jestem świeżo po przeczytaniu artykułu na ten temat https://www.female.pl/artykul/17831-wersalk...-strefa-relaksu i zdecydowanie wolę nowoczesne meble. Bardziej mi się podobają i na pewno będą modne bardzo długo icon_smile.gif Cokolwiek kupuję, staram się wybierać neutralne kolory przedmiotów, które przetrwają niejedną zmianę aranżacji. 06.gif
Agitka
śro, 17 maj 2017 - 09:28
No to już zależy tylko od Ciebie i od tego w jakim stylu masz całe mieszkanie icon_smile.gif
Agitka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pią, 21 kwi 17 - 13:07
Nr użytkownika: 49,370




post śro, 17 maj 2017 - 09:28
Post #39

No to już zależy tylko od Ciebie i od tego w jakim stylu masz całe mieszkanie icon_smile.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post piÄ…, 07 lip 2017 - 11:22
Post #40

Meble w nowoczesnym stylu są wyjątkowo eleganckie i estetyczne, niewiele mebli robi takie wrażenie, także jak najbardziej warto kupić takie meble. W sieci wybór jest największy, jednak warto najpierw poszukać czegoś w stacjonarnych sklepach - ma się wtedy pewność, co się kupuje. W Poznaniu zachęcam do zajrzenia do BlackArt, widziałam tam takie nowoczesne meble, w tym łóżka i meble wypoczynkowe typu narożniki, czy sofa - na ich stronie Wypoczynki Blackart Poznań można się im przyjrzeć.
> Meble tradycyjne czy nowoczesne?
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama