Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Zakup żywności przez internet

> 
renata19750702
śro, 25 sty 2012 - 11:12
Mam pytanie: czy kupujecie jakieś produkty żywnościowego przez internet: w sklepach internetowych czy na allegro? Macie jakiś sprawdzonych sprzedawców?
Czasami chciałabym wypróbować jakiś przepis i nie mogę w moim mieście dostać jakiegoś składnika. W moim miasteczku najwięcej oferuje TESCO, coś tam można dostać czasami w LIDLU, jednak jak się okazuje niektóre rzeczy są nie do kupienia.

Ten post edytował renata19750702 śro, 25 sty 2012 - 11:12
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
SkÄ…d: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post śro, 25 sty 2012 - 11:12
Post #1

Mam pytanie: czy kupujecie jakieś produkty żywnościowego przez internet: w sklepach internetowych czy na allegro? Macie jakiś sprawdzonych sprzedawców?
Czasami chciałabym wypróbować jakiś przepis i nie mogę w moim mieście dostać jakiegoś składnika. W moim miasteczku najwięcej oferuje TESCO, coś tam można dostać czasami w LIDLU, jednak jak się okazuje niektóre rzeczy są nie do kupienia.

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
agabr
śro, 25 sty 2012 - 16:09
Owszem bardzo czesto, wlasnie godzine temu przyjechaly moje zakupy . Zasadnicza oszczednosc czasu . Nawet bez listy ulubione , zajmuje mi to max 30 min . nie ma szans , zebym w tym czasie odsniezyla samochod , pojechala, znalazla miejsce na parkingu , odstala do kasy i wrocila . Korzystam z Leclerca . Z produktow spozywczych bardzo czesto robie zakupy na mniammniam , tam kupuje przyprawy wszystkie , maslo klarowane i takie tam , bardzo czesto jest tydzien darmowej dostawy .b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post śro, 25 sty 2012 - 16:09
Post #2

Owszem bardzo czesto, wlasnie godzine temu przyjechaly moje zakupy . Zasadnicza oszczednosc czasu . Nawet bez listy ulubione , zajmuje mi to max 30 min . nie ma szans , zebym w tym czasie odsniezyla samochod , pojechala, znalazla miejsce na parkingu , odstala do kasy i wrocila . Korzystam z Leclerca . Z produktow spozywczych bardzo czesto robie zakupy na mniammniam , tam kupuje przyprawy wszystkie , maslo klarowane i takie tam , bardzo czesto jest tydzien darmowej dostawy .b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
asdfghjklzxcvbnm
śro, 25 sty 2012 - 17:03
Ja odważyłam się wczoraj po raz pierwszy. Jaka ja głupia byłam tachając siaty do domu 29.gif
Wszystko przyjechało świeże (zamówiłam też warzywa i mięso). Najważniejsze, że samo się wniosło. No i Jachu akurat gorączkujący, więc nie po drodze mi na zakupy.
Kupowałam w almie, muszę generalnie poszperać w temacie, bo nienawidzę biegać po supermarkecie w poszukiwaniu np jednej przyprawy.
asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post śro, 25 sty 2012 - 17:03
Post #3

Ja odważyłam się wczoraj po raz pierwszy. Jaka ja głupia byłam tachając siaty do domu 29.gif
Wszystko przyjechało świeże (zamówiłam też warzywa i mięso). Najważniejsze, że samo się wniosło. No i Jachu akurat gorączkujący, więc nie po drodze mi na zakupy.
Kupowałam w almie, muszę generalnie poszperać w temacie, bo nienawidzę biegać po supermarkecie w poszukiwaniu np jednej przyprawy.
moko.
śro, 25 sty 2012 - 17:48
Uwielbiam sklepy internetowe icon_smile.gif bo nie lubię robić zakupów w sposób tradycyjny.
nr 1 dla mnie jest alma.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 25 sty 2012 - 17:48
Post #4

Uwielbiam sklepy internetowe icon_smile.gif bo nie lubię robić zakupów w sposób tradycyjny.
nr 1 dla mnie jest alma.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Agnieszka Kamila
śro, 25 sty 2012 - 23:26
ja kupowalam w bomi i w almie polecam, na początku bylam nastawiona sceptycznie ale jak przez 2 tygodnie bylismy chorzy i nie bylo juz w okolicy chętnych zeby podrzucic nam chleb i masło to skusiłam się na takie zakupy i nie żałuję
Agnieszka Kamila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,290
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 20:41
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 15,962

GG:


post śro, 25 sty 2012 - 23:26
Post #5

ja kupowalam w bomi i w almie polecam, na początku bylam nastawiona sceptycznie ale jak przez 2 tygodnie bylismy chorzy i nie bylo juz w okolicy chętnych zeby podrzucic nam chleb i masło to skusiłam się na takie zakupy i nie żałuję
Gruszka
czw, 26 sty 2012 - 12:05
A jak jest z czasem dostawy?

do mnie na wieś nikt mi niczego nie przywiezie - ale gdybym tak rano - z pracy (miasto) zamówiła, to jaką mam pewnośc, że przed wyjściem z pracy dostanę te zakupy?
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post czw, 26 sty 2012 - 12:05
Post #6

A jak jest z czasem dostawy?

do mnie na wieś nikt mi niczego nie przywiezie - ale gdybym tak rano - z pracy (miasto) zamówiła, to jaką mam pewnośc, że przed wyjściem z pracy dostanę te zakupy?

--------------------
asdfghjklzxcvbnm
czw, 26 sty 2012 - 12:08
CYTAT(Gruszka @ Thu, 26 Jan 2012 - 12:05) *
A jak jest z czasem dostawy?

do mnie na wieś nikt mi niczego nie przywiezie - ale gdybym tak rano - z pracy (miasto) zamówiła, to jaką mam pewnośc, że przed wyjściem z pracy dostanę te zakupy?

Raczkuję w temacie dopiero icon_smile.gif Zaznaczyłam 16-18 i pan był o 17.
asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post czw, 26 sty 2012 - 12:08
Post #7

CYTAT(Gruszka @ Thu, 26 Jan 2012 - 12:05) *
A jak jest z czasem dostawy?

do mnie na wieś nikt mi niczego nie przywiezie - ale gdybym tak rano - z pracy (miasto) zamówiła, to jaką mam pewnośc, że przed wyjściem z pracy dostanę te zakupy?

Raczkuję w temacie dopiero icon_smile.gif Zaznaczyłam 16-18 i pan był o 17.
Gruszka
czw, 26 sty 2012 - 12:22
CYTAT(cirrostratus @ Thu, 26 Jan 2012 - 12:08) *
Raczkuję w temacie dopiero icon_smile.gif Zaznaczyłam 16-18 i pan był o 17.

A kiedy złożyłaś zamówienie?
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post czw, 26 sty 2012 - 12:22
Post #8

CYTAT(cirrostratus @ Thu, 26 Jan 2012 - 12:08) *
Raczkuję w temacie dopiero icon_smile.gif Zaznaczyłam 16-18 i pan był o 17.

A kiedy złożyłaś zamówienie?

--------------------
agabr
czw, 26 sty 2012 - 13:03
CYTAT(Gruszka @ Thu, 26 Jan 2012 - 12:05) *
A jak jest z czasem dostawy?

do mnie na wieś nikt mi niczego nie przywiezie - ale gdybym tak rano - z pracy (miasto) zamówiła, to jaką mam pewnośc, że przed wyjściem z pracy dostanę te zakupy?

moje sa niemiarodajne warszawskie , ale jeszcze mi sie przypomnialo , ze jest opcja ktora tez mi sie podoba , robisz via net i odbierasz w sklepie bez dodatkowych kosztow i naturalnie bez stania , co jest fajne jesli przejezdzasz jadac z pracy obok.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post czw, 26 sty 2012 - 13:03
Post #9

CYTAT(Gruszka @ Thu, 26 Jan 2012 - 12:05) *
A jak jest z czasem dostawy?

do mnie na wieś nikt mi niczego nie przywiezie - ale gdybym tak rano - z pracy (miasto) zamówiła, to jaką mam pewnośc, że przed wyjściem z pracy dostanę te zakupy?

moje sa niemiarodajne warszawskie , ale jeszcze mi sie przypomnialo , ze jest opcja ktora tez mi sie podoba , robisz via net i odbierasz w sklepie bez dodatkowych kosztow i naturalnie bez stania , co jest fajne jesli przejezdzasz jadac z pracy obok.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
asdfghjklzxcvbnm
czw, 26 sty 2012 - 13:14
CYTAT(Gruszka @ Thu, 26 Jan 2012 - 12:22) *
A kiedy złożyłaś zamówienie?

Na stronie akurat almy jest informacja:
"Składanie zamówienia należy zakończyć do 4 godzin przed wybranym terminem dostawy."

No, ale możesz poklikać dzisiaj zakupy, a termin dostawy ustawić np na przyszły wtorek icon_smile.gif
asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post czw, 26 sty 2012 - 13:14
Post #10

CYTAT(Gruszka @ Thu, 26 Jan 2012 - 12:22) *
A kiedy złożyłaś zamówienie?

Na stronie akurat almy jest informacja:
"Składanie zamówienia należy zakończyć do 4 godzin przed wybranym terminem dostawy."

No, ale możesz poklikać dzisiaj zakupy, a termin dostawy ustawić np na przyszły wtorek icon_smile.gif
marghe.
czw, 26 sty 2012 - 19:25
słuchajcie, a jak jest z jakością świezych produktów - warzyw, serów. owoców, mięsa..?
Bo ja muszę obejrzeć, pomacać.. jakoś nie ufam dostawcy tak bardzo jak sobie icon_smile.gif

A skoro jadę po ww produkty to i resztę kupuję, chociaz moje plecy byłyby mi bardzo wdzięczne gdybym zaczeła ku[pować mleko, napoje i proszki do prania via net..
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 26 sty 2012 - 19:25
Post #11

słuchajcie, a jak jest z jakością świezych produktów - warzyw, serów. owoców, mięsa..?
Bo ja muszę obejrzeć, pomacać.. jakoś nie ufam dostawcy tak bardzo jak sobie icon_smile.gif

A skoro jadę po ww produkty to i resztę kupuję, chociaz moje plecy byłyby mi bardzo wdzięczne gdybym zaczeła ku[pować mleko, napoje i proszki do prania via net..
agabr
czw, 26 sty 2012 - 21:00
Nie kupuje ani miesa ani warzyw , to zalatwiam na bazarku , z takich rzeczy o istotnej swieżosci to zamawialam ryby i bylo ok , natomiast ostatnio kupowalam wina i jest to rozwiazane tak , ze musze podac swoj PESEL , poniewaz akurat nie mialam go pod reka wiec wpisalam dowolny ciag cyfr z moja data urodzenia na poczatku i wyskoczyla mi informacja , ze nie jest to moj Pesel i zastanawiam sie skad wiedza icon_smile.gif skoro przy rejestracji w sklepie nie podawalam .b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post czw, 26 sty 2012 - 21:00
Post #12

Nie kupuje ani miesa ani warzyw , to zalatwiam na bazarku , z takich rzeczy o istotnej swieżosci to zamawialam ryby i bylo ok , natomiast ostatnio kupowalam wina i jest to rozwiazane tak , ze musze podac swoj PESEL , poniewaz akurat nie mialam go pod reka wiec wpisalam dowolny ciag cyfr z moja data urodzenia na poczatku i wyskoczyla mi informacja , ze nie jest to moj Pesel i zastanawiam sie skad wiedza icon_smile.gif skoro przy rejestracji w sklepie nie podawalam .b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
Joka
czw, 26 sty 2012 - 21:07
CYTAT(agabr @ Thu, 26 Jan 2012 - 21:00) *
Nie kupuje ani miesa ani warzyw , to zalatwiam na bazarku , z takich rzeczy o istotnej swieżosci to zamawialam ryby i bylo ok , natomiast ostatnio kupowalam wina i jest to rozwiazane tak , ze musze podac swoj PESEL , poniewaz akurat nie mialam go pod reka wiec wpisalam dowolny ciag cyfr z moja data urodzenia na poczatku i wyskoczyla mi informacja , ze nie jest to moj Pesel i zastanawiam sie skad wiedza icon_smile.gif skoro przy rejestracji w sklepie nie podawalam .b

a bo np. przedostatnia cyfra peselu określa płeć, jeśli podałaś nieparzystą to by znaczyło, ze jesteś mężczyzną icon_smile.gif
Joka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: pią, 03 lut 06 - 11:50
SkÄ…d: Bytom
Nr użytkownika: 4,810




post czw, 26 sty 2012 - 21:07
Post #13

CYTAT(agabr @ Thu, 26 Jan 2012 - 21:00) *
Nie kupuje ani miesa ani warzyw , to zalatwiam na bazarku , z takich rzeczy o istotnej swieżosci to zamawialam ryby i bylo ok , natomiast ostatnio kupowalam wina i jest to rozwiazane tak , ze musze podac swoj PESEL , poniewaz akurat nie mialam go pod reka wiec wpisalam dowolny ciag cyfr z moja data urodzenia na poczatku i wyskoczyla mi informacja , ze nie jest to moj Pesel i zastanawiam sie skad wiedza icon_smile.gif skoro przy rejestracji w sklepie nie podawalam .b

a bo np. przedostatnia cyfra peselu określa płeć, jeśli podałaś nieparzystą to by znaczyło, ze jesteś mężczyzną icon_smile.gif


--------------------



Nie ludzie nami rządzą, lecz własne słabości.
agabr
czw, 26 sty 2012 - 21:19
CYTAT(Joka @ Thu, 26 Jan 2012 - 21:07) *
a bo np. przedostatnia cyfra peselu określa płeć, jeśli podałaś nieparzystą to by znaczyło, ze jesteś mężczyzną icon_smile.gif

No ale wiesz to system odrzucil to skad system wiedzial , ze ja jestem kobieta icon_smile.gif.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post czw, 26 sty 2012 - 21:19
Post #14

CYTAT(Joka @ Thu, 26 Jan 2012 - 21:07) *
a bo np. przedostatnia cyfra peselu określa płeć, jeśli podałaś nieparzystą to by znaczyło, ze jesteś mężczyzną icon_smile.gif

No ale wiesz to system odrzucil to skad system wiedzial , ze ja jestem kobieta icon_smile.gif.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
Joka
czw, 26 sty 2012 - 21:29
a bo tak poza tym ciąg cyfr w peselu nie jest przypadkowy, nie pamiętam dokładnie, ale to jest pewien algorytm, któraś cyfra podzielona przez którąś ma dać taki sam wynik, jak iloraz innych cyfr, bym musiała poszukać jak jest dokładnie, ale jest wiele takich systemów, które weryfikują na podstawie peselu
Joka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: pią, 03 lut 06 - 11:50
SkÄ…d: Bytom
Nr użytkownika: 4,810




post czw, 26 sty 2012 - 21:29
Post #15

a bo tak poza tym ciąg cyfr w peselu nie jest przypadkowy, nie pamiętam dokładnie, ale to jest pewien algorytm, któraś cyfra podzielona przez którąś ma dać taki sam wynik, jak iloraz innych cyfr, bym musiała poszukać jak jest dokładnie, ale jest wiele takich systemów, które weryfikują na podstawie peselu

--------------------



Nie ludzie nami rządzą, lecz własne słabości.
Tigerek
czw, 26 sty 2012 - 21:50
Pomijając że pierwszych 6 cyfr to data urodzenia icon_wink.gif
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post czw, 26 sty 2012 - 21:50
Post #16

Pomijając że pierwszych 6 cyfr to data urodzenia icon_wink.gif

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
Agnieszka Kamila
czw, 26 sty 2012 - 22:56
na czas dostawy nie mogę narzekac bo pan przywiózł mi zakupy punktualnie, wypakował pięknie - więc do cięzkich zakupów system moim zdaniem idealny,
i jeszcze powiedział ze skoro mam dziecko to mogę w komentarzu do zakupów napisac ze zamiast dzwonić dzwonkiem to proszę o telefon zeby np nie obudzić dziecka.
a jak zamówiłam 3 kg suszonej żurawiny to pani ze sklepu do mnie zadzwoniła z pytaniem czy się nie pomyliłam i czy zdaję sobie sprawę z tego ze żurawina jest suszona a nie świeża i czy na pewno tyle icon_smile.gif
Agnieszka Kamila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,290
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 20:41
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 15,962

GG:


post czw, 26 sty 2012 - 22:56
Post #17

na czas dostawy nie mogę narzekac bo pan przywiózł mi zakupy punktualnie, wypakował pięknie - więc do cięzkich zakupów system moim zdaniem idealny,
i jeszcze powiedział ze skoro mam dziecko to mogę w komentarzu do zakupów napisac ze zamiast dzwonić dzwonkiem to proszę o telefon zeby np nie obudzić dziecka.
a jak zamówiłam 3 kg suszonej żurawiny to pani ze sklepu do mnie zadzwoniła z pytaniem czy się nie pomyliłam i czy zdaję sobie sprawę z tego ze żurawina jest suszona a nie świeża i czy na pewno tyle icon_smile.gif
agabr
czw, 26 sty 2012 - 23:01
CYTAT(Joka @ Thu, 26 Jan 2012 - 21:29) *
a bo tak poza tym ciąg cyfr w peselu nie jest przypadkowy, nie pamiętam dokładnie, ale to jest pewien algorytm, któraś cyfra podzielona przez którąś ma dać taki sam wynik, jak iloraz innych cyfr, bym musiała poszukać jak jest dokładnie, ale jest wiele takich systemów, które weryfikują na podstawie peselu

a to mnie zaciekawilas Joka.
Tigerek doczytaj , wpisalam z data urodzenia.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post czw, 26 sty 2012 - 23:01
Post #18

CYTAT(Joka @ Thu, 26 Jan 2012 - 21:29) *
a bo tak poza tym ciąg cyfr w peselu nie jest przypadkowy, nie pamiętam dokładnie, ale to jest pewien algorytm, któraś cyfra podzielona przez którąś ma dać taki sam wynik, jak iloraz innych cyfr, bym musiała poszukać jak jest dokładnie, ale jest wiele takich systemów, które weryfikują na podstawie peselu

a to mnie zaciekawilas Joka.
Tigerek doczytaj , wpisalam z data urodzenia.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
marghe.
czw, 26 sty 2012 - 23:07
CYTAT(agabr @ Thu, 26 Jan 2012 - 23:00) *
Nie kupuje ani miesa ani warzyw , to zalatwiam na bazarku , z takich rzeczy o istotnej swieżosci to zamawialam ryby i bylo ok

Latem, wiosną i jesienią też latam na bazar, zimą wolę unikać.
Poza tym idąc do sklepu osobiście mam gwarancję, że kupię rzeczy o odpowiedniej dacie przydatności do spozycia (nabiał, wedlina..) . No mam opory i tyle.

A Pesel znam na pamięć icon_biggrin.gif, mogę kupować wino
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 26 sty 2012 - 23:07
Post #19

CYTAT(agabr @ Thu, 26 Jan 2012 - 23:00) *
Nie kupuje ani miesa ani warzyw , to zalatwiam na bazarku , z takich rzeczy o istotnej swieżosci to zamawialam ryby i bylo ok

Latem, wiosną i jesienią też latam na bazar, zimą wolę unikać.
Poza tym idąc do sklepu osobiście mam gwarancję, że kupię rzeczy o odpowiedniej dacie przydatności do spozycia (nabiał, wedlina..) . No mam opory i tyle.

A Pesel znam na pamięć icon_biggrin.gif, mogę kupować wino
Ika
czw, 26 sty 2012 - 23:10
CYTAT(marghe. @ Thu, 26 Jan 2012 - 23:07) *
Latem, wiosną i jesienią też latam na bazar, zimą wolę unikać.

A czemu tak...? Bo ja mam odwrotnie, ale może źle kombinuję...?

Tzn owoce i warzywa latem jak najbardziej, ale mięsa na bazarze boję się kupować. Zwłaszcza latem.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post czw, 26 sty 2012 - 23:10
Post #20

CYTAT(marghe. @ Thu, 26 Jan 2012 - 23:07) *
Latem, wiosną i jesienią też latam na bazar, zimą wolę unikać.

A czemu tak...? Bo ja mam odwrotnie, ale może źle kombinuję...?

Tzn owoce i warzywa latem jak najbardziej, ale mięsa na bazarze boję się kupować. Zwłaszcza latem.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
> Zakup żywnoÅ›ci przez internet
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 20:08
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama