Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Kwietniowe Maluchy 8

> 
Mafia
pią, 07 lis 2008 - 11:04
No to zapraszam do nowego wątku. Zdjęcia najwyżej będą w kolejnych postach, jeśli ktoś się zbierze i wrzuci icon_smile.gif

Dorott, okropna informacja ta z linku. Staram się generalnie unikać czytania i oglądania takich rzeczy icon_sad.gif

Filip dopiero o 15.10 ma badanie kontrolne, ale jestem dobrej myśli.
Mnie też już głowa nie boli.

Ten post edytował Macia pią, 07 lis 2008 - 11:10
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post pią, 07 lis 2008 - 11:04
Post #1

No to zapraszam do nowego wątku. Zdjęcia najwyżej będą w kolejnych postach, jeśli ktoś się zbierze i wrzuci icon_smile.gif

Dorott, okropna informacja ta z linku. Staram się generalnie unikać czytania i oglądania takich rzeczy icon_sad.gif

Filip dopiero o 15.10 ma badanie kontrolne, ale jestem dobrej myśli.
Mnie też już głowa nie boli.

--------------------
Mafia
Dorott
pią, 07 lis 2008 - 11:10
to ja się już melduję 29.gif
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 11:10
Post #2

to ja się już melduję 29.gif

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Dorott
pią, 07 lis 2008 - 11:12
Maciu dobrze, że głowa już Cię nie boli...a za Filipa trzymam kciuki!
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 11:12
Post #3

Maciu dobrze, że głowa już Cię nie boli...a za Filipa trzymam kciuki!

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
szantrapa
pią, 07 lis 2008 - 11:19
Ja też jestem . Maciu dobra robota icon_smile.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 11:19
Post #4

Ja też jestem . Maciu dobra robota icon_smile.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
szantrapa
pią, 07 lis 2008 - 12:18
Też Wam ten dzień jak wariat leci? Jejku juz 11.30 prawie! a my śniadanie dopiero jemy.

Olka pije herbatkę i woła z drugiego pokoju do Laury która idzie do mnie: "Jałkaaaaa!!!! No wracaj tu wstrętny goblinu, przecież ktoś musi mnie pilnować! "

Ten post edytował magdainpoland pią, 07 lis 2008 - 12:21
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 12:18
Post #5

Też Wam ten dzień jak wariat leci? Jejku juz 11.30 prawie! a my śniadanie dopiero jemy.

Olka pije herbatkę i woła z drugiego pokoju do Laury która idzie do mnie: "Jałkaaaaa!!!! No wracaj tu wstrętny goblinu, przecież ktoś musi mnie pilnować! "

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Żabolek
pią, 07 lis 2008 - 13:00
Ja też się melduję.
Madziu Ty powinnaś te teksty Oli gdzies zapisywać!!!! Jest bosska 06.gif

Ale mi się dzisiaj nie chce pracować 21.gif Obijam się na maksa. To chyba wizja długiego weekendu tak na mnie działa.
Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post pią, 07 lis 2008 - 13:00
Post #6

Ja też się melduję.
Madziu Ty powinnaś te teksty Oli gdzies zapisywać!!!! Jest bosska 06.gif

Ale mi się dzisiaj nie chce pracować 21.gif Obijam się na maksa. To chyba wizja długiego weekendu tak na mnie działa.

--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
Mafia
pią, 07 lis 2008 - 13:15
Żabolku, też odliczam chwile do końca dnia.

Oliwka to faktycznie tekściara, zresztą Filip też wali teksty. Naśladuje nas, że aż czasem wstyd icon_wink.gif Najpierw człowiek chlapnie, a potem słyszy to z ust trzylatka. Wczoraj mąż oglądał mecz, no i instruował piłkarzy jak to źle grają, więc ja mówię: zmilcz albo nie oglądaj z dziećmi. No i po jakimś czasie mąż znowu zbulwersowany tłumaczy tym niedojdom, a na to Filip: Zmilcz! Filipek to słyszy! icon_redface.gif

A co to goblin to ja nie wiem icon_redface.gif
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post pią, 07 lis 2008 - 13:15
Post #7

Żabolku, też odliczam chwile do końca dnia.

Oliwka to faktycznie tekściara, zresztą Filip też wali teksty. Naśladuje nas, że aż czasem wstyd icon_wink.gif Najpierw człowiek chlapnie, a potem słyszy to z ust trzylatka. Wczoraj mąż oglądał mecz, no i instruował piłkarzy jak to źle grają, więc ja mówię: zmilcz albo nie oglądaj z dziećmi. No i po jakimś czasie mąż znowu zbulwersowany tłumaczy tym niedojdom, a na to Filip: Zmilcz! Filipek to słyszy! icon_redface.gif

A co to goblin to ja nie wiem icon_redface.gif

--------------------
Mafia
szantrapa
pią, 07 lis 2008 - 13:19
Maciu gobliny są z książeczki o Noddym icon_smile.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 13:19
Post #8

Maciu gobliny są z książeczki o Noddym icon_smile.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Mafia
pią, 07 lis 2008 - 13:21
Aha, nie mamy takiej bajki. Czy to coś z pociągiem w tle? Zresztą zaraz sobie poszukam. icon_smile.gif
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post pią, 07 lis 2008 - 13:21
Post #9

Aha, nie mamy takiej bajki. Czy to coś z pociągiem w tle? Zresztą zaraz sobie poszukam. icon_smile.gif

--------------------
Mafia
szantrapa
pią, 07 lis 2008 - 13:31
Noddy jest taksówkarzem icon_smile.gif A gobliny są uosobieniem złośliwości, robią numery innym icon_wink.gif

Zaraz będą zdjęcia icon_biggrin.gif

Ten post edytował magdainpoland pią, 07 lis 2008 - 13:32
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 13:31
Post #10

Noddy jest taksówkarzem icon_smile.gif A gobliny są uosobieniem złośliwości, robią numery innym icon_wink.gif

Zaraz będą zdjęcia icon_biggrin.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
szantrapa
pią, 07 lis 2008 - 13:39
Zmniejszą się same czy dostanę zrypki?


































szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 13:39
Post #11

Zmniejszą się same czy dostanę zrypki?




































--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Mafia
pią, 07 lis 2008 - 13:45
Świetne zdjęcia! Ależ zabawek maja, Magda, Twoje dziewczyny! Zatrzęsienie.
Filip nie ma jeszcze zimowych butów ani czapki icon_redface.gif Zresztą kapci też nie ma. Nienawidze zakupów, ale raczej ich nie uniknę icon_wink.gif
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post pią, 07 lis 2008 - 13:45
Post #12

Świetne zdjęcia! Ależ zabawek maja, Magda, Twoje dziewczyny! Zatrzęsienie.
Filip nie ma jeszcze zimowych butów ani czapki icon_redface.gif Zresztą kapci też nie ma. Nienawidze zakupów, ale raczej ich nie uniknę icon_wink.gif

--------------------
Mafia
szantrapa
pią, 07 lis 2008 - 13:59
Dziewczyny dostały kasę na buty od mamy A. i od cioci Beaty (chrzestnej Laury) więc buty po dwie pary kupiłam. Chociaż z ich podbiciem było ciężko coś znależć icon_sad.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 13:59
Post #13

Dziewczyny dostały kasę na buty od mamy A. i od cioci Beaty (chrzestnej Laury) więc buty po dwie pary kupiłam. Chociaż z ich podbiciem było ciężko coś znależć icon_sad.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Żabolek
pią, 07 lis 2008 - 14:17
Kuba też jeszcze w butach bez ocieplania chodzi. Trzeba się wybrać na zakupy 06.gif Ja tam uwielbiam zakupy. A zwlaszcza dziecięce 06.gif
Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post pią, 07 lis 2008 - 14:17
Post #14

Kuba też jeszcze w butach bez ocieplania chodzi. Trzeba się wybrać na zakupy 06.gif Ja tam uwielbiam zakupy. A zwlaszcza dziecięce 06.gif

--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
szantrapa
pią, 07 lis 2008 - 14:22
Czapki Lu ma po Olce , jedną jej tylko kupiłam przedwczoraj bo bardzo tanie są (dalam 11 zł za polarową śliczną zimową czapę) a różowej nie miala, tylko niebieską i pomarańczową, Olka ma z zeszłego roku jeszcze i dobre są. Ten płaszczyk kupiłam rok temu w Realu, był przeceniony z 49 na 10 zł bo zamek był popsuty, mama wstawiła Oli i śmiga chociaż to rozmiar 110, ale to tylko na wiatr. W Realu są kożuszki takie na teraz, śliczne, kupiłam Olce na 98 i na 104 bo są po 24.99, jak za darmo, kombinezony dostałam po 38 złotych, kurtek jeszcze pełno mają takich na teraz a Olka wchodzi w zimowe z zeszłego roku, to tyle icon_biggrin.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 14:22
Post #15

Czapki Lu ma po Olce , jedną jej tylko kupiłam przedwczoraj bo bardzo tanie są (dalam 11 zł za polarową śliczną zimową czapę) a różowej nie miala, tylko niebieską i pomarańczową, Olka ma z zeszłego roku jeszcze i dobre są. Ten płaszczyk kupiłam rok temu w Realu, był przeceniony z 49 na 10 zł bo zamek był popsuty, mama wstawiła Oli i śmiga chociaż to rozmiar 110, ale to tylko na wiatr. W Realu są kożuszki takie na teraz, śliczne, kupiłam Olce na 98 i na 104 bo są po 24.99, jak za darmo, kombinezony dostałam po 38 złotych, kurtek jeszcze pełno mają takich na teraz a Olka wchodzi w zimowe z zeszłego roku, to tyle icon_biggrin.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
camilscha
pią, 07 lis 2008 - 14:31
witam

Vanesska ma sie juz lepiej.jeszcze nia troche zarzuca jak chodzi ale to juz pryszcz z tym co bylo wczoraj.
mam nadzieje ze wychodzimy na prosta i z dnia na dzien bedzie coraz lepiej.
teraz troszke katarek jej sie pojawil ale tylko w malych ilosciach.mam nadzieje ze tak juz zostanie a nie rozloy mi sie na calego.
mnie boli strasznie ta stopa.nie moge lazic.bylam wczoraj u lekarza kazal mi do poniedzialku nie chodzic i trzymac stope w gorze.
nierealne tym bardziej ze w weekend mam jeszcze szkole.
masakra ale glupie chodzenie sprawia tyle bolu ze chyba sie pochlastam.
na dodatek gardlo mnie boli i tez sie martwie zebym sie nie rozlozyla.
nie moge chyba zadnych przeciwgrypowych rzeczy lykac wiec trzymam sie narazie domowch srodkow.
czy ktoras miala kiedys wbite 2 wielkie gwozdziew noge???????i wie jak dlugo boli????

dorott zdjecia straszne.okropne tym bardziej ze jestem w ciazy i odrazu postawilam siebie na miejscu taj babki.okropna.nie wiem jak tak mozna.trzeba sie pogodzic ze strata a nie robic ceregiele.
ale jak to mowia sa stoly i stolki.
wczoraj zaczytaam sie w tym watku co mi podalas.dziekuje.oprocz tego na co tam chorowal Antos wciagnelo mnie to czy dziecie widza duchy.byl tam tez taki watek wpleciony.
potem jak nawiedzona siedziala i czytalam na ten temat na innych stronach.a potem oczywiscie balam sie swojego cienia.


my tez jeszcze nie mamy butow zimowych dzis jak dam rade przejde po paru sklepach moze cos upoluje.pasowalo by bo z dnia an dzien coraz zimniej jest.bryyyyyyy.
czy juz wam mowilam ze nienawidze zimy 21.gif
Vanesska nie chce mi spac w dzien.ide do niej bo lezy w sypialni i "odpoczywa"
odezwe sie pozniej.


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC



Ten post edytował camilscha pią, 07 lis 2008 - 14:34
camilscha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 846
Dołączył: pon, 03 kwi 06 - 18:39
Skąd: Bedburg
Nr użytkownika: 5,470

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 14:31
Post #16

witam

Vanesska ma sie juz lepiej.jeszcze nia troche zarzuca jak chodzi ale to juz pryszcz z tym co bylo wczoraj.
mam nadzieje ze wychodzimy na prosta i z dnia na dzien bedzie coraz lepiej.
teraz troszke katarek jej sie pojawil ale tylko w malych ilosciach.mam nadzieje ze tak juz zostanie a nie rozloy mi sie na calego.
mnie boli strasznie ta stopa.nie moge lazic.bylam wczoraj u lekarza kazal mi do poniedzialku nie chodzic i trzymac stope w gorze.
nierealne tym bardziej ze w weekend mam jeszcze szkole.
masakra ale glupie chodzenie sprawia tyle bolu ze chyba sie pochlastam.
na dodatek gardlo mnie boli i tez sie martwie zebym sie nie rozlozyla.
nie moge chyba zadnych przeciwgrypowych rzeczy lykac wiec trzymam sie narazie domowch srodkow.
czy ktoras miala kiedys wbite 2 wielkie gwozdziew noge???????i wie jak dlugo boli????

dorott zdjecia straszne.okropne tym bardziej ze jestem w ciazy i odrazu postawilam siebie na miejscu taj babki.okropna.nie wiem jak tak mozna.trzeba sie pogodzic ze strata a nie robic ceregiele.
ale jak to mowia sa stoly i stolki.
wczoraj zaczytaam sie w tym watku co mi podalas.dziekuje.oprocz tego na co tam chorowal Antos wciagnelo mnie to czy dziecie widza duchy.byl tam tez taki watek wpleciony.
potem jak nawiedzona siedziala i czytalam na ten temat na innych stronach.a potem oczywiscie balam sie swojego cienia.


my tez jeszcze nie mamy butow zimowych dzis jak dam rade przejde po paru sklepach moze cos upoluje.pasowalo by bo z dnia an dzien coraz zimniej jest.bryyyyyyy.
czy juz wam mowilam ze nienawidze zimy 21.gif
Vanesska nie chce mi spac w dzien.ide do niej bo lezy w sypialni i "odpoczywa"
odezwe sie pozniej.


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC

szantrapa
pią, 07 lis 2008 - 15:28
Kamilko strasznie Ci współczuję. Trzymaj sie jakoś kochana, to wszystko minie. I nie czytaj za dużo o duchach icon_smile.gif Lu teżduchy widzi a ja się jakoś nie martwię icon_wink.gif

Co myślicie o tej hulajnodze?
tu

dziewczyny śpią i szukam czegoś niedrogiego pod choinkę icon_smile.gif Oooo Lu słyszę icon_sad.gif ehhh
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 15:28
Post #17

Kamilko strasznie Ci współczuję. Trzymaj sie jakoś kochana, to wszystko minie. I nie czytaj za dużo o duchach icon_smile.gif Lu teżduchy widzi a ja się jakoś nie martwię icon_wink.gif

Co myślicie o tej hulajnodze?
tu

dziewczyny śpią i szukam czegoś niedrogiego pod choinkę icon_smile.gif Oooo Lu słyszę icon_sad.gif ehhh

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Żabolek
pią, 07 lis 2008 - 15:51
Madziu Kuba ma taką samą - tylko bez tych wstążek przy kierownicy. Jest ok. Stabilna, Młody się nie przewraca i uwielbia na niej jeździć 43.gif

Doradźcie mi co mogę kupić mojej 3 miesięcznej siostrzenicy pod choinkę bo nie mam pojęcia.
Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post pią, 07 lis 2008 - 15:51
Post #18

Madziu Kuba ma taką samą - tylko bez tych wstążek przy kierownicy. Jest ok. Stabilna, Młody się nie przewraca i uwielbia na niej jeździć 43.gif

Doradźcie mi co mogę kupić mojej 3 miesięcznej siostrzenicy pod choinkę bo nie mam pojęcia.

--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
szantrapa
pią, 07 lis 2008 - 15:56
Żabolku a nie chcesz muzycznego oceanu Little Tikes ode mnie, niekoniecznie w ramach prezentu pod choinkę dla malutkiej bo pewnie chcesz coś nowego kupić, ale tak w ramach wdzięczności za bujaczek (podaj mi na priv ten swój nowy adres bo nie mam a chciałam jeszcze kombinezon odesłać icon_redface.gif nigdy nie pamiętam i głupio mi, że tak trzymam). Ja go kupiłam Lu pod choinkę w ub. roku i do niedawna był rewelacją icon_biggrin.gif

Czy Wasze maluchy jeszcze śpią na południe? wrrrr

Dorotka zaginęłaś w akcji czy szef Cię molestuje? ;P pewnie już weekend zaczęłaś icon_biggrin.gif i nawet do widzenia nie powiedziałaś icon_sad.gif icon_wink.gif

U nas rewelacją jest zabawka którą Lu dostała teraz na roczek, ale obawiam się, że dla 3-miesięcznej niuni może być za poważna, gąsienica Fisher Price, z tej samej serii co szczeniaczek uczniaczek czy garnuszek na klocuszek. Obie dziewczyny są zachwycone icon_smile.gif Ja jestem za tym, żeby prezent był przede wszystkim trwały a zabawki z tej serii sa nie do zabicia, poza tym wspaniale edukacyjne i miłe w odbiorze


Ten post edytował magdainpoland pią, 07 lis 2008 - 16:15
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 15:56
Post #19

Żabolku a nie chcesz muzycznego oceanu Little Tikes ode mnie, niekoniecznie w ramach prezentu pod choinkę dla malutkiej bo pewnie chcesz coś nowego kupić, ale tak w ramach wdzięczności za bujaczek (podaj mi na priv ten swój nowy adres bo nie mam a chciałam jeszcze kombinezon odesłać icon_redface.gif nigdy nie pamiętam i głupio mi, że tak trzymam). Ja go kupiłam Lu pod choinkę w ub. roku i do niedawna był rewelacją icon_biggrin.gif

Czy Wasze maluchy jeszcze śpią na południe? wrrrr

Dorotka zaginęłaś w akcji czy szef Cię molestuje? ;P pewnie już weekend zaczęłaś icon_biggrin.gif i nawet do widzenia nie powiedziałaś icon_sad.gif icon_wink.gif

U nas rewelacją jest zabawka którą Lu dostała teraz na roczek, ale obawiam się, że dla 3-miesięcznej niuni może być za poważna, gąsienica Fisher Price, z tej samej serii co szczeniaczek uczniaczek czy garnuszek na klocuszek. Obie dziewczyny są zachwycone icon_smile.gif Ja jestem za tym, żeby prezent był przede wszystkim trwały a zabawki z tej serii sa nie do zabicia, poza tym wspaniale edukacyjne i miłe w odbiorze


--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Wampir Basik
pią, 07 lis 2008 - 23:57
Widzę że ktoś już założył wątek - fajnie icon_smile.gif
Wiem ze miałam ja założyć ale po 1 - do tej pory NIKT mi nie podesłał fotek które miałam zamieścić na 1 stronie a takie 200x200 pikseli tragicznie się obrabia.... a po 2 był straszny zastój i ostatnio jak sprawdzałam co się dzieje na forum to byłyście na 97 stronie!
No ale nic....

Ja już po 3 odsłonie starej fotografii.... zdjecia z wystaw są do obejrzenia tutaj: Stara fotografia zdjecia są reportażowe icon_smile.gif
Dzięki Bogu to już ostatnia odsłona - wszystkie poprzednie roczniki robiły tylko 1 odsłonę a my AŻ 3 - ale ile pochwał dostalismy od ludzi to fiu fiu ;]

No a co u nas - Sami był oczywiście na ostatniej odsłonie na chwilę... jego kolanka już coraz lepiej - zaczyna coś przebąkiwać w mówieniu - bez rewelacji ale czasem sie go da zrozumiec co bełkocze, strasznie fochuje ostatnio - coś nie po jego myśłi to albo krzyk albo robi z siebie placek na podłodze i udaje że płacze, a jak już rzuca zabawkami to jest furia 06.gif (nie zebym sie z tego śmiała ale to tak wygląda że nie mogę sie powstrzymać). Co jeszcze... no chyba tyle icon_smile.gif pozatym wszystko po staremu.
Wampir Basik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 992
Dołączył: sob, 18 mar 06 - 12:09
Skąd: Krosno
Nr użytkownika: 5,273

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 23:57
Post #20

Widzę że ktoś już założył wątek - fajnie icon_smile.gif
Wiem ze miałam ja założyć ale po 1 - do tej pory NIKT mi nie podesłał fotek które miałam zamieścić na 1 stronie a takie 200x200 pikseli tragicznie się obrabia.... a po 2 był straszny zastój i ostatnio jak sprawdzałam co się dzieje na forum to byłyście na 97 stronie!
No ale nic....

Ja już po 3 odsłonie starej fotografii.... zdjecia z wystaw są do obejrzenia tutaj: Stara fotografia zdjecia są reportażowe icon_smile.gif
Dzięki Bogu to już ostatnia odsłona - wszystkie poprzednie roczniki robiły tylko 1 odsłonę a my AŻ 3 - ale ile pochwał dostalismy od ludzi to fiu fiu ;]

No a co u nas - Sami był oczywiście na ostatniej odsłonie na chwilę... jego kolanka już coraz lepiej - zaczyna coś przebąkiwać w mówieniu - bez rewelacji ale czasem sie go da zrozumiec co bełkocze, strasznie fochuje ostatnio - coś nie po jego myśłi to albo krzyk albo robi z siebie placek na podłodze i udaje że płacze, a jak już rzuca zabawkami to jest furia 06.gif (nie zebym sie z tego śmiała ale to tak wygląda że nie mogę sie powstrzymać). Co jeszcze... no chyba tyle icon_smile.gif pozatym wszystko po staremu.

--------------------
Samael Adrian 25.04.2006



"...żyć znaczy życie dzielić z Tobą, a nie być z Tobą znaczy nie żyć..."

"Jestem zdania, i to całkiem poważnie, że nigdy dzieci nie mogą zrobić rodzicom takiego wstydu jak rodzice dzieciom."
Jan Kurczab
> Kwietniowe Maluchy 8
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 15:25
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama