Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Prawnik potrzebny

, szukam paragrafu ważne
> , szukam paragrafu ważne
chyka
pon, 19 cze 2017 - 20:16
Sprawa wygląd tak jestem w radzie rodzicow w przedszkolu, i zbieramy miesięcznie 40 zł na radę rodziców, pieniądze są przeznaczane głównie na dzieci, wycieczki, prezenty, ale pani dyrektor nas nie lubi, ponieważ nie dajemy jej naszych pieniędzy na :jej zachcianki:i ma kilku rodziców, którzy się z nią trzymają i ciągle robią nam pod górkę...w tym miesiącu Pani dyrektor pozwoliła po płatnościach zabrac pieniądze jednej z mam , aby kupiła prezenty dla grupy odchodzącej, dodam, że tamta pani nie jest w radzie rodziców a o wszystko robi największe afery... uważam, że pani dyrektor nie miała prawa wydac tych pieniędzy, mimo ze zabrała tylko tej jednej grupy, nie wiem może niesłusznie, ale ta sytuacja dla mnie jest niedopuszczalna w czwartek jest zebranie i szukam jakiegos haka... POMÓZCIE icon_smile.gif
chyka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 911
Dołączył: czw, 28 lip 11 - 22:09
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 37,280




post pon, 19 cze 2017 - 20:16
Post #1

Sprawa wygląd tak jestem w radzie rodzicow w przedszkolu, i zbieramy miesięcznie 40 zł na radę rodziców, pieniądze są przeznaczane głównie na dzieci, wycieczki, prezenty, ale pani dyrektor nas nie lubi, ponieważ nie dajemy jej naszych pieniędzy na :jej zachcianki:i ma kilku rodziców, którzy się z nią trzymają i ciągle robią nam pod górkę...w tym miesiącu Pani dyrektor pozwoliła po płatnościach zabrac pieniądze jednej z mam , aby kupiła prezenty dla grupy odchodzącej, dodam, że tamta pani nie jest w radzie rodziców a o wszystko robi największe afery... uważam, że pani dyrektor nie miała prawa wydac tych pieniędzy, mimo ze zabrała tylko tej jednej grupy, nie wiem może niesłusznie, ale ta sytuacja dla mnie jest niedopuszczalna w czwartek jest zebranie i szukam jakiegos haka... POMÓZCIE icon_smile.gif

--------------------




alka25
czw, 22 cze 2017 - 13:12
Prawników teraz nie brakuje. Na każdej ulicy jest kancelaria.
alka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 524
Dołączył: pon, 14 lip 14 - 19:32
Nr użytkownika: 44,277




post czw, 22 cze 2017 - 13:12
Post #2

Prawników teraz nie brakuje. Na każdej ulicy jest kancelaria.
Peggie
wto, 18 lip 2017 - 15:40
szczerze powiedziawszy, to tych kancelarii prawniczych jest teraz tyle że ja kompletnie nie umiałabym się w tym odnaleźć.
Peggie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: czw, 23 mar 17 - 13:11
Nr użytkownika: 49,066




post wto, 18 lip 2017 - 15:40
Post #3

szczerze powiedziawszy, to tych kancelarii prawniczych jest teraz tyle że ja kompletnie nie umiałabym się w tym odnaleźć.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 07 wrz 2017 - 15:59
Post #4

Najlepiej polegać na opiniach rodziny lub znajomych. Ja dzięki temu współpracowałam z bardzo dobrą panią adwokat w Białymstoku , chyba nawet najlepszą w okolicy. Udało mi się wygrać trudną sprawę rozwodową z orzekaniem o winie, jestem z tego powodu naprawdę zadowolona
Peggie
czw, 21 wrz 2017 - 10:37
ja niestety nie pomogę w wyborze odpowiedniego prawnika, tyle się ich teraz namnożyło że głowa mała.
Peggie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: czw, 23 mar 17 - 13:11
Nr użytkownika: 49,066




post czw, 21 wrz 2017 - 10:37
Post #5

ja niestety nie pomogę w wyborze odpowiedniego prawnika, tyle się ich teraz namnożyło że głowa mała.
amiret
pon, 12 lut 2018 - 09:48
Nie wiem, czy ta kwestia jest dalej aktualna - ale jeśli ktoś dalej potrzebuje prawnika, mogę ze szczerego serca polecić https://adwokat-lukowicz.pl/. Pani adwokat działa na terenie całego kraju i jest osobą, którą poleciłabym każdemu. Wysoka kompetencja, doświadczenie i odpowiednie podejście do klienta sprawiają, że jest moim numerem jeden.
amiret


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pon, 12 lut 18 - 09:38
Nr użytkownika: 51,483




post pon, 12 lut 2018 - 09:48
Post #6

Nie wiem, czy ta kwestia jest dalej aktualna - ale jeśli ktoś dalej potrzebuje prawnika, mogę ze szczerego serca polecić https://adwokat-lukowicz.pl/. Pani adwokat działa na terenie całego kraju i jest osobą, którą poleciłabym każdemu. Wysoka kompetencja, doświadczenie i odpowiednie podejście do klienta sprawiają, że jest moim numerem jeden.
majja56dd
sob, 10 mar 2018 - 08:20
Obecnie prawnik chyba bieszę w granicach 1000-1500 złoty jak nie więcej

________________________________________
deska sup
majja56dd


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 05 mar 18 - 14:40
Nr użytkownika: 51,572




post sob, 10 mar 2018 - 08:20
Post #7

Obecnie prawnik chyba bieszę w granicach 1000-1500 złoty jak nie więcej

________________________________________
deska sup
śrubka
pon, 19 mar 2018 - 12:41
Nie wiem czy akurat do takiego zdarzenia prawnik jest potrzebnym raczej będzie więcej kosztował, niż warta jest "afera"
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post pon, 19 mar 2018 - 12:41
Post #8

Nie wiem czy akurat do takiego zdarzenia prawnik jest potrzebnym raczej będzie więcej kosztował, niż warta jest "afera"
muppet
pon, 15 lip 2019 - 08:10
A czy znacie prawnika, który zajmuje się legalizacją pobytu obcokrajowców? A może korzystałyście z usług tej kancelarii https://lexadvena.com/jak-zalegalizowac-pob...lizacje-pobytu/ i możecie coś na jej temat napisać? Każda opinia jest na wagę złota.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post pon, 15 lip 2019 - 08:10
Post #9

A czy znacie prawnika, który zajmuje się legalizacją pobytu obcokrajowców? A może korzystałyście z usług tej kancelarii https://lexadvena.com/jak-zalegalizowac-pob...lizacje-pobytu/ i możecie coś na jej temat napisać? Każda opinia jest na wagę złota.
Baasia
piÄ…, 09 wrz 2022 - 10:27
W wielu sprawach bardzo może pomóc przede wszystkim kancelaria prawna Chrzanów, którą zdecydowanie polecam. Mają wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdej sprawy.
Baasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 103
Dołączył: pią, 23 lut 18 - 08:18
Nr użytkownika: 51,538




post piÄ…, 09 wrz 2022 - 10:27
Post #10

W wielu sprawach bardzo może pomóc przede wszystkim kancelaria prawna Chrzanów, którą zdecydowanie polecam. Mają wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdej sprawy.

--------------------
> Prawnik potrzebny, szukam paragrafu ważne
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 21:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama