Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4  

Jak schudnąć bez wyrzeczeń?

-
MarysiaL
post Fri, 23 Mar 2018 - 15:26
Post #61

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 51,663

CYTAT(arnika @ Tue, 26 Jul 2016 - 23:43) *
Czy da się tak w ogóle? chciałabym zrzucić kilka kilogramów tylko zupełnie nie mam silnej woli i zdarza mi się podjadać. Domowego ciasta nie jestem w stanie sobie odmówić. Za to lubię ćwiczyć, ale obawiam się, że to za mało. Czy dostępne preparaty na odchudzanie mogłyby mi pomóc? jakie macie doświadczenia?

Nie da się schudnąć bez wyrzeczeń. Kropka.
.
Go to the top of the page PM

Quote Post
martaszybko
post Fri, 20 Apr 2018 - 11:08
Post #62

Nr użytkownika: 51,761

Nie da się schudnąć bez wyrzeczeń. To intensywny proces , który wymaga czasu i cierpliwości. Trzeba zmienić swój styl życia, jeść mniej i zdrowiej, uprawiać choć trochę sportu.

Samo się nie zrobi. Przecież samo się nie przytylo.

U mnie idealnie nie jest, ale ruch i dieta przynoszą efekty.

Quote Post
aneczka232
post Tue, 24 Apr 2018 - 14:45
Post #63

Nr użytkownika: 48,483

Ja odwiedziłam poradnię dietetyczną Nutricus https://www.dietetycy.warszawa.pl/firma/nutricus.html i w ciągu roku zmieniłam się nie tylko zewnętrznie, ale też wewnętrznie icon_smile.gif

Quote Post
karolina_12
post Mon, 14 May 2018 - 12:27
Post #64

Nr użytkownika: 51,718

Witam,
Myśle że Redctil jest doskonały w kuracji odchudzającej, pomoże bardzo, biorąc pod uwagę zasady, które likwidują uczucie głodu, zmęczenia lub osłabienia fizycznego, spowodowane brakiem jedzenia.
Ja osobiście wykorzystałam Reductil, były doskonałe wyniki pod względem zagubionych kilogramów - 9,5 kg w ciągu 2 miesięcy. Naprawdę świetny produkt który pomoże w utracie wagi, polecam!

Quote Post
oleska23
post Thu, 07 Jun 2018 - 20:39
Post #65

Nr użytkownika: 43,188

Zapoznaj się z tym tekstem - http://www.ingai.pl/skuteczna-metoda-na-odchudzanie-odkryta/ sporo ciekawych informacji, co jeść jak ćwiczyć itd.

Quote Post
friend
post Sat, 30 Jun 2018 - 15:19
Post #66

Nr użytkownika: 41,778

Przede wszystkim zmień nawyki żywieniowe. To bardzo istotne.

Quote Post
muppet
post Fri, 13 Jul 2018 - 08:23
Post #67

Nr użytkownika: 44,096

A jak sobie z tym poradzić? Skorzystać z pomocy dietetyka?

Quote Post
ekscentric
post Tue, 17 Jul 2018 - 11:20
Post #68

Nr użytkownika: 45,656

CYTAT(muppet @ Fri, 13 Jul 2018 - 09:23) *
A jak sobie z tym poradzić? Skorzystać z pomocy dietetyka?

dietetyk to dobra opcja :) wtedy jesteś pod okiem specjalisty, układa Ci indywidualne menu... Można też zdecydować się na catering dietetyczny-pudełkowy. To też dobre o tyle, że masz codziennie dowożone zdrowe i dietetyczne posiłki - nie musisz sama się martwić o liczenie kalorii, gotowanie itp

https://fitandeat.pl/

Quote Post
gilly
post Fri, 17 Aug 2018 - 11:01
Post #69

Nr użytkownika: 48,041

Widzę,ze dla wszystkich tutaj dziewczyn największym wyrzeczenie jest dieta. Jednak wcale nie musicie się tak męczyć! Dieta może być tak samo smaczna jak i zdrowa.

Mam dla Was dwie opcje:

1. Bardziej pracochłonna: wybranie się do dietetyka i przyrządzenie zaproponowanych przez niego potraw.

2. Dla wygodnych - katering dietetyczny, na przykład nutridieta.pl - kurier codziennie z rana albo dzień wcześniej wieczorem ( jak Wam wygodnie) przywozi Wam jedzenie do domu o zadeklarowanej zawartości kalorycznej.Dzieki temu macie już przygotowane jedzenie, które mozecie zabrać ze soba do pracy icon_smile.gif

Ten post edytował gilly Sun, 26 Aug 2018 - 11:43

Quote Post
atropia
post Fri, 17 Aug 2018 - 14:20
Post #70

Nr użytkownika: 51,969

Tylko ten catering dietetyczny jest strasznie drogi i oszczędniej jest przygotowywać sobie jedzenie samodzielnie. Najciężej jest zawsze z dietą, bo trzeba mimo wszystko wyrzec się niektórych produktów spożywczych, które są u nas najbardziej kaloryczne. Co nam po samych ćwiczeniach, jak wciąż będziemy jeść to samo, w tych samych proporcjach? Powiem z doświadczenia, że to się nie uda. Tak samo nie ma co zostawać przy tej samej diecie i nakładać sobie większą liczbę ćwiczeń, by ją spalać, bo przetrenowanie organizmu też nie wychodzi mu na zdrowie.

Quote Post
Patunia009
post Sun, 19 Aug 2018 - 14:14
Post #71

Nr użytkownika: 51,786

tak całkiem bez wyrzeczeń to sie nie da, ale jeśli zaczniesz sie racjonalnie odżywiać to może nie w miesiąc ale zaczniesz gubić kilogramy. Do tego nawet niewielki ale regularny wysiłek fizyczny, możesz zacząć np od spacerów, przejść w szybkie spacery, truchty i dojdziesz do biegania

Quote Post
Brigit
post Thu, 13 Sep 2018 - 12:37
Post #72

Nr użytkownika: 50,527

Jeśli będziemy się skupiać tylko na tym, czego nam diet zabrania, to bardzo szybko z niej zrezygnujemy, bo po prostu nie damy rady. Lepiej zacząć szukać zalet zmiany sposobu odżywiania, poznać nowe smaki, wiele z nich jest na prawdę pyszna i może zastąpić np. słodycze i inne niezdrowe przekąski. Polecam przeczytać ten artykuł, jest bardzo ciekawy https://szmineczka.pl/jak-schudnac-bez-restrykcyjnej-diety/ . Najbardziej zaskakujące dla mnie było to, że nawet ilość snu może mieć wpływ na naszą wagę. Żadna dieta cud nie da takich efektów, jak zmiana sposobu odżywiania na stałe oraz odpowiednia dawka ruchu.

Quote Post
lukajanaa25
post Fri, 21 Sep 2018 - 14:53
Post #73

Nr użytkownika: 52,078

Mi się udało shudnąć wyłącznie z dietą, sportem oraz suplementami. Jako opcja - https://janluka.pl/neofossen/

Quote Post
michachalina
post Mon, 24 Sep 2018 - 16:36
Post #74

Nr użytkownika: 52,086

Ja przed ciążą i po ciąży ważę tyle samo, czyli zawsze te 4-5 kilogramów brakuje mi do szczęścia. Ale już się chyba z tym pogodziłam. xD Byle nie więcej.

Quote Post
> Jak schudnąć bez wyrzeczeń?

Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 26 Sep 2018 - 03:42
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe