Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Czy we Wrocławiu nie ma dobrych psychologów dziecięcych???

> 
Potwora
piÄ…, 11 sty 2008 - 12:50
Problem jest taki: mam w rodzinie takie dziecko ( 5 lat), które ewidentnie ma problemy z integracją sensomotoryczną i kurcze blade - znalezienie dla niego psychologa, albo terapeuty graniczy z cudem. Mamy we Wrocławiu jeden gabinet SI - ale prowadzący go pan nikogo już nie przyjmuje bo nie ma czasu, w przychodniach psychologicznych nigdy nie słyszeli o takim problemie, jedna pani psycholog twierdzi, że z tego wyrośnie ( literatura podaje zupełnie co innego) jedynie cenreum rehabilitacyjne dla niewidomych prowadzi diagnostyke i terapię podobnych problemów ale nie przyjmuje dzieci widzących. Potrzebujemy kogoś kto go zdiagnozuje i podejmie się terapii - okazuje się, że to wyprawa z motyka na księżyc. Pomocy help!
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 11 sty 2008 - 12:50
Post #1

Problem jest taki: mam w rodzinie takie dziecko ( 5 lat), które ewidentnie ma problemy z integracją sensomotoryczną i kurcze blade - znalezienie dla niego psychologa, albo terapeuty graniczy z cudem. Mamy we Wrocławiu jeden gabinet SI - ale prowadzący go pan nikogo już nie przyjmuje bo nie ma czasu, w przychodniach psychologicznych nigdy nie słyszeli o takim problemie, jedna pani psycholog twierdzi, że z tego wyrośnie ( literatura podaje zupełnie co innego) jedynie cenreum rehabilitacyjne dla niewidomych prowadzi diagnostyke i terapię podobnych problemów ale nie przyjmuje dzieci widzących. Potrzebujemy kogoś kto go zdiagnozuje i podejmie się terapii - okazuje się, że to wyprawa z motyka na księżyc. Pomocy help!


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post piÄ…, 02 lut 2018 - 07:56
Post #2

Jeżeli zauważymy u dziecka niepokojące objawy, które mogą wskazywać na autyzm lub zespół Aspergera, to warto się udać do kliniki Psychomedic. We Wrocławiu nigdzie nie ma ta kompleksowej diagnozy. Można się do nich umówić pod nr 22 253 88 88 . Mają krótki czas oczekiwania na wizytę.

Posty w temacie
Ola Fisia   Czy we WrocÅ‚awiu nie ma dobrych psychologów dzieciÄ™cych???   piÄ…, 11 sty 2008 - 12:50
fascia   nie wiem czy Ci pomogÄ™, moze juz znasz tego lekar...   piÄ…, 11 sty 2008 - 13:03
lunarex   Witaj. Ja chodzilam ze swoim synkiem do psycholog ...   pon, 05 maj 2008 - 15:20
Ola Fisia   Lunarex - my dzwoniliÅ›my do tego oÅ›rodka, nie pr...   wto, 06 maj 2008 - 13:17
Magdawro   Nie wiem, czy to dla Was jeszcze aktualny temat al...   Å›ro, 09 wrz 2009 - 04:19
sylwia4012   Bardzo dobrego psychologa dzieciÄ™cego znajdziesz ...   Å›ro, 15 kwi 2015 - 19:37
megajza   Również polecam poradniÄ™ pani Senderowskiej, ty...   Å›ro, 15 lut 2017 - 18:09
zbigniew   Witam, ja jestem bardzo zadowolony z efektów dzia...   czw, 15 cze 2017 - 17:10
violka333   Jeżeli zauważymy u dziecka niepokojÄ…ce objawy, ...   piÄ…, 02 lut 2018 - 07:56
Qteka   A co myÅ›licie na temat Pani Katarzyny Nowickiej-P...   czw, 16 sie 2018 - 11:28
Fantastka   A co myÅ›licie na temat Pani Katarzyny Nowickiej-P...   piÄ…, 17 sie 2018 - 17:10
aristoteleska   Centrum Consilia to zdecydowanie miejsce warte pol...   pon, 20 sie 2018 - 12:24
wazzka   WÅ‚aÅ›nie poszukujÄ™ kogoÅ› sprawdzonego w tym tem...   czw, 23 sie 2018 - 17:26
Bezos   Ja z pewnoÅ›ciÄ… mogÄ™ polecić CecyliÄ™ Bieganows...   pon, 26 lis 2018 - 21:34
> Czy we WrocÅ‚awiu nie ma dobrych psychologów dzieciÄ™cych???
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 06:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama