Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe gadułki 11 :-)

> 
Peedle
sob, 11 paź 2008 - 15:01
Witamy po urlopie 06.gif
Jesteśmy już od wczoraj, jednak musieliśmy odespać nieprzespaną noc. Było super, ciepło, odpoczęliśmy bardzo. Byliśmy w nowiutkim, niespełna dwuletnim hotelu, także wszystko było nowe i czyste icon_smile.gif Lot w jedną i drugą stronę punktualny co do minuty, w drugą stronę Maks zasnął przy starcie, obudził się dopiero przy lądowaniu icon_smile.gif Zapomnieliśmy tylko z domu wózka, a odległości pokonywaliśmy codziennie spore, więc na pewno by się przydał.
Jedyne co mi nie podpasowało to tunezyjska kuchnia, dla mnie niestety większość ich rzeczy jest niejadalna icon_rolleyes.gif Maks przez pierwsze 3 dni coś tam nawet jadł, później musiałam się ratować słoikami. Niestety teraz po powrocie nie je dosłownie nic, nawet swoich ulubionych potraw nie chce, ciągle jest jeszcze przeziębiony, więc to być może przez to. 13.gif
Powklejam zdjęcia i nadrobię zaległości w czytaniu, jak się trochę obrobię icon_smile.gif
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post sob, 11 paź 2008 - 15:01
Post #41

Witamy po urlopie 06.gif
Jesteśmy już od wczoraj, jednak musieliśmy odespać nieprzespaną noc. Było super, ciepło, odpoczęliśmy bardzo. Byliśmy w nowiutkim, niespełna dwuletnim hotelu, także wszystko było nowe i czyste icon_smile.gif Lot w jedną i drugą stronę punktualny co do minuty, w drugą stronę Maks zasnął przy starcie, obudził się dopiero przy lądowaniu icon_smile.gif Zapomnieliśmy tylko z domu wózka, a odległości pokonywaliśmy codziennie spore, więc na pewno by się przydał.
Jedyne co mi nie podpasowało to tunezyjska kuchnia, dla mnie niestety większość ich rzeczy jest niejadalna icon_rolleyes.gif Maks przez pierwsze 3 dni coś tam nawet jadł, później musiałam się ratować słoikami. Niestety teraz po powrocie nie je dosłownie nic, nawet swoich ulubionych potraw nie chce, ciągle jest jeszcze przeziębiony, więc to być może przez to. 13.gif
Powklejam zdjęcia i nadrobię zaległości w czytaniu, jak się trochę obrobię icon_smile.gif


--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
K_amila
sob, 11 paź 2008 - 19:08
Patrycja ja nie pamiętam jak jej dałam pierwszy raz mleko, bo u nas nie było to problemem, chyba po prostu dostała do szklanki i tyle. Pije zimne prosto z lodówki icon_wink.gif

Edyta fajnie, że jesteście

Te mlaka z kleikiem Wasze dzieci piją z butelki? Gaba przestała pić z butelki jak miała 8 miesięcy.
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post sob, 11 paź 2008 - 19:08
Post #42

Patrycja ja nie pamiętam jak jej dałam pierwszy raz mleko, bo u nas nie było to problemem, chyba po prostu dostała do szklanki i tyle. Pije zimne prosto z lodówki icon_wink.gif

Edyta fajnie, że jesteście

Te mlaka z kleikiem Wasze dzieci piją z butelki? Gaba przestała pić z butelki jak miała 8 miesięcy.

--------------------
MamaLenki
sob, 11 paź 2008 - 19:55
Edyta, witajcie! no ja nie przepadam za krajami tunezyjskimi i tureckimi, z dzieckiem bym się napewno nie wybrała tyle się nasłuchałam... Nie znosze ich jedzenia, wydaje mi się, że wszystko i wszędzie śmierdzi. Widocznie miałam pecha icon_smile.gif Czasem tydzień potrzebny, żeby porządnie wypocząć.
My za rok wybieramy się na Zakynthos, już w 6 icon_smile.gif W styczniu pewnie będziemy już kupować.

Nie wiem jak z tym mlekiem robić, Edyta, a Ty już dajesz?

Lena właśnie padła, dziś bez drzemki popołudniu, więc już była mocno zmęczona.

A to my dziÅ› na spacerku:


MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post sob, 11 paź 2008 - 19:55
Post #43

Edyta, witajcie! no ja nie przepadam za krajami tunezyjskimi i tureckimi, z dzieckiem bym się napewno nie wybrała tyle się nasłuchałam... Nie znosze ich jedzenia, wydaje mi się, że wszystko i wszędzie śmierdzi. Widocznie miałam pecha icon_smile.gif Czasem tydzień potrzebny, żeby porządnie wypocząć.
My za rok wybieramy się na Zakynthos, już w 6 icon_smile.gif W styczniu pewnie będziemy już kupować.

Nie wiem jak z tym mlekiem robić, Edyta, a Ty już dajesz?

Lena właśnie padła, dziś bez drzemki popołudniu, więc już była mocno zmęczona.

A to my dziÅ› na spacerku:




--------------------


K_amila
sob, 11 paź 2008 - 20:16
kurcze Patrycja u Was tak ciepło? Super

Gaba dzisiaj była z moimi rodzicami na działce. Ale nie było mowy, żeby zdjać kurtkę i czapkę. Strasznie wiało.

A to gaba dzisiaj rano







K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post sob, 11 paź 2008 - 20:16
Post #44

kurcze Patrycja u Was tak ciepło? Super

Gaba dzisiaj była z moimi rodzicami na działce. Ale nie było mowy, żeby zdjać kurtkę i czapkę. Strasznie wiało.

A to gaba dzisiaj rano









--------------------
K_amila
sob, 11 paź 2008 - 20:18
na ostatnim zdjęciu gaba śpiewa i tańczy Zasiali górale icon_smile.gif
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post sob, 11 paź 2008 - 20:18
Post #45

na ostatnim zdjęciu gaba śpiewa i tańczy Zasiali górale icon_smile.gif

--------------------
Peedle
sob, 11 paź 2008 - 20:19
Patrycja masz na myśli mleko krowie? sorry nie doczytałam jeszcze wszystkiego. Nie daję jeszcze, trzymam się wersji od 3 r ż. 06.gif
Co do krajów arabskich to słyszałam podobnie + jeszcze, że nigdzie poza hotel wyjść się nie da, ale nam się akurat udało. Co do czystości i poziomu obsługi w hotelu trafiliśmy nawet lepiej niż w Grecji, gdzie byliśmy w pdróży poślubnej icon_wink.gif poza hotelem już 3 świat, ale spokojnie można było chodzić na spacery czy do sklepów, nikt nas nie zaczepiał. Podobno Tunezja jest akurat bardzo bezpieczna. My na przyszły rok myślimy o Cyprze, bo tylko przełom października/listopada wchodzi w grę, a tam jest jeszcze ciepło. Ewentualnie Egipt.
Lena super icon_smile.gif Fajny ma sweterek icon_smile.gif

Maks dziś cały dzień o szklance mleka, teraz mu dałam zupę w kąpieli. Wszystko jest niedobre. Podziwiam mamy niejadków, ja bym chyba oszalała, jakbym na co dzień miała coś takiego icon_wink.gif

Kamila Gaba cudna w tych kucykach icon_smile.gif

Ten post edytował Peedle sob, 11 paź 2008 - 20:34
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post sob, 11 paź 2008 - 20:19
Post #46

Patrycja masz na myśli mleko krowie? sorry nie doczytałam jeszcze wszystkiego. Nie daję jeszcze, trzymam się wersji od 3 r ż. 06.gif
Co do krajów arabskich to słyszałam podobnie + jeszcze, że nigdzie poza hotel wyjść się nie da, ale nam się akurat udało. Co do czystości i poziomu obsługi w hotelu trafiliśmy nawet lepiej niż w Grecji, gdzie byliśmy w pdróży poślubnej icon_wink.gif poza hotelem już 3 świat, ale spokojnie można było chodzić na spacery czy do sklepów, nikt nas nie zaczepiał. Podobno Tunezja jest akurat bardzo bezpieczna. My na przyszły rok myślimy o Cyprze, bo tylko przełom października/listopada wchodzi w grę, a tam jest jeszcze ciepło. Ewentualnie Egipt.
Lena super icon_smile.gif Fajny ma sweterek icon_smile.gif

Maks dziś cały dzień o szklance mleka, teraz mu dałam zupę w kąpieli. Wszystko jest niedobre. Podziwiam mamy niejadków, ja bym chyba oszalała, jakbym na co dzień miała coś takiego icon_wink.gif

Kamila Gaba cudna w tych kucykach icon_smile.gif

--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
Peedle
sob, 11 paź 2008 - 20:51
Lecimy:





i podziwiamy widoki:


Na plaży:


















Baseny:


























Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post sob, 11 paź 2008 - 20:51
Post #47

Lecimy:





i podziwiamy widoki:


Na plaży:


















Baseny:




























--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
Peedle
sob, 11 paź 2008 - 21:01






W basenie krytym:


Animacje dla dzieci:


Radocha z fal 06.gif




trochÄ™ innych:












Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post sob, 11 paź 2008 - 21:01
Post #48







W basenie krytym:


Animacje dla dzieci:


Radocha z fal 06.gif




trochÄ™ innych:














--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
MamaLenki
sob, 11 paź 2008 - 21:02
Widoki fajne icon_smile.gif Widzę, że Maks obczaił skoki do wody. Mnie to przeraża, jak Lena z P. do basenu to ja czytam książkę i nie patrzę w ogóle.
Egipt??? O matko, ja bym się nie odważyła, tam jest najgorzej z wodą. A Cypr mi się strasznie nie podobał, nie ma tam co robić. Dla mnie Grecja, Hiszpania/Portugalia tak, arabskie wszystkie na nie icon_biggrin.gif

Tak myślałam, że z mlekiem się nie odważyłaś icon_smile.gif Ja też mam cykora. Dałam Lenie parę razy kilka łyżek mleka z płatkami, jak jadłam i spoko, ale mimo wszystko.
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post sob, 11 paź 2008 - 21:02
Post #49

Widoki fajne icon_smile.gif Widzę, że Maks obczaił skoki do wody. Mnie to przeraża, jak Lena z P. do basenu to ja czytam książkę i nie patrzę w ogóle.
Egipt??? O matko, ja bym się nie odważyła, tam jest najgorzej z wodą. A Cypr mi się strasznie nie podobał, nie ma tam co robić. Dla mnie Grecja, Hiszpania/Portugalia tak, arabskie wszystkie na nie icon_biggrin.gif

Tak myślałam, że z mlekiem się nie odważyłaś icon_smile.gif Ja też mam cykora. Dałam Lenie parę razy kilka łyżek mleka z płatkami, jak jadłam i spoko, ale mimo wszystko.

--------------------


K_amila
sob, 11 paź 2008 - 21:02
Moje kolejne zabawy Gimpem



K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post sob, 11 paź 2008 - 21:02
Post #50

Moje kolejne zabawy Gimpem





--------------------
Peedle
sob, 11 paź 2008 - 21:04
Jeszcze my na wielbłądach 03.gif :



Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post sob, 11 paź 2008 - 21:04
Post #51

Jeszcze my na wielbłądach 03.gif :





--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
K_amila
sob, 11 paź 2008 - 21:07
Edyta super foty Ale zazdroszczę. Jaka Ty jesteś piękna kobieta, i nic dziwnego, że i maks taki cudny jest
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post sob, 11 paź 2008 - 21:07
Post #52

Edyta super foty Ale zazdroszczę. Jaka Ty jesteś piękna kobieta, i nic dziwnego, że i maks taki cudny jest

--------------------
MamaLenki
sob, 11 paź 2008 - 21:10
Kamila, tez się muszę pobawić - fajny. Teraz tyle tych programów, że szok. A Photosho zaawansowany icon_biggrin.gif
Edyta, a gdzie Maks na wielbłądach?
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post sob, 11 paź 2008 - 21:10
Post #53

Kamila, tez się muszę pobawić - fajny. Teraz tyle tych programów, że szok. A Photosho zaawansowany icon_biggrin.gif
Edyta, a gdzie Maks na wielbłądach?

--------------------


Peedle
sob, 11 paź 2008 - 21:10
Maks się wody w ogóle nie boi. Na materacu mu się nie podobało, to stwierdził "schodzę stąd" 06.gif i poszedł prawie na dno 37.gif
Myślałam, że to go czegoś nauczy, ale gdzie tam. Skakał też sam i potem go trzeba było łapać, żeby się nie przytopił. 06.gif
W listopadzie wszystko co greckie odpada, z Hiszpanii tylko kanary, ale tam już byliśmy, a podobno wszystkie wyspy są do siebie podobne. 06.gif Tylko arabskie kraje albo cypr nam zostaje. Nawet w Turcji już może być chłodno.

Kamila to drugie zdjęcie fajne 06.gif
Szkoda, że nie umiem się tak bawić ze zdjęciami. Za mało cierliwa jestem icon_confused.gif
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post sob, 11 paź 2008 - 21:10
Post #54

Maks się wody w ogóle nie boi. Na materacu mu się nie podobało, to stwierdził "schodzę stąd" 06.gif i poszedł prawie na dno 37.gif
Myślałam, że to go czegoś nauczy, ale gdzie tam. Skakał też sam i potem go trzeba było łapać, żeby się nie przytopił. 06.gif
W listopadzie wszystko co greckie odpada, z Hiszpanii tylko kanary, ale tam już byliśmy, a podobno wszystkie wyspy są do siebie podobne. 06.gif Tylko arabskie kraje albo cypr nam zostaje. Nawet w Turcji już może być chłodno.

Kamila to drugie zdjęcie fajne 06.gif
Szkoda, że nie umiem się tak bawić ze zdjęciami. Za mało cierliwa jestem icon_confused.gif


--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
K_amila
sob, 11 paź 2008 - 21:14
Nasi znajomi byli w tym roku w Egipcie i nie mieli sensacji, a nasza dyrka była z 3 letnim synem i też ok

Ja pracuję z Gimpem dlatego, ze uczę go w szkole. I muszę sama się nauczyć icon_smile.gif

K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post sob, 11 paź 2008 - 21:14
Post #55

Nasi znajomi byli w tym roku w Egipcie i nie mieli sensacji, a nasza dyrka była z 3 letnim synem i też ok

Ja pracuję z Gimpem dlatego, ze uczę go w szkole. I muszę sama się nauczyć icon_smile.gif



--------------------
Peedle
sob, 11 paź 2008 - 21:15
Patrycja Maks musiał zostać w czasie gdy my jechaliśmy na wielbłądach. Miał zorganizowaną opiekę 06.gif
Sam by nie mógł jechać, ze mną też nie bardzo, nie zmieścił by się, poza tym trzeba szybko siadać, bo te wielbłądy natychmiast wstają, więc nie było opcji icon_smile.gif
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post sob, 11 paź 2008 - 21:15
Post #56

Patrycja Maks musiał zostać w czasie gdy my jechaliśmy na wielbłądach. Miał zorganizowaną opiekę 06.gif
Sam by nie mógł jechać, ze mną też nie bardzo, nie zmieścił by się, poza tym trzeba szybko siadać, bo te wielbłądy natychmiast wstają, więc nie było opcji icon_smile.gif

--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
MamaLenki
sob, 11 paź 2008 - 21:26
ściągam Gimpa, zobaczę zaraz. A że siedzę dziś sama to mam czas icon_smile.gif
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post sob, 11 paź 2008 - 21:26
Post #57

ściągam Gimpa, zobaczę zaraz. A że siedzę dziś sama to mam czas icon_smile.gif

--------------------


K_amila
sob, 11 paź 2008 - 21:31
na początku mnie wkurzał strasznie icon_smile.gif ale teraz jest już ok, przyzwyczaiłam się

K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post sob, 11 paź 2008 - 21:31
Post #58

na początku mnie wkurzał strasznie icon_smile.gif ale teraz jest już ok, przyzwyczaiłam się



--------------------
MamaLenki
sob, 11 paź 2008 - 21:32
słuchaj a jest jakaś instrukcja? zazwyczaj sama się uczę, ale może jakieś podstawy?
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post sob, 11 paź 2008 - 21:32
Post #59

słuchaj a jest jakaś instrukcja? zazwyczaj sama się uczę, ale może jakieś podstawy?

--------------------


K_amila
sob, 11 paź 2008 - 21:38
i jeszcze jedna fotka, Gaba kładła się dziś tak spać icon_smile.gif



koniecznie wszystkie musiały być na poduszce i koniecznie przykryte, bo im zimno po kąpieli było icon_smile.gif
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post sob, 11 paź 2008 - 21:38
Post #60

i jeszcze jedna fotka, Gaba kładła się dziś tak spać icon_smile.gif



koniecznie wszystkie musiały być na poduszce i koniecznie przykryte, bo im zimno po kąpieli było icon_smile.gif

--------------------
> Czerwcowe gaduÅ‚ki 11 :-)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 07:22
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama