Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Gimnazjum

, już...
> , już...
ATeFKa
nie, 14 paź 2012 - 18:04
Jak tam Wasze dzieciaki, tfu... młodzież daje sobie radę w gimnazjum? U nas puki co jest ok, w klasie 20 osób, z podstawówki ma jednogo kolegę, reszta jest w klasie B (5osób) Pytałam na wywiadówce, dlaczego tak rozdzielili, to mi dyr. powiedział, że patrzyli żeby nie były wszystkie dzieci z jednej szkoły w jednej klasie, żeby było tyle samo dziewczynek i chłopców, i oceny żeby były zróżnicowane... eee, nie podobało mi eiś tłumaczenie.

Damian zadowolony, oceny ma różne, ma 5-6 ale i 3 i 2, nie załapał jeszcze 1, albo o niej nie wiem 29.gif Byli już na wycieczce z noclegiem w Warszawie icon_smile.gif ogólnie jestem zadowolona.

A jak u Was?
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post nie, 14 paź 2012 - 18:04
Post #1

Jak tam Wasze dzieciaki, tfu... młodzież daje sobie radę w gimnazjum? U nas puki co jest ok, w klasie 20 osób, z podstawówki ma jednogo kolegę, reszta jest w klasie B (5osób) Pytałam na wywiadówce, dlaczego tak rozdzielili, to mi dyr. powiedział, że patrzyli żeby nie były wszystkie dzieci z jednej szkoły w jednej klasie, żeby było tyle samo dziewczynek i chłopców, i oceny żeby były zróżnicowane... eee, nie podobało mi eiś tłumaczenie.

Damian zadowolony, oceny ma różne, ma 5-6 ale i 3 i 2, nie załapał jeszcze 1, albo o niej nie wiem 29.gif Byli już na wycieczce z noclegiem w Warszawie icon_smile.gif ogólnie jestem zadowolona.

A jak u Was?

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
grzałka
nie, 14 paź 2012 - 19:12
A które gimnazjum wybrał? Ania dopiero za dwa lata, ale czas pędzi jak dziki, czas się rozglądać...
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post nie, 14 paź 2012 - 19:12
Post #2

A które gimnazjum wybrał? Ania dopiero za dwa lata, ale czas pędzi jak dziki, czas się rozglądać...

--------------------
ATeFKa
nie, 14 paź 2012 - 21:30
grzałko, on chodzi do rejonowego, u nas na wsi.

Z klasy poszli do 3, 4 i jeden do katolickiego.
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post nie, 14 paź 2012 - 21:30
Post #3

grzałko, on chodzi do rejonowego, u nas na wsi.

Z klasy poszli do 3, 4 i jeden do katolickiego.

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
> Gimnazjum, już...
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 00:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama