Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
21 Stron V  « poprzednia 19 20 21  

Sierpień 2002

> 
Dorka
pon, 13 cze 2005 - 00:33
Dziewczyny przeczytajcie:

Uwaga na Larien https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=22802
To jest chore! https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=22783

Idę kasować część zdjęć icon_cry.gif
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post pon, 13 cze 2005 - 00:33
Post #401

Dziewczyny przeczytajcie:

Uwaga na Larien https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=22802
To jest chore! https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=22783

Idę kasować część zdjęć icon_cry.gif
Anita.W
pon, 13 cze 2005 - 22:35
Oooo szok icon_eek.gif . Dobrze ze ja leniwa i nie chce mi sie zdjec wklajac na forach wink.gif .
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post pon, 13 cze 2005 - 22:35
Post #402

Oooo szok icon_eek.gif . Dobrze ze ja leniwa i nie chce mi sie zdjec wklajac na forach wink.gif .

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
anonimowy

Go??







post pon, 27 cze 2005 - 23:24
Post #403

CYTAT(Larien)
Moje dziecię pyta, kiedy przyjdzie Mikołaj icon_lol.gif, kiedy mówię, że nieprędko to ona mówi, że ona chce brata. To mnie po prostu rozwaliło na łopatki. Widać z moich planów, że nie chcę mieć więdzej dzieci, pozostanie figa z makiem z pasternakiem icon_razz.gif

A oto i ja ze starszą córą:
Akatanka
śro, 07 gru 2005 - 15:07
Cześć,
całkiem niedawno odkryłam samą stronę www.maluchy.pl oraz formu
jestem mamą 3 letniej Zoski urodzonej 1 siepnia 2002 roku

chętnie dołaczyłabym do was-mam sierpniaków
czy znajdzie sie tu dla mnie miejsce icon_smile.gif
pozdrawiam
Akatanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 71
Dołączył: śro, 12 paź 05 - 09:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 3,804

GG:


post śro, 07 gru 2005 - 15:07
Post #404

Cześć,
całkiem niedawno odkryłam samą stronę www.maluchy.pl oraz formu
jestem mamą 3 letniej Zoski urodzonej 1 siepnia 2002 roku

chętnie dołaczyłabym do was-mam sierpniaków
czy znajdzie sie tu dla mnie miejsce icon_smile.gif
pozdrawiam

--------------------
user posted image

user posted image
anonimowy

Go??







post pon, 09 sty 2006 - 21:50
Post #405

CYTAT(Anonymous)
nie dwulatkom,tylko w drugim roku życia,czyli jak skończą  dwunasty miesiąc to w temacie nowalijek.
sądzę że wszystko zależy od tego jak dziecko zareaguje,a w którymś piśmie dla rodziców był przepis na twarożek domowy ze szczypiorkiem właśnie,ja daję Karolce wszystko co jest w składzie zupek słoiczkowych,poczytajcie tam naprawdę jest mnóstwo rzeczy.
jakbym tak pilnowała tych wszystkich zaleceń to Karolka by nic nie jadła,bo niejadek z niej okrutny.i czasem mam wyrzuty sumienia że jestem tak liberalna,Karolka próbowała już rosołku z indyka z kluseczkami,rybę gotowaną z fasolką zieloną ze słoika,tzn.pasteryzowaną ale nie przecieraną.zupę ogórkową(bez Smietany)ale też nie dzieciową ze słoika tyklo naszą,bez soli,ale w końcu hipp też ma rekomendację imidz,a sól zawiera,Karolka je paluszki (tzn ciamka,bo zębów jeszcze brak)i chlebek z ociupinką masła
i uwielbia kartofle,dają jej takie z mojego talerza,z natką pietruszki(w każdym prawie słoiczku jest natka)czasem z ugniecionym Zółtkiem


Dorota
a gnieszka
pią, 20 sty 2006 - 17:30
Witam icon_biggrin.gif Jestem mama trzyletniej Milenki-z 23 sierpnia i pozdrawiam wszystkie mamusie!
a gnieszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 132
Dołączył: pią, 20 sty 06 - 16:51
Skąd: Z DALEKA
Nr użytkownika: 4,650




post pią, 20 sty 2006 - 17:30
Post #406

Witam icon_biggrin.gif Jestem mama trzyletniej Milenki-z 23 sierpnia i pozdrawiam wszystkie mamusie!

--------------------
AGNIESZKA
Dorka
sob, 21 sty 2006 - 13:29
Witamy nowe sierpniaczki, napiszcie coś więcej o waszych maluchach. Krzyś od września został przedszkolakiem, bardzo dobrze się zaaklimatyzował, lubi tam chodzić, choć mniej lubi wstawać wink.gif , trochę mu z tym ciężko, bo jego grupa nie ma leżakowania, a wieczorami nie chodzi spać wczesniej niż starszy brat, dlatego regularnie usypia mi w samochodzie jak wracamy z przedszkola, muszę go wnosić na górę, , w ten sposób zawsze trochę sobie pośpi icon_smile.gif.

Teraz się właśnie sam przebrał za Mikołaja icon_lol.gif , świetnie wyglada, szkoda, że nie mam aparatu, to bym mu fotke strzeliła.
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post sob, 21 sty 2006 - 13:29
Post #407

Witamy nowe sierpniaczki, napiszcie coś więcej o waszych maluchach. Krzyś od września został przedszkolakiem, bardzo dobrze się zaaklimatyzował, lubi tam chodzić, choć mniej lubi wstawać wink.gif , trochę mu z tym ciężko, bo jego grupa nie ma leżakowania, a wieczorami nie chodzi spać wczesniej niż starszy brat, dlatego regularnie usypia mi w samochodzie jak wracamy z przedszkola, muszę go wnosić na górę, , w ten sposób zawsze trochę sobie pośpi icon_smile.gif.

Teraz się właśnie sam przebrał za Mikołaja icon_lol.gif , świetnie wyglada, szkoda, że nie mam aparatu, to bym mu fotke strzeliła.

--------------------
mama WKM ;)
a gnieszka
sob, 21 sty 2006 - 13:38
Dziekuje za mile powitanie icon_biggrin.gif

Moja Milena chodzi do przedszkola,byly na poczatku placze i histeria-ale tylko pare dni icon_biggrin.gif Teraz to juz po prostu sama sie upomina "mama -ubieraj mnie".

U mnie dzieci wstaja o siodmej.sniadanko,toaleta i idziemy razem ,najpierw Nena do przedszkola,potem Przemek do szkoly (mam po drodze).Syn ma cyly tydzien do 11.30 wiec ide po niego a o 12.15 odbieram corke icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Samo przedszkole jest bardzo ,bardzo fajne i sama chetnie bym do niego poszla icon_wink.gif
a gnieszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 132
Dołączył: pią, 20 sty 06 - 16:51
Skąd: Z DALEKA
Nr użytkownika: 4,650




post sob, 21 sty 2006 - 13:38
Post #408

Dziekuje za mile powitanie icon_biggrin.gif

Moja Milena chodzi do przedszkola,byly na poczatku placze i histeria-ale tylko pare dni icon_biggrin.gif Teraz to juz po prostu sama sie upomina "mama -ubieraj mnie".

U mnie dzieci wstaja o siodmej.sniadanko,toaleta i idziemy razem ,najpierw Nena do przedszkola,potem Przemek do szkoly (mam po drodze).Syn ma cyly tydzien do 11.30 wiec ide po niego a o 12.15 odbieram corke icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Samo przedszkole jest bardzo ,bardzo fajne i sama chetnie bym do niego poszla icon_wink.gif

--------------------
AGNIESZKA
Daretka

Go??







post czw, 09 lut 2006 - 12:33
Post #409

.
mama.razy.cztery
czw, 09 lut 2006 - 17:29
a moja Zuzia póki co nadal w domu, choć pewnie chętnie chodziłaby do przedszkola, bo ciągnie ja do dzieci icon_smile.gif
choć ostatnio jak powiedziałam, ze jak będzie taka nieznośna to od września pójdzie do przedszkola to mi odpowiedziła: ja się jeszcze nie zdecydowałam, kobieto !!! icon_lol.gif icon_lol.gif
mama.razy.cztery


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 253
Dołączył: nie, 20 lip 03 - 18:19
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 910




post czw, 09 lut 2006 - 17:29
Post #410

a moja Zuzia póki co nadal w domu, choć pewnie chętnie chodziłaby do przedszkola, bo ciągnie ja do dzieci icon_smile.gif
choć ostatnio jak powiedziałam, ze jak będzie taka nieznośna to od września pójdzie do przedszkola to mi odpowiedziła: ja się jeszcze nie zdecydowałam, kobieto !!! icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
mama Łukasza ( 02.11.90), Karolinki (28.04.92), Wiktorii (05.12.98 ) i Zuzki (06.08.02 )
> Sierpień 2002
Start new topic
Reply to this topic
21 Stron V  « poprzednia 19 20 21
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 00:47
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama