Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
17 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

Prawie i już pieciolatki :)

> 
bb
nie, 21 sty 2007 - 23:07
OT: AGAK- zagladnij do nas na forum Polki-w-Gr, dawno Cie nie bylo...
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post nie, 21 sty 2007 - 23:07
Post #21

OT: AGAK- zagladnij do nas na forum Polki-w-Gr, dawno Cie nie bylo...

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
Lila_
nie, 21 sty 2007 - 23:13
Emilia z 09 lipca icon_biggrin.gif

Bal dopiero 31 I ale pewne , że będzie różową księżniczką icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

Teraz siedzi w domu bo wirus oskrzelowy dopadł moje towarzystwo i strasznie sie "rozdarta" zrobiła icon_evil.gif
Uparta bardzo i sknerowata jest ale to już raczej genetyczne dziedzictwo po swojej babci icon_wink.gif icon_lol.gif

Ale walczę z tym z całych sił swoich i reszty rodziny - postępy są icon_exclaim.gif icon_lol.gif
Lila_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 01:03
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 319




post nie, 21 sty 2007 - 23:13
Post #22

Emilia z 09 lipca icon_biggrin.gif

Bal dopiero 31 I ale pewne , że będzie różową księżniczką icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

Teraz siedzi w domu bo wirus oskrzelowy dopadł moje towarzystwo i strasznie sie "rozdarta" zrobiła icon_evil.gif
Uparta bardzo i sknerowata jest ale to już raczej genetyczne dziedzictwo po swojej babci icon_wink.gif icon_lol.gif

Ale walczę z tym z całych sił swoich i reszty rodziny - postępy są icon_exclaim.gif icon_lol.gif

--------------------
czy naprawd? ?pieszymy si? kocha? ludzi skoro wiemy jak szybko odchodz?...


potrójna mama - Karol (08.1999) Emilia (07.2002) i Alicja (10.2012)

mamuśka.chłidz...
nie, 21 sty 2007 - 23:18
mój po balu się rozłożył.Był słoniem, a chciał Power Ranger'sem Aktualnie drugi antybiotyk, bo pierwszy był do kitu. Ma postawione bańki a tu śnieg zapowiadaja w tym tygodniu. Wrrrr. W zeszłym roku smigał z dziadkami na łyzwach, z ciocią na nartach. W tym natomiast bez przerwy w domu chorujemy icon_rolleyes.gif Tym samym ominie go Dzień Babci i dziadka w przedszkolu.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post nie, 21 sty 2007 - 23:18
Post #23

mój po balu się rozłożył.Był słoniem, a chciał Power Ranger'sem Aktualnie drugi antybiotyk, bo pierwszy był do kitu. Ma postawione bańki a tu śnieg zapowiadaja w tym tygodniu. Wrrrr. W zeszłym roku smigał z dziadkami na łyzwach, z ciocią na nartach. W tym natomiast bez przerwy w domu chorujemy icon_rolleyes.gif Tym samym ominie go Dzień Babci i dziadka w przedszkolu.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Cleo
nie, 21 sty 2007 - 23:50
A u nas bal jutro! Wróżka-Michasia przez cały dzien był Wróżką, a od połowy dnia uszczęśliwiona przez ciocię-Wrózkę Marchewkę icon_biggrin.gif paradowała z różdzką i skrzydłami. Wszystko RÓŻÓWE. ja spędzilam upojne minuty an podszywnaiu rękawków stroju bazowego (baletnica -RÓŻOWA), by na koniec uslsyzec, ze 'dalej drapie'. icon_twisted.gif to sie zalamalam i jutro panie beda musialy pod trykto wcisnac jakos koszulkę jeszcze.
Wrozka zasneła we wrozkowej poscieli, którą ofiarnie prasowałam, doglądajac wróżkowej kapieli. wink.gif
Szkoda, ze rodzice nie moga byc! chcialabym to zobaczyc! icon_lol.gif
[/url]
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post nie, 21 sty 2007 - 23:50
Post #24

A u nas bal jutro! Wróżka-Michasia przez cały dzien był Wróżką, a od połowy dnia uszczęśliwiona przez ciocię-Wrózkę Marchewkę icon_biggrin.gif paradowała z różdzką i skrzydłami. Wszystko RÓŻÓWE. ja spędzilam upojne minuty an podszywnaiu rękawków stroju bazowego (baletnica -RÓŻOWA), by na koniec uslsyzec, ze 'dalej drapie'. icon_twisted.gif to sie zalamalam i jutro panie beda musialy pod trykto wcisnac jakos koszulkę jeszcze.
Wrozka zasneła we wrozkowej poscieli, którą ofiarnie prasowałam, doglądajac wróżkowej kapieli. wink.gif
Szkoda, ze rodzice nie moga byc! chcialabym to zobaczyc! icon_lol.gif
[/url]

--------------------
paulap
pon, 22 sty 2007 - 08:01
CYTAT(Cleo)
Szkoda, ze rodzice nie moga byc! chcialabym to zobaczyc!  :lol:  
[/url]


U nas rodzice byli (Zu oczywiście różową księżniczką była) i to było straszne. Bawiące się dzieci i rodzice/ciocie/babcie/dziadkowie/siostry/bracia właściwie w jednej sali. Niewielkiej sali. Tłum wszystkich i dzieci płaczące, bo zmęczone "zagęszczoną" atmosferą. OKROPNIE. Pomijam fakt, ze dzieci miały na przykład konkurs, w którym brała udział trójka dzieci a reszta miała siedzieć na podłodze, na której wszyscy krewni i przyjaciele króliczka łazili w butach. Ogólnie bardzo mi się nie podobało, Zu się szybko zmęczyła i ubłagała mnie, zebym ją stamtąd zabrała...
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post pon, 22 sty 2007 - 08:01
Post #25

CYTAT(Cleo)
Szkoda, ze rodzice nie moga byc! chcialabym to zobaczyc!  :lol:  
[/url]


U nas rodzice byli (Zu oczywiście różową księżniczką była) i to było straszne. Bawiące się dzieci i rodzice/ciocie/babcie/dziadkowie/siostry/bracia właściwie w jednej sali. Niewielkiej sali. Tłum wszystkich i dzieci płaczące, bo zmęczone "zagęszczoną" atmosferą. OKROPNIE. Pomijam fakt, ze dzieci miały na przykład konkurs, w którym brała udział trójka dzieci a reszta miała siedzieć na podłodze, na której wszyscy krewni i przyjaciele króliczka łazili w butach. Ogólnie bardzo mi się nie podobało, Zu się szybko zmęczyła i ubłagała mnie, zebym ją stamtąd zabrała...

--------------------
addera
pon, 22 sty 2007 - 12:43
U nas bal w piątek - strój pirata gotowy wink.gif
A dziś Michał występował w roli pajacyka, bo był bal lalek i pajacyków z okazji Dnia Babci i Dziadka.
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post pon, 22 sty 2007 - 12:43
Post #26

U nas bal w piątek - strój pirata gotowy wink.gif
A dziś Michał występował w roli pajacyka, bo był bal lalek i pajacyków z okazji Dnia Babci i Dziadka.

--------------------



Dorka
pon, 22 sty 2007 - 14:17
Krzys - urodziny 10.08.2002
Na balu ponownie został żołnierzem, jakos nie mogłam wymślic stroju lotnika icon_rolleyes.gif

Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post pon, 22 sty 2007 - 14:17
Post #27

Krzys - urodziny 10.08.2002
Na balu ponownie został żołnierzem, jakos nie mogłam wymślic stroju lotnika icon_rolleyes.gif



--------------------
mama WKM ;)
Agnieszka.zg
pon, 22 sty 2007 - 16:43
CYTAT(agak)
Szym też był Spidermanem.icon_smile.gif Nie było nigdzie stroju żółwia ninja ani Kubicy.


ja stój już miałam kupiony w zeszłym roku w lipcu jakoś tak mi się odało że miałąm okazję i myślę sobie " biorę sie przyda" a że oryginalny ZÓŁw Ninja to wzięłąm
a mały swoje 5 urodzinki przesiedział w domku ze mną bo coś mu w oskrzelach furczało no i na antybiotyku.
Agnieszka.zg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,269
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 15:58
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 20

GG:


post pon, 22 sty 2007 - 16:43
Post #28

CYTAT(agak)
Szym też był Spidermanem.icon_smile.gif Nie było nigdzie stroju żółwia ninja ani Kubicy.


ja stój już miałam kupiony w zeszłym roku w lipcu jakoś tak mi się odało że miałąm okazję i myślę sobie " biorę sie przyda" a że oryginalny ZÓŁw Ninja to wzięłąm
a mały swoje 5 urodzinki przesiedział w domku ze mną bo coś mu w oskrzelach furczało no i na antybiotyku.

--------------------
Potwora
pon, 22 sty 2007 - 22:21
Maks wyznał mi skrycie, że lubi kobiety icon_wink.gif oczywiście najbardziej mamusię, czyli mnie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
Skąd: .......
Nr użytkownika: 569




post pon, 22 sty 2007 - 22:21
Post #29

Maks wyznał mi skrycie, że lubi kobiety icon_wink.gif oczywiście najbardziej mamusię, czyli mnie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
iff
pon, 22 sty 2007 - 22:26
CYTAT(Ola Fisia)
Maks wyznał mi skrycie, że lubi kobiety icon_wink.gif oczywiście najbardziej mamusię, czyli mnie  :lol:  :lol:  :lol:


ha ha ha
maly dzentelmen icon_smile.gif

moj dzisiaj byl w telewizji, przyjechali do przedszkola na przedstawienie, ktore 5 latki robily dla babc i dziadkow i dal z siebie wszystko, aby pani go zauwazyla icon_wink.gif hehehe
tzn bez telewizji tez by dal icon_biggrin.gif
oczywiscie od swiata mu sie wszystko nalezy, jak czetos zabronie to jestem brzydka i glupia tia juz sobie wyobrazam 13 latkow icon_twisted.gif
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post pon, 22 sty 2007 - 22:26
Post #30

CYTAT(Ola Fisia)
Maks wyznał mi skrycie, że lubi kobiety icon_wink.gif oczywiście najbardziej mamusię, czyli mnie  :lol:  :lol:  :lol:


ha ha ha
maly dzentelmen icon_smile.gif

moj dzisiaj byl w telewizji, przyjechali do przedszkola na przedstawienie, ktore 5 latki robily dla babc i dziadkow i dal z siebie wszystko, aby pani go zauwazyla icon_wink.gif hehehe
tzn bez telewizji tez by dal icon_biggrin.gif
oczywiscie od swiata mu sie wszystko nalezy, jak czetos zabronie to jestem brzydka i glupia tia juz sobie wyobrazam 13 latkow icon_twisted.gif
Potwora
śro, 24 sty 2007 - 11:11
Jestem zdumiona, Maks ciągle drąży temat kobiet wink.gif Kobiety są ładniejsze niż panowie i fajniej jest się do nich przytulać, poza tym on ciągle sprawdza miękkość mojej skóry icon_eek.gif icon_lol.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
Skąd: .......
Nr użytkownika: 569




post śro, 24 sty 2007 - 11:11
Post #31

Jestem zdumiona, Maks ciągle drąży temat kobiet wink.gif Kobiety są ładniejsze niż panowie i fajniej jest się do nich przytulać, poza tym on ciągle sprawdza miękkość mojej skóry icon_eek.gif icon_lol.gif
Cleo
śro, 24 sty 2007 - 11:17
U nas tez ciagle; 'mamusiu jestes taka..GŁADKA i masz taka miekka skore,a tata jest SZORSTKI' oraz: 'dziewczynki są mądrzejsze od chlopaków, bo mają wieksze mózgi!' (kiedys je tę rewelacje o rozmiarach powiedziualam icon_redface.gif ) ...
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post śro, 24 sty 2007 - 11:17
Post #32

U nas tez ciagle; 'mamusiu jestes taka..GŁADKA i masz taka miekka skore,a tata jest SZORSTKI' oraz: 'dziewczynki są mądrzejsze od chlopaków, bo mają wieksze mózgi!' (kiedys je tę rewelacje o rozmiarach powiedziualam icon_redface.gif ) ...

--------------------
Cleo
śro, 24 sty 2007 - 11:18
aa, poza tym w sylwestra wyznala milosc pewnemu 6-latkowi, a pzoa tym ciagle slysze o Kacprze i Krzysiu z przedszkola.
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post śro, 24 sty 2007 - 11:18
Post #33

aa, poza tym w sylwestra wyznala milosc pewnemu 6-latkowi, a pzoa tym ciagle slysze o Kacprze i Krzysiu z przedszkola.

--------------------
kasiask
śro, 24 sty 2007 - 12:08
Antoś ma ulubioną koleżankę z przedszkola - Milenke. Jednak to ona jest siła przewodnią w tym związku - ona próbuje go całować, a on przed nią ucieka. Mogą tak długo i namiętnie. icon_wink.gif
kasiask


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,353
Dołączył: pon, 24 lis 03 - 22:04
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,210

GG:


post śro, 24 sty 2007 - 12:08
Post #34

Antoś ma ulubioną koleżankę z przedszkola - Milenke. Jednak to ona jest siła przewodnią w tym związku - ona próbuje go całować, a on przed nią ucieka. Mogą tak długo i namiętnie. icon_wink.gif

--------------------
Kasia mama Mateusza(30.04.1996), Julka(24.06.1999), Antosia(28.04.2002) i Maksa (18.11.2005) www.maksio.blox.pl

alatanta

Go??







post śro, 24 sty 2007 - 12:32
Post #35

......
Cleo
śro, 24 sty 2007 - 12:45
U nas tez to strojenie sie zaczelo! tzn ine mamy wyboru strojow z aduzo i dotad ubieralam ją najczesciej w spodnie, ale poniewaz dziewczynki w przedszkolu niektore rpzychodza wstorjach WIZYTOWYCH icon_rolleyes.gif , Michasia zaczela tesknie wzdychac i porownywac sie np z Wiktorią czy Julką. poza tym moze 20 minut przed lustrem czesac sie (a ma krotkie wlosy) i robic FRYZURE - czyli przypinac wsyztski spinki, spineczki w dziwnych zawijasach i konfiguracjach. i na koniec zawiesic sobie an szyi 3 rozne sznury koralikow plus bransoletki na rece. ja sie rzadko maluję, po domu chodzę w spodniach, kolczyki nosze, to fakt, ale tez jak wychodzę. jak w święta pomalowalam paznokcie na czerwono, MIchasia wpadla w zachwyt i przez pol Wigilii ogladala moje rece, icon_wink.gif
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post śro, 24 sty 2007 - 12:45
Post #36

U nas tez to strojenie sie zaczelo! tzn ine mamy wyboru strojow z aduzo i dotad ubieralam ją najczesciej w spodnie, ale poniewaz dziewczynki w przedszkolu niektore rpzychodza wstorjach WIZYTOWYCH icon_rolleyes.gif , Michasia zaczela tesknie wzdychac i porownywac sie np z Wiktorią czy Julką. poza tym moze 20 minut przed lustrem czesac sie (a ma krotkie wlosy) i robic FRYZURE - czyli przypinac wsyztski spinki, spineczki w dziwnych zawijasach i konfiguracjach. i na koniec zawiesic sobie an szyi 3 rozne sznury koralikow plus bransoletki na rece. ja sie rzadko maluję, po domu chodzę w spodniach, kolczyki nosze, to fakt, ale tez jak wychodzę. jak w święta pomalowalam paznokcie na czerwono, MIchasia wpadla w zachwyt i przez pol Wigilii ogladala moje rece, icon_wink.gif

--------------------
addera
śro, 24 sty 2007 - 14:00
Się ubawiłam waszymi postami.
Przyszła żoną mojego syna niezmiennie od roku... jestem ja icon_lol.gif
A ostatnio słuchałam męskiego dialogu ojciec-syn:
- tato,to prawda, że chłopcy się kochają w dziewczynach
- prawda
- i że się całują
- no chyba tak - tato na to icon_wink.gif
- bo wiesz, ja to sie znam na kobietach icon_cool.gif (mówi Michał).

Ostatnio jeszcze teściowa wychodziła z Michałem z przedszkola i mi opowiadała jak on stanął w drzwiach i babcię przepuszcza. Babcia mówi - no idź Michałku, a mój syn na to - dziewczyny pierwsze, dżentelmeni z tyłu icon_lol.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post śro, 24 sty 2007 - 14:00
Post #37

Się ubawiłam waszymi postami.
Przyszła żoną mojego syna niezmiennie od roku... jestem ja icon_lol.gif
A ostatnio słuchałam męskiego dialogu ojciec-syn:
- tato,to prawda, że chłopcy się kochają w dziewczynach
- prawda
- i że się całują
- no chyba tak - tato na to icon_wink.gif
- bo wiesz, ja to sie znam na kobietach icon_cool.gif (mówi Michał).

Ostatnio jeszcze teściowa wychodziła z Michałem z przedszkola i mi opowiadała jak on stanął w drzwiach i babcię przepuszcza. Babcia mówi - no idź Michałku, a mój syn na to - dziewczyny pierwsze, dżentelmeni z tyłu icon_lol.gif

--------------------



paulap
śro, 24 sty 2007 - 15:00
CYTAT(addera)
Się ubawiłam waszymi postami.
Przyszła żoną mojego syna niezmiennie od roku... jestem ja  :lol:  
A ostatnio słuchałam męskiego dialogu ojciec-syn:
- tato,to prawda, że chłopcy się kochają w dziewczynach
- prawda
- i że się całują
- no chyba tak - tato na to  :wink:  
- bo wiesz, ja to sie znam na kobietach  8)  (mówi Michał).

Ostatnio jeszcze teściowa wychodziła z Michałem z przedszkola i mi opowiadała jak on stanął w drzwiach i babcię przepuszcza. Babcia mówi - no idź Michałku, a mój syn na to - dziewczyny pierwsze, dżentelmeni z tyłu  :lol:



icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Gdyby nie to, że Zu ma już narzeczonego oczywiście i to nawet z tego wątku icon_smile.gif to chętnie zapoznałabym ją z Twoim dżentelmenem icon_smile.gif

Ale póki co Szymuś jest absolutnie pierwszy icon_smile.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post śro, 24 sty 2007 - 15:00
Post #38

CYTAT(addera)
Się ubawiłam waszymi postami.
Przyszła żoną mojego syna niezmiennie od roku... jestem ja  :lol:  
A ostatnio słuchałam męskiego dialogu ojciec-syn:
- tato,to prawda, że chłopcy się kochają w dziewczynach
- prawda
- i że się całują
- no chyba tak - tato na to  :wink:  
- bo wiesz, ja to sie znam na kobietach  8)  (mówi Michał).

Ostatnio jeszcze teściowa wychodziła z Michałem z przedszkola i mi opowiadała jak on stanął w drzwiach i babcię przepuszcza. Babcia mówi - no idź Michałku, a mój syn na to - dziewczyny pierwsze, dżentelmeni z tyłu  :lol:



icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Gdyby nie to, że Zu ma już narzeczonego oczywiście i to nawet z tego wątku icon_smile.gif to chętnie zapoznałabym ją z Twoim dżentelmenem icon_smile.gif

Ale póki co Szymuś jest absolutnie pierwszy icon_smile.gif

--------------------
CrazyMary
śro, 24 sty 2007 - 17:59
Czy wasze dzieci mają biurka? Bo właśnie postanowilismy Marcie kupić. Do tej pory rysowanie i malowanie było w dużym pokoju na stole "rodzinnym". Szukam teraz małego biurka z szufladami i nie mogę znaleźć nic sensownego.
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post śro, 24 sty 2007 - 17:59
Post #39

Czy wasze dzieci mają biurka? Bo właśnie postanowilismy Marcie kupić. Do tej pory rysowanie i malowanie było w dużym pokoju na stole "rodzinnym". Szukam teraz małego biurka z szufladami i nie mogę znaleźć nic sensownego.

--------------------


mamuśka.chłidz...
śro, 24 sty 2007 - 18:25
mój ma ale nie uzywa. Stoi na nim akwarium i mnóstwo "potrzebnych" rzeczy. Na codzień korzysta ze stolika z krzeselkiem. Drugi stolik stoi w pokoju Idy i korzystają zamiennie.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post śro, 24 sty 2007 - 18:25
Post #40

mój ma ale nie uzywa. Stoi na nim akwarium i mnóstwo "potrzebnych" rzeczy. Na codzień korzysta ze stolika z krzeselkiem. Drugi stolik stoi w pokoju Idy i korzystają zamiennie.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
> Prawie i już pieciolatki :)
Start new topic
Reply to this topic
17 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 12:36
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama