Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Pierwsze wakacje z niemowlakiem

-
Sojka
post Fri, 21 Apr 2017 - 17:28
Post #41

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 44,047

My znamy. Na weekend majowy jedziemy, ale byliśmy tam już wcześniej. Mogę tylko potwierdzić - nie znaleźliśmy w Polsce drugiego miejsca, które by oferowało tyle atrakcji, za takie pieniądze. Zresztą - po linkiem macie wszystko pokazane. Sami oceńcie, czy to jest coś wartościowego.
Go to the top of the page PM

Quote Post
kuna87
post Sun, 30 Apr 2017 - 10:11
Post #42

Nr użytkownika: 45,434

My w sumie jechaliśmy gdzies blisko.. w dalszą podróż będzie ciężo, bo młody nie lubi jeździć w foteliku..

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>

Quote Post
jojoasia
post Tue, 09 Jan 2018 - 11:18
Post #43

Nr użytkownika: 48,232

Warto przeglądać takie poradniki jak ten https://kobietawielepiej.pl/planowanie/sytu...zbednik-rodzica sporo cennych informacji możesz znaleść odnośnie podrózowania z dzieciakami.

Quote Post
Annakornel
post Wed, 10 Jan 2018 - 22:46
Post #44

Nr użytkownika: 51,178

Jesteśmy zachwyceni. Rowy to spokojna i klimatyczna miejscowość. Z domków które odwiedziliśmy do plaży jest tylko 15 min spacerkiem. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni. Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie www.domki-rowy.pl na Różanej 8. Pozdrawiam

Quote Post
petra
post Thu, 08 Feb 2018 - 09:26
Post #45

Nr użytkownika: 51,429

Zielona Polana w miejscowości Łączki, to Bieszczady, góry, piękna okolica, jest tak - bajkowo.
Góralskie klimaty są dla dzieci naprawdę super pomysłem - z wielu względów.
Zobaczcie jak wygląda tam lista atrakcji, ile tego jest. Tam naprawdę można sobie zorganizować dosłownie wszystko.
Jedynie kwestia taka, jak do tego podejdziecie. Ale ogólnie - samo miejsce jest naprawdę cudowne.

Quote Post
adellea
post Tue, 13 Feb 2018 - 07:50
Post #46

Nr użytkownika: 51,384

Fajną opcją na wyjazd z dziećmi jest Sardynia https://wakacjenasardynii.pl/ , tam jest wiele atrakcji dla dzieci i ogromne możliwości na wspólne spędzanie czasu, jest także polski przewodnik w razie gdy chcielibyście pozwiedzać wyspę. icon_smile.gif

Quote Post
Morska Kraina na...
post Tue, 13 Feb 2018 - 18:31
Post #47

Nr użytkownika: 51,496

Zapraszamy do nadmorskiego ośrodka wypoczynkowe Morska Kraina znajdującego się w miejscowości Białogóra.
Ośrodek przyjazny dzieciom
Odwiedź moją stronę
PAKIETY PROMOCYJNE / RABATY 2018!

W sezonie wysokim organizujemy dwa razy w tygodniu dwugodzinne animacje dla dzieci, gry, zabawy i konkursy. Z pewnością znajdziecie tu Państwo wiele okazji do zabaw i igraszek z udziałem Waszych Milusińskich. To będą dla nich długo pamiętane chwile szczęścia i beztroski u Waszego boku. Wygodny dom, bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich, szerokie plaże, czyste morze oraz wspaniały, nadmorski las są gwarancją udanych wakacji w Morskiej Krainie. Dzieci w każdym wieku, od tych najmłodszych poczynając, będą mogły bawić się i dokazywać beztrosko na terenie przygotowanego dla nich placu zabaw, wyposażonego w rozmaite atrakcje dla dzieci. Plac zabaw znajduje się w centrum alei domów, jest doskonale widoczny z każdego miejsca ośrodka i z każdego z naszych domów macie do niego Państwo zaledwie kilka kroków. Przy ośrodku znajduje się kor tenisowy oraz boisko typu ORLIK, dzięki czemu dzieci mogą spędzać czas aktywnie, grając w piłkę nożną, koszykówkę czy tenisa.

Miło nam poinformować, że nasz obiekt Morska Kraina otrzymał certyfikat GUFIK - Obiekt Noclegowy Przyjazny Dzieciom. Bezpłatnie udostępniamy krzesełka do karmienia, łóżeczka turystyczne, wanienki. Przy rezerwacji prosimy o informacje odnośnie chęci wypożyczenia wyżej wymienionych elementów , o udostępnieniu decyduje kolejność zgłoszeń, ilość sprzętu jest ograniczona.

Czekamy na Was i zapraszamy!

Quote Post
hiszpanian
post Tue, 27 Feb 2018 - 15:51
Post #48

Nr użytkownika: 51,473

Takie wakacje są z całą pewnością dość trudne i trzeba się odpowiednio do nich przygotować... Czy sądzicie, że narty to dobra opcja? Tu jest też podane ile kosztuje ubezpieczenie na narty w wakacyjnapolisa.pl

Ten post edytował hiszpanian Mon, 05 Mar 2018 - 16:21

--------------------
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Quote Post
milena6325
post Wed, 28 Feb 2018 - 14:06
Post #49

Nr użytkownika: 51,243

Ja na pierwsze wakacje z synkiem jechałam, gdy miał 8 miesięcy i były już to wakacje za graniczne. Byliśmy na Chorwacji. W tym roku synek jest już dużo większy, więc planujemy może Hiszpanię. Wszystko się okaże, kiedy na spokojnie wieczorem usiądziemy z mężem i posprawdzamy oferty na stronie podrozeirejsy.pl

Quote Post
rowan_berry
post Wed, 14 Mar 2018 - 15:33
Post #50

Nr użytkownika: 17,535

Z maluchem nie pchałabym się do wielkich hoteli, raczej jakiś domek czy aparatament. Bardziej kameralnie, domowo i najczęściej taniej. Zobaczcie np. tutaj: https://www.sunandsnow.pl/

--------------------

Quote Post
padela
post Thu, 15 Mar 2018 - 19:57
Post #51

Nr użytkownika: 51,616

Z maluszkiem za daleko nie można się wybierać żeby nie zmęczył się podróżą ale myślę że jakieś wygodny wypoczynek pewny i dobrze zorganizowany, my byliśmy w Słonecznym Brzeg w zeszłym roku https://r.pl/bulgaria i było super

Quote Post
trula
post Wed, 06 Jun 2018 - 09:30
Post #52

Nr użytkownika: 51,505

Nie wiem czy wybrałabym sie z niemowlakiem na pierwsze wakacje do Bułgarii.Z większym dzieckiem owszem,tak.Ale nie z maluszkiem.....

Polskie morze jest lepsze:
podróż nie jest tak męcząca
jest taniej
mozna wynając sobie na miejscu mieszkanie, w którym bedziemy mieli własna kuchnię prywatną łazienkę ( co jest dużym ułatwieniem jeśli chcemy sami przygotowywać jedzenie dla maluszka)
oraz jest to polska opieka medyczna icon_smile.gif Noclegów szukajcie tutaj:
https://www.sunandsnow.pl

Spory wybór i dobry standard.

Ten post edytował trula Thu, 28 Jun 2018 - 11:51

Quote Post
mall
post Fri, 08 Jun 2018 - 09:56
Post #53

Nr użytkownika: 50,211

ja też uważam, że wyjazd nad polskie morze to najlepsze rozwiązanie. Sama w ubiegłym roku podróżowałam z Warszawy do Chaup z 4 miesięcznym maluchem icon_smile.gif Zatrzymaliśmy się w hotelu Meridian, położonym tuż nad zatoką. Nie dość, że widoki z okna piękne to jeszcze było gdzie spacerować icon_smile.gif Polecam to miejsce bo uważam, że jest idealnie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi icon_smile.gif

Quote Post
> Pierwsze wakacje z niemowlakiem

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Mon, 24 Sep 2018 - 02:35
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe