Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

meble na wymiar do pokoju

> 
tormenta
śro, 30 kwi 2014 - 21:24
Jak sądzicie czy stolarz zrobiłby coś takiego? jakich można się spodziewać kosztów? Nie mam doświadczenia w "robionych" meblach ale jestem zachwycona poniższymi propozycjami. Nie sądzę żeby w PL były dostępne, a jeżeli są to na pewno przekroczą mój budżet. Szukam jakiejś alternatywy... Oczywiście nie chodzi o kolory ale o układ który niesamowicie dużo miejsca nam oszczędzi - zwłaszcza wersja niebieska.

ze strony


lub
ze strony

tormenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,097
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 21:48
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 6,901




post śro, 30 kwi 2014 - 21:24
Post #1

Jak sądzicie czy stolarz zrobiłby coś takiego? jakich można się spodziewać kosztów? Nie mam doświadczenia w "robionych" meblach ale jestem zachwycona poniższymi propozycjami. Nie sądzę żeby w PL były dostępne, a jeżeli są to na pewno przekroczą mój budżet. Szukam jakiejś alternatywy... Oczywiście nie chodzi o kolory ale o układ który niesamowicie dużo miejsca nam oszczędzi - zwłaszcza wersja niebieska.

ze strony


lub
ze strony



--------------------


rysa154
czw, 01 maj 2014 - 08:04
Zrobić zrobi tylko nie wiem jak z kosztami.pewnie zależy od tego z czego to by robił.jak ja robiłam u stolarzy to koszt był wyższy niz mebli gotowych.paleta barw ral,czyli właściwie co tylko wymyslisz,każdy odcień(w meblach lakierowanych lub matowych).
Koszt komory drewnianej był z tego co pamiętam 4razy taki jak Z BRW
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post czw, 01 maj 2014 - 08:04
Post #2

Zrobić zrobi tylko nie wiem jak z kosztami.pewnie zależy od tego z czego to by robił.jak ja robiłam u stolarzy to koszt był wyższy niz mebli gotowych.paleta barw ral,czyli właściwie co tylko wymyslisz,każdy odcień(w meblach lakierowanych lub matowych).
Koszt komory drewnianej był z tego co pamiętam 4razy taki jak Z BRW

--------------------


aisha1111
czw, 01 maj 2014 - 13:55
my kupiliśmy Damianowi łóżko na antresoli - pod spodem ma meble, biurko itp. cos w tym stylu: https://allegro.pl/meble-dla-dzieci-mlodzie...4161387289.html, ale nie tej firmy. nie wiem, czy znajdziesz takie na dwójkę dzieci,ale pewnie tak. nasze łóżko miało metkę "Made in Poland" pomimo kupna w UK, więc całkiem prawdopodobne, że będzie. wpisz w all lub e baya - pewnie sporo wyników wyskoczy.
aisha1111


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,292
Dołączył: nie, 19 wrz 10 - 11:43
SkÄ…d: z krainy deszczu
Nr użytkownika: 34,334




post czw, 01 maj 2014 - 13:55
Post #3

my kupiliśmy Damianowi łóżko na antresoli - pod spodem ma meble, biurko itp. cos w tym stylu: https://allegro.pl/meble-dla-dzieci-mlodzie...4161387289.html, ale nie tej firmy. nie wiem, czy znajdziesz takie na dwójkę dzieci,ale pewnie tak. nasze łóżko miało metkę "Made in Poland" pomimo kupna w UK, więc całkiem prawdopodobne, że będzie. wpisz w all lub e baya - pewnie sporo wyników wyskoczy.

--------------------
Kruszynek 21 marca 2008 (8 tc)



tormenta
czw, 01 maj 2014 - 14:23
Dzieki dziewczyny.
Wyglada na to, ze troche zbyt naiwnie podchodzilam do wykonania mebli no i musze dokladnie sprawdzic allegro icon_smile.gif
tormenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,097
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 21:48
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 6,901




post czw, 01 maj 2014 - 14:23
Post #4

Dzieki dziewczyny.
Wyglada na to, ze troche zbyt naiwnie podchodzilam do wykonania mebli no i musze dokladnie sprawdzic allegro icon_smile.gif

--------------------


zajÄ…c_Poziomka
wto, 13 maj 2014 - 14:45
A nie masz zdolnego męża, który byłby w stanie takie meble zaprojektować, rozrysować i wymierzyć (moze znacie kogoś, kto sie na tym zna?). Jest wiele sklepów z płytami meblowymi, gdzie docinają na wymiar (i ceny są przystępne). Później tylko pozostaje kupić odpowiednie wkręty, wywiercić dziurki i skręcić icon_smile.gif

My tak zrobiliśmy meble do mieszkania - ogromna 3skrzydłowa szafa + biurko i półki wyniosły nas ok. 500zł (razem z wkrętami, szynami do drzwi, mocowaniami do półek, no i oczywiscie kosztem płyt, dociecia i doklejenia okleiny na boki)
zajÄ…c_Poziomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,902
Dołączył: sob, 01 cze 13 - 12:23
Nr użytkownika: 42,247




post wto, 13 maj 2014 - 14:45
Post #5

A nie masz zdolnego męża, który byłby w stanie takie meble zaprojektować, rozrysować i wymierzyć (moze znacie kogoś, kto sie na tym zna?). Jest wiele sklepów z płytami meblowymi, gdzie docinają na wymiar (i ceny są przystępne). Później tylko pozostaje kupić odpowiednie wkręty, wywiercić dziurki i skręcić icon_smile.gif

My tak zrobiliśmy meble do mieszkania - ogromna 3skrzydłowa szafa + biurko i półki wyniosły nas ok. 500zł (razem z wkrętami, szynami do drzwi, mocowaniami do półek, no i oczywiscie kosztem płyt, dociecia i doklejenia okleiny na boki)

--------------------




Bezimienna czÄ…stka nas... 9.08.2013 (9w1d)
angelaaa
piÄ…, 07 gru 2018 - 12:56
A jak podobają Wam się te meble na wymiar? Dostarczają je do Olkusza, więc dla mnie byłoby to rozwiązanie idealne!
angelaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: pon, 19 mar 18 - 16:14
Nr użytkownika: 51,634




post piÄ…, 07 gru 2018 - 12:56
Post #6

A jak podobają Wam się te meble na wymiar? Dostarczają je do Olkusza, więc dla mnie byłoby to rozwiązanie idealne!
śrubka
wto, 11 gru 2018 - 10:06
Do pokoju? Do kuchni czy nawet Å‚azienki rozumiem, ale do pokoju?
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post wto, 11 gru 2018 - 10:06
Post #7

Do pokoju? Do kuchni czy nawet Å‚azienki rozumiem, ale do pokoju?
madziamama12
śro, 13 mar 2019 - 10:04
Meble na wymiar warto dogadać osobiście w jakimś sklepie. Przedstawić swój koncept osobie odpowiedzialnej za realizację i oni postarają się z pewnością wam pomóc.
madziamama12


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 55
Dołączył: śro, 04 lut 15 - 15:35
Nr użytkownika: 45,314




post śro, 13 mar 2019 - 10:04
Post #8

Meble na wymiar warto dogadać osobiście w jakimś sklepie. Przedstawić swój koncept osobie odpowiedzialnej za realizację i oni postarają się z pewnością wam pomóc.
AlexW
wto, 20 sie 2019 - 12:00
Te meble na zdjęciu są bardzo oryginalne...sam bym takie chciał dla swojej córeczki...
AlexW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: wto, 22 wrz 15 - 16:23
Nr użytkownika: 46,441




post wto, 20 sie 2019 - 12:00
Post #9

Te meble na zdjęciu są bardzo oryginalne...sam bym takie chciał dla swojej córeczki...
> meble na wymiar do pokoju
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 05:37
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama