Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
31 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia   

Maluchy i ich mamusie sierpień i wrzesień 2012.

, Zapraszam
> , Zapraszam
mario29
czw, 18 paź 2012 - 13:30
Gabi to na pocieszenie napiszę, że my też mamy problem z brzuszkiem. 32.gif
Przez dwa tygodnie bolało go w dzień i w nocy. Teraz na szczęście mało płacze w nocy ale za to cały dzień daje mi czadu, że nie jestem w stanie nic zrobić(teraz jest u mnie na rękach).
Na początku się bardzo spinałam i Antoś to wyczułał. Jak ja się uspokoiłam to i on się lepiej czuje. Na razie przepajam go tylko herbatką koperkową i nie zamierzam mu nic innego podawać bo to nie działa. Przerabiałam to przy starszej córce.
Ajak często kąpiesz Kajtusia? bo u nas pomaga własnie codzienne kąpile i polewanie brzuszka. do tego polubił smoczka po 2 tyg. odrzucania go.

Lila trzymam kciuki za Alicję.

Amila gratuluje i zazdroszczę grzecznej córki.
mario29


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 445
Dołączył: nie, 22 kwi 07 - 14:45
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 13,199




post czw, 18 paź 2012 - 13:30
Post #61

Gabi to na pocieszenie napiszę, że my też mamy problem z brzuszkiem. 32.gif
Przez dwa tygodnie bolało go w dzień i w nocy. Teraz na szczęście mało płacze w nocy ale za to cały dzień daje mi czadu, że nie jestem w stanie nic zrobić(teraz jest u mnie na rękach).
Na początku się bardzo spinałam i Antoś to wyczułał. Jak ja się uspokoiłam to i on się lepiej czuje. Na razie przepajam go tylko herbatką koperkową i nie zamierzam mu nic innego podawać bo to nie działa. Przerabiałam to przy starszej córce.
Ajak często kąpiesz Kajtusia? bo u nas pomaga własnie codzienne kąpile i polewanie brzuszka. do tego polubił smoczka po 2 tyg. odrzucania go.

Lila trzymam kciuki za Alicję.

Amila gratuluje i zazdroszczę grzecznej córki.

--------------------
Amelia XII 2004, Antoś IX 2012
Lila_
czw, 18 paź 2012 - 14:38
Amila no to gratuluję córy i oby tak dalej icon_smile.gif
i zazdroszę tego spania nocnego - też bym tak chciała icon_smile.gif

Mario to już chyba lepiej,że śpi w nocy a w dzień dokazuje - przynajmniej tak mi sie wydaje icon_smile.gif

My walczymy o smoka - a raczej mąż jest wytrwały na tym polu i wczoraj Alicja się "zassała" i smoka w ciągu dnia tolerowała i spała z nim ale za to w nocy chce być przy piersi więc noc spędziła przy tacie i po ponad godzinnej walce zasnęła ze smokiem i spała 3 godz. - tak opowiadał mąż ale walczył dzielnie chociaż miał chwile zwątpienia icon_razz.gif
Dumna z Niego jestem bardzo bo gdyby nie On to dostałabym niezłego świra icon_sad.gif
Oczywiście Alicja ponad 1/2 godz przeleżała i podziwiała pokój ze stoickim spokojem a napady płaczu miała kilkuminutowe ale jednak strasznie stresujące icon_sad.gif

Powiedzcie dziewczyny jak wygląda wasz dzień z maleństwami, jaki macie rytm dnia - może za dużo nasza Mała śpi w ciągu dnia icon_sad.gif
sama nie wiem i zaczynam się zakręcaćicon_sad.gif

Ten post edytował Lila_ czw, 18 paź 2012 - 19:54
Lila_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 01:03
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 319




post czw, 18 paź 2012 - 14:38
Post #62

Amila no to gratuluję córy i oby tak dalej icon_smile.gif
i zazdroszę tego spania nocnego - też bym tak chciała icon_smile.gif

Mario to już chyba lepiej,że śpi w nocy a w dzień dokazuje - przynajmniej tak mi sie wydaje icon_smile.gif

My walczymy o smoka - a raczej mąż jest wytrwały na tym polu i wczoraj Alicja się "zassała" i smoka w ciągu dnia tolerowała i spała z nim ale za to w nocy chce być przy piersi więc noc spędziła przy tacie i po ponad godzinnej walce zasnęła ze smokiem i spała 3 godz. - tak opowiadał mąż ale walczył dzielnie chociaż miał chwile zwątpienia icon_razz.gif
Dumna z Niego jestem bardzo bo gdyby nie On to dostałabym niezłego świra icon_sad.gif
Oczywiście Alicja ponad 1/2 godz przeleżała i podziwiała pokój ze stoickim spokojem a napady płaczu miała kilkuminutowe ale jednak strasznie stresujące icon_sad.gif

Powiedzcie dziewczyny jak wygląda wasz dzień z maleństwami, jaki macie rytm dnia - może za dużo nasza Mała śpi w ciągu dnia icon_sad.gif
sama nie wiem i zaczynam się zakręcaćicon_sad.gif

--------------------
czy naprawd? ?pieszymy si? kocha? ludzi skoro wiemy jak szybko odchodz?...


potrójna mama - Karol (08.1999) Emilia (07.2002) i Alicja (10.2012)

gabi.b.78
czw, 18 paź 2012 - 18:12
mario29 Też się zaczęłam dziś zastanawiać, czy nie zacząć podawać małemu herbatki koperkowej do picia....kropelki nie pomagają ( a może ja jestem niecierpliwa i chcialabym efekt natychmiast) 32.gif Nie wiem już na prawdę co robić.... Do tej pory kapaliśmy Kajtka co drugi dzień, ale zaczniemy kąpać codziennie i zobaczymy, czy będzie to mialo jakiś pozytywny wplyw na jego brzuszek... Dzień i noc jesteśmy nierozłączni.....

AmiLa też się naczytałam o tym Sab Simplexie różnych rzeczy.....jedni mówią, ze to zbawienie inni, że zero efektu.....jeszcze inni, że się pogorszyło po podaniu leku... 32.gif Nie wiem już sama....Na Kajtka póki co nie dziala... 41.gif

Lila nasz dzień mija nam na jedzeniu, noszeniu na rękach, przewijaniu, spaniu na rękach......i tak każdego dnia......w dzień zdarzają nam się dwie dłuższe drzemki...takie dwu godzinne.....reszta dnia to tylko chwilowe przysypianie....

Noc to już tragedia całkowita.....śpi niemalże z cyckiem w buzi....popiskuje przez sen, czasem zrywa się ze snu z krzykiem.....a śpi max 1,5 godz....

Ile to jeszcze może potrwać???? Kiedy to zacznie się zmieniać.....Bo niedługo zamienię się w zombiee...zaczynam już bardzo odczuwać brak snu, a w dzień doluje mnie brak czasu na cokolwiek,otaczajacy mnie bałagan...
echhchhhh......
gabi.b.78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 71
Dołączył: nie, 26 lut 12 - 14:54
Nr użytkownika: 39,561




post czw, 18 paź 2012 - 18:12
Post #63

mario29 Też się zaczęłam dziś zastanawiać, czy nie zacząć podawać małemu herbatki koperkowej do picia....kropelki nie pomagają ( a może ja jestem niecierpliwa i chcialabym efekt natychmiast) 32.gif Nie wiem już na prawdę co robić.... Do tej pory kapaliśmy Kajtka co drugi dzień, ale zaczniemy kąpać codziennie i zobaczymy, czy będzie to mialo jakiś pozytywny wplyw na jego brzuszek... Dzień i noc jesteśmy nierozłączni.....

AmiLa też się naczytałam o tym Sab Simplexie różnych rzeczy.....jedni mówią, ze to zbawienie inni, że zero efektu.....jeszcze inni, że się pogorszyło po podaniu leku... 32.gif Nie wiem już sama....Na Kajtka póki co nie dziala... 41.gif

Lila nasz dzień mija nam na jedzeniu, noszeniu na rękach, przewijaniu, spaniu na rękach......i tak każdego dnia......w dzień zdarzają nam się dwie dłuższe drzemki...takie dwu godzinne.....reszta dnia to tylko chwilowe przysypianie....

Noc to już tragedia całkowita.....śpi niemalże z cyckiem w buzi....popiskuje przez sen, czasem zrywa się ze snu z krzykiem.....a śpi max 1,5 godz....

Ile to jeszcze może potrwać???? Kiedy to zacznie się zmieniać.....Bo niedługo zamienię się w zombiee...zaczynam już bardzo odczuwać brak snu, a w dzień doluje mnie brak czasu na cokolwiek,otaczajacy mnie bałagan...
echhchhhh......

--------------------
Lila_
czw, 18 paź 2012 - 20:01
Gabi współczuję bardzo icon_sad.gif
u nas gdyby nie noc byłoby super ale widocznie jeszcze się nie zgraliśmy z Alicjąicon_sad.gif
cieszę się z tego smoka bo w dzień jest już w miarę icon_smile.gif


Mam jeszcze jedno pytanie (strasznie dużo mam pytań ostatnio icon_razz.gif) czy używacie laktatora przy normalnym karmieniu piersią ??
Zastanawiam się czy może zacząć używać pomiędzy karmieniami aby pobudzić laktację ???
a jak używacie to jaki polecacie??
Lila_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 01:03
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 319




post czw, 18 paź 2012 - 20:01
Post #64

Gabi współczuję bardzo icon_sad.gif
u nas gdyby nie noc byłoby super ale widocznie jeszcze się nie zgraliśmy z Alicjąicon_sad.gif
cieszę się z tego smoka bo w dzień jest już w miarę icon_smile.gif


Mam jeszcze jedno pytanie (strasznie dużo mam pytań ostatnio icon_razz.gif) czy używacie laktatora przy normalnym karmieniu piersią ??
Zastanawiam się czy może zacząć używać pomiędzy karmieniami aby pobudzić laktację ???
a jak używacie to jaki polecacie??

--------------------
czy naprawd? ?pieszymy si? kocha? ludzi skoro wiemy jak szybko odchodz?...


potrójna mama - Karol (08.1999) Emilia (07.2002) i Alicja (10.2012)

Tośka
czw, 18 paź 2012 - 23:08
Dziewczyny na te kolkowe bóle brzuszka to mało co pomaga, niestety.
Na szczęscie Marcelinka nie ma tego typu dolegliwości, ale co się naryczałam przy Matyldzie to moje.

Mój dzieć ostatnio mało śpi w dzień, a jak nie śpi to i tak jest mega grzeczniutka, rozgląda się, gurzy i uśmiecha się do mamy:) a w nocy robi sobie przerwe 5-7 godzinną, więc mama wysypia się 43.gif

Fief trzymam kciuki
Tośka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,476
Dołączył: pią, 07 lip 06 - 08:49
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 6,532

GG:


post czw, 18 paź 2012 - 23:08
Post #65

Dziewczyny na te kolkowe bóle brzuszka to mało co pomaga, niestety.
Na szczęscie Marcelinka nie ma tego typu dolegliwości, ale co się naryczałam przy Matyldzie to moje.

Mój dzieć ostatnio mało śpi w dzień, a jak nie śpi to i tak jest mega grzeczniutka, rozgląda się, gurzy i uśmiecha się do mamy:) a w nocy robi sobie przerwe 5-7 godzinną, więc mama wysypia się 43.gif

Fief trzymam kciuki

--------------------
Tośka podwójna mama
Matyśki od 15.10.2008r. i
Marcyśki od 20.08.2012r.



Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pią, 19 paź 2012 - 11:27
Post #66

gabi, napewno wkotce sie to ureguluje i Kajek da ci odetchnac. trzymam kciuki. moje polzna na bole brzusia mowila, zeby klasc na brzuszu i suszarka "suszyc" i masowac plecki:-) moze sprobuj tak
Lila, ja mam laktator medela electric plus, jest super, pisze sobie na laptopie, amleczko mi sie sciaga. sciagam jak wychodze na dluzej niz 3h sama (hehe..w kazda sobote robie), albo jak mala usypia przy cycu u malo zjada, polecam ten laktator

dobra lece, bo farbe sobie na wlosy nalozylam i zmywac trzeba juz
gabi.b.78
pią, 19 paź 2012 - 13:21
Kajtuśicon_smile.gif
mój mały terrorysta 06.gif 29.gif



gabi.b.78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 71
Dołączył: nie, 26 lut 12 - 14:54
Nr użytkownika: 39,561




post pią, 19 paź 2012 - 13:21
Post #67

Kajtuśicon_smile.gif
mój mały terrorysta 06.gif 29.gif





--------------------
Lila_
pią, 19 paź 2012 - 19:46
Tośka no to ja Ci zazdroszczę i od razu policzyłam ile starszy Twój dzieć od mojego więc może i u nas będzie tak jak u Ciebie icon_smile.gif

Amila ja się zastanawiam jak dotrę do fryzjera aby się trochę ogarnąć ale się nie zanosi jak na razie icon_sad.gif
a co do laktatora to się zastanawiam nadal - elektryczny byłby najlepszy ale na długo mi nie posłuży więc się zastanawiam nadal nad kupnem


Gabi wcale Kajtek na terrorystę nie wygląda a wręcz przeciwnie baardzo słodziutko icon_smile.gificon_smile.gif


A u nas zaczęły się chyba problemy z brzuszkiem....wesoło się robi icon_sad.gif



Lila_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 01:03
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 319




post pią, 19 paź 2012 - 19:46
Post #68

Tośka no to ja Ci zazdroszczę i od razu policzyłam ile starszy Twój dzieć od mojego więc może i u nas będzie tak jak u Ciebie icon_smile.gif

Amila ja się zastanawiam jak dotrę do fryzjera aby się trochę ogarnąć ale się nie zanosi jak na razie icon_sad.gif
a co do laktatora to się zastanawiam nadal - elektryczny byłby najlepszy ale na długo mi nie posłuży więc się zastanawiam nadal nad kupnem


Gabi wcale Kajtek na terrorystę nie wygląda a wręcz przeciwnie baardzo słodziutko icon_smile.gificon_smile.gif


A u nas zaczęły się chyba problemy z brzuszkiem....wesoło się robi icon_sad.gif





--------------------
czy naprawd? ?pieszymy si? kocha? ludzi skoro wiemy jak szybko odchodz?...


potrójna mama - Karol (08.1999) Emilia (07.2002) i Alicja (10.2012)

Lila_
nie, 21 paź 2012 - 15:47
Chyba wszyscy korzystają z pogody bo tu cisza nastała icon_smile.gif


My korzystamy teraz z kropelek Delicol i chyba pomagaja Alicji bo zdecydowanie mniej się pręży icon_smile.gif
No a noce mamy nadal z godzinnym płaczem - to jest straszne bo w ciągu dnia jest ok a w nocy płacz nieukojony icon_sad.gif((

Liczymy z mężem ,że jak może podrośnie to się to unormuje ale serce boli icon_sad.gif
Lila_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 01:03
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 319




post nie, 21 paź 2012 - 15:47
Post #69

Chyba wszyscy korzystają z pogody bo tu cisza nastała icon_smile.gif


My korzystamy teraz z kropelek Delicol i chyba pomagaja Alicji bo zdecydowanie mniej się pręży icon_smile.gif
No a noce mamy nadal z godzinnym płaczem - to jest straszne bo w ciągu dnia jest ok a w nocy płacz nieukojony icon_sad.gif((

Liczymy z mężem ,że jak może podrośnie to się to unormuje ale serce boli icon_sad.gif


--------------------
czy naprawd? ?pieszymy si? kocha? ludzi skoro wiemy jak szybko odchodz?...


potrójna mama - Karol (08.1999) Emilia (07.2002) i Alicja (10.2012)

Fiefiora
nie, 21 paź 2012 - 22:32
Cześć!

Wczoraj wyszłyśmy ze szpitala. Teraz czekamy co na wyniki Basi powiedzą kardiochirurdzy, bo ma wyniki pośrodku ani nie łapie się na prędką operacje ani na samo leczenie farmakologiczne.
Ale też możliwe, że potrzebne będą 2 operacje.
Basie coś od piątku brzuszek boli i buzie ma bardzo wysypaną - niby to trądzi niemowlęcy wg lekarzy ale nie wiem czy się nie pomylili i to początek skazy białkowej.
Panna nareszcie zaczeła przybierać, ale musimy ją karmić co 2godz pierwsze pierś później flaszka - męczące to jest bo bywa że karmienie trwa ponad godzine i niewiele czasu pozostaje na cokolwiek innego. Zwłaszcza snu mi bardzo brakuje.
Dodatkowo jestem wykończona szpitalami, badaniami tym wszystkim co widziałam, strachem o Basie, tęsknotą za Olusiem (nie widziałam go półtorej tygodnia)... Potrzebuje spokoju jak tlenu.

Pozdrawiam!
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post nie, 21 paź 2012 - 22:32
Post #70

Cześć!

Wczoraj wyszłyśmy ze szpitala. Teraz czekamy co na wyniki Basi powiedzą kardiochirurdzy, bo ma wyniki pośrodku ani nie łapie się na prędką operacje ani na samo leczenie farmakologiczne.
Ale też możliwe, że potrzebne będą 2 operacje.
Basie coś od piątku brzuszek boli i buzie ma bardzo wysypaną - niby to trądzi niemowlęcy wg lekarzy ale nie wiem czy się nie pomylili i to początek skazy białkowej.
Panna nareszcie zaczeła przybierać, ale musimy ją karmić co 2godz pierwsze pierś później flaszka - męczące to jest bo bywa że karmienie trwa ponad godzine i niewiele czasu pozostaje na cokolwiek innego. Zwłaszcza snu mi bardzo brakuje.
Dodatkowo jestem wykończona szpitalami, badaniami tym wszystkim co widziałam, strachem o Basie, tęsknotą za Olusiem (nie widziałam go półtorej tygodnia)... Potrzebuje spokoju jak tlenu.

Pozdrawiam!

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
agusia3310
nie, 21 paź 2012 - 23:01
Fiefiora to tego spokoju ci życzę.
No i czekamy na wieści po konsultacji z lekarzami.
A na pocieszenie powiem ci, że jak moja Lila była mała musiałam karmić ją co 3 godz a ona wisiała na cycku 2 godz a czasem i dłużej.
Wiec też bardzo mało spałam.
Ale dla pocieszenia powiem, że i to się z czasem zmienia:-).

U nas w miarę.
Tylko Lila bardzo nam się zasmarkała.
A Grześ jakoś wieczorami ma problem z zaśnięciem.
agusia3310


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,001
Dołączył: wto, 27 paź 09 - 16:21
Nr użytkownika: 29,788




post nie, 21 paź 2012 - 23:01
Post #71

Fiefiora to tego spokoju ci życzę.
No i czekamy na wieści po konsultacji z lekarzami.
A na pocieszenie powiem ci, że jak moja Lila była mała musiałam karmić ją co 3 godz a ona wisiała na cycku 2 godz a czasem i dłużej.
Wiec też bardzo mało spałam.
Ale dla pocieszenia powiem, że i to się z czasem zmienia:-).

U nas w miarę.
Tylko Lila bardzo nam się zasmarkała.
A Grześ jakoś wieczorami ma problem z zaśnięciem.

--------------------




wisienka89
pon, 22 paź 2012 - 09:16
hej dziewczyny !

Dawno mnie nie było.... Bo u nas też problem z brzuszkiem jest icon_sad.gif Jedno szczęście, że espumisan nam pomaga i Nikola jakoś przeżywa te koleczki. My naszą małą kąpiemy codziennie wieczorem, taki mały rytuał jej wprowadzamy potem jedzonko i potem śpi ok 6 h icon_smile.gif Czasami mniej.... No ale cóź poradzić 06.gif Nikole zaczyna gryść łóżeczko w ciągu dnia, śpi wszędzie tylko nie w łóżeczku 29.gif A po a kąpieli zasypia i śpi, ale jak się obudzi to już z nami śpi... Mam nadzieję, że sen jej się wydłuży i będzie nocki przesypiać 06.gif

Zdrówka dla pociech ! Niech kolki odejdą w nie pamięć 03.gif
wisienka89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 214
Dołączył: czw, 01 mar 12 - 07:59
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 39,615




post pon, 22 paź 2012 - 09:16
Post #72

hej dziewczyny !

Dawno mnie nie było.... Bo u nas też problem z brzuszkiem jest icon_sad.gif Jedno szczęście, że espumisan nam pomaga i Nikola jakoś przeżywa te koleczki. My naszą małą kąpiemy codziennie wieczorem, taki mały rytuał jej wprowadzamy potem jedzonko i potem śpi ok 6 h icon_smile.gif Czasami mniej.... No ale cóź poradzić 06.gif Nikole zaczyna gryść łóżeczko w ciągu dnia, śpi wszędzie tylko nie w łóżeczku 29.gif A po a kąpieli zasypia i śpi, ale jak się obudzi to już z nami śpi... Mam nadzieję, że sen jej się wydłuży i będzie nocki przesypiać 06.gif

Zdrówka dla pociech ! Niech kolki odejdą w nie pamięć 03.gif

--------------------
Nikolka, nasze małe wielkie szczęście :)


Lila_
pon, 22 paź 2012 - 13:58
Fiefiora trzymam kciuki ciągle za Was &&&& przytul.gif
Daj znać co powiedzieli lekarze no i super,że Basia zaczęła przybierać icon_smile.gif
No i spokoju i odpoczynku dla Ciebie życzę przytul.gif


agusia zdrówka dla Lili icon_smile.gif


wisienka super jak Nikola śpi 6 godz. icon_smile.gif
No a bóle przuszka chyba u nas przed nami chociaż to co jej podaję pomaga zdecydowanie Alicji - i oby więcej nie trzeba było ale czas kolek przed nami raczej icon_sad.gif
Lila_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 01:03
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 319




post pon, 22 paź 2012 - 13:58
Post #73

Fiefiora trzymam kciuki ciągle za Was &&&& przytul.gif
Daj znać co powiedzieli lekarze no i super,że Basia zaczęła przybierać icon_smile.gif
No i spokoju i odpoczynku dla Ciebie życzę przytul.gif


agusia zdrówka dla Lili icon_smile.gif


wisienka super jak Nikola śpi 6 godz. icon_smile.gif
No a bóle przuszka chyba u nas przed nami chociaż to co jej podaję pomaga zdecydowanie Alicji - i oby więcej nie trzeba było ale czas kolek przed nami raczej icon_sad.gif


--------------------
czy naprawd? ?pieszymy si? kocha? ludzi skoro wiemy jak szybko odchodz?...


potrójna mama - Karol (08.1999) Emilia (07.2002) i Alicja (10.2012)

gosiagosia
pon, 22 paź 2012 - 17:07
Fiefiora, dzieci z wada ta, co ma Basia przed korekcja malo przybiera i sa dosc watle, nadrabiaja po naprawie, czego Wam zycze w calego serca.
moj Franek na poczatku byl karmiony tylko sonda, a potem sciagal po 10, 20ml. rozkrecil sie dopiero w domu. Basia szybko sie meczy i dlatego tak dlugo to trwa.
a co do reszty, doskonale Cie rozumiem i ze szpitalami i z tesknota, ale co ja Ci moge napisac...no nie ma wyjscia, trzymaj sie dzielnie i nie puszczaj! dla dzieci wszystko!
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post pon, 22 paź 2012 - 17:07
Post #74

Fiefiora, dzieci z wada ta, co ma Basia przed korekcja malo przybiera i sa dosc watle, nadrabiaja po naprawie, czego Wam zycze w calego serca.
moj Franek na poczatku byl karmiony tylko sonda, a potem sciagal po 10, 20ml. rozkrecil sie dopiero w domu. Basia szybko sie meczy i dlatego tak dlugo to trwa.
a co do reszty, doskonale Cie rozumiem i ze szpitalami i z tesknota, ale co ja Ci moge napisac...no nie ma wyjscia, trzymaj sie dzielnie i nie puszczaj! dla dzieci wszystko!

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 22 paź 2012 - 22:11
Post #75

Fief, trzymamy kciuki, zeby wszystko bylo dobrze. to w sumie logiczne wytlumaczenie, ze jak pisze gosiagosia dzieci z wada serduszka szybciej sie mecza przy jedzeniu i wolniej przybieraja. ale super ze i tak karmisz piersia
wisienka, no moja Mijeczka tez potrafi 6h przespac...luksusik,nie? icon_smile.gif

My po weekendzie z wariacjami wymiotno-bigunkowymi...oje...zlapalo Amelke tak, ze nam pol mieszkania zabrudzila. pralka chodzila non-stop,a ja chodzilam jak zombie z niedospania. naszczescie juz sie unormowalo i jest ok

Z Mia bylam dzis na badaniu. Wazy 4100gr, bioderka w najlepszym porzadku, tradziku tez troche ma ale lekarz mowil, ze to normalne. za miesiac kolejna wizyta, dostanie tez szczepionka (do picia) na rotawirusa, jednak z dwoja przedszkolakow w domu, to wszystko sie moze zdarzyc
Ola81
wto, 23 paź 2012 - 11:06
Fiefiorka spokoju Ci życzę.

wisienka współczuję tych bóli, u nas jak narazie odpukać bóli nie ma. I oby się nie pojawiły.

Dzień u nas mija na spaniu , jedzeniu, i noszeniu na rękach hehe.
Ola81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,890
Dołączył: pią, 30 sty 09 - 09:26
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 25,114

GG:


post wto, 23 paź 2012 - 11:06
Post #76

Fiefiorka spokoju Ci życzę.

wisienka współczuję tych bóli, u nas jak narazie odpukać bóli nie ma. I oby się nie pojawiły.

Dzień u nas mija na spaniu , jedzeniu, i noszeniu na rękach hehe.

--------------------
Mój kochany Aniołeczek 11 t.c. +31.03.

Tragedie zdarzają się wszędzie. Musimy zapomnieć o strachu, jaki wywołały, i rozpocząć odbudowę.





Tośka
wto, 23 paź 2012 - 12:25
hejka u mnie chorobowo- tzn na szczęscie tylko ja jestem chora- mam grype, ale taką śmieszną, bo od niedzieli do wczoraj wieczor miałam gorączkę 40 stopniową, zbić ją mogłam tylko do 38 st, i ból kości. Nic więcej mi nie dolega... Dziś już lepiej, bo w nocy się wypociłam. Ale dwa dni były straszne, nawet Małej nosić nie mogłam, bo sił nie miałam...

A co do mojej Marcelki to Ona dużo śpi i w dzień i w nocy, co zaczyna mnie nawet martwić... W ogóle jest mega grzecznym dzieckiem i bardzo rzadko płacze ( co mnie cieszy); jest też bardzo towarzyska jak nie śpi- ciągle domaga się by do Niej mówić i wtedy ślicznie się śmieje, ale bardzo mało gaworzy( Matylda już ślicznie gadała z nami)

Fief i Wisienka wspieram wirtualnie icon_smile.gif
Tośka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,476
Dołączył: pią, 07 lip 06 - 08:49
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 6,532

GG:


post wto, 23 paź 2012 - 12:25
Post #77

hejka u mnie chorobowo- tzn na szczęscie tylko ja jestem chora- mam grype, ale taką śmieszną, bo od niedzieli do wczoraj wieczor miałam gorączkę 40 stopniową, zbić ją mogłam tylko do 38 st, i ból kości. Nic więcej mi nie dolega... Dziś już lepiej, bo w nocy się wypociłam. Ale dwa dni były straszne, nawet Małej nosić nie mogłam, bo sił nie miałam...

A co do mojej Marcelki to Ona dużo śpi i w dzień i w nocy, co zaczyna mnie nawet martwić... W ogóle jest mega grzecznym dzieckiem i bardzo rzadko płacze ( co mnie cieszy); jest też bardzo towarzyska jak nie śpi- ciągle domaga się by do Niej mówić i wtedy ślicznie się śmieje, ale bardzo mało gaworzy( Matylda już ślicznie gadała z nami)

Fief i Wisienka wspieram wirtualnie icon_smile.gif

--------------------
Tośka podwójna mama
Matyśki od 15.10.2008r. i
Marcyśki od 20.08.2012r.

wisienka89
wto, 23 paź 2012 - 13:09
Tośka Dziękujemy za wsparcie
Amila Zgadzam się luksus 06.gif
Fief Wspieram również !
Zauważyłam u małej już pewne przyzwyczajenia tz, jak nie idę z nią na spacer ( a staram się o jednej godzinie ) to drze się niesamowicie, wystarzy włożyć do wózka opatulić otworzyć balkon i już się goi 06.gif tak samo ostatnio kąpiel między 19-20 karmienie i mała śpi jak susełek do 3-4 potem się najada i śpi do ok 7.

Tak w ogóle to Nikola waży już 4340g pięknie przybiera na wadze icon_smile.gif

A i mała ma trądzik niemowlęcy ehh szkoda gadać a za 1,5 tygodnia chrzciny 32.gif
wisienka89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 214
Dołączył: czw, 01 mar 12 - 07:59
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 39,615




post wto, 23 paź 2012 - 13:09
Post #78

Tośka Dziękujemy za wsparcie
Amila Zgadzam się luksus 06.gif
Fief Wspieram również !
Zauważyłam u małej już pewne przyzwyczajenia tz, jak nie idę z nią na spacer ( a staram się o jednej godzinie ) to drze się niesamowicie, wystarzy włożyć do wózka opatulić otworzyć balkon i już się goi 06.gif tak samo ostatnio kąpiel między 19-20 karmienie i mała śpi jak susełek do 3-4 potem się najada i śpi do ok 7.

Tak w ogóle to Nikola waży już 4340g pięknie przybiera na wadze icon_smile.gif

A i mała ma trądzik niemowlęcy ehh szkoda gadać a za 1,5 tygodnia chrzciny 32.gif

--------------------
Nikolka, nasze małe wielkie szczęście :)


Tośka
śro, 24 paź 2012 - 16:04
Wisienka to dużo malutka śpi.
My różnie wychodzimy na spacery, o jednakowej porze kąpiemy, na sucho lub tradycyjnie.

PS. Obiecane fotki:



Tośka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,476
Dołączył: pią, 07 lip 06 - 08:49
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 6,532

GG:


post śro, 24 paź 2012 - 16:04
Post #79

Wisienka to dużo malutka śpi.
My różnie wychodzimy na spacery, o jednakowej porze kąpiemy, na sucho lub tradycyjnie.

PS. Obiecane fotki:





--------------------
Tośka podwójna mama
Matyśki od 15.10.2008r. i
Marcyśki od 20.08.2012r.

sapejka
śro, 24 paź 2012 - 23:34
ufff my dziś po szczepieniu... po wielu dyskusjach wybraliśmy 6 w 1 Infanrix Hexa. Pomimo 1 ukucia Maja płakała straszliwie aż mi łzy w oczach stanęły icon_cry.gif icon_cry.gif nigdy nie słyszałam żeby tak płakała. Za tydzień umówiłam nas na szczepienie przecie Rota wirusom choć nada się zastanawiam nad tymi zalecanymi hmmm Ciężkie te decyzje nas rodziców.
Nadal Majcia ma trądzić choć już troszkę bladszy tylko skórka jest taka chropowata icon_sad.gif
sapejka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: nie, 18 mar 12 - 11:40
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 39,794

GG:


post śro, 24 paź 2012 - 23:34
Post #80

ufff my dziś po szczepieniu... po wielu dyskusjach wybraliśmy 6 w 1 Infanrix Hexa. Pomimo 1 ukucia Maja płakała straszliwie aż mi łzy w oczach stanęły icon_cry.gif icon_cry.gif nigdy nie słyszałam żeby tak płakała. Za tydzień umówiłam nas na szczepienie przecie Rota wirusom choć nada się zastanawiam nad tymi zalecanymi hmmm Ciężkie te decyzje nas rodziców.
Nadal Majcia ma trądzić choć już troszkę bladszy tylko skórka jest taka chropowata icon_sad.gif

--------------------
> Maluchy i ich mamusie sierpień i wrzesień 2012., Zapraszam
Start new topic
Reply to this topic
31 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 19:30
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama