Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Płaskie i wklęsłe brodawki

, Sukces w karmieniu ! :D
> , Sukces w karmieniu ! :D
KlaudiaGuza
sob, 29 paź 2011 - 17:09
Dziękować blagam.gif
KlaudiaGuza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,828
Dołączył: nie, 23 lip 06 - 20:40
SkÄ…d: Pionki, mazowieckie
Nr użytkownika: 6,699

GG:


post sob, 29 paź 2011 - 17:09
Post #21

Dziękować blagam.gif

--------------------

Z tym kobiety si? ju? rodz? https://www.youtube.com/watch?v=flmWMu2jc0E
aisha1111
nie, 30 paź 2011 - 21:28
bardzo sie cieszę icon_smile.gif teraz trzymam kciuki za jak najdłuższe i komfortowe karmienie.
aisha1111


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,292
Dołączył: nie, 19 wrz 10 - 11:43
SkÄ…d: z krainy deszczu
Nr użytkownika: 34,334




post nie, 30 paź 2011 - 21:28
Post #22

bardzo sie cieszę icon_smile.gif teraz trzymam kciuki za jak najdłuższe i komfortowe karmienie.

--------------------
Kruszynek 21 marca 2008 (8 tc)



Abotak
pon, 31 paź 2011 - 13:50
Bardzo sie ciesze i trzymam kciuki z aprzyszlosc.
Najgorsze chyba juz za Wami. Monotematyczna jestem ale stany zapalne to konsekwencja poranionych brodawek ( tudziez problemow z oproznianiem ), a te z kolei konsekwencja zlego przystawienia. Gdy to ostatnie wychodzi na prosta to i reszta odchodzi w zapomnienie. icon_smile.gif
Powodzenia i radosci obustronnej. icon_smile.gif
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post pon, 31 paź 2011 - 13:50
Post #23

Bardzo sie ciesze i trzymam kciuki z aprzyszlosc.
Najgorsze chyba juz za Wami. Monotematyczna jestem ale stany zapalne to konsekwencja poranionych brodawek ( tudziez problemow z oproznianiem ), a te z kolei konsekwencja zlego przystawienia. Gdy to ostatnie wychodzi na prosta to i reszta odchodzi w zapomnienie. icon_smile.gif
Powodzenia i radosci obustronnej. icon_smile.gif
Helenita
pon, 11 gru 2017 - 23:09
Ja też niestety jestem posiadaczką tzw wklęsłych brodawek, kto karmił kiedykolwiek dziecko mając płaskie brodawki to zna ten ból....płacz dziecka, płacz matki, poranione, popękane sutki, masakra....W moim przypadku egzamin zdały nakładki na sutki, niunia mogła dobrze złapać "cyca", używałam także kremu do pielęgnacji brodawek sutkowych z Motherlove, naprawdę świetny produkt. Przy jego stosowaniu brodawki szybciutko się goiły, a ból po prostu mijał, czułam niesamowitą ulgę. Dużym plusem jest to, ze maści nie trzeba zmywać przed karmieniem:)
Helenita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: pon, 11 gru 17 - 22:49
Nr użytkownika: 51,106




post pon, 11 gru 2017 - 23:09
Post #24

Ja też niestety jestem posiadaczką tzw wklęsłych brodawek, kto karmił kiedykolwiek dziecko mając płaskie brodawki to zna ten ból....płacz dziecka, płacz matki, poranione, popękane sutki, masakra....W moim przypadku egzamin zdały nakładki na sutki, niunia mogła dobrze złapać "cyca", używałam także kremu do pielęgnacji brodawek sutkowych z Motherlove, naprawdę świetny produkt. Przy jego stosowaniu brodawki szybciutko się goiły, a ból po prostu mijał, czułam niesamowitą ulgę. Dużym plusem jest to, ze maści nie trzeba zmywać przed karmieniem:)
> PÅ‚askie i wklÄ™sÅ‚e brodawki, Sukces w karmieniu ! :D
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 12:02
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama