Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
17 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcówki we wrześniu.

> 
baszka
śro, 01 wrz 2004 - 14:51
A z nudów i czystej satysfakcji otrzymanej władzy nowy wątek otwieram. Piszcie wreszci pourlopowane duzo i namiętnie.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post śro, 01 wrz 2004 - 14:51
Post #1

A z nudów i czystej satysfakcji otrzymanej władzy nowy wątek otwieram. Piszcie wreszci pourlopowane duzo i namiętnie.

--------------------
user posted image
mamadwojki

Go??







post śro, 01 wrz 2004 - 18:05
Post #2

no witam
basia, za rok to w sumie bede chyba przezywac tylko Ani szkole
Bo Baski przedszkole pewnie nie, z racji, ze juz do zlobka chodzi

dzisiaj byla w zlobku po nieobecnosci 2-miesiecznej i bylo super, cala droge powrotna do domu mowila "chce do zlobka". Zero placzu, zero stresu, tak jakby ostatni raz byla tam wczoraj.
Ciesze sie.
Dlatego jestem pewna, ze za rok pojscie do przedskzola nie bedzie dla niej zadnym stresem. Tym bardziej, ze zna troche nasze przedszkole, zna panie, grasuje codziennie po szatni jak odbieramy Anie.

Na boku to i ja musialabym sobie kogos poszukac. Zreszta jaki to bok, ja bym tego juz nawet w kategorii zdrady nie rozpatrywala.
Jak sie ktos ciekawy nawinie, to jestem na tak, heheheheheeee
Cleo
śro, 01 wrz 2004 - 19:29
jakie pourlopowane?
ja dopiero sie zbieram!
i tak moj mąż dostanie urlop od 15 wrzesia, ale ja z kolei zaczynam pracę 15. (uwaga: pierwsza na zewnątrz od 2 lat!!!trzymajcie kciuki).
więc znowu nici ze wspolnego urlopu:(
ale teraz mysle, gdzei byt u ojechac chco na tydzien z Mcihasią. blagam doradźcie cos, bo juz kręćka dostaję. Ostatnio jest w glowie Ciechocinek, bo w mairę blisko, tanio, zdrowo i ładnie. czy to dobry pomysl o rany? a moze ejdnak jakis las?
cleo zakręcona
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post śro, 01 wrz 2004 - 19:29
Post #3

jakie pourlopowane?
ja dopiero sie zbieram!
i tak moj mąż dostanie urlop od 15 wrzesia, ale ja z kolei zaczynam pracę 15. (uwaga: pierwsza na zewnątrz od 2 lat!!!trzymajcie kciuki).
więc znowu nici ze wspolnego urlopu:(
ale teraz mysle, gdzei byt u ojechac chco na tydzien z Mcihasią. blagam doradźcie cos, bo juz kręćka dostaję. Ostatnio jest w glowie Ciechocinek, bo w mairę blisko, tanio, zdrowo i ładnie. czy to dobry pomysl o rany? a moze ejdnak jakis las?
cleo zakręcona

--------------------
baszka
czw, 02 wrz 2004 - 10:02
Ja dzisaj mam mini urlop, sezonu nie wytrzymuje chociaz myślałm ze juz się przyzwycziłam. Ale kurde nie. Chodzę zdenerwowana, zerkam na telefon i dostaję lekkiego swira. Jak zadzwoniłam do dama to mu tylko przeszkadzam, a ja chcę tylko jego głos usłyszeć, kocham cię i pogłaskania małego. A jak przyszedł do domu to był nie miły i odwrocił sie tyłkiem spać. ja wiem ze brakuje mu snu i nie o rozmowy całonocne mi chodzi tylko o zwykłe przytulenie i "tęsknię". Ale on "mam duzo pracy" no i się pokłócicliśmy. pierwszy raz nie miałam siły mu wytłumaczyć a ja się denerwuję jeszcze też ta sprawą i potrzebuje czułości poprostu. Zwykłego smsa że tęskni. jezu czy to tak duzo!

jade ale humor mam kiepski moze sie spiję chociaż jak hipek polezie spać.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post czw, 02 wrz 2004 - 10:02
Post #4

Ja dzisaj mam mini urlop, sezonu nie wytrzymuje chociaz myślałm ze juz się przyzwycziłam. Ale kurde nie. Chodzę zdenerwowana, zerkam na telefon i dostaję lekkiego swira. Jak zadzwoniłam do dama to mu tylko przeszkadzam, a ja chcę tylko jego głos usłyszeć, kocham cię i pogłaskania małego. A jak przyszedł do domu to był nie miły i odwrocił sie tyłkiem spać. ja wiem ze brakuje mu snu i nie o rozmowy całonocne mi chodzi tylko o zwykłe przytulenie i "tęsknię". Ale on "mam duzo pracy" no i się pokłócicliśmy. pierwszy raz nie miałam siły mu wytłumaczyć a ja się denerwuję jeszcze też ta sprawą i potrzebuje czułości poprostu. Zwykłego smsa że tęskni. jezu czy to tak duzo!

jade ale humor mam kiepski moze sie spiję chociaż jak hipek polezie spać.

--------------------
user posted image
feroMonik
czw, 02 wrz 2004 - 10:13
Oj Basiu, Basiu, może jednak przyjedziesz do mnie na pogaduszki, bo ci trzeba chyba wyżalić się, pogadać i ponarzekać icon_wink.gif
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post czw, 02 wrz 2004 - 10:13
Post #5

Oj Basiu, Basiu, może jednak przyjedziesz do mnie na pogaduszki, bo ci trzeba chyba wyżalić się, pogadać i ponarzekać icon_wink.gif

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Dyska
czw, 02 wrz 2004 - 10:29
Kurde, skad taka przepasc miedzy mezczyznami a kobietami? Dla faceta, gdy juz sprawa zostala obgadana i wyjasniona, wraca po prostu codziennosc. Nie wpadnie na to, ze kobieta chcialaby sie utwierdzic w przeswiadczeniu, ze wszystko jest ok. I ze nie potrzebujemy czulosci tylko od swieta, ale na codzien jak najbardziej tez! Tepe toto ze az skreca icon_wink.gif

... zaraz sie wsciekne, czasami bardzo doskwiera mi brak poslkich literek. Mam nadzieje, ze jednak jestescie w stanie doczytac sie jakiejs tresci w moich wypocinach icon_wink.gif
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post czw, 02 wrz 2004 - 10:29
Post #6

Kurde, skad taka przepasc miedzy mezczyznami a kobietami? Dla faceta, gdy juz sprawa zostala obgadana i wyjasniona, wraca po prostu codziennosc. Nie wpadnie na to, ze kobieta chcialaby sie utwierdzic w przeswiadczeniu, ze wszystko jest ok. I ze nie potrzebujemy czulosci tylko od swieta, ale na codzien jak najbardziej tez! Tepe toto ze az skreca icon_wink.gif

... zaraz sie wsciekne, czasami bardzo doskwiera mi brak poslkich literek. Mam nadzieje, ze jednak jestescie w stanie doczytac sie jakiejs tresci w moich wypocinach icon_wink.gif

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
Iwa.mamaprzemka
czw, 02 wrz 2004 - 15:12
Przemcio rano przy rozstaniu w złobku płacze ale potem się szybko uspokaja i łladnie sie bawi. Jak go odbieram to jest zadowolony, mówi, ze było fajnie, że jutro też przyjdzie a mamusia do pracy.... więc jest OK.

Przez 2 m-ce nas nie było wiec teraz jak przemcio jes w żłobkui to doprowadzam mieszkanie do porzadku . Nawet mi się chce sprzatać , steskniłam się za naszym mieszkankiem.

Ostatnio coraz częściej myslę jakbym urządzała nasz domek, ogród..... oj mi też sie chce domku. Może kiedy ś ........... oby tylko nie na późną starość bo chciałabym zeby Przemcio cos miał z tego ewentualnego domku z ogrodem icon_biggrin.gif .

Basiu nic dziwnego , ze "wariujesz" i potrzebujesz się wygadać. Żeby chociaz Adam był przy tobie a tu akurat sezon. OBy te trzy tygodnie szybko zleciały i wszystko wróciło do równowagi.

Cleo powodzenia w nowej pracy
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post czw, 02 wrz 2004 - 15:12
Post #7

Przemcio rano przy rozstaniu w złobku płacze ale potem się szybko uspokaja i łladnie sie bawi. Jak go odbieram to jest zadowolony, mówi, ze było fajnie, że jutro też przyjdzie a mamusia do pracy.... więc jest OK.

Przez 2 m-ce nas nie było wiec teraz jak przemcio jes w żłobkui to doprowadzam mieszkanie do porzadku . Nawet mi się chce sprzatać , steskniłam się za naszym mieszkankiem.

Ostatnio coraz częściej myslę jakbym urządzała nasz domek, ogród..... oj mi też sie chce domku. Może kiedy ś ........... oby tylko nie na późną starość bo chciałabym zeby Przemcio cos miał z tego ewentualnego domku z ogrodem icon_biggrin.gif .

Basiu nic dziwnego , ze "wariujesz" i potrzebujesz się wygadać. Żeby chociaz Adam był przy tobie a tu akurat sezon. OBy te trzy tygodnie szybko zleciały i wszystko wróciło do równowagi.

Cleo powodzenia w nowej pracy

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
mamadwojki

Go??







post czw, 02 wrz 2004 - 18:38
Post #8

Dysia
ja mam polskie litery, ale z definicji nie uzywam
i problemem dla mnie czytanie takich tekstow nie jest - przywyczailam sie, ze w internecie tak sie robi
jesli Ciebie to razi, to z gory sorry, ale nie kaz mi tego zmieniac icon_wink.gif))

irytuje mnie za to bardziej, gdy ktos uzywa polskich liter, a potem jakies szlaczki wychodza zamiast nich i mecze sie, zeby rozszyfrowac tekst
feroMonik
piÄ…, 03 wrz 2004 - 08:25
Dziewczyny kochane - to ja bede pisac raz z polskimi znakami, a raz bez icon_biggrin.gif

Ines, no ty zyjesz czy nie??? Chcialam ci powiedziec, ze dopiero teraz obejrzalam wszystkie twoje zdjecia z tej plytki i uwazam, ze robisz PIEKNE ZDJECIA. Serio - masz talent.

A co z MonikÄ…_P?
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post piÄ…, 03 wrz 2004 - 08:25
Post #9

Dziewczyny kochane - to ja bede pisac raz z polskimi znakami, a raz bez icon_biggrin.gif

Ines, no ty zyjesz czy nie??? Chcialam ci powiedziec, ze dopiero teraz obejrzalam wszystkie twoje zdjecia z tej plytki i uwazam, ze robisz PIEKNE ZDJECIA. Serio - masz talent.

A co z MonikÄ…_P?

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Dyska
piÄ…, 03 wrz 2004 - 09:43
Luna, ja tez nawet piszac na pececie nie uzywam polskich liter, bo taki po prostu jest internet. Jednak wiekszosc forumowiczek tych liter uzywa i czasami, gdy chce napisac cos "madrzejszego" i przeczytam to pozniej to wydaje mi sie, ze brzmi idiotycznie dla tych, ktore sa przyzwyczajone do polskich znakow. Mi osobiscie tez to nie przeszkadza - jak napisalam czasem mi to doskwiera, ale nie stresuje sie zbytnio.

Chce mi sie do cieplych krajow, w ogole nie odczulam w tym roku lata i zaczynam wpadac w depresje.
Dodatkowo dochodzi sprawa samochodu. Nie mozemy dostac tej czesci, ktora nam sie zepsula. Tzn. nie mozemy jej dostac za przyzwoite pieniadze. Mozna w serwisie kupic za 12 tys., regenerowana za ok. 6 tys. Najtaniej wychodzi podobno sprowadzona z zagranicy (w oklicach 1500-2000). Macie moze kogos, kto sprowadza samochody lub czesci z zachodu? Jesli tak, to dajcie namiar, bo auto juz uziemione od miesiaca. My uruchomilismy juz chyba wszystkie kontakty i poki co kicha.
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post piÄ…, 03 wrz 2004 - 09:43
Post #10

Luna, ja tez nawet piszac na pececie nie uzywam polskich liter, bo taki po prostu jest internet. Jednak wiekszosc forumowiczek tych liter uzywa i czasami, gdy chce napisac cos "madrzejszego" i przeczytam to pozniej to wydaje mi sie, ze brzmi idiotycznie dla tych, ktore sa przyzwyczajone do polskich znakow. Mi osobiscie tez to nie przeszkadza - jak napisalam czasem mi to doskwiera, ale nie stresuje sie zbytnio.

Chce mi sie do cieplych krajow, w ogole nie odczulam w tym roku lata i zaczynam wpadac w depresje.
Dodatkowo dochodzi sprawa samochodu. Nie mozemy dostac tej czesci, ktora nam sie zepsula. Tzn. nie mozemy jej dostac za przyzwoite pieniadze. Mozna w serwisie kupic za 12 tys., regenerowana za ok. 6 tys. Najtaniej wychodzi podobno sprowadzona z zagranicy (w oklicach 1500-2000). Macie moze kogos, kto sprowadza samochody lub czesci z zachodu? Jesli tak, to dajcie namiar, bo auto juz uziemione od miesiaca. My uruchomilismy juz chyba wszystkie kontakty i poki co kicha.

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
feroMonik
piÄ…, 03 wrz 2004 - 09:49
Napisz o co chodzi i do czego.
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post piÄ…, 03 wrz 2004 - 09:49
Post #11

Napisz o co chodzi i do czego.

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Dyska
piÄ…, 03 wrz 2004 - 10:01
Monik, chodzi o pompe paliwowa do Vectry B silnik 2.0 dti. Numer pompy 0470504 004. Gdybys miala kogos, kto faktycznie moglby nam pomoc, to bylabym wdzieczna za kontakt do tej osoby. Wolalabym, zeby Daniel pogadal, bo ja moge cos pomylic. Z gory dzieki icon_smile.gif
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post piÄ…, 03 wrz 2004 - 10:01
Post #12

Monik, chodzi o pompe paliwowa do Vectry B silnik 2.0 dti. Numer pompy 0470504 004. Gdybys miala kogos, kto faktycznie moglby nam pomoc, to bylabym wdzieczna za kontakt do tej osoby. Wolalabym, zeby Daniel pogadal, bo ja moge cos pomylic. Z gory dzieki icon_smile.gif

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
feroMonik
piÄ…, 03 wrz 2004 - 10:43
Dysia, "moje chłopaki" samochodziarze mówią, że jest na pęczki firm, które sprzedają pompy - nowe, używane, albo sprowadzają na zamówienie. Po pierwsze kupcie sobie "Autobiznes". Tam wszystko znajdziecie. Podali mi też 2 firmy. Pierwsza: 0 505 577 524 i 0 506 503 605. Druga firma: 0 501 925 042, 0 506 503 605.

Może skorzystacie. Zachęcam icon_biggrin.gif
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post piÄ…, 03 wrz 2004 - 10:43
Post #13

Dysia, "moje chłopaki" samochodziarze mówią, że jest na pęczki firm, które sprzedają pompy - nowe, używane, albo sprowadzają na zamówienie. Po pierwsze kupcie sobie "Autobiznes". Tam wszystko znajdziecie. Podali mi też 2 firmy. Pierwsza: 0 505 577 524 i 0 506 503 605. Druga firma: 0 501 925 042, 0 506 503 605.

Może skorzystacie. Zachęcam icon_biggrin.gif

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Dyska
piÄ…, 03 wrz 2004 - 10:51
Monik, jestes kochana! Dzieki za namiary. I za tempo icon_biggrin.gif
Autobiznes oczywiscie kupujemy i juz chyba wszystkich Daniel obdzwonil. Na te chwile nie maja nic. Pomijam jednego, z ktorym sie umowil w poniedzialek w Bydgoszczy. Pojechal tam po pracy, zadzwonil, ze juz jest, gosciu powiedzial ze zaraz przyjedzie i przez 1,5 godziny sie nie pojawil, mial wylaczona komorke. Po tym czasie Daniel odpuscil. Nagral sie gosciowi z "podziekowaniem" za pompe i poswiecony czas. Tak czy inaczej probujemy dalej. Zaraz przekaze Danielowi numery i niech dzwoni i pyta.
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post piÄ…, 03 wrz 2004 - 10:51
Post #14

Monik, jestes kochana! Dzieki za namiary. I za tempo icon_biggrin.gif
Autobiznes oczywiscie kupujemy i juz chyba wszystkich Daniel obdzwonil. Na te chwile nie maja nic. Pomijam jednego, z ktorym sie umowil w poniedzialek w Bydgoszczy. Pojechal tam po pracy, zadzwonil, ze juz jest, gosciu powiedzial ze zaraz przyjedzie i przez 1,5 godziny sie nie pojawil, mial wylaczona komorke. Po tym czasie Daniel odpuscil. Nagral sie gosciowi z "podziekowaniem" za pompe i poswiecony czas. Tak czy inaczej probujemy dalej. Zaraz przekaze Danielowi numery i niech dzwoni i pyta.

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
nedka
piÄ…, 03 wrz 2004 - 13:52
Dysiu, to ja jeszcze zapytam kuzyna, bo on kiedyś sprowadzał samochody, pracuje i zna się na tych sprawach.
Ja byłam dzisiaj pierwszy dzień w pracy (po wakacjach oczywiście).
Było miło. Dyrka mnie wycałowała - ale sztuczność, uśmiechałam sie, a w sumie to nie zatęskniłam za tą kobietą, wcale a wcale.

Nie wiem, czy pamiętacie, ze od tego roku jestem jedynym logopedą w naszej szkole. Zwolnili moją koleżankę. Już sobie obmyślałam, co tu zrobię w swoim gabineciku, ale okazało się, że teraz dzielę gabinet z psychologiem. Tak więc musimy się podzielić pokojem no i niestety godzinami pracy, bo razem pracować chyba nie da rady.
Na szczęście koleżanka jest fajna, więc myślę, ze będzie nam się dobrze współpracować.
Plusem tego wszystkiego jest to, że mam teraz komputer w gabinecie. Niestety nie podłączony do netu, ale i tak nie miałabym na to czasu.

Natalia już całkowicie zdrowa. Teraz śpi.
Oj lecę gotować obiad, bo jem o 14.30.
Na razie.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post piÄ…, 03 wrz 2004 - 13:52
Post #15

Dysiu, to ja jeszcze zapytam kuzyna, bo on kiedyś sprowadzał samochody, pracuje i zna się na tych sprawach.
Ja byłam dzisiaj pierwszy dzień w pracy (po wakacjach oczywiście).
Było miło. Dyrka mnie wycałowała - ale sztuczność, uśmiechałam sie, a w sumie to nie zatęskniłam za tą kobietą, wcale a wcale.

Nie wiem, czy pamiętacie, ze od tego roku jestem jedynym logopedą w naszej szkole. Zwolnili moją koleżankę. Już sobie obmyślałam, co tu zrobię w swoim gabineciku, ale okazało się, że teraz dzielę gabinet z psychologiem. Tak więc musimy się podzielić pokojem no i niestety godzinami pracy, bo razem pracować chyba nie da rady.
Na szczęście koleżanka jest fajna, więc myślę, ze będzie nam się dobrze współpracować.
Plusem tego wszystkiego jest to, że mam teraz komputer w gabinecie. Niestety nie podłączony do netu, ale i tak nie miałabym na to czasu.

Natalia już całkowicie zdrowa. Teraz śpi.
Oj lecę gotować obiad, bo jem o 14.30.
Na razie.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
Dyska
piÄ…, 03 wrz 2004 - 15:56
Nedka, to co bedzie jak pojdziesz na macierzynski? Zatrudnia kogos?
Spytaj brata, bede bardzo wdzieczna icon_smile.gif
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post piÄ…, 03 wrz 2004 - 15:56
Post #16

Nedka, to co bedzie jak pojdziesz na macierzynski? Zatrudnia kogos?
Spytaj brata, bede bardzo wdzieczna icon_smile.gif

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
baszka
piÄ…, 03 wrz 2004 - 16:21
Dysiu jak kontakty warszawskie nie wystarcza to mam kolege co sprowadza samochody, nasze od niego mamy.

Co do polskich liter to nawet nie zauważyłam że ich nie uzywacie czyli wszystko gra. ja uzywam jak mi sie naciśnie ale to przyzwyczjenie z pisania pracy na komputerze.

Z Adamem się kłócimy, on powiedział że teraz liczy się tylko praca. A ja cholernie potrzebuje tego jednego telefonu dziennie. Do tego dzwoniłam do brata mojego szpiega w hurtowni i choc nie wiedział o sprawie to sam zauważył że dziewczyna się lepi do niego, zachowuje się jakby była szefową i za ścisłe stosunki tam między nimi panują. Adam niby chłodniejszy ale jej nic nie powie. Brat sie srasznie wk...ił i powiedział że powie cos Adamowi a jak sie jeszcze bardziej na nia zdenerwuje to jej da do wiwatu. Dobrze ze obrońce mam. Dzis mam gadac z Adamem, juz się denerwuję.

Czy byłabym strasznie głupia jakbym wzięła labradora??????? Zakochałam sie w suni, ona mnie nie odstępowała i ciągle przychodziła. Nawet imie mam.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post piÄ…, 03 wrz 2004 - 16:21
Post #17

Dysiu jak kontakty warszawskie nie wystarcza to mam kolege co sprowadza samochody, nasze od niego mamy.

Co do polskich liter to nawet nie zauważyłam że ich nie uzywacie czyli wszystko gra. ja uzywam jak mi sie naciśnie ale to przyzwyczjenie z pisania pracy na komputerze.

Z Adamem się kłócimy, on powiedział że teraz liczy się tylko praca. A ja cholernie potrzebuje tego jednego telefonu dziennie. Do tego dzwoniłam do brata mojego szpiega w hurtowni i choc nie wiedział o sprawie to sam zauważył że dziewczyna się lepi do niego, zachowuje się jakby była szefową i za ścisłe stosunki tam między nimi panują. Adam niby chłodniejszy ale jej nic nie powie. Brat sie srasznie wk...ił i powiedział że powie cos Adamowi a jak sie jeszcze bardziej na nia zdenerwuje to jej da do wiwatu. Dobrze ze obrońce mam. Dzis mam gadac z Adamem, juz się denerwuję.

Czy byłabym strasznie głupia jakbym wzięła labradora??????? Zakochałam sie w suni, ona mnie nie odstępowała i ciągle przychodziła. Nawet imie mam.

--------------------
user posted image
nedka
piÄ…, 03 wrz 2004 - 17:47
Dysiu, jak pójdę na macierzyński to chyba kogoś zatrudnią.
Kuzyna zapytam wieczorem, bo Rafał ma do niego nr tel. Niestety on jest z Siemianowic, ale na pewno zna się na temacie, bo to maniak samochodowy.

Basiu, bierz labradora......... jak lubisz mieć duuużo na głowie. icon_lol.gif Na serio to doskonale Ciebie rozumiem, bo sama też mam czasami takie zachcianki. Na szczęście (albo na nieszczęscie) rozsądek zwycięża. Ja na pewno nie wezmę żadnego pieska, bo nawet o kanarka nie miałam czasu dbać i zdechł. icon_redface.gif

Współczuję stresu związanego z Adamem. Pociesz się, że żaden chłop by do nas nie zadzwonił, gdyby miał tyle roboty. To normalne. Dysia miała rację, pisząc o ich tępocie. icon_twisted.gif
Dobrze, że masz szpiega. icon_wink.gif
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post piÄ…, 03 wrz 2004 - 17:47
Post #18

Dysiu, jak pójdę na macierzyński to chyba kogoś zatrudnią.
Kuzyna zapytam wieczorem, bo Rafał ma do niego nr tel. Niestety on jest z Siemianowic, ale na pewno zna się na temacie, bo to maniak samochodowy.

Basiu, bierz labradora......... jak lubisz mieć duuużo na głowie. icon_lol.gif Na serio to doskonale Ciebie rozumiem, bo sama też mam czasami takie zachcianki. Na szczęście (albo na nieszczęscie) rozsądek zwycięża. Ja na pewno nie wezmę żadnego pieska, bo nawet o kanarka nie miałam czasu dbać i zdechł. icon_redface.gif

Współczuję stresu związanego z Adamem. Pociesz się, że żaden chłop by do nas nie zadzwonił, gdyby miał tyle roboty. To normalne. Dysia miała rację, pisząc o ich tępocie. icon_twisted.gif
Dobrze, że masz szpiega. icon_wink.gif

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
mamadwojki

Go??







post piÄ…, 03 wrz 2004 - 23:51
Post #19

Dysia, ciesze sie, ze Ci nie przeszkadza brak polskich czcionek
mnie w pracy trafia jak musze ich uzywac
bardzo spowalnia mi to pisanie
a tu, w necie ide jak burza z pisaniem

Nie przeszkadza mi natomiast czytanie z polskimi lub bez - czytac je moge, bylebym nie musiala ich pisac icon_wink.gif))))
u nas wszystko ok, ogolnie to nudy, laski w przedszkolu i zlobku, ja w pracy
dzisiaj sobie do dentysty poszlam po 5 latach
Dyska

Go??







post sob, 04 wrz 2004 - 19:01
Post #20

Basiu, dzieki zaz propozycje. Uruchamiamy wszelkie mozliwe kontakty, poniewaz znalezienie tego modelu pompy jest naprawde trudne (w przyzwoitej cenie oczywiscie). Juz dwoch znajomych wrocilo z Niemiec bez efektu. W poniedzielk trzeci jedzie do Belgi i jest szansa, ze tam znajdzie to nieszczesne ustrojstwo. Jakby co, to podam namiary na badziew i bede prosic o kontakt z Waszym kolega, ok? Poki co Nedka uruchomila kuzyna - za co wielkie dzieki icon_biggrin.gif

Basiu, co moge Co powiedziec w sprawie z Adamem? Faceci to jednokanalowcy - dawno juz to stwierdzilam. Nie sa w stanie rozdzielac myslenia na kilka frontow. A w momencie gdy pojawia sie wiecej niz jeden problem, sa w stanie stawic czola tylko jednej sprawie. Szkoda, ze tak jest, bo zawsze ktos lub cos na tym cierpi. Wiem, ze w takich sprawach jak kryzys malzenski trudno jest dac sobie na wstrzymanie i zostawic rozwiazanie problemu na pozniej, ale chyba z Adamem nie ma innego wyjscia. Zwlaszcza, ze to najgoretszy okres sezonu. Oby jak najszybciej sie skonczyl i w koncu bedziesz mogla wziac go w obroty i skupic na sobie i Hipku. Ale domyslam sie, ze to co teraz przezywasz nie jest proste. I tak Cie podziwiam za cierpliwosc. Chyba tylko resztki godnosci powstrzymalyby mnie, zeby nie wparowac tam i nie powiedziec lasce gdzie jest jej miejsce. Ale przeciez jestesmy babkami z klasa icon_wink.gif

Dzis w koncu bylismy w zoo. Tymek jakos bez wiekszych emocji podszedl do zwierzakow. Najbardziej cieszyl sie, ze mogl pojezdzic na osiolku i pojesc wate cukrowa. Osobiscie zoo mnie przygnebia (o cyrku nie wspomne icon_sad.gif ).

Buziaki i udanej niedzieli icon_biggrin.gif
> Czerwcówki we wrzeÅ›niu.
Start new topic
Reply to this topic
17 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 11:37
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama