Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
22 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Jesienne czerwcówki.

> 
baszka
czw, 07 paź 2004 - 14:30
Zapraszam do nowego wątku. Monik mnie zainspirował swoim testem i ma cos dla was. Pamietacie pele-mele, albo w innych regionach żłote mysli. Pomyśłałam ze wpisze pytania jakie tam były i odpowiemy sobie.

1.Ile masz lat.

2.Twoja sympatia.

3.Twoja antypatia.

4.Twój ulubiony kolor.

5.Twój ulubiony aktor/ka

6.Twój ulubiony zespól/piosenkarz/ka

7.Twoja ulubiona książka

8.Twoje ulubione danie

9.Twój ulubiony samochód

10.W jakim kraju chciałbys mieszkać

11.Twoje wady

12.Twoje zalety

13.Twój sekret



Jak macie propozycje pytan to dajcie znać.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post czw, 07 paź 2004 - 14:30
Post #1

Zapraszam do nowego wątku. Monik mnie zainspirował swoim testem i ma cos dla was. Pamietacie pele-mele, albo w innych regionach żłote mysli. Pomyśłałam ze wpisze pytania jakie tam były i odpowiemy sobie.

1.Ile masz lat.

2.Twoja sympatia.

3.Twoja antypatia.

4.Twój ulubiony kolor.

5.Twój ulubiony aktor/ka

6.Twój ulubiony zespól/piosenkarz/ka

7.Twoja ulubiona książka

8.Twoje ulubione danie

9.Twój ulubiony samochód

10.W jakim kraju chciałbys mieszkać

11.Twoje wady

12.Twoje zalety

13.Twój sekret



Jak macie propozycje pytan to dajcie znać.

--------------------
user posted image
katiek
czw, 07 paź 2004 - 14:47
Dziewczyny wysłałam wam maila-kto nie dostanie to proszę o przesłanie adresu na pw. Wysyłałam z wp. I witam Was wszystkie w nowym wątku icon_biggrin.gif
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post czw, 07 paź 2004 - 14:47
Post #2

Dziewczyny wysłałam wam maila-kto nie dostanie to proszę o przesłanie adresu na pw. Wysyłałam z wp. I witam Was wszystkie w nowym wątku icon_biggrin.gif
Dyska
czw, 07 paź 2004 - 14:49
Beatko, dzielna babka jestes. Ekspresowe rodzenie - gratuluje! icon_biggrin.gif
Tez czytalam z wypiekami na twarzy i moglabym czytac jeszcze dlugo.

Reniu, bedzie dobrze. A nie mozecie wczesniej pokazac Mai specjaliscie? Po co macie sie denerwowac?

Katiek, dobrze, wysle na wp., ale badz laskawa podac mi ten adres, bo nie znam loginu. Wiem, ze bedzie @wp.pl, ale co przed @? icon_wink.gif

Basiu, to taka niespodzianka??? Myslalam, ze napiszesz nam, ze oczekujecie rodzenstwa dla Hipcia icon_wink.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif Dopisuje sie do watku, ale Twoje Zlote Mysli wypelnie jak bede miala wolnego czasu chwile.

Monik, opisz te fryzure, bo skisne!

P.S. Tez jestem w szoku, ze Nedzia juz urodzila, choc Michalek ma juz przeciez 4 dni icon_biggrin.gif
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
Skąd: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post czw, 07 paź 2004 - 14:49
Post #3

Beatko, dzielna babka jestes. Ekspresowe rodzenie - gratuluje! icon_biggrin.gif
Tez czytalam z wypiekami na twarzy i moglabym czytac jeszcze dlugo.

Reniu, bedzie dobrze. A nie mozecie wczesniej pokazac Mai specjaliscie? Po co macie sie denerwowac?

Katiek, dobrze, wysle na wp., ale badz laskawa podac mi ten adres, bo nie znam loginu. Wiem, ze bedzie @wp.pl, ale co przed @? icon_wink.gif

Basiu, to taka niespodzianka??? Myslalam, ze napiszesz nam, ze oczekujecie rodzenstwa dla Hipcia icon_wink.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif Dopisuje sie do watku, ale Twoje Zlote Mysli wypelnie jak bede miala wolnego czasu chwile.

Monik, opisz te fryzure, bo skisne!

P.S. Tez jestem w szoku, ze Nedzia juz urodzila, choc Michalek ma juz przeciez 4 dni icon_biggrin.gif

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
baszka
czw, 07 paź 2004 - 14:52
1.Ile masz lat.

27

2.Twoja sympatia.
Adaś męska i ogromne grono kobiet z którymi mam coś wsolnego w czerwcu icon_wink.gif

3.Twoja antypatia.

hmmmm jedna taka, a tak staram się byc wyrozumiała

4.Twój ulubiony kolor.

oczywiście że niebieski ale czrny tez mile widziany

5.Twój ulubiony aktor/ka

ostatnio jakos nie mam, chyba jaks zapaść w kinematografii nastąpila

6.Twój ulubiony zespól/piosenkarz/ka

o-zone icon_lol.gif żartuje oczywiscie . zawsze i wszedzie kayah a tak lubię bujanr rytmy czrnej muzyki

7.Twoja ulubiona książka
kiedys wszystko carolla a znowu czasu nie mam i ostatnio jednym tchem to "Niania w Nowym Jorku"

8.Twoje ulubione danie

Włoskie pasty, lasagne. desery. Ostatnio tez greckie. Musaka mmmmmm

9.Twój ulubiony samochód
Nie interesuje się kedys garbusa chcialm miec

10.W jakim kraju chciałbys mieszkać
abstrachując od Polski to jakbym mial się urodzic to Włochy, Toskania albo Grecja-Kreta

11.Twoje wady

Pamietliwość, upartość, złosliwość czasem

12.Twoje zalety

aniołem jestem przeciez, umiem poznac się na ludziach, jestem wrażłiwa i kochająca icon_redface.gif

13.Twój sekret

tyle ich mam, w podstawówce ukradlam koleżance gume która ojciec jej z usa przysłal
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post czw, 07 paź 2004 - 14:52
Post #4

1.Ile masz lat.

27

2.Twoja sympatia.
Adaś męska i ogromne grono kobiet z którymi mam coś wsolnego w czerwcu icon_wink.gif

3.Twoja antypatia.

hmmmm jedna taka, a tak staram się byc wyrozumiała

4.Twój ulubiony kolor.

oczywiście że niebieski ale czrny tez mile widziany

5.Twój ulubiony aktor/ka

ostatnio jakos nie mam, chyba jaks zapaść w kinematografii nastąpila

6.Twój ulubiony zespól/piosenkarz/ka

o-zone icon_lol.gif żartuje oczywiscie . zawsze i wszedzie kayah a tak lubię bujanr rytmy czrnej muzyki

7.Twoja ulubiona książka
kiedys wszystko carolla a znowu czasu nie mam i ostatnio jednym tchem to "Niania w Nowym Jorku"

8.Twoje ulubione danie

Włoskie pasty, lasagne. desery. Ostatnio tez greckie. Musaka mmmmmm

9.Twój ulubiony samochód
Nie interesuje się kedys garbusa chcialm miec

10.W jakim kraju chciałbys mieszkać
abstrachując od Polski to jakbym mial się urodzic to Włochy, Toskania albo Grecja-Kreta

11.Twoje wady

Pamietliwość, upartość, złosliwość czasem

12.Twoje zalety

aniołem jestem przeciez, umiem poznac się na ludziach, jestem wrażłiwa i kochająca icon_redface.gif

13.Twój sekret

tyle ich mam, w podstawówce ukradlam koleżance gume która ojciec jej z usa przysłal


--------------------
user posted image
INES
czw, 07 paź 2004 - 22:15
hej laseczki

u mnie czeski film jak zwykle

bo chyba jednak bede ksiegowa icon_smile.gif takze zacznie sie praca na fest icon_wink.gif

kuba smarkaty niestety - chorubska wstretne

a betko porud rodem z amerykanskiej komedi icon_smile.gif szybki wariacki i jeszcze ten rafal - z wiednia przyjechal ale z domu nie zdazył - dobra scena do filmu

albo druga wersja - rodzaca w samochodzie icon_smile.gif
"Panie jedz ku...a - zielone przecież"
......... wychyla sie glowa rafala przez okno - "Panie rodze i chu.. mnie obchodzi czy na zielonym czy na czerwonym" icon_wink.gif

no tak samo zycie jutro skrobne czy jednak kadrowa bede czy ksiegowa ale sie o mnie szefosto bije icon_smile.gif fajnie tak

caluski i spadam malowac pzurki na czerwono icon_smile.gif

aaaaaaaaa lunca zwsze urzycze radzia icon_smile.gif tylko mu nie gotuj, nie prasuj koszul i wogle nie usluguj - bo odejdzie do ciebie icon_wink.gif

papa
INES


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 189
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:44
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 322

GG:


post czw, 07 paź 2004 - 22:15
Post #5

hej laseczki

u mnie czeski film jak zwykle

bo chyba jednak bede ksiegowa icon_smile.gif takze zacznie sie praca na fest icon_wink.gif

kuba smarkaty niestety - chorubska wstretne

a betko porud rodem z amerykanskiej komedi icon_smile.gif szybki wariacki i jeszcze ten rafal - z wiednia przyjechal ale z domu nie zdazył - dobra scena do filmu

albo druga wersja - rodzaca w samochodzie icon_smile.gif
"Panie jedz ku...a - zielone przecież"
......... wychyla sie glowa rafala przez okno - "Panie rodze i chu.. mnie obchodzi czy na zielonym czy na czerwonym" icon_wink.gif

no tak samo zycie jutro skrobne czy jednak kadrowa bede czy ksiegowa ale sie o mnie szefosto bije icon_smile.gif fajnie tak

caluski i spadam malowac pzurki na czerwono icon_smile.gif

aaaaaaaaa lunca zwsze urzycze radzia icon_smile.gif tylko mu nie gotuj, nie prasuj koszul i wogle nie usluguj - bo odejdzie do ciebie icon_wink.gif

papa

--------------------
mama kubeczka (15.06.2002) i ......(16.05.2006)

user posted image
Dyska
pią, 08 paź 2004 - 08:43
Ines, wybierz z ta praca co dla Ciebie najlepsze i w czym bedziesz sie najlepiej czula. I zdrowka dla Kubusia!

Basiu, wczoraj wieczorem wlasnie skonczylam czytac Nianie w NY. Tez jednym tchem. Myslisz, ze na serio istnieja takie rodziny i tak sie traktuje dzieci czy to moze mocno przejaskrawione? Tak mnie zasmucila ta historia, ze dzis rano jak opowiadalam kolezance ta ksiazke, to sie znowu poplakalam.

Wychodze dzis z kumpelka na piwko. Nie wiem co Daniel powie, bo jutro z inna tez sie wstepnie umowilam icon_redface.gif Ale najpierw jedziemy do naszych znajomych, wiec Daniel wygada sie z kumplem, napije piwka i moze nie bedzie mial nic naprzeciwko, ze bedzie mial drugi wieczor samotny. Poza tym w niedziele musi raniutko wstac, bo jedzie na gielde samochodowa z kolega, wiec i tak nie posiedzialby dlugo icon_rolleyes.gif Okropna jestem, wiem, ale z ta dzisiejsza kolezanka juz od dawna planujemy wyjscie, a z ta druga mamy spotkac sie w wiekszym gronie, ktore dosc rzadko sie spotyka, wiec nie predko znowu bedzie ku temu sposobnosc. Tak sie tlumacze, bo chyba sama szukam usprawiedliwienia icon_wink.gif
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
Skąd: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post pią, 08 paź 2004 - 08:43
Post #6

Ines, wybierz z ta praca co dla Ciebie najlepsze i w czym bedziesz sie najlepiej czula. I zdrowka dla Kubusia!

Basiu, wczoraj wieczorem wlasnie skonczylam czytac Nianie w NY. Tez jednym tchem. Myslisz, ze na serio istnieja takie rodziny i tak sie traktuje dzieci czy to moze mocno przejaskrawione? Tak mnie zasmucila ta historia, ze dzis rano jak opowiadalam kolezance ta ksiazke, to sie znowu poplakalam.

Wychodze dzis z kumpelka na piwko. Nie wiem co Daniel powie, bo jutro z inna tez sie wstepnie umowilam icon_redface.gif Ale najpierw jedziemy do naszych znajomych, wiec Daniel wygada sie z kumplem, napije piwka i moze nie bedzie mial nic naprzeciwko, ze bedzie mial drugi wieczor samotny. Poza tym w niedziele musi raniutko wstac, bo jedzie na gielde samochodowa z kolega, wiec i tak nie posiedzialby dlugo icon_rolleyes.gif Okropna jestem, wiem, ale z ta dzisiejsza kolezanka juz od dawna planujemy wyjscie, a z ta druga mamy spotkac sie w wiekszym gronie, ktore dosc rzadko sie spotyka, wiec nie predko znowu bedzie ku temu sposobnosc. Tak sie tlumacze, bo chyba sama szukam usprawiedliwienia icon_wink.gif

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
feroMonik
pią, 08 paź 2004 - 08:50
Dysiu, nie tłumacz się - ja cię rozgrzeszam.
A fryzurę to ja mam właściwie cały czas taką samą, tylko teraz ładnie ostrzyżoną icon_biggrin.gif

Beatko, chyba nie sądzisz, że twój opis porodu ma mnie zachęcić do drugiego dziecka! icon_wink.gif Okropnie cierpiałaś, myślałam, że przy drugim jest lżej. I ta Karowa przestaje mi się podobać. Wciąż podłączają do aparatów, nie pomagają podczas skurczy, nie dają się ruszać i urodzić trzeba na plecach! I to szycie szyjki na żywca! Trzeci świat...

Ja rozumiem, że było warto, ale to jest niepotrzebne cierpienie, które można by zmniejszyć.
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
Skąd: prowincja
Nr użytkownika: 290




post pią, 08 paź 2004 - 08:50
Post #7

Dysiu, nie tłumacz się - ja cię rozgrzeszam.
A fryzurę to ja mam właściwie cały czas taką samą, tylko teraz ładnie ostrzyżoną icon_biggrin.gif

Beatko, chyba nie sądzisz, że twój opis porodu ma mnie zachęcić do drugiego dziecka! icon_wink.gif Okropnie cierpiałaś, myślałam, że przy drugim jest lżej. I ta Karowa przestaje mi się podobać. Wciąż podłączają do aparatów, nie pomagają podczas skurczy, nie dają się ruszać i urodzić trzeba na plecach! I to szycie szyjki na żywca! Trzeci świat...

Ja rozumiem, że było warto, ale to jest niepotrzebne cierpienie, które można by zmniejszyć.

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Iwa.mamaprzemka
pią, 08 paź 2004 - 09:26
Dysiu masz nasze przyzwolenie - możesz szaleć wink.gif

Ja wczoraj byłam w knajpce z kumpelą a meżowie mieli dyzur przy dzieciach . Basiu w knajpie wypróbowałam wspomnianą przez Ciebie musake , potwierdzam jest mmmmmmniam icon_biggrin.gif

Przemek wczoraj rano obuidził się , usiadł na łóżku prawie nieptrzytomny i powiedział: kurcze posikałem sie i położył się spać dalej , krótka anegdotka na poprawienie nastrojów w ten pochmurny dzień icon_biggrin.gif
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post pią, 08 paź 2004 - 09:26
Post #8

Dysiu masz nasze przyzwolenie - możesz szaleć wink.gif

Ja wczoraj byłam w knajpce z kumpelą a meżowie mieli dyzur przy dzieciach . Basiu w knajpie wypróbowałam wspomnianą przez Ciebie musake , potwierdzam jest mmmmmmniam icon_biggrin.gif

Przemek wczoraj rano obuidził się , usiadł na łóżku prawie nieptrzytomny i powiedział: kurcze posikałem sie i położył się spać dalej , krótka anegdotka na poprawienie nastrojów w ten pochmurny dzień icon_biggrin.gif

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
nedka
pią, 08 paź 2004 - 09:28
Monik, nie musi być tak źle. Moja koleżanka z osiedla mówiła, ze ją wcale nie bolało. Jak zaczeła coś odczuwac, to już kazali jej przeć.
Poza tym zawsze można zamówić cesarkę. wink.gif

Dziewczyny, czytałam Nianię... jakieś pół roku temu. Koleżanka mówiła mi, ze fajna jajcarska książka, ale dla mnie była bardzo smutna. Ciągle miałam łzy w oczach. Książka super, ale nie jajcarska. Fakt, koleżanka nie ma dzieci, więc moze inaczej odbierała treść.

Basiu, wstydź się z tą gumą. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Ale się uśmiałam.
Wypełnię złote myśli w wolnej chwili. Idę się teraz trochę podmalować i ubrać, bo jadę na zdjęcie szwów. Brr.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post pią, 08 paź 2004 - 09:28
Post #9

Monik, nie musi być tak źle. Moja koleżanka z osiedla mówiła, ze ją wcale nie bolało. Jak zaczeła coś odczuwac, to już kazali jej przeć.
Poza tym zawsze można zamówić cesarkę. wink.gif

Dziewczyny, czytałam Nianię... jakieś pół roku temu. Koleżanka mówiła mi, ze fajna jajcarska książka, ale dla mnie była bardzo smutna. Ciągle miałam łzy w oczach. Książka super, ale nie jajcarska. Fakt, koleżanka nie ma dzieci, więc moze inaczej odbierała treść.

Basiu, wstydź się z tą gumą. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Ale się uśmiałam.
Wypełnię złote myśli w wolnej chwili. Idę się teraz trochę podmalować i ubrać, bo jadę na zdjęcie szwów. Brr.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
Iwa.mamaprzemka
pią, 08 paź 2004 - 09:29
Dysiu masz nasze przyzwolenie - możesz szaleć wink.gif

Ja wczoraj byłam w knajpce z kumpelą a meżowie mieli dyzur przy dzieciach . Basiu w knajpie wypróbowałam wspomnianą przez Ciebie musake , potwierdzam jest mmmmmmniam icon_biggrin.gif

Przemek wczoraj rano obuidził się , usiadł na łóżku prawie nieptrzytomny i powiedział: kurcze posikałem sie i położył się spać dalej , krótka anegdotka na poprawienie nastrojów w ten pochmurny dzień icon_biggrin.gif
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post pią, 08 paź 2004 - 09:29
Post #10

Dysiu masz nasze przyzwolenie - możesz szaleć wink.gif

Ja wczoraj byłam w knajpce z kumpelą a meżowie mieli dyzur przy dzieciach . Basiu w knajpie wypróbowałam wspomnianą przez Ciebie musake , potwierdzam jest mmmmmmniam icon_biggrin.gif

Przemek wczoraj rano obuidził się , usiadł na łóżku prawie nieptrzytomny i powiedział: kurcze posikałem sie i położył się spać dalej , krótka anegdotka na poprawienie nastrojów w ten pochmurny dzień icon_biggrin.gif

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
nedka
pią, 08 paź 2004 - 09:30
CYTAT(Iwa.mamaprzemka)
Przemek wczoraj rano obuidził się , usiadł na łóżku prawie nieptrzytomny i powiedział: kurcze posikałem sie i położył się spać dalej , krótka anegdotka na poprawienie nastrojów w ten pochmurny dzień  :D


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Mussakę jadłam w Grecjii. Mniam.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post pią, 08 paź 2004 - 09:30
Post #11

CYTAT(Iwa.mamaprzemka)
Przemek wczoraj rano obuidził się , usiadł na łóżku prawie nieptrzytomny i powiedział: kurcze posikałem sie i położył się spać dalej , krótka anegdotka na poprawienie nastrojów w ten pochmurny dzień  :D


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Mussakę jadłam w Grecjii. Mniam.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
Dyska
pią, 08 paź 2004 - 09:41
Przemko icon_lol.gif icon_lol.gif

Tez nie wiem, co jajcarskiego w tej ksiazce...

Nedka, trzymaj sie z tymi szwami!
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
Skąd: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post pią, 08 paź 2004 - 09:41
Post #12

Przemko icon_lol.gif icon_lol.gif

Tez nie wiem, co jajcarskiego w tej ksiazce...

Nedka, trzymaj sie z tymi szwami!

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
feroMonik
pią, 08 paź 2004 - 10:04
1.Ile masz lat.

31 (o matko już???)

2.Twoja sympatia.

Banderas. No i Baszka oczywiście icon_biggrin.gif

3.Twoja antypatia.

Teściowa (ale jakby mniej namiętnie) i jedna taka w pracy

4.Twój ulubiony kolor.

To mi się zmienia cyklicznie. I zależy czy chodzi o ciuchy czy o coś innego. Na pewno nie lubię różowego (ale na Majce lubię), fioletowego (Maja z kolei uwielbia)

5.Twój ulubiony aktor/ka

Zawsze chętnie obejrzę Gibsona, Connery'ego, Cruisa (idziecie na "Zakładnika"?) I Banderasa oczywiście

6.Twój ulubiony zespól/piosenkarz/ka

Kiedyś szalałam za Georgem Michaelem. Teraz już się namiętnie nie zakochuję w piosenkarzach. Lubię wielu wykonawców. Ostatnio często puszczam Black Eyed Peas.

7.Twoja ulubiona książka

Nie mam takiej jednej. Mam kilka: "Mała księżniczka", "Buszujący w zbożu", "Dżuma", "Król szczurów", "Lolita", "Mistrz i małgorzata", "Polka". Jeszcze kilka by się pewnie znalazło.

8.Twoje ulubione danie

Na pewno nic słodkiego. Chyba że lody. Ulubiona kuchnia włoska. Ale inne też. W ogóle uwielbiam jeść, zwłaszcza nowe potrawy.

9.Twój ulubiony samochód

Porsche 911 Carrera. Ale teraz to już bym go nie chciała. Nie ma gdzie zamontować fotelika icon_wink.gif


10.W jakim kraju chciałbys mieszkać


Chyba jakimś śródziemnomorskim. Ale z różnych względów mogłaby to być też Szwecja.

11.Twoje wady

To nie jest tajemnicą icon_biggrin.gif Przede wszystkim jestem cholerykiem. Łatwo się wkurzam. Jako wadę wymieniłabym też perfekcjonizm, za wysokie wymagania - względem siebie i innych. Jestem pamiętliwa.

12.Twoje zalety

Jakoś ich nie widzę...

13.Twój sekret

No jakbym tu na forum napisała, to by już nie był sekret! Poczekajmy z tym do III ZLOTU CZERWCÓWEK icon_biggrin.gif

feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
Skąd: prowincja
Nr użytkownika: 290




post pią, 08 paź 2004 - 10:04
Post #13

1.Ile masz lat.

31 (o matko już???)

2.Twoja sympatia.

Banderas. No i Baszka oczywiście icon_biggrin.gif

3.Twoja antypatia.

Teściowa (ale jakby mniej namiętnie) i jedna taka w pracy

4.Twój ulubiony kolor.

To mi się zmienia cyklicznie. I zależy czy chodzi o ciuchy czy o coś innego. Na pewno nie lubię różowego (ale na Majce lubię), fioletowego (Maja z kolei uwielbia)

5.Twój ulubiony aktor/ka

Zawsze chętnie obejrzę Gibsona, Connery'ego, Cruisa (idziecie na "Zakładnika"?) I Banderasa oczywiście

6.Twój ulubiony zespól/piosenkarz/ka

Kiedyś szalałam za Georgem Michaelem. Teraz już się namiętnie nie zakochuję w piosenkarzach. Lubię wielu wykonawców. Ostatnio często puszczam Black Eyed Peas.

7.Twoja ulubiona książka

Nie mam takiej jednej. Mam kilka: "Mała księżniczka", "Buszujący w zbożu", "Dżuma", "Król szczurów", "Lolita", "Mistrz i małgorzata", "Polka". Jeszcze kilka by się pewnie znalazło.

8.Twoje ulubione danie

Na pewno nic słodkiego. Chyba że lody. Ulubiona kuchnia włoska. Ale inne też. W ogóle uwielbiam jeść, zwłaszcza nowe potrawy.

9.Twój ulubiony samochód

Porsche 911 Carrera. Ale teraz to już bym go nie chciała. Nie ma gdzie zamontować fotelika icon_wink.gif


10.W jakim kraju chciałbys mieszkać


Chyba jakimś śródziemnomorskim. Ale z różnych względów mogłaby to być też Szwecja.

11.Twoje wady

To nie jest tajemnicą icon_biggrin.gif Przede wszystkim jestem cholerykiem. Łatwo się wkurzam. Jako wadę wymieniłabym też perfekcjonizm, za wysokie wymagania - względem siebie i innych. Jestem pamiętliwa.

12.Twoje zalety

Jakoś ich nie widzę...

13.Twój sekret

No jakbym tu na forum napisała, to by już nie był sekret! Poczekajmy z tym do III ZLOTU CZERWCÓWEK icon_biggrin.gif



--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
baszka
pią, 08 paź 2004 - 10:31
Monik wielkie buziaki! Poprawiłas mi najpodlejszy humor.

Dysiu ja też płakałm nad ta książka a czytałm tez ja z pół roku temu albo i więcej. Hipek taki malutki był i mi sie płakać chciało i zraziłam sie do niań. Myślę ze duzo jest w tym prawdy, w końcu bogatym kasa do łba uderza.

A nie napisałam o fryzjerze. Hipek lubi bo ma swoje ulubione cicie fryzjerki, mówimy sobie po imieniu i Hipek je lubi bo gadaja do niego, pozwalaja mu łazic po salonie i odbierać telefony. Także lubi chodzić sie strzyc. A i woli nozyczkami niz maszynka.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post pią, 08 paź 2004 - 10:31
Post #14

Monik wielkie buziaki! Poprawiłas mi najpodlejszy humor.

Dysiu ja też płakałm nad ta książka a czytałm tez ja z pół roku temu albo i więcej. Hipek taki malutki był i mi sie płakać chciało i zraziłam sie do niań. Myślę ze duzo jest w tym prawdy, w końcu bogatym kasa do łba uderza.

A nie napisałam o fryzjerze. Hipek lubi bo ma swoje ulubione cicie fryzjerki, mówimy sobie po imieniu i Hipek je lubi bo gadaja do niego, pozwalaja mu łazic po salonie i odbierać telefony. Także lubi chodzić sie strzyc. A i woli nozyczkami niz maszynka.

--------------------
user posted image
feroMonik
pią, 08 paź 2004 - 10:55
Nie przebijesz mnie, jeśli chodzi o kiepski humor. Czuję narastającą depresję i migrenę. Trocjhę to przez Majkę, która znów zaczęła wojnę o spanie. A ja, jak się nie wyśpię bez budzenia sto razy w nocy, to jestem agresywna i zdołowana jednocześnie. Nie chce mi się żyć.
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
Skąd: prowincja
Nr użytkownika: 290




post pią, 08 paź 2004 - 10:55
Post #15

Nie przebijesz mnie, jeśli chodzi o kiepski humor. Czuję narastającą depresję i migrenę. Trocjhę to przez Majkę, która znów zaczęła wojnę o spanie. A ja, jak się nie wyśpię bez budzenia sto razy w nocy, to jestem agresywna i zdołowana jednocześnie. Nie chce mi się żyć.

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Iwa.mamaprzemka
pią, 08 paź 2004 - 11:27
widze , ze kłopoty ze spaniem znowu na tapecie.
U nas też , choć mam nadzieje, ze juz to mamy z głowy (żeby nie zapeszyc bo od tygodnia śpi ładnie i się nie budzi ) icon_biggrin.gif
Przez tydzień to Przemek budził się z płaczem co noc a najwiekszy jego "nocny"numer to jak obudził się ok. 2 w nocy z rykiem i chciał iść na dwór, wyciagał ubrania z szafy , kazał się ubierać (ubrałam go tak z grubsza a co ) potem mi się kazał ubierac, oczywiście ciagle płakał i chciał iść na dwór (ale na ciemną klatke schodowa nie odważył się wyjść )..... oj wesoło było (nastepnego dnia jak to opowiadalismy bo owejk nocy to nam do śmiechu nie było ) Potem sam nie wiedział czego chce do łóżka nie, z mamą nie, z tata nie,, zabawka nie ta....Zanim zasnął zrobiła się 4. icon_evil.gif
Jak się zorientowałam na forum to takie nocki są czestą przypadłością 2-latków
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post pią, 08 paź 2004 - 11:27
Post #16

widze , ze kłopoty ze spaniem znowu na tapecie.
U nas też , choć mam nadzieje, ze juz to mamy z głowy (żeby nie zapeszyc bo od tygodnia śpi ładnie i się nie budzi ) icon_biggrin.gif
Przez tydzień to Przemek budził się z płaczem co noc a najwiekszy jego "nocny"numer to jak obudził się ok. 2 w nocy z rykiem i chciał iść na dwór, wyciagał ubrania z szafy , kazał się ubierać (ubrałam go tak z grubsza a co ) potem mi się kazał ubierac, oczywiście ciagle płakał i chciał iść na dwór (ale na ciemną klatke schodowa nie odważył się wyjść )..... oj wesoło było (nastepnego dnia jak to opowiadalismy bo owejk nocy to nam do śmiechu nie było ) Potem sam nie wiedział czego chce do łóżka nie, z mamą nie, z tata nie,, zabawka nie ta....Zanim zasnął zrobiła się 4. icon_evil.gif
Jak się zorientowałam na forum to takie nocki są czestą przypadłością 2-latków

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
Dyska
pią, 08 paź 2004 - 13:45
W sumie zadna to pociecha, ale przynajmniej wiem, ze nie odstaejmy od normy, gdy o 4 rano slysze: juz wyspalem.... Ach, te dwulatki icon_smile.gif Ale im dalej w las... icon_wink.gif
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
Skąd: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post pią, 08 paź 2004 - 13:45
Post #17

W sumie zadna to pociecha, ale przynajmniej wiem, ze nie odstaejmy od normy, gdy o 4 rano slysze: juz wyspalem.... Ach, te dwulatki icon_smile.gif Ale im dalej w las... icon_wink.gif

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
baszka
pią, 08 paź 2004 - 14:18
Komp mi się wiesza jak pisac zaczynam.

Monik nie przebijesz mnie, o to dlaczego:
-mam PMS
-jutro okres a impreza
-jestem chora i Hipek też
-hipek ryczy bez powodu o byle co
-w pracy problemy sa
-Adam wrócił późno i zrobił awanturę że nieposprzątane
-jest burdel
-Adam poszedł spac bez słowa
-ryczalam do 1 w nocy
-Hipek zawołał mnie o 1
-boli mnie glowa jak ......
-matka pije a mial wziąc hipka na noc jak będzie impreza

Bleeeeeeee


Adam przeprosił dzisaj telefonicznie
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post pią, 08 paź 2004 - 14:18
Post #18

Komp mi się wiesza jak pisac zaczynam.

Monik nie przebijesz mnie, o to dlaczego:
-mam PMS
-jutro okres a impreza
-jestem chora i Hipek też
-hipek ryczy bez powodu o byle co
-w pracy problemy sa
-Adam wrócił późno i zrobił awanturę że nieposprzątane
-jest burdel
-Adam poszedł spac bez słowa
-ryczalam do 1 w nocy
-Hipek zawołał mnie o 1
-boli mnie glowa jak ......
-matka pije a mial wziąc hipka na noc jak będzie impreza

Bleeeeeeee


Adam przeprosił dzisaj telefonicznie

--------------------
user posted image
baszka
pią, 08 paź 2004 - 14:21
Hipek o dziwo nie budzi sie w nocy, chyba że mu coś doskwiera jak choroba na przykład. Ale wola mnie jak Adam idzie do pracy. nie wiem jak on to wyczuwa. Czasem dopero o 7.
Na szczęście żadnych problemów nocnych nie mamy typu wstawanie. Raz jak byl bardzo chory to kazal zanieść się do tatusia.

Narazie wtłaczam mu że będzie mial łózeczko i ciągle mówi ze w ikei kupimy.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post pią, 08 paź 2004 - 14:21
Post #19

Hipek o dziwo nie budzi sie w nocy, chyba że mu coś doskwiera jak choroba na przykład. Ale wola mnie jak Adam idzie do pracy. nie wiem jak on to wyczuwa. Czasem dopero o 7.
Na szczęście żadnych problemów nocnych nie mamy typu wstawanie. Raz jak byl bardzo chory to kazal zanieść się do tatusia.

Narazie wtłaczam mu że będzie mial łózeczko i ciągle mówi ze w ikei kupimy.

--------------------
user posted image
Iwa.mamaprzemka
pią, 08 paź 2004 - 14:31
Oj Basiu Hipek na pewno ma 1000 powodów do tych ryków icon_wink.gif

Przemek tez ostatnio ryczy bez powodu (przynajmniej z punktu widzenia osoby dorosłej icon_wink.gif ) a jak już zacznie to juz wszystko mu przeszkadza - wczoraj np. rano płakal w samochodzie jak ze mną jechał bo mamusia mu nie chciała podac rączki do potrzymania - dodam tylko, ze mamusia była akurat kierowcą icon_biggrin.gif

Odpopcznijcie dziewczyne przez weekend i stawiamy się w poniedzialek wypoczęte, radosne, tryskajace energią..... icon_biggrin.gif
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post pią, 08 paź 2004 - 14:31
Post #20

Oj Basiu Hipek na pewno ma 1000 powodów do tych ryków icon_wink.gif

Przemek tez ostatnio ryczy bez powodu (przynajmniej z punktu widzenia osoby dorosłej icon_wink.gif ) a jak już zacznie to juz wszystko mu przeszkadza - wczoraj np. rano płakal w samochodzie jak ze mną jechał bo mamusia mu nie chciała podac rączki do potrzymania - dodam tylko, ze mamusia była akurat kierowcą icon_biggrin.gif

Odpopcznijcie dziewczyne przez weekend i stawiamy się w poniedzialek wypoczęte, radosne, tryskajace energią..... icon_biggrin.gif

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
> Jesienne czerwcówki.
Start new topic
Reply to this topic
22 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 11:42
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama