Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
19 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcówki 2002 w Nowym Roku 2005

> 
Iwa.mamaprzemka
wto, 04 sty 2005 - 15:39
Włąśnie na RMF mówili że naukowcy dowiedli ,ze mężczyźni mają swój PMS a dokładniej IMS czyli "zespół podirytowanego mężczyzny" icon_biggrin.gif co gorsze jak takiego delikwenta dopadnie to moze trwać i trwać... a zwiazane to jest oczywiście z wahaniami hormonalnymi. icon_biggrin.gif
Baszka , Monik żeby wam się chłopy nie odpłaciły IMS wink.gif
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post wto, 04 sty 2005 - 15:39
Post #21

Włąśnie na RMF mówili że naukowcy dowiedli ,ze mężczyźni mają swój PMS a dokładniej IMS czyli "zespół podirytowanego mężczyzny" icon_biggrin.gif co gorsze jak takiego delikwenta dopadnie to moze trwać i trwać... a zwiazane to jest oczywiście z wahaniami hormonalnymi. icon_biggrin.gif
Baszka , Monik żeby wam się chłopy nie odpłaciły IMS wink.gif

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
Monika_P
wto, 04 sty 2005 - 17:42
Iwa to są takie agencje, w których można sobie wynająć faceta do tańczenia? To po cóż ja się tyle lat meczę, kurcze no.
Jeśli chodzi o "usuwanie" to G mocny w gębie, ani usposobieniem, ani posturą on nie nadaje się do usuwania - tak więc Daniel niech będzie spokojny - tylko jak mój się dowie o disco, to go na zlot wołami nawet nie zaciągnę.
Ja też kiedyś miałam spore opóźnienie w okresie, a teoretycznie nie mogłam być w ciąży, ale sama juz wątpiłam - poszłam do gina, dała mi zastrzyk z progesteronu, mówiła, ze nawet jak jest ciąża to nie zaszkodzi, a nawet pomoże niby w utrzymaniu, i okresu nie wywoła, a jeśłi nie ma ciąży to okres będzie, no i był - widocznie raz na jakiś czas takie zaburzenia mogą wystąpić.
Nedka a Michaś został z kimś, czy spał grzecznie na imprezie?
Monika_P


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 296
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 11:31
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 333




post wto, 04 sty 2005 - 17:42
Post #22

Iwa to są takie agencje, w których można sobie wynająć faceta do tańczenia? To po cóż ja się tyle lat meczę, kurcze no.
Jeśli chodzi o "usuwanie" to G mocny w gębie, ani usposobieniem, ani posturą on nie nadaje się do usuwania - tak więc Daniel niech będzie spokojny - tylko jak mój się dowie o disco, to go na zlot wołami nawet nie zaciągnę.
Ja też kiedyś miałam spore opóźnienie w okresie, a teoretycznie nie mogłam być w ciąży, ale sama juz wątpiłam - poszłam do gina, dała mi zastrzyk z progesteronu, mówiła, ze nawet jak jest ciąża to nie zaszkodzi, a nawet pomoże niby w utrzymaniu, i okresu nie wywoła, a jeśłi nie ma ciąży to okres będzie, no i był - widocznie raz na jakiś czas takie zaburzenia mogą wystąpić.
Nedka a Michaś został z kimś, czy spał grzecznie na imprezie?

--------------------
Monika mama Zosi (16.06.2002) i Bartusia (2.03.2007)
baszka
wto, 04 sty 2005 - 18:55
Beatka a jak sikanie Nati? Dalej popuszcza w majtki, bo Hipek tak teraz robi, rano sopoko a im blizej wieczora tym bardziej sobie popuszcza, jak gdzieÅ› idziemy to jest spoko. Ale zmieniamy majty ze 4 razy dziennie wrrrrr.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post wto, 04 sty 2005 - 18:55
Post #23

Beatka a jak sikanie Nati? Dalej popuszcza w majtki, bo Hipek tak teraz robi, rano sopoko a im blizej wieczora tym bardziej sobie popuszcza, jak gdzieÅ› idziemy to jest spoko. Ale zmieniamy majty ze 4 razy dziennie wrrrrr.

--------------------
user posted image
Renia
śro, 05 sty 2005 - 07:58
Moje Drogie Panie wszystkiego NAJ w Nowym Roku icon_biggrin.gif

A my siedzieliśmy w sylwestra w domciu. Mnie głowa bardzo bolała i położyłam się na chwilkę a jak wstałam to już był 2005 rok icon_redface.gif Tomek z dziewczynkami wyszli o północy na dwór fajerwerki oglądać a ja sobie drzemałam.

Basiu dziękuję za zdjęcia, cieszę się że wyjazd się udał a chłopami nie ma się co przejmować wink.gif

Iwa pisz szybko jaki wynik !
Mnie jak się okres 5 dni opóźniał to jednak była ciąża (czego Tobie życzę).
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post śro, 05 sty 2005 - 07:58
Post #24

Moje Drogie Panie wszystkiego NAJ w Nowym Roku icon_biggrin.gif

A my siedzieliśmy w sylwestra w domciu. Mnie głowa bardzo bolała i położyłam się na chwilkę a jak wstałam to już był 2005 rok icon_redface.gif Tomek z dziewczynkami wyszli o północy na dwór fajerwerki oglądać a ja sobie drzemałam.

Basiu dziękuję za zdjęcia, cieszę się że wyjazd się udał a chłopami nie ma się co przejmować wink.gif

Iwa pisz szybko jaki wynik !
Mnie jak się okres 5 dni opóźniał to jednak była ciąża (czego Tobie życzę).

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
Dyska
śro, 05 sty 2005 - 08:52
To, ze tak wzielo Jurczaka na tanczenie w Sylwestra, nie oznacza, ze na zlocie becie replay icon_wink.gif Ale kto wie? Jak widac, ciagle mnie czyms zaskakuje icon_eek.gif icon_wink.gif

Basiu, dzieki za zdjecia. Dzieciaki rewelacyjne icon_smile.gif Wymieklam przy zdjeciu Hipka z psem - Hipcio zrobil niesamowicie podobne oczka i calosc wyglada rewelka icon_smile.gif
A Maja jest 200% dziewczecosci - slodziuchna icon_smile.gif

Reniu, przespalas Nowy Rok? icon_lol.gif Nie jestem przesadna, ale to moze oznacac, ze ten rok caly bedziesz miala taki. Obys imprezy na zlocie nam nie przespala icon_exclaim.gif wink.gif Ale nie pozwolimy Ci na to impreza.gif
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post śro, 05 sty 2005 - 08:52
Post #25

To, ze tak wzielo Jurczaka na tanczenie w Sylwestra, nie oznacza, ze na zlocie becie replay icon_wink.gif Ale kto wie? Jak widac, ciagle mnie czyms zaskakuje icon_eek.gif icon_wink.gif

Basiu, dzieki za zdjecia. Dzieciaki rewelacyjne icon_smile.gif Wymieklam przy zdjeciu Hipka z psem - Hipcio zrobil niesamowicie podobne oczka i calosc wyglada rewelka icon_smile.gif
A Maja jest 200% dziewczecosci - slodziuchna icon_smile.gif

Reniu, przespalas Nowy Rok? icon_lol.gif Nie jestem przesadna, ale to moze oznacac, ze ten rok caly bedziesz miala taki. Obys imprezy na zlocie nam nie przespala icon_exclaim.gif wink.gif Ale nie pozwolimy Ci na to impreza.gif

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
feroMonik
śro, 05 sty 2005 - 08:57
Jestem! Wiatajcie w Nowym Roku - ma być lepszy od poprzedniego na 100 procent icon_biggrin.gif bo to Rok Kozła icon_razz.gif

Tęskniłam za Wami oczywiście icon_biggrin.gif

O rany, ale niespodzianka - Iwa, mam nadzieję, że to jednak ciąża wink.gif

Basiu, dzięki, że tak dobrze się o nas wypowiadasz icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

W kwestii sylwestra - my nie mogliśmy obejrzeć fajerwerków, bo Maja nie znosi hałasów, przestraszyła się, nie pozwoliła okna odsłonić i w ramach protestu poszła spać z zatkanymi rączką uszami icon_confused.gif

Ale się rouzleniwiłam - za nic nie mogłam dziś wstać o 6.00 icon_evil.gif
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post śro, 05 sty 2005 - 08:57
Post #26

Jestem! Wiatajcie w Nowym Roku - ma być lepszy od poprzedniego na 100 procent icon_biggrin.gif bo to Rok Kozła icon_razz.gif

Tęskniłam za Wami oczywiście icon_biggrin.gif

O rany, ale niespodzianka - Iwa, mam nadzieję, że to jednak ciąża wink.gif

Basiu, dzięki, że tak dobrze się o nas wypowiadasz icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

W kwestii sylwestra - my nie mogliśmy obejrzeć fajerwerków, bo Maja nie znosi hałasów, przestraszyła się, nie pozwoliła okna odsłonić i w ramach protestu poszła spać z zatkanymi rączką uszami icon_confused.gif

Ale się rouzleniwiłam - za nic nie mogłam dziś wstać o 6.00 icon_evil.gif

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Renia
śro, 05 sty 2005 - 09:18
Dysiu złotko raczej mi nie grozi ciągłe spanie w tym roku, bo zanim się zdrzemnęłam to wysprzątałam całą chatkę, robiłam sałatkę i krokiety, wszystko szybko szybko i może dlatego w końcu głowa mnie rozbolała.

Iwa nie trzymaj nas w niepewności icon_lol.gif
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post śro, 05 sty 2005 - 09:18
Post #27

Dysiu złotko raczej mi nie grozi ciągłe spanie w tym roku, bo zanim się zdrzemnęłam to wysprzątałam całą chatkę, robiłam sałatkę i krokiety, wszystko szybko szybko i może dlatego w końcu głowa mnie rozbolała.

Iwa nie trzymaj nas w niepewności icon_lol.gif

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
feroMonik
śro, 05 sty 2005 - 09:23
Aha, i zapomniałam pozdrowić starą-nową koleżankę! Fajnie Cię widzieć Madziu icon_biggrin.gif I kolejną "owłosioną" czerwcówkę - super kucyki icon_biggrin.gif

A Natalka też ma chyba nową fryzurę icon_wink.gif
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post śro, 05 sty 2005 - 09:23
Post #28

Aha, i zapomniałam pozdrowić starą-nową koleżankę! Fajnie Cię widzieć Madziu icon_biggrin.gif I kolejną "owłosioną" czerwcówkę - super kucyki icon_biggrin.gif

A Natalka też ma chyba nową fryzurę icon_wink.gif

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
baszka
śro, 05 sty 2005 - 09:41
Monik a to nie rok Koguta przypadkiem?

Iwa pewnie poszła na badania, jak jej dobrze wyszło.

A zapomnialam jeszcze dodać że na Krupówkach mnie i Monik Hugo podrywał, no i musieliśmy zdjęcie zrobić. icon_smile.gif
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post śro, 05 sty 2005 - 09:41
Post #29

Monik a to nie rok Koguta przypadkiem?

Iwa pewnie poszła na badania, jak jej dobrze wyszło.

A zapomnialam jeszcze dodać że na Krupówkach mnie i Monik Hugo podrywał, no i musieliśmy zdjęcie zrobić. icon_smile.gif

--------------------
user posted image
feroMonik
śro, 05 sty 2005 - 09:55
I zapłacić 5 złotych...
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post śro, 05 sty 2005 - 09:55
Post #30

I zapłacić 5 złotych...

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Iwa.mamaprzemka
śro, 05 sty 2005 - 09:58
Mam tu kociokwik i nie mogę pisać .

Jak to mówią z duzej chmury mały deszcz icon_cry.gif
Wczoraj wieczorem dostałam okres i się wszystko wyjaśniło .
Byliśmy trochę zawiedzeni. Jakoś tak już cieszyliśmy się na tą "wpadkę" icon_biggrin.gif
Może ta cała sytuacja przyspieszy decyzje o drugim dziecku? Zobaczymy

Więcej napisze później.
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post śro, 05 sty 2005 - 09:58
Post #31

Mam tu kociokwik i nie mogę pisać .

Jak to mówią z duzej chmury mały deszcz icon_cry.gif
Wczoraj wieczorem dostałam okres i się wszystko wyjaśniło .
Byliśmy trochę zawiedzeni. Jakoś tak już cieszyliśmy się na tą "wpadkę" icon_biggrin.gif
Może ta cała sytuacja przyspieszy decyzje o drugim dziecku? Zobaczymy

Więcej napisze później.

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
baszka
śro, 05 sty 2005 - 10:14
przytul.gif
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post śro, 05 sty 2005 - 10:14
Post #32

przytul.gif

--------------------
user posted image
Renia
śro, 05 sty 2005 - 10:23
Iwa i ja Cię przytul.gif mocno. I mam nadzieję, że ta sytuacja przyspieszy konkretną decyzję o rodzeństwie dla Przemcia (tym bardziej, że oboje tego chcecie).
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post śro, 05 sty 2005 - 10:23
Post #33

Iwa i ja Cię przytul.gif mocno. I mam nadzieję, że ta sytuacja przyspieszy konkretną decyzję o rodzeństwie dla Przemcia (tym bardziej, że oboje tego chcecie).

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
Dyska
śro, 05 sty 2005 - 10:30
Iwcia, jak to sie mawia - co sie odwlecze, to nie uciecze icon_wink.gif
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post śro, 05 sty 2005 - 10:30
Post #34

Iwcia, jak to sie mawia - co sie odwlecze, to nie uciecze icon_wink.gif

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
feroMonik
śro, 05 sty 2005 - 10:50
A żyłyśmy tą "ciążą" jak własną... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Teraz możecie próbować zajść umyślnie zamiast przypadkowo icon_wink.gif
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post śro, 05 sty 2005 - 10:50
Post #35

A żyłyśmy tą "ciążą" jak własną... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Teraz możecie próbować zajść umyślnie zamiast przypadkowo icon_wink.gif

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Monika_P
śro, 05 sty 2005 - 11:07
Właśnie Dysiu to samo przyszło mi do głowy. Trzymam kciuki jakby co Iwa. Działajcie teraz z premedytacją.
Monik i Basiu fajne zdjecia, super wygladacie dziewczyny - ja tak a propos czapek dzieci, czy one są bez wiązania pod szyją i uszy nie wychodzą na wierzch - jak się nie mylę, to i Maja i Hubetr mają podobne - podobają mi się takie, powiedźcie, czy są ok?
Monika_P


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 296
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 11:31
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 333




post śro, 05 sty 2005 - 11:07
Post #36

Właśnie Dysiu to samo przyszło mi do głowy. Trzymam kciuki jakby co Iwa. Działajcie teraz z premedytacją.
Monik i Basiu fajne zdjecia, super wygladacie dziewczyny - ja tak a propos czapek dzieci, czy one są bez wiązania pod szyją i uszy nie wychodzą na wierzch - jak się nie mylę, to i Maja i Hubetr mają podobne - podobają mi się takie, powiedźcie, czy są ok?

--------------------
Monika mama Zosi (16.06.2002) i Bartusia (2.03.2007)
nedka
śro, 05 sty 2005 - 11:09
CYTAT
A żyłyśmy tą "ciążą" jak własną...

Dokładnie!
Teraz przynajmniej nie będziemy męczyć wyłącznie Dysi. Może zrobimy zakłady, która pierwsza zajdzie? wink.gif

Na Sylwka byliśmy oczywiście z Michałkiem.

Nati nadal podsikuje. icon_cry.gif Poza tym z kupą czeka do ostatniej chwili. Widać, że już jej się bardzo chce, nie może usiąść w miejscu, przeskakuje z nogi na nogę, ale nie da się za nic namówić na wypróżnienie i czeka do ostatniej chwili - nawet 2-3 dni.

Zdjęcia fajowe - zazdroszczę wyjazdu. Mam takie samo zdjęcie z misiem i z psem z podstawówki.

Mój brat odebrał klucze do swojego mieszkania. Byliśmy tam wczoraj. Chyba 67 m2 - faaajne. W tym m-cu przeprowadzka. Do tej pory mieszkali z moimi rodzicami - nieco ponad 2 lata.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post śro, 05 sty 2005 - 11:09
Post #37

CYTAT
A żyłyśmy tą "ciążą" jak własną...

Dokładnie!
Teraz przynajmniej nie będziemy męczyć wyłącznie Dysi. Może zrobimy zakłady, która pierwsza zajdzie? wink.gif

Na Sylwka byliśmy oczywiście z Michałkiem.

Nati nadal podsikuje. icon_cry.gif Poza tym z kupą czeka do ostatniej chwili. Widać, że już jej się bardzo chce, nie może usiąść w miejscu, przeskakuje z nogi na nogę, ale nie da się za nic namówić na wypróżnienie i czeka do ostatniej chwili - nawet 2-3 dni.

Zdjęcia fajowe - zazdroszczę wyjazdu. Mam takie samo zdjęcie z misiem i z psem z podstawówki.

Mój brat odebrał klucze do swojego mieszkania. Byliśmy tam wczoraj. Chyba 67 m2 - faaajne. W tym m-cu przeprowadzka. Do tej pory mieszkali z moimi rodzicami - nieco ponad 2 lata.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
Monika_P
śro, 05 sty 2005 - 11:26
Zosi rzadko zdarza się siusiu w majtki, ale czasem są wpadki - no i był taki moment właśńie, kiedy po kilku tygodniowej ciszy Zosia zlała się i to podczas wizyty u znajomych, prosto na dywan - nie wzięłam nic na zmianę, więc koleżanka pożyczyła jej swoje spodenki - a oto Zosia w tej kreacji, zanim wyszliśmy od nich na szczęście uprane majty i rajstopy zdążyły wyschnąć.

Monika_P


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 296
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 11:31
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 333




post śro, 05 sty 2005 - 11:26
Post #38

Zosi rzadko zdarza się siusiu w majtki, ale czasem są wpadki - no i był taki moment właśńie, kiedy po kilku tygodniowej ciszy Zosia zlała się i to podczas wizyty u znajomych, prosto na dywan - nie wzięłam nic na zmianę, więc koleżanka pożyczyła jej swoje spodenki - a oto Zosia w tej kreacji, zanim wyszliśmy od nich na szczęście uprane majty i rajstopy zdążyły wyschnąć.



--------------------
Monika mama Zosi (16.06.2002) i Bartusia (2.03.2007)
Dyska
śro, 05 sty 2005 - 12:49
Hehe, niezle wyglada icon_smile.gif
Tymek tez ma tego typu czapke. Nie wiem jakie sa Mai i Hipka, ale Tymka byla niezapinana, wiec uszy wylzaily na wierzch, poniewaz nauszniki rozchylaly sie o stojke przy kurtce. Doszylam wiec guzik i z tasiemki pentelke i sie zapina. Jest rewelacyjna, cieplo w lepek, a w takie dni jak dzis to az za cieplo i nosi inna.

Bylam przed chwila w carrefoure i widzialam meza Mgielki. Ale on mnie chyba nie poznal, a ja nie mialam okazji zagadac, poniewaz rozmawialam przez telefon.
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post śro, 05 sty 2005 - 12:49
Post #39

Hehe, niezle wyglada icon_smile.gif
Tymek tez ma tego typu czapke. Nie wiem jakie sa Mai i Hipka, ale Tymka byla niezapinana, wiec uszy wylzaily na wierzch, poniewaz nauszniki rozchylaly sie o stojke przy kurtce. Doszylam wiec guzik i z tasiemki pentelke i sie zapina. Jest rewelacyjna, cieplo w lepek, a w takie dni jak dzis to az za cieplo i nosi inna.

Bylam przed chwila w carrefoure i widzialam meza Mgielki. Ale on mnie chyba nie poznal, a ja nie mialam okazji zagadac, poniewaz rozmawialam przez telefon.

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
Renia
śro, 05 sty 2005 - 13:25
Zosia wygląda cudnie, minkę ma szelmowską jakby się sama tak wystroiła. Najbardziej podoba mi się pasek icon_razz.gif

W temacie czapkowym: obejrzałam jeszcze raz zdjęcia i naliczyłam , że Maja i Hipek mają po 2 czapki niezapinane. Maja czarująco wygląda w tej czerwonej, natomiast Hipek niezwykle przystojny jest w tej w pasy.
Majka nie ma takich czapek, ma 2 ale obie zawiązywane i ciągle sprawdzam czy uszy ma zakryte (mam chyba małego chopla na tym punkcie. A sama chodzę z gołą głową icon_rolleyes.gif ).
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post śro, 05 sty 2005 - 13:25
Post #40

Zosia wygląda cudnie, minkę ma szelmowską jakby się sama tak wystroiła. Najbardziej podoba mi się pasek icon_razz.gif

W temacie czapkowym: obejrzałam jeszcze raz zdjęcia i naliczyłam , że Maja i Hipek mają po 2 czapki niezapinane. Maja czarująco wygląda w tej czerwonej, natomiast Hipek niezwykle przystojny jest w tej w pasy.
Majka nie ma takich czapek, ma 2 ale obie zawiązywane i ciągle sprawdzam czy uszy ma zakryte (mam chyba małego chopla na tym punkcie. A sama chodzę z gołą głową icon_rolleyes.gif ).

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
> Czerwcówki 2002 w Nowym Roku 2005
Start new topic
Reply to this topic
19 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 22:10
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama