Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

grudzień 2002

> 
eJustynka
śro, 02 kwi 2003 - 12:40
Jako pierwszą zgłaszam Agnieszke - przeurocza prawie 4 miesięczną panienkę icon_smile.gif
eJustynka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 384
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 11:00
SkÄ…d: Ruda ÅšlÄ…ska
Nr użytkownika: 284

GG:


post śro, 02 kwi 2003 - 12:40
Post #1

Jako pierwszą zgłaszam Agnieszke - przeurocza prawie 4 miesięczną panienkę icon_smile.gif
dosia

Go??







post śro, 02 kwi 2003 - 13:27
Post #2

hej
a ja mam najswietniejszego synka na swiecie Filipka
ur. 12.12
yoko
śro, 02 kwi 2003 - 15:18
Witam serdecznie!!! icon_biggrin.gif
To ja zgłaszam swojego słodziaka - Kapsielka urodzonego 16.12.2002
Waga przy urodzeniu 4130 icon_lol.gif
Długość 56
Teraz ma niecałe 4 miesiące:
Waga ok. 6500 icon_lol.gif
Długości dokładnej nie znam ale ciuszki nosi na 68 czasem 74.
Pozdrawiam cieplutko - Yoko
yoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 367
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:52
Nr użytkownika: 292




post śro, 02 kwi 2003 - 15:18
Post #3

Witam serdecznie!!! icon_biggrin.gif
To ja zgłaszam swojego słodziaka - Kapsielka urodzonego 16.12.2002
Waga przy urodzeniu 4130 icon_lol.gif
Długość 56
Teraz ma niecałe 4 miesiące:
Waga ok. 6500 icon_lol.gif
Długości dokładnej nie znam ale ciuszki nosi na 68 czasem 74.
Pozdrawiam cieplutko - Yoko
madziaa

Go??







post śro, 09 kwi 2003 - 13:41
Post #4

Witam wszystkie Mamy !! icon_mrgreen.gif

Chciałam zgłosić moje maleństwo:
Victoria ur 23.12.02

Pozdrowionka
Mutti
śro, 23 kwi 2003 - 18:54
A ja zgłaszam Julkę - urodzoną 27 grudnia. Za 4 dni skończy 4 miesiące. Uwielbia pić cycusia, być noszona na rękach i słuchać swojego starszego braciszka Kubusia icon_lol.gif
Mutti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 00:45
SkÄ…d: Starogard Gd.
Nr użytkownika: 318

GG:


post śro, 23 kwi 2003 - 18:54
Post #5

A ja zgłaszam Julkę - urodzoną 27 grudnia. Za 4 dni skończy 4 miesiące. Uwielbia pić cycusia, być noszona na rękach i słuchać swojego starszego braciszka Kubusia icon_lol.gif

--------------------
mama Julki i Kuby

user posted imageuser posted image
Edi Zet :)
piÄ…, 25 kwi 2003 - 23:22
Witam, i zgłaszam 4 miesięcznego Igorka urodzonego 31.12.2002 w Warszawie. icon_biggrin.gif
Edik
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post piÄ…, 25 kwi 2003 - 23:22
Post #6

Witam, i zgłaszam 4 miesięcznego Igorka urodzonego 31.12.2002 w Warszawie. icon_biggrin.gif
Edik

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
Edi Zet :)
śro, 18 cze 2003 - 21:28
Witam,

a może nieco ożywimy nasz "grudzień 2002"? wink.gif Może ja na początek napiszę coś o moim Igorku....
Waży prawie 9 kg, niestety długości nie znam. Zajada się już zupkami ze słoiczków i deserkami owocowymi, ale za nic nie chce tknąć kaszy. Pluje "BoboVitą" i "Nestle". Oczywiście cyca i to kilka razy w nocy. Jest pogodnym dzieckiem i szybko się uczy, gdyż ma dobrego nauczyciela-1,5 roczną siostrzyczkę Ulę. Niedawno mieliśmy kłopot z siusiakiem, ale to już pewnie wiecie, bo pisałam na forum....
Czekam z niecierpliwością na wieści o Waszych "grudniaczkach" wink.gif ...
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post śro, 18 cze 2003 - 21:28
Post #7

Witam,

a może nieco ożywimy nasz "grudzień 2002"? wink.gif Może ja na początek napiszę coś o moim Igorku....
Waży prawie 9 kg, niestety długości nie znam. Zajada się już zupkami ze słoiczków i deserkami owocowymi, ale za nic nie chce tknąć kaszy. Pluje "BoboVitą" i "Nestle". Oczywiście cyca i to kilka razy w nocy. Jest pogodnym dzieckiem i szybko się uczy, gdyż ma dobrego nauczyciela-1,5 roczną siostrzyczkę Ulę. Niedawno mieliśmy kłopot z siusiakiem, ale to już pewnie wiecie, bo pisałam na forum....
Czekam z niecierpliwością na wieści o Waszych "grudniaczkach" wink.gif ...

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
eJustynka
czw, 26 cze 2003 - 20:50
Agutek ma już prawie 7 miesięcy. Jak Wasze maluszki?
Agula waży równe 8 kilo, kocha jeść (jak widzi łyżeczkę to aż piszczy z radości, jak z łyżeczką niosę jej miseczkę to już jest pełnia szczęścia icon_razz.gif )
Dzięki starszemu bratu poznała już smak czekolady i kakao, baaaardzo jej smakowało. Jej ulubiona zabawką jest kolejka brata. icon_confused.gif Ma też swoją przytulankę - żyrafę, z którą zasypia na spacerach. Uwielbia swojego brata (ten też poza nią świata nie widzi icon_smile.gif ), ale najbardziej kocha cycule mamy icon_wink.gif
Pozdrawiam.
eJustynka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 384
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 11:00
SkÄ…d: Ruda ÅšlÄ…ska
Nr użytkownika: 284

GG:


post czw, 26 cze 2003 - 20:50
Post #8

Agutek ma już prawie 7 miesięcy. Jak Wasze maluszki?
Agula waży równe 8 kilo, kocha jeść (jak widzi łyżeczkę to aż piszczy z radości, jak z łyżeczką niosę jej miseczkę to już jest pełnia szczęścia icon_razz.gif )
Dzięki starszemu bratu poznała już smak czekolady i kakao, baaaardzo jej smakowało. Jej ulubiona zabawką jest kolejka brata. icon_confused.gif Ma też swoją przytulankę - żyrafę, z którą zasypia na spacerach. Uwielbia swojego brata (ten też poza nią świata nie widzi icon_smile.gif ), ale najbardziej kocha cycule mamy icon_wink.gif
Pozdrawiam.

--------------------
user posted image user posted image
AnitaS
piÄ…, 11 lip 2003 - 23:36
Chciałam zgłosić mojego synka:

[b]KrzyÅ›
Waga urodzeniowa 3700g, długość 57cm.

Pozdrawiam icon_exclaim.gif Buziaczki icon_exclaim.gif
Anita
AnitaS


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pią, 11 lip 03 - 22:04
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 899

GG:


post piÄ…, 11 lip 2003 - 23:36
Post #9

Chciałam zgłosić mojego synka:

[b]KrzyÅ›
Waga urodzeniowa 3700g, długość 57cm.

Pozdrawiam icon_exclaim.gif Buziaczki icon_exclaim.gif
Anita
Edi Zet :)
nie, 14 wrz 2003 - 23:11
No to ja jeszcze coÅ› nie coÅ› napiszÄ™ o Igorku....
Mały już raczkuje, wspina się do stania przy meblach, stoi przy nich samodzielnie....ma już dwie dolne jedynki, lewą górną dwójkę i już "idą" górne jedynki i druga dwójka....Nadal nie przesypia całej nocy, ssie pierś min. 2 x w ciągu nocy...w dzień czasami rzadko, czasami często...
Jada zupy ze słoiczków, przemógł się do "Nestle", jabuszko, banana, samodzielnie chrupki kukurydziane, pieczywo ryżowe.....czasami Ula "poczęstuje" go Bakusiem, albo Danonkiem....
Szybko raczkuje icon_wink.gif za swoją siostrzyczką, która uczy go różnych sztuczek.... icon_wink.gif Uwielbia wieczorną kąpiel, cycanie....Budzi się ok. 7, w dzień śpi b. mało, bo tylko 2-3 x po 20-30 min. Jest aktywny, wesoły. Umie bić brawo...Obecnie waży 10 kg....

Pozdr
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post nie, 14 wrz 2003 - 23:11
Post #10

No to ja jeszcze coÅ› nie coÅ› napiszÄ™ o Igorku....
Mały już raczkuje, wspina się do stania przy meblach, stoi przy nich samodzielnie....ma już dwie dolne jedynki, lewą górną dwójkę i już "idą" górne jedynki i druga dwójka....Nadal nie przesypia całej nocy, ssie pierś min. 2 x w ciągu nocy...w dzień czasami rzadko, czasami często...
Jada zupy ze słoiczków, przemógł się do "Nestle", jabuszko, banana, samodzielnie chrupki kukurydziane, pieczywo ryżowe.....czasami Ula "poczęstuje" go Bakusiem, albo Danonkiem....
Szybko raczkuje icon_wink.gif za swoją siostrzyczką, która uczy go różnych sztuczek.... icon_wink.gif Uwielbia wieczorną kąpiel, cycanie....Budzi się ok. 7, w dzień śpi b. mało, bo tylko 2-3 x po 20-30 min. Jest aktywny, wesoły. Umie bić brawo...Obecnie waży 10 kg....

Pozdr

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
katrin
pon, 01 gru 2003 - 23:42
icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Witajcie. Jestem tu nowa ale widzę że coś to u was jakaś cisza zapadla.Gdzie się podziewacie. Jak tam wasze dzidzie? Mamy już grudzień,i pierwsze urodzinki się zbliżają wielkimi krokami. icon_biggrin.gif
Awięc zgłaszam mojego Piotrusia,urodził się 07 grudnia 2002r.Przy urodzeniu warzył 2800g,teraz jakieś 9000g. icon_smile.gif
Chodzi już sam-i bardzo mu się to podoba icon_biggrin.gif Mój icon_twisted.gif jest strasznie wesołym dzieckiem,i wszędzie go pełno.

Pozdrawiam was i wasze dzidzie.
katrin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: sob, 22 lis 03 - 22:28
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 1,205




post pon, 01 gru 2003 - 23:42
Post #11

icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Witajcie. Jestem tu nowa ale widzę że coś to u was jakaś cisza zapadla.Gdzie się podziewacie. Jak tam wasze dzidzie? Mamy już grudzień,i pierwsze urodzinki się zbliżają wielkimi krokami. icon_biggrin.gif
Awięc zgłaszam mojego Piotrusia,urodził się 07 grudnia 2002r.Przy urodzeniu warzył 2800g,teraz jakieś 9000g. icon_smile.gif
Chodzi już sam-i bardzo mu się to podoba icon_biggrin.gif Mój icon_twisted.gif jest strasznie wesołym dzieckiem,i wszędzie go pełno.

Pozdrawiam was i wasze dzidzie.
eJustynka
wto, 02 gru 2003 - 15:55
Hej Katrin icon_smile.gif
U nas pierwsze urodzinki będą dwa dni później niż u was. Aga też już chodzi, właściwie chce biegać, tylko nóżki nie nadążają. Za to, wspina się wszędzie - nawet na parapet. Jej ulubionym dźwiękiem jest odgłos talerzy, bo wie, że zaraz dostanie jeść icon_biggrin.gif
eJustynka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 384
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 11:00
SkÄ…d: Ruda ÅšlÄ…ska
Nr użytkownika: 284

GG:


post wto, 02 gru 2003 - 15:55
Post #12

Hej Katrin icon_smile.gif
U nas pierwsze urodzinki będą dwa dni później niż u was. Aga też już chodzi, właściwie chce biegać, tylko nóżki nie nadążają. Za to, wspina się wszędzie - nawet na parapet. Jej ulubionym dźwiękiem jest odgłos talerzy, bo wie, że zaraz dostanie jeść icon_biggrin.gif

--------------------
user posted image user posted image
Edi Zet :)
wto, 02 gru 2003 - 19:21
Hej,

Igorek też samodzielnie chodzi i b. mu się to podoba. U góry ma 4 ząbki na dole 5. Jest wesoły, tańczy, gdy usłyszy muzykę, umie bić brawo i przełącza kanały w telewizorze. Interesuje go komputer i drukarka.
W dzień nadal śpi mało i nadal nie przesypia nocy..... icon_sad.gif
Niestety często się podziębia, a katar trwa u niego tygodniami....
Niestety nie ma odczynu po próbie tuberkulinowej, więc trzeba będzie go chyba zaszczepić.... icon_cry.gif
Pozdrawiamy
Edi i Igor
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post wto, 02 gru 2003 - 19:21
Post #13

Hej,

Igorek też samodzielnie chodzi i b. mu się to podoba. U góry ma 4 ząbki na dole 5. Jest wesoły, tańczy, gdy usłyszy muzykę, umie bić brawo i przełącza kanały w telewizorze. Interesuje go komputer i drukarka.
W dzień nadal śpi mało i nadal nie przesypia nocy..... icon_sad.gif
Niestety często się podziębia, a katar trwa u niego tygodniami....
Niestety nie ma odczynu po próbie tuberkulinowej, więc trzeba będzie go chyba zaszczepić.... icon_cry.gif
Pozdrawiamy
Edi i Igor

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
Edi Zet :)
wto, 02 gru 2003 - 19:23
Aha...Igor roczek skończy 31.12.2003! W Sylwestra.....
Edi
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post wto, 02 gru 2003 - 19:23
Post #14

Aha...Igor roczek skończy 31.12.2003! W Sylwestra.....
Edi

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
anonimowy

Go??







post śro, 03 gru 2003 - 23:03
Post #15

icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Hej.
Macie już prezenty dla waszych pociech na urodzinki-może coś szczególnego?
Ja niestety wyprawiam jego urodzinki w domu-a miałam iść z nim do zoo albo do ruraparku.Byłam tak zafascynowana jego urodzinkami że zapomniałam że jest grudzień icon_biggrin.gif icon_exclaim.gif Przecież jest zimno!Będzie miał SUPER imprezke ,pyszny torcik strasznie dużo gości tych dorosłych i tych małych.Pełno balonów,wstążek,kolorowych czapeczek i pełno zdjęć.
Atak ogólnie -uwielbia się bawić samochodzikami wszelkiego typu-aby miało kółka!Usypia tylko przy muzyce-ma już swoją ulubioną.W ostatnią sobotę byłam z nim na weselu u siostry-myślałam że pewnie będę musiala iść zaraz do domu,bo się rozryczy od tej głośnej muzyki,a on w najlepsze stanął sobie na środku sali i zaczął tańczyć,skakać,czołgać się,raczkować-udając auto i wydawać przy tym komiczne dzwięki!Aleśmy mieli ubaw. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ajak się zmęczył-co była godzina około 23:00-to przyszedł do mnie na kolana i sam usnął.Niechciłam go dłużej męczyć choć jemu by to napewno nie przeszkadzało.Zaraz po oczepinach pojechaliśmy do domu.I kto mówi że z dzieckiem nie można iść się bawić!!! icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Ma już 4 ząbki u gory,i 3 na dole-następne mu idą.Karmię go piersią,z innym jedzeniem nie mam problemu.Wnocy śpi jak suseł-budzi się tylko na mleczko-śpi z nami.
Ach, dosyć tych przechwałek!!!! Troche się zagalopowałam.!!!!
Aha,Piotruś też uwielbia komputer,drukarke,i wszystko co elektryczne,co buczy,i co można przełanczać.
Edi -masz podwójne święto -fajnie.


Pozdrawiam i całuski.
katrin
śro, 03 gru 2003 - 23:16
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
U góry to ja! coś mnie wywaliło-a byłam zalogowana.

PS.Znacie jakiś fajny programik do przeróbki zdjęć?Naprzykład żeby zmienić tło,lub wstawić ramkę.Tylko wyłużcie mi to kawe na ławe bo ja się kąpletnie na tym nie znam.
katrin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: sob, 22 lis 03 - 22:28
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 1,205




post śro, 03 gru 2003 - 23:16
Post #16

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
U góry to ja! coś mnie wywaliło-a byłam zalogowana.

PS.Znacie jakiś fajny programik do przeróbki zdjęć?Naprzykład żeby zmienić tło,lub wstawić ramkę.Tylko wyłużcie mi to kawe na ławe bo ja się kąpletnie na tym nie znam.
Edi Zet :)
czw, 04 gru 2003 - 16:00
Katrin,

ja na razie jestem zadowolona z podwójnego święta, ale co na to Igor powie kiedy dorośnie, to ja nie wiem..... Bo co można poczuć, kiedy wszyscy będą pędzić na Sylwestra, a nie na urodziny mojego Syna?????
icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif

Pozdrawiam
Edi
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post czw, 04 gru 2003 - 16:00
Post #17

Katrin,

ja na razie jestem zadowolona z podwójnego święta, ale co na to Igor powie kiedy dorośnie, to ja nie wiem..... Bo co można poczuć, kiedy wszyscy będą pędzić na Sylwestra, a nie na urodziny mojego Syna?????
icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif

Pozdrawiam
Edi

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
Anetka
piÄ…, 05 gru 2003 - 23:09

[color=blue][/color]WITAM WSZYSTKIE MAMY GRUDNIOWYCH DZIECI.

Chce dołączyć do waszego grona mojego synka Dacjanka. Przyniósł nam gobocian 3 grudnia 2002 roku. Jest z pod znaku strzelca. Ważył 3820g, mierzył 58cm, miał i nadal ma niebieskie oczka ( to po mamusi). Dacjanek jest dla nas najwiekszym szczęściem jakie mogło nas spotkać. Pierwszy ząbek wyrósł mu kiedy miał 6 miesięcy i 13 dni, a pierwszy swój krok postawił kiedy miał 10 miesięcy. Dacjanek uwielbia tańczyć .Kiedy skończył 11 miesiecy odstawił cycusia na rzecz butelki. Zapomnałam wspomnieć, że na widok piszczy jak małe dziecko. Ostatnio obchodził swoje pierwsze urodzinki .Dacjanek to prawdziwy cud, i bardzo go kochamy! A tak naprawdę to prawdziwy z niego aniołwtedy , kiedy śpi.

MAMA ANETA, TATA SEBASTIAN
Z OLSZTYNA
Anetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 112
Dołączył: sob, 29 lis 03 - 12:23
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 1,227

GG:


post piÄ…, 05 gru 2003 - 23:09
Post #18


[color=blue][/color]WITAM WSZYSTKIE MAMY GRUDNIOWYCH DZIECI.

Chce dołączyć do waszego grona mojego synka Dacjanka. Przyniósł nam gobocian 3 grudnia 2002 roku. Jest z pod znaku strzelca. Ważył 3820g, mierzył 58cm, miał i nadal ma niebieskie oczka ( to po mamusi). Dacjanek jest dla nas najwiekszym szczęściem jakie mogło nas spotkać. Pierwszy ząbek wyrósł mu kiedy miał 6 miesięcy i 13 dni, a pierwszy swój krok postawił kiedy miał 10 miesięcy. Dacjanek uwielbia tańczyć .Kiedy skończył 11 miesiecy odstawił cycusia na rzecz butelki. Zapomnałam wspomnieć, że na widok piszczy jak małe dziecko. Ostatnio obchodził swoje pierwsze urodzinki .Dacjanek to prawdziwy cud, i bardzo go kochamy! A tak naprawdę to prawdziwy z niego aniołwtedy , kiedy śpi.

MAMA ANETA, TATA SEBASTIAN
Z OLSZTYNA
eJustynka
sob, 06 gru 2003 - 09:57
Szczerze mówiąc nie mam pomysłu na prezent urodzinowy icon_confused.gif Dziś Agula dostanie wańke - wstańke i komplet kubeczków (takie do wsadzania jeden w drugi), rodzina zadbała o komplet misiów i lalek icon_rolleyes.gif A za tydzień urodzinki a potem Święta. Podpowiedzcie, co kupiliście bądź co dostały Wasze roczne pociechy na Mikołaja, urodziny, co planujecie na Święta.
eJustynka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 384
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 11:00
SkÄ…d: Ruda ÅšlÄ…ska
Nr użytkownika: 284

GG:


post sob, 06 gru 2003 - 09:57
Post #19

Szczerze mówiąc nie mam pomysłu na prezent urodzinowy icon_confused.gif Dziś Agula dostanie wańke - wstańke i komplet kubeczków (takie do wsadzania jeden w drugi), rodzina zadbała o komplet misiów i lalek icon_rolleyes.gif A za tydzień urodzinki a potem Święta. Podpowiedzcie, co kupiliście bądź co dostały Wasze roczne pociechy na Mikołaja, urodziny, co planujecie na Święta.

--------------------
user posted image user posted image
katrin
czw, 11 gru 2003 - 01:01
Witaj Anetko! icon_smile.gif
Odwiedzaj nas często i pisz dużo.

całuski dla synka.
katrin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: sob, 22 lis 03 - 22:28
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 1,205




post czw, 11 gru 2003 - 01:01
Post #20

Witaj Anetko! icon_smile.gif
Odwiedzaj nas często i pisz dużo.

całuski dla synka.
> grudzieÅ„ 2002
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 09:34
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama