Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Lipiec 2002

> 
mamuśka.chłidz...
nie, 07 lis 2004 - 10:27
Kurcze ja natomiast mam dola.Nie mam czasu dla synka, aby rozladować jego energię.Im bardziej Ida płaczę i nie schodzi z rączek tym bardziej Artur jest niemożliwy.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post nie, 07 lis 2004 - 10:27
Post #21

Kurcze ja natomiast mam dola.Nie mam czasu dla synka, aby rozladować jego energię.Im bardziej Ida płaczę i nie schodzi z rączek tym bardziej Artur jest niemożliwy.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
esel
nie, 07 lis 2004 - 18:03
Karolina coraz częściej rezygnuje z dziennej drzemki, natomiast jak już zaśnie to zasypia wtedy właśnie w okolicach 23, 24. Poza tym w nocy budzi się jeszcze ze dwa razy, ale może dlatego, ze jeszcze ją karmię piersią. Od dzisiaj zaczynamy odzwyczajanie i jak na razie wytrzymała cały dzień.
Poza tym jest uroczą, słodką dziewczynką, która tańczy, śpiewa, biega. Często zakłada moje buty, bierze torebkę i traktuje mnie jak swoje dziecko. W ten sposób dostarcza nam niezłej rozrywki
pozdrawiam



tym Gościem byłam ja, pozdrowienia[/img]
esel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 608
Dołączył: pią, 17 paź 03 - 18:29
Nr użytkownika: 1,118




post nie, 07 lis 2004 - 18:03
Post #22

Karolina coraz częściej rezygnuje z dziennej drzemki, natomiast jak już zaśnie to zasypia wtedy właśnie w okolicach 23, 24. Poza tym w nocy budzi się jeszcze ze dwa razy, ale może dlatego, ze jeszcze ją karmię piersią. Od dzisiaj zaczynamy odzwyczajanie i jak na razie wytrzymała cały dzień.
Poza tym jest uroczą, słodką dziewczynką, która tańczy, śpiewa, biega. Często zakłada moje buty, bierze torebkę i traktuje mnie jak swoje dziecko. W ten sposób dostarcza nam niezłej rozrywki
pozdrawiam



tym Gościem byłam ja, pozdrowienia[/img]
mamuśka.chłidz...
wto, 23 lis 2004 - 10:18
dziewczyny gdzie jestescie? Ruszmy ten watek.
Co dajecie na Mikołaja waszym pociechom? U nas miał bys kon na biegunach,ale mama podkradła mi pomysł.W zwiazku z tym jestem w kropce.Jeszcze muszę wybrac prezent dla chrzesnika, bo mały znalazł dla niego Lego i teraz znowu mam kłopot.Nie lubie chodzic za prezentami jak jest blizej okazji,bo wszędzie pełno ludzi.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post wto, 23 lis 2004 - 10:18
Post #23

dziewczyny gdzie jestescie? Ruszmy ten watek.
Co dajecie na Mikołaja waszym pociechom? U nas miał bys kon na biegunach,ale mama podkradła mi pomysł.W zwiazku z tym jestem w kropce.Jeszcze muszę wybrac prezent dla chrzesnika, bo mały znalazł dla niego Lego i teraz znowu mam kłopot.Nie lubie chodzic za prezentami jak jest blizej okazji,bo wszędzie pełno ludzi.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Ulcia i Julcia
śro, 01 gru 2004 - 21:43
Na Mikołajki, Julcia dostanie od nas kasę. Uwielbia bawić się w sklep, ale na razie mamy przedpotopowe metody wystawiania rachunków, typu pieczątka i podpis, więc kasa jak najbardziej się przyda.
Napisz, jak się sprawdził koń!
Ulcia i Julcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 381
Dołączył: pon, 14 kwi 03 - 10:08
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 574




post śro, 01 gru 2004 - 21:43
Post #24

Na Mikołajki, Julcia dostanie od nas kasę. Uwielbia bawić się w sklep, ale na razie mamy przedpotopowe metody wystawiania rachunków, typu pieczątka i podpis, więc kasa jak najbardziej się przyda.
Napisz, jak się sprawdził koń!

--------------------
Bu?ka
Ulcia, mama Julci i Ole?ki
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
mamuska.chłidzw

Go??







post śro, 01 gru 2004 - 22:09
Post #25

z koniem wszystkich ubiegł dziadek.Oczywiście nie wytrzymał i mały dostał go wczesniej.oprócz tego mały od chrzestnego dostał ksiazeczki i młotek zabawke,taki zestaw co sie wbija i wyskakuja jedne robaki, a inne sie chowaja.w poniedziałek zapisałam go na zabawe mikołajkowa.ciekawe czy nie przestraszy sie Mikołaja.Kurcze jeszcze nie dawno prowadziłam takie zabawy,a teraz juz mój Artur jest w takim wieku,ze moze isc na nia.
mamuśka.chłidz...
pon, 10 sty 2005 - 12:55
Artur ma ospę.Biedny zaraził go dzień przed wigilia mój chrzesniak.Na razie dobrze to znosi, nie ma goraczki.Smarujemy sie i czekamy na wysyp bo to 2 dzień wiec moze jeszcze wszystko przed nami.A u was co słychać?Czy wasze dzieciaczki miały juz ospe i jak to przechodziły?
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post pon, 10 sty 2005 - 12:55
Post #26

Artur ma ospę.Biedny zaraził go dzień przed wigilia mój chrzesniak.Na razie dobrze to znosi, nie ma goraczki.Smarujemy sie i czekamy na wysyp bo to 2 dzień wiec moze jeszcze wszystko przed nami.A u was co słychać?Czy wasze dzieciaczki miały juz ospe i jak to przechodziły?

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
iwona28
pon, 10 sty 2005 - 22:46
[/color]
Witam mamusie prawie trzyletnich pociech.Ja mam córeczkę Gabrysię,która urodziła się 10 lipca.Jest małym icon_twisted.gif .Uwielbia jeść,rozrabiać ze swoją starszą siostrą Karolinką(4,5),krzyczeć,biegać i wszystko co tylko możliwe,poprostu mały łobuziak.Mieszkamy w Jaworznie.
Gabrysia
[color=Black]Gabrysia

iwona28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 140
Dołączył: pon, 10 sty 05 - 14:18
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 2,514

GG:


post pon, 10 sty 2005 - 22:46
Post #27

[/color]
Witam mamusie prawie trzyletnich pociech.Ja mam córeczkę Gabrysię,która urodziła się 10 lipca.Jest małym icon_twisted.gif .Uwielbia jeść,rozrabiać ze swoją starszą siostrą Karolinką(4,5),krzyczeć,biegać i wszystko co tylko możliwe,poprostu mały łobuziak.Mieszkamy w Jaworznie.
Gabrysia
[color=Black]Gabrysia

mamuśka.chłidz...
wto, 11 sty 2005 - 08:52
Witam cie Iwona28.Czy twoja Gaba chodzi do żłobka lub przedszkola?Ciesze się,że zawitał ktos do nas bo mam wrażenie że ostatnoi były tu pustki.
Ja mam odwrotna sytuację, Artur jest starszym bratem, co nie zmienia faktu że rozrabia na maxa.Czasem brakuje mi siły i słów.Potrafi juz dobitnie wyrazic swoje zdanie np.mój pokój , należy do mnie /nie moge posprzątać nie mam czasu zajety jestem.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post wto, 11 sty 2005 - 08:52
Post #28

Witam cie Iwona28.Czy twoja Gaba chodzi do żłobka lub przedszkola?Ciesze się,że zawitał ktos do nas bo mam wrażenie że ostatnoi były tu pustki.
Ja mam odwrotna sytuację, Artur jest starszym bratem, co nie zmienia faktu że rozrabia na maxa.Czasem brakuje mi siły i słów.Potrafi juz dobitnie wyrazic swoje zdanie np.mój pokój , należy do mnie /nie moge posprzątać nie mam czasu zajety jestem.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
mamuśka.chłidz...
wto, 11 sty 2005 - 08:57
Witam cie Iwona28.Czy twoja Gaba chodzi do żłobka lub przedszkola?Ciesze się,że zawitał ktos do nas bo mam wrażenie że ostatnoi były tu pustki.
Ja mam odwrotna sytuację, Artur jest starszym bratem, co nie zmienia faktu że rozrabia na maxa.Czasem brakuje mi siły i słów.Potrafi juz dobitnie wyrazic swoje zdanie np.mój pokój , należy do mnie /nie moge posprzątać nie mam czasu zajety jestem.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post wto, 11 sty 2005 - 08:57
Post #29

Witam cie Iwona28.Czy twoja Gaba chodzi do żłobka lub przedszkola?Ciesze się,że zawitał ktos do nas bo mam wrażenie że ostatnoi były tu pustki.
Ja mam odwrotna sytuację, Artur jest starszym bratem, co nie zmienia faktu że rozrabia na maxa.Czasem brakuje mi siły i słów.Potrafi juz dobitnie wyrazic swoje zdanie np.mój pokój , należy do mnie /nie moge posprzątać nie mam czasu zajety jestem.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
iwona28
wto, 11 sty 2005 - 12:32
CYTAT(mamuśka.chłidzw)
Witam cie Iwona28.Czy twoja Gaba chodzi do żłobka lub przedszkola?Ciesze się,że zawitał ktos do nas bo mam wrażenie że ostatnoi były tu pustki.
Ja mam odwrotna sytuację, Artur jest starszym bratem, co nie zmienia faktu że rozrabia na maxa.Czasem brakuje mi siły i słów.Potrafi juz dobitnie wyrazic swoje zdanie np.mój pokój , należy do mnie /nie moge posprzątać nie mam czasu zajety jestem.

Na razie moja Gaba nigdzie nie chodzi,siedzimy sobie we trzy w domku i jest nam tak dobrze.Może to zmieni się jak Karolinka pójdzie do zerówki.
Cieszę się,że ktoś odpisał na mój post,bo dopiero od wczoraj jestem tu i strasznie mi się tu podoba.
iwona28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 140
Dołączył: pon, 10 sty 05 - 14:18
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 2,514

GG:


post wto, 11 sty 2005 - 12:32
Post #30

CYTAT(mamuśka.chłidzw)
Witam cie Iwona28.Czy twoja Gaba chodzi do żłobka lub przedszkola?Ciesze się,że zawitał ktos do nas bo mam wrażenie że ostatnoi były tu pustki.
Ja mam odwrotna sytuację, Artur jest starszym bratem, co nie zmienia faktu że rozrabia na maxa.Czasem brakuje mi siły i słów.Potrafi juz dobitnie wyrazic swoje zdanie np.mój pokój , należy do mnie /nie moge posprzątać nie mam czasu zajety jestem.

Na razie moja Gaba nigdzie nie chodzi,siedzimy sobie we trzy w domku i jest nam tak dobrze.Może to zmieni się jak Karolinka pójdzie do zerówki.
Cieszę się,że ktoś odpisał na mój post,bo dopiero od wczoraj jestem tu i strasznie mi się tu podoba.

--------------------
user posted image

user posted image
mamuśka.chłidz...
wto, 11 sty 2005 - 13:19
Iwona28 my również sobie siedzimy w trójeczkę w domu. icon_lol.gif.W tej chwili dosłownie, bo Artur ma ospę.Jest nie pocieszony, bo nie może wychodzić na dwór i chodzić do dziadka.Dla mnie forum stało sie odskocznia i również lubie tu przebywac.Tylko uważaj to wciaga i uzaleznia jak jakaś używka wink.gif .
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post wto, 11 sty 2005 - 13:19
Post #31

Iwona28 my również sobie siedzimy w trójeczkę w domu. icon_lol.gif.W tej chwili dosłownie, bo Artur ma ospę.Jest nie pocieszony, bo nie może wychodzić na dwór i chodzić do dziadka.Dla mnie forum stało sie odskocznia i również lubie tu przebywac.Tylko uważaj to wciaga i uzaleznia jak jakaś używka wink.gif .

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
iwona28
wto, 11 sty 2005 - 16:07
icon_lol.gif Dzięki za ostrzeżenie,będę się ograniczać,choc na początku siedziałam do 2 w nocy,ale na innym forum.Tu jest świetnie i można szybko z kimś pogadać na różne tematy. icon_smile.gif Lecz Arturka z ospy,masz szczęście że jest taki mały i już ją przechodzi,z jednej strony też bym już chciała mieć to za sobą.U nas za to atopowe zapalenie skóry,wygląda okropnie.
iwona28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 140
Dołączył: pon, 10 sty 05 - 14:18
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 2,514

GG:


post wto, 11 sty 2005 - 16:07
Post #32

icon_lol.gif Dzięki za ostrzeżenie,będę się ograniczać,choc na początku siedziałam do 2 w nocy,ale na innym forum.Tu jest świetnie i można szybko z kimś pogadać na różne tematy. icon_smile.gif Lecz Arturka z ospy,masz szczęście że jest taki mały i już ją przechodzi,z jednej strony też bym już chciała mieć to za sobą.U nas za to atopowe zapalenie skóry,wygląda okropnie.

--------------------
user posted image

user posted image
mamuśka.chłidz...
wto, 11 sty 2005 - 19:23
Ja z Arturem przerabiałam alergie pokarmową , wiec przy tej okazji naczytałam sie o AZS.Na poczatku nie wiedziałam co sie dzieję.Która z twoich dziewczynek ma AZS?.
Jest tu dużo mam, jak w życiu można spotkać bratnia duszę lub taka, której postów nie lubisz nawet czytać.Mnie cieszy to,że dziewczyny są z różnych stron, mają różne doświadczenia życiowe.Doradzą, opie... kiedy trzebalub tak jak my maja dzieci z tego samego wieku icon_lol.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post wto, 11 sty 2005 - 19:23
Post #33

Ja z Arturem przerabiałam alergie pokarmową , wiec przy tej okazji naczytałam sie o AZS.Na poczatku nie wiedziałam co sie dzieję.Która z twoich dziewczynek ma AZS?.
Jest tu dużo mam, jak w życiu można spotkać bratnia duszę lub taka, której postów nie lubisz nawet czytać.Mnie cieszy to,że dziewczyny są z różnych stron, mają różne doświadczenia życiowe.Doradzą, opie... kiedy trzebalub tak jak my maja dzieci z tego samego wieku icon_lol.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
iwona28
wto, 11 sty 2005 - 20:23
Moja Gaba własnie to ma ,ale miała już raz,ale nie aż tak straszne jak tym razem i niewiem od czego i jak sobie z tym radzić.Dostała Zyrtec i maść robioną i poczekamy na efekty.
iwona28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 140
Dołączył: pon, 10 sty 05 - 14:18
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 2,514

GG:


post wto, 11 sty 2005 - 20:23
Post #34

Moja Gaba własnie to ma ,ale miała już raz,ale nie aż tak straszne jak tym razem i niewiem od czego i jak sobie z tym radzić.Dostała Zyrtec i maść robioną i poczekamy na efekty.

--------------------
user posted image

user posted image
mamuśka.chłidz...
pon, 24 sty 2005 - 17:53
Artur własnie zakończył walke z ospą. Gorzej, że okres choroby przyczynił sie do okropnego zachowania. Ulubiona teksty "zabije cię", "jesteś głupijestem głupi". Nic nie pomaga, mam wrazenie że bawi go to jak ja sie denerwuje, gdy tak mówi. Staram sie nie reagować nadmiernie, ale np. przy babci jakos głupio sie czuje. icon_redface.gif .
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post pon, 24 sty 2005 - 17:53
Post #35

Artur własnie zakończył walke z ospą. Gorzej, że okres choroby przyczynił sie do okropnego zachowania. Ulubiona teksty "zabije cię", "jesteś głupijestem głupi". Nic nie pomaga, mam wrazenie że bawi go to jak ja sie denerwuje, gdy tak mówi. Staram sie nie reagować nadmiernie, ale np. przy babci jakos głupio sie czuje. icon_redface.gif .

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
iwona28
pon, 24 sty 2005 - 19:09
icon_biggrin.gif Cieszę się ,że ospa sobie od was poszła.U nas jest śnieżek i jeździmy codziennie na saneczka ile się da póki możemy.Ze starszą córeczką czekam na termin cystografi 41.gif .Moja córeczka też okropnie ostatnio się zachowuje,pokazuje brzydkie miny,język i mówi,że mama jest głupia,ale jej zachowanie mogę jeszcze znieść bo jest mała,ale za to starsza zachowuje się makabrycznie i pomału sobie z nią nie radzę. icon_cry.gif
iwona28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 140
Dołączył: pon, 10 sty 05 - 14:18
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 2,514

GG:


post pon, 24 sty 2005 - 19:09
Post #36

icon_biggrin.gif Cieszę się ,że ospa sobie od was poszła.U nas jest śnieżek i jeździmy codziennie na saneczka ile się da póki możemy.Ze starszą córeczką czekam na termin cystografi 41.gif .Moja córeczka też okropnie ostatnio się zachowuje,pokazuje brzydkie miny,język i mówi,że mama jest głupia,ale jej zachowanie mogę jeszcze znieść bo jest mała,ale za to starsza zachowuje się makabrycznie i pomału sobie z nią nie radzę. icon_cry.gif

--------------------
user posted image

user posted image
anonimowy

Go??







post wto, 25 sty 2005 - 08:29
Post #37

Niestety jeszcze sobie ospa od nas nie poszła. Teraz zachorowała na nia Idusia. Koszmarnie jest ja smarować, bo cały czas sie rusza. Jak chce trafic to muszę ja przytrzymać i wtedy jest szloch i spazmy. icon_cry.gif
Artur własnie też używa słowa głupi namietnie. Najczęściej mówi, że głupek jestem. Kiedyś zapytałam sie go kto tak mówi, a on mama. Nigdy tak do niego nie powiedziałam icon_evil.gif . Pocieszyłas troche mnie Iwonna, że nie tylko mój Artur ma taka faze. Tylko skad on to podłapał? do przedszkola nie chodzi. Ogląda tylko wybrane bajki. Nakgorsze, że jak mu tłumacze to on za chwile to samo mówi i jeszcze sie usmiecha. A ty jak sobie radzisz z Gabą?. Z Karoliną to faktycznie może byc ciężko, ale pewnie minie.
mamuśka.chłidz...
wto, 25 sty 2005 - 08:31
wyżej to ja, tylko znowu mnie nie loguje automatycznie.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post wto, 25 sty 2005 - 08:31
Post #38

wyżej to ja, tylko znowu mnie nie loguje automatycznie.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
iwona28
wto, 25 sty 2005 - 11:43
icon_biggrin.gif Domyśliłam się,że to ty bo tylko z tobą tutaj piszę.Współczuję smarowania takiego ruchliwego maluszka,bo to jest sztuka ją posmarować.Ale będziesz mieć za jednym razem ospę z głowy ,u nas jeszcze żadnej choroby nie było.Moja Gaba ostatnio usłyszała pierwszy raz słowo "cholera" i jej się spodobało i chodzi i powtarza,a jak się ją upomni lub zwróci uwagę,że to brzydkie słowo to wtedy sobie wyśpiewuje to słowo.Więc stwierdziłam,że lepiej nie zwracać uwagi wtedy zapomina. icon_smile.gif
Staram się na niektóre rzeczy które mówi lub robi Gaba nie zwracać za bardzo uwagi i wtedy jest spokój.
iwona28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 140
Dołączył: pon, 10 sty 05 - 14:18
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 2,514

GG:


post wto, 25 sty 2005 - 11:43
Post #39

icon_biggrin.gif Domyśliłam się,że to ty bo tylko z tobą tutaj piszę.Współczuję smarowania takiego ruchliwego maluszka,bo to jest sztuka ją posmarować.Ale będziesz mieć za jednym razem ospę z głowy ,u nas jeszcze żadnej choroby nie było.Moja Gaba ostatnio usłyszała pierwszy raz słowo "cholera" i jej się spodobało i chodzi i powtarza,a jak się ją upomni lub zwróci uwagę,że to brzydkie słowo to wtedy sobie wyśpiewuje to słowo.Więc stwierdziłam,że lepiej nie zwracać uwagi wtedy zapomina. icon_smile.gif
Staram się na niektóre rzeczy które mówi lub robi Gaba nie zwracać za bardzo uwagi i wtedy jest spokój.

--------------------
user posted image

user posted image
mamuśka.chłidz...
wto, 25 sty 2005 - 11:54
Tez staram sie niereagowaći mam wrażenie, że nie radzi sobie z własna złoscia.Niestety nie zawsze moge mu poświecic tyle uwagi aby jakoś mu pomóc.Najgorzej jest jak sypie takimi kwiatkami przy dziadkach, bo wg nich za duzo bajek oglada, albo musiał to słyszeć u rodziców.Generalnie to zła matka jestem bo przeciez powinien byc grzeczny i wogóle. icon_evil.gif icon_rolleyes.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post wto, 25 sty 2005 - 11:54
Post #40

Tez staram sie niereagowaći mam wrażenie, że nie radzi sobie z własna złoscia.Niestety nie zawsze moge mu poświecic tyle uwagi aby jakoś mu pomóc.Najgorzej jest jak sypie takimi kwiatkami przy dziadkach, bo wg nich za duzo bajek oglada, albo musiał to słyszeć u rodziców.Generalnie to zła matka jestem bo przeciez powinien byc grzeczny i wogóle. icon_evil.gif icon_rolleyes.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
> Lipiec 2002
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 15:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama