Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna  

Jak wybrać sprzęt do kuchni?

, Czym się kierować?
> , Czym się kierować?
amo
pią, 11 lis 2011 - 17:39
Ja srebrne powierzchnie czyszczę tym co mam pod ręką, ale na koniec (od czasu do czasu) przecieram ręcznikiem kuchennym zwilżonym oliwką dla niemowląt - wyglądają jak nowe.
amo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,886
Dołączył: śro, 12 lis 03 - 19:24
Nr użytkownika: 1,184




post pią, 11 lis 2011 - 17:39
Post #41

Ja srebrne powierzchnie czyszczę tym co mam pod ręką, ale na koniec (od czasu do czasu) przecieram ręcznikiem kuchennym zwilżonym oliwką dla niemowląt - wyglądają jak nowe.

--------------------



Okruszek (+2010)
rysa154
pią, 11 lis 2011 - 20:30
ocet i oliwka do mycia super się sprawdzają...


ja kupując srebrne sprzęty pierwszą rzeczą po parametrach jest to,zeby nie były popalcowane, i np. lodówka LG mamy taka,która jest bodajże pomalowana na srebrno i ąladów nie widać
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
Skąd: b.
Nr użytkownika: 25,743




post pią, 11 lis 2011 - 20:30
Post #42

ocet i oliwka do mycia super się sprawdzają...


ja kupując srebrne sprzęty pierwszą rzeczą po parametrach jest to,zeby nie były popalcowane, i np. lodówka LG mamy taka,która jest bodajże pomalowana na srebrno i ąladów nie widać

--------------------


domi
nie, 13 lis 2011 - 15:18
Lidla mam ale rzadko chodzę, bo najbliżej mam biedronę... ale skoro w lidlu jest jakiś specyfik, to się przejdę.
Ocet nie jest za ostry? Chciałam psiknąć spryskiwaczem do okien ale on jest z alkoholem (akurat ten, który mam), a w instrukcji kuchenki napisano, ze nie wolno pryskać preparatami z alkoholem. A oliwka to jest na przetarcie już umytej powierzchni, czy mogę tym zmywać brud? Szkoda tylko, ze tych rys po szorstkiej gąbce się już nie pozbędę 32.gif . I nadal nie znikają te dziwne plamy/przebarwienia... . Dzieki wam za porady, kupię to mleczko z lidla, ocet i oliwkę mam, to też spróbuję użyć.
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
Skąd: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post nie, 13 lis 2011 - 15:18
Post #43

Lidla mam ale rzadko chodzę, bo najbliżej mam biedronę... ale skoro w lidlu jest jakiś specyfik, to się przejdę.
Ocet nie jest za ostry? Chciałam psiknąć spryskiwaczem do okien ale on jest z alkoholem (akurat ten, który mam), a w instrukcji kuchenki napisano, ze nie wolno pryskać preparatami z alkoholem. A oliwka to jest na przetarcie już umytej powierzchni, czy mogę tym zmywać brud? Szkoda tylko, ze tych rys po szorstkiej gąbce się już nie pozbędę 32.gif . I nadal nie znikają te dziwne plamy/przebarwienia... . Dzieki wam za porady, kupię to mleczko z lidla, ocet i oliwkę mam, to też spróbuję użyć.

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
domi
czw, 17 lis 2011 - 09:06
Zakupiłam z lidla ten płyn do emaliowanych sprzętów. Faktycznie jest świetny. Wielkie dzięki!!! Tylko przetarłam jedną kropla mleczka , wytarłam na sucho papierowym ręcznikiem i błyszczy 06.gif . Nie zostawia śladów palców, nie jest pomazane, a co najważniejsze- zniknęły te tajemnicze plamy/przebarwienia!!! Uffff, ulżyło mi bardzo.... może z powrotem zacznę sie cieszyć nową kuchnią 29.gif .
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
Skąd: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post czw, 17 lis 2011 - 09:06
Post #44

Zakupiłam z lidla ten płyn do emaliowanych sprzętów. Faktycznie jest świetny. Wielkie dzięki!!! Tylko przetarłam jedną kropla mleczka , wytarłam na sucho papierowym ręcznikiem i błyszczy 06.gif . Nie zostawia śladów palców, nie jest pomazane, a co najważniejsze- zniknęły te tajemnicze plamy/przebarwienia!!! Uffff, ulżyło mi bardzo.... może z powrotem zacznę sie cieszyć nową kuchnią 29.gif .

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
Gruszka70
śro, 11 sty 2012 - 15:57
Jak kupujesz sprzęt do kuchni – zwłaszcza taki, który emituje wysokie temperatury (kuchenki, (edit:moderacja) piekarniki, zmywarki) to też patrz czy nie ma plastikowych elementów, bo one się lubią przebarwiać i odkształcać.
Gruszka70


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: wto, 15 lis 11 - 14:41
Skąd: Sandomierz
Nr użytkownika: 38,385




post śro, 11 sty 2012 - 15:57
Post #45

Jak kupujesz sprzęt do kuchni – zwłaszcza taki, który emituje wysokie temperatury (kuchenki, (edit:moderacja) piekarniki, zmywarki) to też patrz czy nie ma plastikowych elementów, bo one się lubią przebarwiać i odkształcać.
Tuni
śro, 11 sty 2012 - 16:16
CYTAT(ana @ Sat, 10 Sep 2011 - 17:41) *
właśnie pomyśl o przerwach w dostawie prądu, bo wiem że w mniejszych miejscowościach jest to praktykowane dość często. a pamiętam o tym odkąd nie było prądu przez 2 dni i nawet wody zagotować nie można było bo palnik miał elektryczną zapalarkę

Ale gazowy palnik? To zapałkami można zapalić icon_smile.gif

Podepnę się pod temat. Mam już kuchenkę, dół elektryczny, góra gazowa. Czy mogę wymiwnić tylko płytę?
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 248




post śro, 11 sty 2012 - 16:16
Post #46

CYTAT(ana @ Sat, 10 Sep 2011 - 17:41) *
właśnie pomyśl o przerwach w dostawie prądu, bo wiem że w mniejszych miejscowościach jest to praktykowane dość często. a pamiętam o tym odkąd nie było prądu przez 2 dni i nawet wody zagotować nie można było bo palnik miał elektryczną zapalarkę

Ale gazowy palnik? To zapałkami można zapalić icon_smile.gif

Podepnę się pod temat. Mam już kuchenkę, dół elektryczny, góra gazowa. Czy mogę wymiwnić tylko płytę?
cherycherylady
czw, 27 cze 2013 - 10:56
Ja wszystko prawie czyszczę octem, staram się minimalizować używanie deternentów do minimum. Jak kompletowałam sprzęt do swojej kuchni, to oczywiście zmywarka była na pierwszym miejscu, a na drugim zlew 2-komorowy. Wcześniej miałam 1-komorowy i to było za mało. Jeśli chodzi o okap, to warto zwrócić uwagę na to, żeby nie działał zbyt głośno. Jeśli chodzi o [edit: moderacja], to zastanawiam się jeszcze nad wymianą kuchenki, ta płyta indukcyjna trochę mnie kusi, tylko trudno mi obliczyć o ile wwzrosną wtedy wydatki. Zastanawiające jest dla mnie też umieszczenie pralki w kuchni, czy któraś z Was zastosowała takie rozwiązanie u siebie w domu? Mam dość małą łazienkę.
cherycherylady


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: czw, 27 cze 13 - 10:48
Nr użytkownika: 42,410




post czw, 27 cze 2013 - 10:56
Post #47

Ja wszystko prawie czyszczę octem, staram się minimalizować używanie deternentów do minimum. Jak kompletowałam sprzęt do swojej kuchni, to oczywiście zmywarka była na pierwszym miejscu, a na drugim zlew 2-komorowy. Wcześniej miałam 1-komorowy i to było za mało. Jeśli chodzi o okap, to warto zwrócić uwagę na to, żeby nie działał zbyt głośno. Jeśli chodzi o [edit: moderacja], to zastanawiam się jeszcze nad wymianą kuchenki, ta płyta indukcyjna trochę mnie kusi, tylko trudno mi obliczyć o ile wwzrosną wtedy wydatki. Zastanawiające jest dla mnie też umieszczenie pralki w kuchni, czy któraś z Was zastosowała takie rozwiązanie u siebie w domu? Mam dość małą łazienkę.
loveislove
nie, 14 lip 2013 - 09:45
CYTAT(cherycherylady @ Thu, 27 Jun 2013 - 11:56) *
Ja wszystko prawie czyszczę octem, staram się minimalizować używanie deternentów do minimum. Jak kompletowałam sprzęt do swojej kuchni, to oczywiście zmywarka była na pierwszym miejscu, a na drugim zlew 2-komorowy. Wcześniej miałam 1-komorowy i to było za mało. Jeśli chodzi o okap, to warto zwrócić uwagę na to, żeby nie działał zbyt głośno. Jeśli chodzi o [edit: moderacja], to zastanawiam się jeszcze nad wymianą kuchenki, ta płyta indukcyjna trochę mnie kusi, tylko trudno mi obliczyć o ile wwzrosną wtedy wydatki. Zastanawiające jest dla mnie też umieszczenie pralki w kuchni, czy któraś z Was zastosowała takie rozwiązanie u siebie w domu? Mam dość małą łazienkę.


Myślę, że płyta indukcyjna to dobry wybór. Jest to rodzaj najbardziej efektywnej i bezpiecznej z płyt.
loveislove


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 35
Dołączył: pon, 28 sty 13 - 11:55
Nr użytkownika: 41,564




post nie, 14 lip 2013 - 09:45
Post #48

CYTAT(cherycherylady @ Thu, 27 Jun 2013 - 11:56) *
Ja wszystko prawie czyszczę octem, staram się minimalizować używanie deternentów do minimum. Jak kompletowałam sprzęt do swojej kuchni, to oczywiście zmywarka była na pierwszym miejscu, a na drugim zlew 2-komorowy. Wcześniej miałam 1-komorowy i to było za mało. Jeśli chodzi o okap, to warto zwrócić uwagę na to, żeby nie działał zbyt głośno. Jeśli chodzi o [edit: moderacja], to zastanawiam się jeszcze nad wymianą kuchenki, ta płyta indukcyjna trochę mnie kusi, tylko trudno mi obliczyć o ile wwzrosną wtedy wydatki. Zastanawiające jest dla mnie też umieszczenie pralki w kuchni, czy któraś z Was zastosowała takie rozwiązanie u siebie w domu? Mam dość małą łazienkę.


Myślę, że płyta indukcyjna to dobry wybór. Jest to rodzaj najbardziej efektywnej i bezpiecznej z płyt.
Ela87
śro, 07 sie 2013 - 13:08
kuchenka indykcyjna to wydaje mi się lepsze rozwiązanie z praktycznego punktu widzenia. Jakośc butla z gazem w pwnicy wcale mnie nie przekonuje. Dalej, piekarnik jak dla mnie tylko elektryczny, miałam gazowy i nie był najlepszy teraz mam elektryczny Mastercook i jestem zadowolona. Zmywarki nie ma więc pomijam, natomiast zastanowiłabym się jeszcze nad okapem. Uważam, że wkuchni jest niezbędny, bo pochłania opary, tłuszcz i wszystko co wydziela się w czasie gotowania. Ciekawe i w przystępnej cenie sa okapy Globalo, nad którymi sama się ostatnio zastanawiam. Ciekawe też jakie ostatecznie były wybory icon_smile.gif

[edit: moderacja]
Ela87


Grupa: Zbanowani
Postów: 22
Dołączył: śro, 24 kwi 13 - 15:38
Nr użytkownika: 42,068




post śro, 07 sie 2013 - 13:08
Post #49

kuchenka indykcyjna to wydaje mi się lepsze rozwiązanie z praktycznego punktu widzenia. Jakośc butla z gazem w pwnicy wcale mnie nie przekonuje. Dalej, piekarnik jak dla mnie tylko elektryczny, miałam gazowy i nie był najlepszy teraz mam elektryczny Mastercook i jestem zadowolona. Zmywarki nie ma więc pomijam, natomiast zastanowiłabym się jeszcze nad okapem. Uważam, że wkuchni jest niezbędny, bo pochłania opary, tłuszcz i wszystko co wydziela się w czasie gotowania. Ciekawe i w przystępnej cenie sa okapy Globalo, nad którymi sama się ostatnio zastanawiam. Ciekawe też jakie ostatecznie były wybory icon_smile.gif

[edit: moderacja]

--------------------
[sygnatura niezgodna z Regulaminem Forum]
loveislove
śro, 07 sie 2013 - 19:01
CYTAT(Ela87 @ Wed, 07 Aug 2013 - 14:08) *
kuchenka indykcyjna to wydaje mi się lepsze rozwiązanie z praktycznego punktu widzenia. Jakośc butla z gazem w pwnicy wcale mnie nie przekonuje. Dalej, piekarnik jak dla mnie tylko elektryczny, miałam gazowy i nie był najlepszy teraz mam elektryczny Mastercook i jestem zadowolona. Zmywarki nie ma więc pomijam, natomiast zastanowiłabym się jeszcze nad okapem. Uważam, że wkuchni jest niezbędny, bo pochłania opary, tłuszcz i wszystko co wydziela się w czasie gotowania. Ciekawe i w przystępnej cenie sa okapy Globalo, nad którymi sama się ostatnio zastanawiam. Ciekawe też jakie ostatecznie były wybory icon_smile.gif



Również uważam, że okap jest niezbędny w każdej kuchni. Jeśli chodzi o zmywarkę to sądzę, że jej zakup jest opłacalny nawet przy dwóch osobach w mieszkaniu.
loveislove


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 35
Dołączył: pon, 28 sty 13 - 11:55
Nr użytkownika: 41,564




post śro, 07 sie 2013 - 19:01
Post #50

CYTAT(Ela87 @ Wed, 07 Aug 2013 - 14:08) *
kuchenka indykcyjna to wydaje mi się lepsze rozwiązanie z praktycznego punktu widzenia. Jakośc butla z gazem w pwnicy wcale mnie nie przekonuje. Dalej, piekarnik jak dla mnie tylko elektryczny, miałam gazowy i nie był najlepszy teraz mam elektryczny Mastercook i jestem zadowolona. Zmywarki nie ma więc pomijam, natomiast zastanowiłabym się jeszcze nad okapem. Uważam, że wkuchni jest niezbędny, bo pochłania opary, tłuszcz i wszystko co wydziela się w czasie gotowania. Ciekawe i w przystępnej cenie sa okapy Globalo, nad którymi sama się ostatnio zastanawiam. Ciekawe też jakie ostatecznie były wybory icon_smile.gif



Również uważam, że okap jest niezbędny w każdej kuchni. Jeśli chodzi o zmywarkę to sądzę, że jej zakup jest opłacalny nawet przy dwóch osobach w mieszkaniu.
śrubka
czw, 29 sie 2013 - 14:29
Na zmywarkę niestety nie mam miejsca i jakoś też nie czułam szczególnej potrzeby kupowania jej. Co innego jeżeli chodzi o okap, bo on akurat wydaje mi się bardzo ważny. Ogólnie staraliśmy się oszczędzać, dlatego zdecydowaliśmy się kupić [edit: moderacja] z ogłoszeń lokalnych. Wybór jest dosyć spory, ale trzeba uważać, żeby nie kupić kota w worku.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post czw, 29 sie 2013 - 14:29
Post #51

Na zmywarkę niestety nie mam miejsca i jakoś też nie czułam szczególnej potrzeby kupowania jej. Co innego jeżeli chodzi o okap, bo on akurat wydaje mi się bardzo ważny. Ogólnie staraliśmy się oszczędzać, dlatego zdecydowaliśmy się kupić [edit: moderacja] z ogłoszeń lokalnych. Wybór jest dosyć spory, ale trzeba uważać, żeby nie kupić kota w worku.
loveislove
czw, 29 sie 2013 - 19:48
CYTAT(śrubka @ Thu, 29 Aug 2013 - 15:29) *
Na zmywarkę niestety nie mam miejsca i jakoś też nie czułam szczególnej potrzeby kupowania jej. Co innego jeżeli chodzi o okap, bo on akurat wydaje mi się bardzo ważny. Ogólnie staraliśmy się oszczędzać, dlatego zdecydowaliśmy się kupić używany piec co z ogłoszeń lokalnych. Wybór jest dosyć spory, ale trzeba uważać, żeby nie kupić kota w worku.


Zmywarki nie mają teraz jakiś dużych wymiarów więc zawsze uda się gdzieś "wepchnąć". Mnie przekonała ta oszczędność wody a i fakt, że kieliszki czy szklanki ręcznie b.trudno umyć jest na taki błysk, jak można zrobić to w zmywarce.
loveislove


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 35
Dołączył: pon, 28 sty 13 - 11:55
Nr użytkownika: 41,564




post czw, 29 sie 2013 - 19:48
Post #52

CYTAT(śrubka @ Thu, 29 Aug 2013 - 15:29) *
Na zmywarkę niestety nie mam miejsca i jakoś też nie czułam szczególnej potrzeby kupowania jej. Co innego jeżeli chodzi o okap, bo on akurat wydaje mi się bardzo ważny. Ogólnie staraliśmy się oszczędzać, dlatego zdecydowaliśmy się kupić używany piec co z ogłoszeń lokalnych. Wybór jest dosyć spory, ale trzeba uważać, żeby nie kupić kota w worku.


Zmywarki nie mają teraz jakiś dużych wymiarów więc zawsze uda się gdzieś "wepchnąć". Mnie przekonała ta oszczędność wody a i fakt, że kieliszki czy szklanki ręcznie b.trudno umyć jest na taki błysk, jak można zrobić to w zmywarce.
śrubka
śro, 04 wrz 2013 - 10:46
My niestety mamy taką wysokość mebli w zabudowie, że każda zmywarka jest za wysoka, a nie da się jej postawić gdzie indziej, bo po prostu nie ma na to miejsca.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post śro, 04 wrz 2013 - 10:46
Post #53

My niestety mamy taką wysokość mebli w zabudowie, że każda zmywarka jest za wysoka, a nie da się jej postawić gdzie indziej, bo po prostu nie ma na to miejsca.
loveislove
sob, 07 wrz 2013 - 14:26
CYTAT(śrubka @ Wed, 04 Sep 2013 - 11:46) *
My niestety mamy taką wysokość mebli w zabudowie, że każda zmywarka jest za wysoka, a nie da się jej postawić gdzie indziej, bo po prostu nie ma na to miejsca.


Są też takie dużo węższe i mniejsze zmywarki. Idealne gdy w domu są dwie osoby.
loveislove


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 35
Dołączył: pon, 28 sty 13 - 11:55
Nr użytkownika: 41,564




post sob, 07 wrz 2013 - 14:26
Post #54

CYTAT(śrubka @ Wed, 04 Sep 2013 - 11:46) *
My niestety mamy taką wysokość mebli w zabudowie, że każda zmywarka jest za wysoka, a nie da się jej postawić gdzie indziej, bo po prostu nie ma na to miejsca.


Są też takie dużo węższe i mniejsze zmywarki. Idealne gdy w domu są dwie osoby.
pieszkkaa
czw, 15 maj 2014 - 19:02
Według mnie dobrym rozwiązaniem jest zakup [edit: moderacja] świetnie się sprawdza u mnie w kuchni, a też się długo nad nim zastanawiałam i jednak to była genialna decyzja.
pieszkkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: czw, 15 maj 14 - 19:00
Nr użytkownika: 44,063




post czw, 15 maj 2014 - 19:02
Post #55

Według mnie dobrym rozwiązaniem jest zakup [edit: moderacja] świetnie się sprawdza u mnie w kuchni, a też się długo nad nim zastanawiałam i jednak to była genialna decyzja.
Agnes84
czw, 15 maj 2014 - 19:07
W innym wątku piszesz, że się jeszcze zastanawiasz, to jak w końcu?
02.gif
Agnes84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,127
Dołączył: śro, 08 wrz 10 - 20:28
Skąd: Bydgoszcz City
Nr użytkownika: 34,233

GG:


post czw, 15 maj 2014 - 19:07
Post #56

W innym wątku piszesz, że się jeszcze zastanawiasz, to jak w końcu?
02.gif

--------------------
Amelia 2010r.
Agnieszka AZJ
czw, 15 maj 2014 - 21:25
Jak to co ? Średnio inteligentny spam icon_rolleyes.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 15 maj 2014 - 21:25
Post #57

Jak to co ? Średnio inteligentny spam icon_rolleyes.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
agnese
nie, 18 maj 2014 - 11:01
czy ma może któraś takowy sprzęt i może doradzić czy to dobry wybór ?

zmywarka BEKO 6838 lub 6838x

pralka ELECTROLUX EWT 11266AW

albo doradzić coś innego
agnese


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,091
Dołączył: pią, 10 kwi 09 - 20:19
Nr użytkownika: 26,621




post nie, 18 maj 2014 - 11:01
Post #58

czy ma może któraś takowy sprzęt i może doradzić czy to dobry wybór ?

zmywarka BEKO 6838 lub 6838x

pralka ELECTROLUX EWT 11266AW

albo doradzić coś innego

--------------------
F. 2008
A. 2011
Agnes84
nie, 18 maj 2014 - 12:04
agnese niedawno zakupiliśmy sprzęt Beko, m.in zmywarkę i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Szuflada na sztućce jest bardzo praktyczna, duży wybór programów, oszczędność wody i energii.

Tu porównanie mojej zmywarki, z tą, którą wybrałaś :
https://www.mediaexpert.pl/produkty-porownanie.html

W kwestii pralki się nie wypowiem, bo mam 5letniego Indesita, ale Electrolux cieszy się bardzo dobrą opinią.
Agnes84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,127
Dołączył: śro, 08 wrz 10 - 20:28
Skąd: Bydgoszcz City
Nr użytkownika: 34,233

GG:


post nie, 18 maj 2014 - 12:04
Post #59

agnese niedawno zakupiliśmy sprzęt Beko, m.in zmywarkę i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Szuflada na sztućce jest bardzo praktyczna, duży wybór programów, oszczędność wody i energii.

Tu porównanie mojej zmywarki, z tą, którą wybrałaś :
https://www.mediaexpert.pl/produkty-porownanie.html

W kwestii pralki się nie wypowiem, bo mam 5letniego Indesita, ale Electrolux cieszy się bardzo dobrą opinią.

--------------------
Amelia 2010r.
agnese
nie, 18 maj 2014 - 14:25
podaj nazwę zmywarki, bo mnie tylko na stronę sklepu przekierowuje link
agnese


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,091
Dołączył: pią, 10 kwi 09 - 20:19
Nr użytkownika: 26,621




post nie, 18 maj 2014 - 14:25
Post #60

podaj nazwę zmywarki, bo mnie tylko na stronę sklepu przekierowuje link

--------------------
F. 2008
A. 2011
> Jak wybrać sprzęt do kuchni?, Czym się kierować?
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 06:25
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama