Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Czy na bieżni zrzuce kilogramy?

> 
klaudia84
czw, 10 mar 2016 - 21:20
Szczerze powiedziawszy o stokroć wolę orbitreka. Ćwiczy całe ciało, ale stawy i kręgosłup nie są obciążone, a to dla mnie bardzo ważne. Na bieżni osoba niewprawiona lub z dużą nadwagą może dostać urazu! Poza tym przy tego typu ćwiczeniach kardio można się wspomagać np. spalaczami tłuszczu. Myślę nad ultra slim, o którym słyszałam na siłowni, ale czy on działa? Stosował ktoś? Opinie na necie ma dobre.
klaudia84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 109
Dołączył: sob, 06 cze 09 - 16:30
Nr użytkownika: 27,643




post czw, 10 mar 2016 - 21:20
Post #41

Szczerze powiedziawszy o stokroć wolę orbitreka. Ćwiczy całe ciało, ale stawy i kręgosłup nie są obciążone, a to dla mnie bardzo ważne. Na bieżni osoba niewprawiona lub z dużą nadwagą może dostać urazu! Poza tym przy tego typu ćwiczeniach kardio można się wspomagać np. spalaczami tłuszczu. Myślę nad ultra slim, o którym słyszałam na siłowni, ale czy on działa? Stosował ktoś? Opinie na necie ma dobre.
Jaimuzu
sob, 02 kwi 2016 - 13:30
Zarówno bieżnia jak i orbitrek są dobre, żeby pomóc w utracie kilogramów i różnicy między nimi nie ma większej. Wybierając odpowiednią rzecz dla siebie powinniśmy kierować się nastąpującymi kryteriami
-Czy lubię to robić?:
Przede wszystkim ćwiczenie ma nam sprawiać przyjemność, to ono jest dla nas a nie my dla ćwiczenia. Bieżnia, orbitrek, ergometr wioślarski, rowerek stacjonarny- wszystkie działają na tej samej zasadzie. Czy aby zrzucić kilka kilogramów musisz biegać na bieżni w miejscu jak chomik, jeśli tego nie lubisz? Nie. Możesz równie dobrze iść biegać w teren. Nie lubisz biegania? Możesz jeździć na rolkach, na rowerze, grać w gry zespołowe... Jeśli wybierzemy forma aktywności, która sprawia nam przyjemnośc, nie będziemy mieli problemów z motywacją i słomianym zapałem. Jak coś lubimy, to nie musimy się do tego zmuszać.
-Czy jest to dla mnie bezpieczne? :
Ćwiczenia muszą być dobrane do naszych możliwości w danym momencie. Nie każdy może biegać z różnych przyczyn, nie każdy może grać w piłke nożną, nie każdy może ćwiczyć z Chodakowską... czasem lepiej wybrać inny rodzaj aktywności, aby nie narażać się na kontuzje. Co oczywiście nie znaczy, że nigdy nie będziemy mogli wykonywać swoich ulubionych ćwiczeń. Wystarczy się do nich odpowiednio przygotować, poprzez wzmacnianie kluczowych partii mięśniowych, poprawiając wzorzec ruchowy i stopniowo wprowadzając się w daną aktywność.
-Czy jest ona dobrana do mojego celu? :
Jeśli ktoś chce zbudować mięśnie, to oczywiście będzie stosował inne metody treningowe, niż ktoś kto chce stracić na wadze. Odchudzanie jest tutaj najłatwiejsze, bo najwięcej rodzajów aktywności nam je umożliwia. Od spacerów, przez biegi długosystansowe, bieganie szybkie, po podnoszenie ciężarów i wszystkie inne sporty. Chociaż jedne są efektywniejsze od innych.

Oczywiście aby poprawić swoją sylwetkę trzeba również zwrócić uwagę na zywienie.

W kwesti spalaczy tłuszczu bym nie pokładał zbyt dużych nadziei, na pewno nie jako jedyny sposób. Może stanowić to kropeczke nad "i" naszych starań i być do nich dodatkiem. Jednak pamiętajmy, że naukowo udowodniono działanie niewielu suplementów.
Jaimuzu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: sob, 02 kwi 16 - 12:58
SkÄ…d: Katowice
Nr użytkownika: 47,354




post sob, 02 kwi 2016 - 13:30
Post #42

Zarówno bieżnia jak i orbitrek są dobre, żeby pomóc w utracie kilogramów i różnicy między nimi nie ma większej. Wybierając odpowiednią rzecz dla siebie powinniśmy kierować się nastąpującymi kryteriami
-Czy lubię to robić?:
Przede wszystkim ćwiczenie ma nam sprawiać przyjemność, to ono jest dla nas a nie my dla ćwiczenia. Bieżnia, orbitrek, ergometr wioślarski, rowerek stacjonarny- wszystkie działają na tej samej zasadzie. Czy aby zrzucić kilka kilogramów musisz biegać na bieżni w miejscu jak chomik, jeśli tego nie lubisz? Nie. Możesz równie dobrze iść biegać w teren. Nie lubisz biegania? Możesz jeździć na rolkach, na rowerze, grać w gry zespołowe... Jeśli wybierzemy forma aktywności, która sprawia nam przyjemnośc, nie będziemy mieli problemów z motywacją i słomianym zapałem. Jak coś lubimy, to nie musimy się do tego zmuszać.
-Czy jest to dla mnie bezpieczne? :
Ćwiczenia muszą być dobrane do naszych możliwości w danym momencie. Nie każdy może biegać z różnych przyczyn, nie każdy może grać w piłke nożną, nie każdy może ćwiczyć z Chodakowską... czasem lepiej wybrać inny rodzaj aktywności, aby nie narażać się na kontuzje. Co oczywiście nie znaczy, że nigdy nie będziemy mogli wykonywać swoich ulubionych ćwiczeń. Wystarczy się do nich odpowiednio przygotować, poprzez wzmacnianie kluczowych partii mięśniowych, poprawiając wzorzec ruchowy i stopniowo wprowadzając się w daną aktywność.
-Czy jest ona dobrana do mojego celu? :
Jeśli ktoś chce zbudować mięśnie, to oczywiście będzie stosował inne metody treningowe, niż ktoś kto chce stracić na wadze. Odchudzanie jest tutaj najłatwiejsze, bo najwięcej rodzajów aktywności nam je umożliwia. Od spacerów, przez biegi długosystansowe, bieganie szybkie, po podnoszenie ciężarów i wszystkie inne sporty. Chociaż jedne są efektywniejsze od innych.

Oczywiście aby poprawić swoją sylwetkę trzeba również zwrócić uwagę na zywienie.

W kwesti spalaczy tłuszczu bym nie pokładał zbyt dużych nadziei, na pewno nie jako jedyny sposób. Może stanowić to kropeczke nad "i" naszych starań i być do nich dodatkiem. Jednak pamiętajmy, że naukowo udowodniono działanie niewielu suplementów.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 05 kwi 2016 - 10:02
Post #43

Oczywiście, że zrzucisz, ale połącz to sobie z jakąś dietą oraz innymi ćwiczeniami, tak, żeby Ci się za szybko nie znudziło bo zauważyłam, że to jest największy problem - monotonność i rutyna ćwiczeń.
anuska112
pią, 21 paź 2016 - 15:11
Jasne, że zrzucisz. icon_wink.gif Tylko zależy też jak będziesz się odżywiać. Bo nici z biegania na bieżni, jeśli po siłowni pójdziesz najeść się batoników i czekolady icon_smile.gif

_______

piec do pizzy
anuska112


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pią, 21 paź 16 - 15:02
Nr użytkownika: 48,285




post pią, 21 paź 2016 - 15:11
Post #44

Jasne, że zrzucisz. icon_wink.gif Tylko zależy też jak będziesz się odżywiać. Bo nici z biegania na bieżni, jeśli po siłowni pójdziesz najeść się batoników i czekolady icon_smile.gif

_______

piec do pizzy
Zadar
śro, 16 lis 2016 - 18:27
Ja sam zastanawiam się nad tym czy na bieżni da się zrzucić kilogramy. Zapewne tak, chociaż wiele osób proponowało mi jeszcze jedno. Mianowicie inwestowanie w spalacze tłuszczu https://glutamina-odzywki.pl/spalacze-tluszczu.html Jak myślicie czy zainteresowanie się spalaczami tłuszczu to w ogóle dobry pomysł? Czy jednak jest to pic na wodę? Jak sądzicie?
Zadar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: śro, 16 lis 16 - 18:12
Nr użytkownika: 48,415




post śro, 16 lis 2016 - 18:27
Post #45

Ja sam zastanawiam się nad tym czy na bieżni da się zrzucić kilogramy. Zapewne tak, chociaż wiele osób proponowało mi jeszcze jedno. Mianowicie inwestowanie w spalacze tłuszczu https://glutamina-odzywki.pl/spalacze-tluszczu.html Jak myślicie czy zainteresowanie się spalaczami tłuszczu to w ogóle dobry pomysł? Czy jednak jest to pic na wodę? Jak sądzicie?


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 24 lis 2016 - 19:56
Post #46

O rany, żadne spalacze tłuszczu! To jakaś marketingowa ściema. Jeśli chcesz schudnąć to prawidłowo się odżywiaj i dużo ćwicz. Bieżnia na pewno pomoże. Jeśli nie wiesz, gdzie kupić to polecam sklep https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Car...eznie-1023.html . Ja w nim już nie raz zamawiałam sprzęty, wiem że jest godny zaufania
sylwiakuch
wto, 20 gru 2016 - 09:51
Grunt, zeby się w ogóle ruszać. Moim zdaniem zbilansowana dieta i ćwiczenia mogą wiele zmienić.
sylwiakuch


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: wto, 20 gru 16 - 09:38
Nr użytkownika: 48,586




post wto, 20 gru 2016 - 09:51
Post #47

Grunt, zeby się w ogóle ruszać. Moim zdaniem zbilansowana dieta i ćwiczenia mogą wiele zmienić.
denioluk
wto, 20 gru 2016 - 14:43
Oczywiście tak. Każda aktywność fizyczna pozwala na zrzucenie kilogramów icon_smile.gif
denioluk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 20 gru 16 - 14:38
Nr użytkownika: 48,590




post wto, 20 gru 2016 - 14:43
Post #48

Oczywiście tak. Każda aktywność fizyczna pozwala na zrzucenie kilogramów icon_smile.gif

--------------------
amilo
wto, 20 gru 2016 - 14:51
A próbowałaś dodać do treningu na bieżni suplementy wspomagające odchudzanie? Dobrym rozwiązaniem jest piperyna albo spalacze takie jak np tutaj wymienione https://www.sfd.pl/jaki_najlepszy_spalacz_t...u_-t939315.html ale oczywiście ma to sens w momencie w którym trenujesz w miarę regularnie icon_smile.gif
amilo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: wto, 20 gru 16 - 14:47
Nr użytkownika: 48,591




post wto, 20 gru 2016 - 14:51
Post #49

A próbowałaś dodać do treningu na bieżni suplementy wspomagające odchudzanie? Dobrym rozwiązaniem jest piperyna albo spalacze takie jak np tutaj wymienione https://www.sfd.pl/jaki_najlepszy_spalacz_t...u_-t939315.html ale oczywiście ma to sens w momencie w którym trenujesz w miarę regularnie icon_smile.gif
aszkaa
śro, 28 gru 2016 - 11:53
Oczywiście, że tak. No chyba, że biegając na bieżni będziesz zajadać się chipsami icon_biggrin.gif

https://www.energym.com.pl/ crossfit kraków

Ten post edytował aszkaa śro, 28 gru 2016 - 11:54
aszkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 28 gru 16 - 11:47
Nr użytkownika: 48,617




post śro, 28 gru 2016 - 11:53
Post #50

Oczywiście, że tak. No chyba, że biegając na bieżni będziesz zajadać się chipsami icon_biggrin.gif

https://www.energym.com.pl/ crossfit kraków
mikasia
śro, 04 sty 2017 - 12:40
CYTAT(wilga_kasia @ Wed, 26 Jan 2011 - 10:19) *
Ciao, bieganie i ograniczenie jedzenia moga sprawic cuda jesli chodzi o wage. Natomiast z mojego doswiadczenia wynika, ze bieganie moze uwydatniac brzuch... wiec miesnie brzucha trzeba by wycwiczyc niezaleznie. Ale moze to tylko moj przypadek.


Brzuch nie rośnie od biegania icon_surprised.gif. Zgroza, co to za brednie! Być może po prostu masz taką figurę, ze szybko chudniesz z nóg, powoli z brzucha. Odchudzanie i ćwiczenia uwidoczniły kontrast między jednym a drugim...
mikasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: śro, 04 sty 17 - 11:35
Nr użytkownika: 48,646




post śro, 04 sty 2017 - 12:40
Post #51

CYTAT(wilga_kasia @ Wed, 26 Jan 2011 - 10:19) *
Ciao, bieganie i ograniczenie jedzenia moga sprawic cuda jesli chodzi o wage. Natomiast z mojego doswiadczenia wynika, ze bieganie moze uwydatniac brzuch... wiec miesnie brzucha trzeba by wycwiczyc niezaleznie. Ale moze to tylko moj przypadek.


Brzuch nie rośnie od biegania icon_surprised.gif. Zgroza, co to za brednie! Być może po prostu masz taką figurę, ze szybko chudniesz z nóg, powoli z brzucha. Odchudzanie i ćwiczenia uwidoczniły kontrast między jednym a drugim...
tuchacz
czw, 19 sty 2017 - 10:22
Na bieżni schudniesz szybciej niż na orbitreku. Ja polecam biegać długo, ale w spokojnym tempie, wtedy spalisz najwięcej
tuchacz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: śro, 18 sty 17 - 14:21
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 48,735




post czw, 19 sty 2017 - 10:22
Post #52

Na bieżni schudniesz szybciej niż na orbitreku. Ja polecam biegać długo, ale w spokojnym tempie, wtedy spalisz najwięcej
aneta80
wto, 07 lut 2017 - 10:32
No raczej nie inaczej icon_smile.gif
aneta80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 29
Dołączył: wto, 14 cze 16 - 13:56
Nr użytkownika: 47,720




post wto, 07 lut 2017 - 10:32
Post #53

No raczej nie inaczej icon_smile.gif
edziak
nie, 26 mar 2017 - 14:17
na pewno da się schudnąć, ale jednak wskazana jest różnorodność żeby Ci się najwyczjniej nie znudziło i żeby wszędzie równomiernie spalać i kształtować mięśnie, dobierz jeszcze do tego Bigup suplement dla lepszych i szybszych efektów https://big-up.eu/
edziak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: wto, 14 lut 17 - 16:25
Nr użytkownika: 48,857




post nie, 26 mar 2017 - 14:17
Post #54

na pewno da się schudnąć, ale jednak wskazana jest różnorodność żeby Ci się najwyczjniej nie znudziło i żeby wszędzie równomiernie spalać i kształtować mięśnie, dobierz jeszcze do tego Bigup suplement dla lepszych i szybszych efektów https://big-up.eu/
muppet
nie, 21 maj 2017 - 21:22
Trening kardio jest najlepszy na spalanie kalorii. Ale warto też urozmaicać ćwiczenia.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post nie, 21 maj 2017 - 21:22
Post #55

Trening kardio jest najlepszy na spalanie kalorii. Ale warto też urozmaicać ćwiczenia.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post piÄ…, 26 maj 2017 - 13:41
Post #56

Polecałabym bardziej orbitrek, bo na nim pracuje więcej mięśni. A żeby efekty były lepsze warto zaopatrzyć się w jakieś suplementy, spalacze tłuszczu może tego typu. One dodatkowo pomogą tracić więcej podczas jednorazowego wysiłku. Ewentualnie można się zaopatrzyć w specjalną odzież, która pomaga się pocić, co też dobrze wpływa na utratę kilogramów.
muppet
wto, 30 maj 2017 - 13:57
Mi się akurat bardzo nudzi na orbitreku. Nie potrafiłabym na nim ćwiczyć.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post wto, 30 maj 2017 - 13:57
Post #57

Mi się akurat bardzo nudzi na orbitreku. Nie potrafiłabym na nim ćwiczyć.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 31 maj 2017 - 15:21
Post #58

Mnie to wcale nie nudzi icon_smile.gif Słuchawki na uszy i ulubiona muzyka puszczona tak głośno żebym nie słyszała jak sama fałszuję i jazda icon_biggrin.gif A orbitrek mam wykierowany w stronę okna, więc widzę co się dzieje na świecie. Być może to też jest od tego uzależnione.
kuna87
nie, 18 cze 2017 - 22:33
Zdecydowanie, istotne by się po ptosu rusząć. Dużo i intensywnie
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post nie, 18 cze 2017 - 22:33
Post #59

Zdecydowanie, istotne by się po ptosu rusząć. Dużo i intensywnie

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
Olivia31
pon, 19 cze 2017 - 11:07
Bieżnia to jedno z najlepszych narzędzi do zrzucania kilogramów. Wykonując tzw. trening cardio najszybciej spalisz tkankę tłuszczową. Warto by było jeszcze zadbać o jakiś suplement, który ochroni mięśnie i wspomoże spalanie tłuszczu, na przykład inkospor amino+. Sama korzystam, więc mogę z czystym sumieniem polecić.
Olivia31


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 19 cze 17 - 11:02
Nr użytkownika: 49,814




post pon, 19 cze 2017 - 11:07
Post #60

Bieżnia to jedno z najlepszych narzędzi do zrzucania kilogramów. Wykonując tzw. trening cardio najszybciej spalisz tkankę tłuszczową. Warto by było jeszcze zadbać o jakiś suplement, który ochroni mięśnie i wspomoże spalanie tłuszczu, na przykład inkospor amino+. Sama korzystam, więc mogę z czystym sumieniem polecić.
> Czy na bieżni zrzuce kilogramy?
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:12
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama