Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Azs, alergia - co to jest ???

> 
Mummy07
wto, 26 mar 2019 - 16:34
Proszę poradźcie coś
Syn ma 6 miesięcy. W wieku 3 miesięcy zaczęły mu wychodzić takie suche placki na klatce piersiowej. I zrobiły się później czerwone. Był karmiony mieszanie. Pediatra kazała odstawić mm i podać bebilon pepti. Pił go ok 3 tyg. Zmiany nie zeszły. Wróciliśmy co zwykłego bebilonu. W trakcie bebilonu pepti skończyłam karmić piersią. Syn miał ok 5 miesięcy. Stan skóry się pogarsza. Na klatce piersiowej te plamki zlały się w jedną wielką czerwona plamę. I wychodzą nowe. Wygląda to tak ze z takich malutkich chrostek robi się okrągła plamka. Ma też takie na policzkach. Na nóżkach ,pod kolanami, na brzuszku. Byliśmy u dermatologa stw. ze to azs. Mieliśmy maść z hydrokortyzonem ale ona pomogła tylko w czasie stosowania a po odstawieniu wszystko wrucilo. Wiadomo jak to po sterydzie. Nawilżam smaruje. Trochę te zmiany łagodnieja a za chwilę znów żywo czerwone. Robiłam kał na pasożyty. Nic nie wyszło . Nieraz kupki robi ze śluzem. Juz sama nie wiem co to może być. Lekarze chyba zresztą też nie. Syn zaczął jeść warzywa owoce gdzieś w wieku 5 miesięcy. Nie wiem może to alergia.

www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/42022aac9b38dfb1
www.fotosik.pl/zdjecie/194c7c9e03908cbd
www.fotosik.pl/zdjecie/b75d5b45fcc740dd
Mummy07


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: wto, 26 mar 19 - 13:47
Nr użytkownika: 52,886




post wto, 26 mar 2019 - 16:34
Post #1

Proszę poradźcie coś
Syn ma 6 miesięcy. W wieku 3 miesięcy zaczęły mu wychodzić takie suche placki na klatce piersiowej. I zrobiły się później czerwone. Był karmiony mieszanie. Pediatra kazała odstawić mm i podać bebilon pepti. Pił go ok 3 tyg. Zmiany nie zeszły. Wróciliśmy co zwykłego bebilonu. W trakcie bebilonu pepti skończyłam karmić piersią. Syn miał ok 5 miesięcy. Stan skóry się pogarsza. Na klatce piersiowej te plamki zlały się w jedną wielką czerwona plamę. I wychodzą nowe. Wygląda to tak ze z takich malutkich chrostek robi się okrągła plamka. Ma też takie na policzkach. Na nóżkach ,pod kolanami, na brzuszku. Byliśmy u dermatologa stw. ze to azs. Mieliśmy maść z hydrokortyzonem ale ona pomogła tylko w czasie stosowania a po odstawieniu wszystko wrucilo. Wiadomo jak to po sterydzie. Nawilżam smaruje. Trochę te zmiany łagodnieja a za chwilę znów żywo czerwone. Robiłam kał na pasożyty. Nic nie wyszło . Nieraz kupki robi ze śluzem. Juz sama nie wiem co to może być. Lekarze chyba zresztą też nie. Syn zaczął jeść warzywa owoce gdzieś w wieku 5 miesięcy. Nie wiem może to alergia.

www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/42022aac9b38dfb1
www.fotosik.pl/zdjecie/194c7c9e03908cbd
www.fotosik.pl/zdjecie/b75d5b45fcc740dd
Mummy07


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: wto, 26 mar 19 - 13:47
Nr użytkownika: 52,886




Mummy07


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: wto, 26 mar 19 - 13:47
Nr użytkownika: 52,886




Mummy07


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: wto, 26 mar 19 - 13:47
Nr użytkownika: 52,886




Mama_Stasia
czw, 04 kwi 2019 - 09:17
To trochę brzmi jak skaza białkowa. Mój miał na plecach własnie zaczerwienienia i na policzkach. Ja bym zrobiła na to badania.
Mama_Stasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 20
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 09:06
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 52,921




post czw, 04 kwi 2019 - 09:17
Post #5

To trochę brzmi jak skaza białkowa. Mój miał na plecach własnie zaczerwienienia i na policzkach. Ja bym zrobiła na to badania.

--------------------
"Dziecko nie może myÅ›leć «jak dorosÅ‚y», ale może dzieciÄ™co zastanawiać siÄ™ nad poważnymi zagadnieniami dorosÅ‚ych; brak wiedzy i doÅ›wiadczenia zmusza je, by inaczej myÅ›laÅ‚o"
nacomie
piÄ…, 24 maj 2019 - 10:15
dla mnie też to wygląda na skazę białkową
nacomie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: pią, 24 maj 19 - 10:07
Nr użytkownika: 53,083




post piÄ…, 24 maj 2019 - 10:15
Post #6

dla mnie też to wygląda na skazę białkową
> Azs, alergia - co to jest ???
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 09:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama