Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

:::::::::::::: GRUDNIOWE CUDA cz.10 ::::::::::::::

, __________ wÄ…tek urodzinowy _____________
> , __________ wÄ…tek urodzinowy _____________
meggie
czw, 08 lis 2007 - 12:39
no i ja moge juz napisac, ze pieknie to wszystko wyglada

mam jeszcze apel do Mamusiek- przysylajcie do Kamiki zdjecia swoich maluchow bo bez tego nie bedzie takiego efektu koncowego, prosze zmobilizujcie sie, pieknie bedzie, i pochwalic sie tez mozna komus ze wasze dzieciatko jest wyroznione wsrod najpiekniejszych dzieciaczkow na watku icon_smile.gif


nooo icon_smile.gif
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post czw, 08 lis 2007 - 12:39
Post #21

no i ja moge juz napisac, ze pieknie to wszystko wyglada

mam jeszcze apel do Mamusiek- przysylajcie do Kamiki zdjecia swoich maluchow bo bez tego nie bedzie takiego efektu koncowego, prosze zmobilizujcie sie, pieknie bedzie, i pochwalic sie tez mozna komus ze wasze dzieciatko jest wyroznione wsrod najpiekniejszych dzieciaczkow na watku icon_smile.gif


nooo icon_smile.gif
adadeb
czw, 08 lis 2007 - 13:36
chociaz tu spokojniej....
adadeb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 377
Dołączył: śro, 19 kwi 06 - 20:57
SkÄ…d: FRANCJA
Nr użytkownika: 5,612

GG:


post czw, 08 lis 2007 - 13:36
Post #22

chociaz tu spokojniej....

--------------------
user posted image
yolunia
czw, 08 lis 2007 - 13:41
ok, dziewczyny zaczynamy dyszkę z uśmiechem, bez powrotów do przeszłości, to wkońcu nasz urodzinowy wątek niech będzie tylko o przyjemnościach!!

A jeszcze raz muszę pochwalić Kamikę i męża, super pomysł 08.gif
yolunia


Grupa: Zbanowani
Postów: 256
Dołączył: sob, 19 maj 07 - 09:08
Skąd: Wyszków/ mazowieckie
Nr użytkownika: 14,398

GG:


post czw, 08 lis 2007 - 13:41
Post #23

ok, dziewczyny zaczynamy dyszkę z uśmiechem, bez powrotów do przeszłości, to wkońcu nasz urodzinowy wątek niech będzie tylko o przyjemnościach!!

A jeszcze raz muszę pochwalić Kamikę i męża, super pomysł 08.gif
meggie
czw, 08 lis 2007 - 13:45
no wlasnie, wiecie co kupicie na roczek?

bo ja sie zgubilam, w sumie podoba mi sie ta zyrafa, co pisalas yolunia, ale wielka jest i gdzie ja ja postawie
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post czw, 08 lis 2007 - 13:45
Post #24

no wlasnie, wiecie co kupicie na roczek?

bo ja sie zgubilam, w sumie podoba mi sie ta zyrafa, co pisalas yolunia, ale wielka jest i gdzie ja ja postawie
basiap
czw, 08 lis 2007 - 14:07
na chwile was zostawić nie można 29.gif

W centralnym do końca nie wygasło wiec uratowałam sytuacje a teraz dowaliłam tak że az sie gorąco zrobiło.
Właśnie rozmawiałam z tesciową ( mieszka w Niemczech ) i zrobilam sobie zamowienie na termosik dla Dominisi - tak go reklamowalyscie ze sie skusilam. Ja mam kochana teściową( mam z nia lepszy kontakt niz z moja mama)
A jak tam wasze tesciowe 08.gif

a co do roczku to nie wiem jeszcze co kupic
basiap


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 294
Dołączył: śro, 24 sty 07 - 20:26
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk - nie Gliwice tylko okolice
Nr użytkownika: 10,290




post czw, 08 lis 2007 - 14:07
Post #25

na chwile was zostawić nie można 29.gif

W centralnym do końca nie wygasło wiec uratowałam sytuacje a teraz dowaliłam tak że az sie gorąco zrobiło.
Właśnie rozmawiałam z tesciową ( mieszka w Niemczech ) i zrobilam sobie zamowienie na termosik dla Dominisi - tak go reklamowalyscie ze sie skusilam. Ja mam kochana teściową( mam z nia lepszy kontakt niz z moja mama)
A jak tam wasze tesciowe 08.gif

a co do roczku to nie wiem jeszcze co kupic

--------------------
user posted image
user posted image
meggie
czw, 08 lis 2007 - 14:20
dziewczyny jesli ktoras bedzie chciala ze mna pogadac to zapraszam na pw lub maila, gg

w domu mam problem z ladowaniem sie stron- tematow na watku 2006, ale na pw moge wchodzic

sadze ze to jakies moje wewnetrzne ustawienia, wiec jak wroce do domu to bede walczyc

nie widze paskow i mam jakies szlaczki w postach, moze mam wira icon_sad.gif

noo to pa

meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post czw, 08 lis 2007 - 14:20
Post #26

dziewczyny jesli ktoras bedzie chciala ze mna pogadac to zapraszam na pw lub maila, gg

w domu mam problem z ladowaniem sie stron- tematow na watku 2006, ale na pw moge wchodzic

sadze ze to jakies moje wewnetrzne ustawienia, wiec jak wroce do domu to bede walczyc

nie widze paskow i mam jakies szlaczki w postach, moze mam wira icon_sad.gif

noo to pa

Demoiselle
czw, 08 lis 2007 - 14:26
Witam na dobre na nowym wÄ…tku icon_smile.gif

Kosmitka: ratuj!, ja to jednak blondynka jestem... nie wiem jak założyć pas na tych dolnych napinaczach przy foteliku...
Demoiselle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,088
Dołączył: wto, 03 paź 06 - 11:51
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 7,789

GG:


post czw, 08 lis 2007 - 14:26
Post #27

Witam na dobre na nowym wÄ…tku icon_smile.gif

Kosmitka: ratuj!, ja to jednak blondynka jestem... nie wiem jak założyć pas na tych dolnych napinaczach przy foteliku...

--------------------
Mo?esz nauczy? si? od swoich dzieci o wiele wi?cej, ani?eli one naucz? si? od ciebie. Poprzez ciebie poznaj? ?wiat, który ju? przemin??, ty w nich natomiast odkrywasz ?wiat, który w?a?nie si? rodzi.
kos-mitka
czw, 08 lis 2007 - 14:59
Lo matko jaka kawa jest super … bo można przerwe sobie zrobic icon_smile.gif

Wróciłyśmy ..myslalam ze wiewióra będzie spala a ona mi po drodze przysnęła i teraz grasuje ..wiec musze grafik zmienic ..sobie icon_smile.gif..pocieszajace ze slonce wyszlo .. wiec może wrzuce ja do wozka i pojdziemy sprzątać i wstępnie pakowac samochod icon_smile.gif

YOLUNIA ja u nich czeto kupuje ..jak mam jakas okazje lub zachciewajke .. i zawsze na swieta .. torty sa pyszne !! coprawda takiego wypasionego icon_smile.gif to jeszcze nie kupowałam ..i będąc w cukierni Pani mnie uświadomiła ze musze złożyć zamowienie na tydzień wczesniej bo one i tak wszystkie przyjeżdżają z Bydgoszczy z cala dostawa icon_smile.gif
Zuziu smacznego icon_smile.gif

ADADEB widze ze nazwa przepisikiu znowu chcesz wywołać wilka .. z lasu icon_smile.gif .. kazda okazja dobra żeby się napic icon_smile.gif

SYLWIA a ty siÄ™ martwiÅ‚aÅ› ze on tylko siedzi .. a tu proszÄ™ jak broi i smiga icon_smile.gif … ah te jego
oczy

VANILKA tak teraz na Poznan szturm icon_smile.gif ..szkoda ze żadna z was nie mieszka w Poznaniu. No to mamy HYMN !! icon_smile.gif

ANBA ja kupując kojec kierowałam się tym żeby było latwo sprzątnąć i żeby Toska się podciągała icon_smile.gif wiec kupiłam drewniany ,ale już nie chce siedzieć wiec będę puszczac dalej icon_smile.gif

MEGGIE ty biedronko herbaciana icon_smile.gif .. trzeba uważać bo nam ci goscie moherki potajniacku zakosza icon_smile.gif .. teraz ja umarlam ze smiechu za predatora icon_smile.gif

ZM nic się nie boj .. w razie czego sluze pomoca ..chociaz na odległość ..

KAMIKA mysz ci siÄ™ wsciekla icon_smile.gif..pewnie mohera nadgryzla

LENA no ty to masz dostojnych gosci na obiad icon_smile.gif

NIEDZIELNA no wiesz zdemoralizowałaś 2,5 letnie dziecko icon_smile.gif
Super pomysl !!!

GOCHA dobrze ze ja maszyne zabieram bo po 4 dniach to bym była w lesie a nie na forum icon_smile.gif


BASIAP
Co do owsikow to dobre sa jeszcze pestki z dyni icon_smile.gif

I znowu jakas zadyma .. i to na 100 stronie .. moher mi siÄ™ filcuje !! .. ide stad bo to siÄ™ w glowie nie miesci



kos-mitka


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,000
Dołączył: nie, 10 wrz 06 - 16:26
Nr użytkownika: 7,432




post czw, 08 lis 2007 - 14:59
Post #28

Lo matko jaka kawa jest super … bo można przerwe sobie zrobic icon_smile.gif

Wróciłyśmy ..myslalam ze wiewióra będzie spala a ona mi po drodze przysnęła i teraz grasuje ..wiec musze grafik zmienic ..sobie icon_smile.gif..pocieszajace ze slonce wyszlo .. wiec może wrzuce ja do wozka i pojdziemy sprzątać i wstępnie pakowac samochod icon_smile.gif

YOLUNIA ja u nich czeto kupuje ..jak mam jakas okazje lub zachciewajke .. i zawsze na swieta .. torty sa pyszne !! coprawda takiego wypasionego icon_smile.gif to jeszcze nie kupowałam ..i będąc w cukierni Pani mnie uświadomiła ze musze złożyć zamowienie na tydzień wczesniej bo one i tak wszystkie przyjeżdżają z Bydgoszczy z cala dostawa icon_smile.gif
Zuziu smacznego icon_smile.gif

ADADEB widze ze nazwa przepisikiu znowu chcesz wywołać wilka .. z lasu icon_smile.gif .. kazda okazja dobra żeby się napic icon_smile.gif

SYLWIA a ty siÄ™ martwiÅ‚aÅ› ze on tylko siedzi .. a tu proszÄ™ jak broi i smiga icon_smile.gif … ah te jego
oczy

VANILKA tak teraz na Poznan szturm icon_smile.gif ..szkoda ze żadna z was nie mieszka w Poznaniu. No to mamy HYMN !! icon_smile.gif

ANBA ja kupując kojec kierowałam się tym żeby było latwo sprzątnąć i żeby Toska się podciągała icon_smile.gif wiec kupiłam drewniany ,ale już nie chce siedzieć wiec będę puszczac dalej icon_smile.gif

MEGGIE ty biedronko herbaciana icon_smile.gif .. trzeba uważać bo nam ci goscie moherki potajniacku zakosza icon_smile.gif .. teraz ja umarlam ze smiechu za predatora icon_smile.gif

ZM nic się nie boj .. w razie czego sluze pomoca ..chociaz na odległość ..

KAMIKA mysz ci siÄ™ wsciekla icon_smile.gif..pewnie mohera nadgryzla

LENA no ty to masz dostojnych gosci na obiad icon_smile.gif

NIEDZIELNA no wiesz zdemoralizowałaś 2,5 letnie dziecko icon_smile.gif
Super pomysl !!!

GOCHA dobrze ze ja maszyne zabieram bo po 4 dniach to bym była w lesie a nie na forum icon_smile.gif


BASIAP
Co do owsikow to dobre sa jeszcze pestki z dyni icon_smile.gif

I znowu jakas zadyma .. i to na 100 stronie .. moher mi siÄ™ filcuje !! .. ide stad bo to siÄ™ w glowie nie miesci



Nie lubie chamst...
czw, 08 lis 2007 - 15:03
Witam kochane mamuski i słoneczka grudniowe w nowym wateczku icon_smile.gif

kosmitka a u nas pada szaro mokro i ponuro

Sylwia widzisz mały łobuziaczek Ci rosnie icon_smile.gif

basiap pestki z dyni polecam naprawde sa extra
Nie lubie chamst...


Grupa: Zbanowani
Postów: 997
Dołączył: czw, 05 paź 06 - 17:32
SkÄ…d: z nikÄ…d
Nr użytkownika: 7,840




post czw, 08 lis 2007 - 15:03
Post #29

Witam kochane mamuski i słoneczka grudniowe w nowym wateczku icon_smile.gif

kosmitka a u nas pada szaro mokro i ponuro

Sylwia widzisz mały łobuziaczek Ci rosnie icon_smile.gif

basiap pestki z dyni polecam naprawde sa extra
meggie
czw, 08 lis 2007 - 15:05
kosmitka- jeszcze daje rade, ale moje rece juz nie- bo by za duzo chcialy po klawiszach poskakac

mam prosbe

EWIK- mozesz podac jeszcze raz stronke z tymi fajnymi czapkami? bo chcialam kupic sobie jakas do plaszcza, podobala mi sie jedna, zlazilam szczecin i nic nie bylo (a w tych sklepach co byly na stronie nie maja nic tej firmy) moze tam byl sklep on-line? a ja nie moge znalezc gdzies ty to napisała 21.gif
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post czw, 08 lis 2007 - 15:05
Post #30

kosmitka- jeszcze daje rade, ale moje rece juz nie- bo by za duzo chcialy po klawiszach poskakac

mam prosbe

EWIK- mozesz podac jeszcze raz stronke z tymi fajnymi czapkami? bo chcialam kupic sobie jakas do plaszcza, podobala mi sie jedna, zlazilam szczecin i nic nie bylo (a w tych sklepach co byly na stronie nie maja nic tej firmy) moze tam byl sklep on-line? a ja nie moge znalezc gdzies ty to napisała 21.gif
kos-mitka
czw, 08 lis 2007 - 15:05
DEMO to sa tylko napinacze jak juz zalozysz pasy i fotelik siedzi to wez tylko wajche z jednej strony do gory (z drogiej sama przeskoczy ) i dociagnie fotelik


Ten post edytował kos-mitka czw, 08 lis 2007 - 15:08
kos-mitka


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,000
Dołączył: nie, 10 wrz 06 - 16:26
Nr użytkownika: 7,432




post czw, 08 lis 2007 - 15:05
Post #31

DEMO to sa tylko napinacze jak juz zalozysz pasy i fotelik siedzi to wez tylko wajche z jednej strony do gory (z drogiej sama przeskoczy ) i dociagnie fotelik
(nie)dzielna
czw, 08 lis 2007 - 15:17
dziewczyny jeszcze raz przypominam, a z racji, że to druga strona to może większość przeczyta

Z tęsknoty za tradycyjnymi kartkami postanowiłyśmy (piszę my bo wiele mię poprało) poskładać roczniakom życzenia atramentowe 03.gif Proszę zatem o adresy na pw!!!

yolunia swoją drogą i tak zrobię tak jak pisałaś - na pw.
(nie)dzielna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,208
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 14:17
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 4,745




post czw, 08 lis 2007 - 15:17
Post #32

dziewczyny jeszcze raz przypominam, a z racji, że to druga strona to może większość przeczyta

Z tęsknoty za tradycyjnymi kartkami postanowiłyśmy (piszę my bo wiele mię poprało) poskładać roczniakom życzenia atramentowe 03.gif Proszę zatem o adresy na pw!!!

yolunia swoją drogą i tak zrobię tak jak pisałaś - na pw.

--------------------
Alicja ur. 17.12.2006

zdj?cia Lusi: https://www.flickr.com/photos/lusinkowo/
yolunia
czw, 08 lis 2007 - 15:27
ło jeju tak sie rozpisałam że mi kawak wystygła, blleeee zimna nie dobra... 29.gif 29.gif 29.gif
yolunia


Grupa: Zbanowani
Postów: 256
Dołączył: sob, 19 maj 07 - 09:08
Skąd: Wyszków/ mazowieckie
Nr użytkownika: 14,398

GG:


post czw, 08 lis 2007 - 15:27
Post #33

ło jeju tak sie rozpisałam że mi kawak wystygła, blleeee zimna nie dobra... 29.gif 29.gif 29.gif
meggie
czw, 08 lis 2007 - 15:28
wywalilo mnie,

niedzielna moze podaj maila tak bedzie bezpieczniej zeby dziewczyny tam wysylaly adresy a nie na pw, co?

a moze do tej listy jeszcze nasze prywatne skrzynki podolaczamy?
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post czw, 08 lis 2007 - 15:28
Post #34

wywalilo mnie,

niedzielna moze podaj maila tak bedzie bezpieczniej zeby dziewczyny tam wysylaly adresy a nie na pw, co?

a moze do tej listy jeszcze nasze prywatne skrzynki podolaczamy?
(nie)dzielna
czw, 08 lis 2007 - 15:40
może być na maila nie ma problemu


Ten post edytował (nie)dzielna wto, 28 kwi 2009 - 01:03
(nie)dzielna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,208
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 14:17
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 4,745




post czw, 08 lis 2007 - 15:40
Post #35

może być na maila nie ma problemu


--------------------
Alicja ur. 17.12.2006

zdj?cia Lusi: https://www.flickr.com/photos/lusinkowo/
vanillka
czw, 08 lis 2007 - 18:07
Kamika no rzeczywiscie dawno nie pokazywałam swojej Rozyczki, ale to dlatego ze nie mam kiedy wrzucic zdjec na serwer. Ale obiecuje poprawe i któregos dnia wkleje pare fotek małej 06.gif
Wandziu zaraz wysle Ci moje dane na PW 06.gif
kosmitka mina Tosieńki bombowa 03.gif
vanillka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,721
Dołączył: pią, 28 lip 06 - 06:11
Nr użytkownika: 6,747




post czw, 08 lis 2007 - 18:07
Post #36

Kamika no rzeczywiscie dawno nie pokazywałam swojej Rozyczki, ale to dlatego ze nie mam kiedy wrzucic zdjec na serwer. Ale obiecuje poprawe i któregos dnia wkleje pare fotek małej 06.gif
Wandziu zaraz wysle Ci moje dane na PW 06.gif
kosmitka mina Tosieńki bombowa 03.gif
KAMIKA
czw, 08 lis 2007 - 18:16
Witam i ja na nowym wątku, bo jeszcze okazji nie miałam icon_smile.gif

yolunia, basiap, gocha
-
CYTAT
programy antywirusowe dzialają nie tylko na podstawie bazy wirusow, posiadają również mechanizmy analizy zachowania programów czesto błędnie (przewrażliwienie) zaliczając programy do potencjalnych wirusow i trojanow - jest to często występujące zjawisko. Picasa oprócz edycji zdjeć posiada rownież inne opcje - udostepnianie zdjeć, skanowanie plików w kompie(poszukiwanie obrazów) itp. Co może być traktowane jak działanie trojana. Picasa jest na serwerze google więc nikłe prawdopodobieństwo by firma z takimi dochodami ryzykowala umieszczając trojana lub np. miala tak kiepskich pracownikow by bez ich wiedzy ktoś zmienił im program na ich własnym serwerze.

więc śmiało możecie go ściągać icon_smile.gif

kosmitka - minka Tosi powalajÄ…ca icon_smile.gif
KAMIKA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 765
Dołączył: czw, 01 lut 07 - 11:29
Skąd: Dzierżoniów
Nr użytkownika: 10,542

GG:


post czw, 08 lis 2007 - 18:16
Post #37

Witam i ja na nowym wątku, bo jeszcze okazji nie miałam icon_smile.gif

yolunia, basiap, gocha
-
CYTAT
programy antywirusowe dzialają nie tylko na podstawie bazy wirusow, posiadają również mechanizmy analizy zachowania programów czesto błędnie (przewrażliwienie) zaliczając programy do potencjalnych wirusow i trojanow - jest to często występujące zjawisko. Picasa oprócz edycji zdjeć posiada rownież inne opcje - udostepnianie zdjeć, skanowanie plików w kompie(poszukiwanie obrazów) itp. Co może być traktowane jak działanie trojana. Picasa jest na serwerze google więc nikłe prawdopodobieństwo by firma z takimi dochodami ryzykowala umieszczając trojana lub np. miala tak kiepskich pracownikow by bez ich wiedzy ktoś zmienił im program na ich własnym serwerze.

więc śmiało możecie go ściągać icon_smile.gif

kosmitka - minka Tosi powalajÄ…ca icon_smile.gif


--------------------

_________________
-> fotki Amelki
yolunia
czw, 08 lis 2007 - 18:25
kamika dzięi bo po tym co pisały dziewczyny bałam się go narazie ruszać icon_smile.gif

a to moja mała wczoraj szalała wieczorem :

gdzieś szłam, ale reklama mnie zatrzymała:


no to zdrówko wszystkich grudniówek:
yolunia


Grupa: Zbanowani
Postów: 256
Dołączył: sob, 19 maj 07 - 09:08
Skąd: Wyszków/ mazowieckie
Nr użytkownika: 14,398

GG:


post czw, 08 lis 2007 - 18:25
Post #38

kamika dzięi bo po tym co pisały dziewczyny bałam się go narazie ruszać icon_smile.gif

a to moja mała wczoraj szalała wieczorem :

gdzieś szłam, ale reklama mnie zatrzymała:


no to zdrówko wszystkich grudniówek:
salamandra.79
czw, 08 lis 2007 - 19:27
kupilam juz wozeczek dla niuni taki:
https://www.allegro.pl/item265391253_chicco...4m_wys_12h.html


kolor czerwony
salamandra.79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,317
Dołączył: śro, 12 kwi 06 - 21:51
SkÄ…d: Kujawy
Nr użytkownika: 5,553

GG:


post czw, 08 lis 2007 - 19:27
Post #39

kupilam juz wozeczek dla niuni taki:
https://www.allegro.pl/item265391253_chicco...4m_wys_12h.html


kolor czerwony

--------------------



MARTYNKA ; Moja córeczka jest calą miłością mojego świata, kazdy dzień jest jak nieodkryty ląd na ktorym stąpam razem z nią... każdy kolejny uśmiech czy wypowiedziane słowo" mama" jest jak granat ktory wybucha w moim sercu i roztrzaskuje się na setki milionów czasteczek naszej miłosci... córeczko chce płonąć od tych wystrzałow.. bo ciągle mi malo!!!...







meggie
czw, 08 lis 2007 - 19:33
i co jezdzilas juz? dobrze sie jezdzi tymi kolkami?

bo ciekawa jestem

czerwony moj ulubiony
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post czw, 08 lis 2007 - 19:33
Post #40

i co jezdzilas juz? dobrze sie jezdzi tymi kolkami?

bo ciekawa jestem

czerwony moj ulubiony
> :::::::::::::: GRUDNIOWE CUDA cz.10 ::::::::::::::, __________ wÄ…tek urodzinowy _____________
Start new topic
Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 01:22
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama