Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

Zakupy w Inernecie

> 
Kolorowa Mama
czw, 22 sie 2013 - 11:34
Co jest wygodniejsze, kupowanie w sklepie zwykły czy internetowym? Wydaje mi się szybsze w internecie, ale w sklepie zwykłym można dokładnie sprawdzic produkt. Tylko za nim się go znajdzie, to trzeba dużo chodzić, do sklepu do sklepu. Dlatego Internet wydaje mi się bardzo pomocny, zwłaszcza porównywarki, bo od razu widać co i gdzie ile kosztuje, a moderator: reklama pozwala jeszcze na sprawdzanie, w którym sklepie produkt jest dostępny. I tu ciekawe, można sprawdzać sklepy internetowe i zwykłe. Zatem jakie wolicie poszukiwania, tradycyjne czy internetowe icon_smile.gif
Kolorowa Mama


Grupa: Zbanowani
Postów: 40
Dołączył: czw, 15 lis 12 - 15:55
Nr użytkownika: 41,148




post czw, 22 sie 2013 - 11:34
Post #1

Co jest wygodniejsze, kupowanie w sklepie zwykły czy internetowym? Wydaje mi się szybsze w internecie, ale w sklepie zwykłym można dokładnie sprawdzic produkt. Tylko za nim się go znajdzie, to trzeba dużo chodzić, do sklepu do sklepu. Dlatego Internet wydaje mi się bardzo pomocny, zwłaszcza porównywarki, bo od razu widać co i gdzie ile kosztuje, a moderator: reklama pozwala jeszcze na sprawdzanie, w którym sklepie produkt jest dostępny. I tu ciekawe, można sprawdzać sklepy internetowe i zwykłe. Zatem jakie wolicie poszukiwania, tradycyjne czy internetowe icon_smile.gif
lina84
śro, 04 wrz 2013 - 15:30
Wszystko zalezy co kupuje ,bardzo dużo rzeczy kupiłam w internecie. Wyprawkę dla dziecka prawie całą kupiłam przez neta , ale trzeba być ostrożnym bo oszutów jest sporo -raz nawet zeznawałam na policji .
lina84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 04 wrz 13 - 15:22
Nr użytkownika: 42,811




post śro, 04 wrz 2013 - 15:30
Post #2

Wszystko zalezy co kupuje ,bardzo dużo rzeczy kupiłam w internecie. Wyprawkę dla dziecka prawie całą kupiłam przez neta , ale trzeba być ostrożnym bo oszutów jest sporo -raz nawet zeznawałam na policji .
domi
śro, 04 wrz 2013 - 18:07
Wolę sklep zwykły ale..... niestety często jest tam drozej, mniejszy wybór lub w ogóle nie ma takiego sklepu w mojej okolicy. Daltego często wybieram sklep internetowy. Niestety.... zdarza sie, ze oszukują. To jest jednak moje ryzyko, nie moge dotknąć, sprawdzić na własne oczy. Np. 2 lata temu kupowałam plecak w sklepie internetowym i byłam zadowolona. W tym roku postanowiłam też zakupić w tym sklepie... ale tym razem sie zawiodłam. Plecak był niezgodny z opisem i wystawiłam komentarz, że dno nie jest usztywniane i brak ozdobnych wisiorków, ale komentarz nie pojawił sie na stronie do dziś! Juz w tym sklepie nie kupię, zwłaszcza, że cena plecaka z wysyłką był niemały.
Jednak, prawdo podobnie będę szukać innego sklepu internetowego, gdyż w moim miasteczku nie ma wyboru w sklepach, a jechać do 3-miasta mi sie zwyczajnie nie opłaca.
Jednak, gdybym meiszkała w dużym meiście, prawdo podobnie kupowałabym w galeriach i w innych dużych sklepach, bo miałabym w czym wybierać i porównywac.
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
SkÄ…d: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post śro, 04 wrz 2013 - 18:07
Post #3

Wolę sklep zwykły ale..... niestety często jest tam drozej, mniejszy wybór lub w ogóle nie ma takiego sklepu w mojej okolicy. Daltego często wybieram sklep internetowy. Niestety.... zdarza sie, ze oszukują. To jest jednak moje ryzyko, nie moge dotknąć, sprawdzić na własne oczy. Np. 2 lata temu kupowałam plecak w sklepie internetowym i byłam zadowolona. W tym roku postanowiłam też zakupić w tym sklepie... ale tym razem sie zawiodłam. Plecak był niezgodny z opisem i wystawiłam komentarz, że dno nie jest usztywniane i brak ozdobnych wisiorków, ale komentarz nie pojawił sie na stronie do dziś! Juz w tym sklepie nie kupię, zwłaszcza, że cena plecaka z wysyłką był niemały.
Jednak, prawdo podobnie będę szukać innego sklepu internetowego, gdyż w moim miasteczku nie ma wyboru w sklepach, a jechać do 3-miasta mi sie zwyczajnie nie opłaca.
Jednak, gdybym meiszkała w dużym meiście, prawdo podobnie kupowałabym w galeriach i w innych dużych sklepach, bo miałabym w czym wybierać i porównywac.


--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
ninuÅ›
śro, 18 wrz 2013 - 19:58
Ja siędzę sama z dzieckiem w domu bo mąż wyjechał za granicę i kupowanie w sklepach internetowych to dla mnie bardzo duża wygoda. Kupuję juz tam nawet pieluchy [edit: moderacja] icon_smile.gif Nie wiem czy to drogo czy tanio, ale wiem, że wyjazd z małą do sklepu to nie lada wyzwanie. Poza tym, im mniej łazi sie po marketach tymniej kasy się wydaje, a z facetem łatwiej się po tym rozliczyć ile co kosztuje. Wyciąg przed nos i niech daje Euro ... icon_smile.gif
ninuÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: nie, 27 maj 12 - 16:14
Nr użytkownika: 40,381




post śro, 18 wrz 2013 - 19:58
Post #4

Ja siędzę sama z dzieckiem w domu bo mąż wyjechał za granicę i kupowanie w sklepach internetowych to dla mnie bardzo duża wygoda. Kupuję juz tam nawet pieluchy [edit: moderacja] icon_smile.gif Nie wiem czy to drogo czy tanio, ale wiem, że wyjazd z małą do sklepu to nie lada wyzwanie. Poza tym, im mniej łazi sie po marketach tymniej kasy się wydaje, a z facetem łatwiej się po tym rozliczyć ile co kosztuje. Wyciąg przed nos i niech daje Euro ... icon_smile.gif
agabr
piÄ…, 20 wrz 2013 - 13:44
CYTAT(ninuÅ› @ Wed, 18 Sep 2013 - 19:58) *
WyciÄ…g przed nos i niech daje Euro ... icon_smile.gif
Boże widzisz i nie grzmisz.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post piÄ…, 20 wrz 2013 - 13:44
Post #5

CYTAT(ninuÅ› @ Wed, 18 Sep 2013 - 19:58) *
WyciÄ…g przed nos i niech daje Euro ... icon_smile.gif
Boże widzisz i nie grzmisz.b


--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
annad
piÄ…, 20 wrz 2013 - 18:12
CYTAT(ninuÅ› @ Wed, 18 Sep 2013 - 20:58) *
Ja siędzę sama z dzieckiem w domu bo mąż wyjechał za granicę i kupowanie w sklepach internetowych to dla mnie bardzo duża wygoda. Kupuję juz tam nawet pieluchy [edit: moderacja] icon_smile.gif Nie wiem czy to drogo czy tanio, ale wiem, że wyjazd z małą do sklepu to nie lada wyzwanie. Poza tym, im mniej łazi sie po marketach tymniej kasy się wydaje, a z facetem łatwiej się po tym rozliczyć ile co kosztuje. Wyciąg przed nos i niech daje Euro ... icon_smile.gif


Kobito...nie dość, że jestes sama w domu z dzieckiem to zamiast wyjśc do ludzi, chocby to miał byc market to siedzisz w domu i zakupy przez neta. Ja z dzieckiem jeżdże po sklepach od czasu jak się urodziła. Są dni, że lubi siedzieć w wózku sklepowym a sa takie, że trzeba jej coś kupic aby siedziała spokojnie i dała zrobic zakupy. Za jakiś czas będziesz płakać, że nie masz znajomych ...no ale tak się kończy siedzenie domu 24h.
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post piÄ…, 20 wrz 2013 - 18:12
Post #6

CYTAT(ninuÅ› @ Wed, 18 Sep 2013 - 20:58) *
Ja siędzę sama z dzieckiem w domu bo mąż wyjechał za granicę i kupowanie w sklepach internetowych to dla mnie bardzo duża wygoda. Kupuję juz tam nawet pieluchy [edit: moderacja] icon_smile.gif Nie wiem czy to drogo czy tanio, ale wiem, że wyjazd z małą do sklepu to nie lada wyzwanie. Poza tym, im mniej łazi sie po marketach tymniej kasy się wydaje, a z facetem łatwiej się po tym rozliczyć ile co kosztuje. Wyciąg przed nos i niech daje Euro ... icon_smile.gif


Kobito...nie dość, że jestes sama w domu z dzieckiem to zamiast wyjśc do ludzi, chocby to miał byc market to siedzisz w domu i zakupy przez neta. Ja z dzieckiem jeżdże po sklepach od czasu jak się urodziła. Są dni, że lubi siedzieć w wózku sklepowym a sa takie, że trzeba jej coś kupic aby siedziała spokojnie i dała zrobic zakupy. Za jakiś czas będziesz płakać, że nie masz znajomych ...no ale tak się kończy siedzenie domu 24h.

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
lutowamama
pon, 27 sty 2014 - 18:00
U mnie to różnie,raczej wolę coś przymierzyć przez zakupem ale różnie z czasem bywa i często zamawiam przez internet. Czasami nawet robię zakupy przez internet,ale to wtedy zamawiam razem z siostrą która mieszka piętro wyżej -z Frisco bo tam dostawa gratis powyżej 250. Zdarzyło sięnam kupić też agd przez internet ale wcześniej oglądaliśmy w zwykłym sklepie.
lutowamama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: sob, 19 paź 13 - 23:55
Nr użytkownika: 43,051




post pon, 27 sty 2014 - 18:00
Post #7

U mnie to różnie,raczej wolę coś przymierzyć przez zakupem ale różnie z czasem bywa i często zamawiam przez internet. Czasami nawet robię zakupy przez internet,ale to wtedy zamawiam razem z siostrą która mieszka piętro wyżej -z Frisco bo tam dostawa gratis powyżej 250. Zdarzyło sięnam kupić też agd przez internet ale wcześniej oglądaliśmy w zwykłym sklepie.
magdylena
wto, 28 sty 2014 - 11:30
Kupiłam ostatnio mężowi zegarek na urodziny, tutaj: [edit: moderacja]
magdylena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 23 sty 14 - 17:17
Nr użytkownika: 43,460




post wto, 28 sty 2014 - 11:30
Post #8

Kupiłam ostatnio mężowi zegarek na urodziny, tutaj: [edit: moderacja]
elvira
śro, 19 lut 2014 - 13:18
Poza ubraniami wlasciwie wszystko kupuje teraz przez interenet.
Jezeli chodzi o ciuchy to zwyczajnie boje sie o rozmiarowke i dlatego tego nie robie.
elvira


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: wto, 18 lut 14 - 16:31
Nr użytkownika: 43,600

GG:


post śro, 19 lut 2014 - 13:18
Post #9

Poza ubraniami wlasciwie wszystko kupuje teraz przez interenet.
Jezeli chodzi o ciuchy to zwyczajnie boje sie o rozmiarowke i dlatego tego nie robie.
zieba
czw, 20 lut 2014 - 10:08
ja nawet ciuchy kupujÄ™ - tylko nie spodnie, bo jestem niewymiarowa icon_razz.gif
zieba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 20 lut 14 - 09:56
Nr użytkownika: 43,608




post czw, 20 lut 2014 - 10:08
Post #10

ja nawet ciuchy kupujÄ™ - tylko nie spodnie, bo jestem niewymiarowa icon_razz.gif

--------------------
[sygnatura niezgodna z Regulaminem Forum]
ana84
czw, 20 lut 2014 - 18:23
ja większość kupuję przez internet. Od ubrań po spożywkę. Fakt, że na zakupy spożywcze jeżdżę też normalnie, ale np mam kilka stałych sklepów, w których zaopatruję się przez internet głównie dlatego, że jest tam o wiele taniej icon_smile.gif
ana84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,709
Dołączył: śro, 16 sie 06 - 12:37
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 7,023

GG:


post czw, 20 lut 2014 - 18:23
Post #11

ja większość kupuję przez internet. Od ubrań po spożywkę. Fakt, że na zakupy spożywcze jeżdżę też normalnie, ale np mam kilka stałych sklepów, w których zaopatruję się przez internet głównie dlatego, że jest tam o wiele taniej icon_smile.gif

--------------------

[/url]

09.11.2006


23.10.2013
animoza
śro, 26 lut 2014 - 17:08
podziel siÄ™ tymi sklepami ana icon_smile.gif
animoza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: śro, 26 lut 14 - 17:00
Nr użytkownika: 43,657




post śro, 26 lut 2014 - 17:08
Post #12

podziel siÄ™ tymi sklepami ana icon_smile.gif

--------------------
[sygnatura niezgodna z regulaminem forum]
dekorka
śro, 09 maj 2018 - 14:48
Bardzo lubię kupować przez internet, ponieważ w ten sposób oszczędzam wiele czasu. Niedawno skończyłam remont mieszkania i długo szukałam odpowiednich ozdób. Ostatecznie listwa karniszowa została zakupiona do salonu z czego bardzo się cieszę. Zdecydowanie wyróżnia to pomieszczenie i nadaje mu szczególnego charakteru
dekorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: śro, 09 maj 18 - 14:41
Nr użytkownika: 51,834




post śro, 09 maj 2018 - 14:48
Post #13

Bardzo lubię kupować przez internet, ponieważ w ten sposób oszczędzam wiele czasu. Niedawno skończyłam remont mieszkania i długo szukałam odpowiednich ozdób. Ostatecznie listwa karniszowa została zakupiona do salonu z czego bardzo się cieszę. Zdecydowanie wyróżnia to pomieszczenie i nadaje mu szczególnego charakteru
sisterka
śro, 09 maj 2018 - 15:18
Moim najnowszym zakupem przez internet jest bluza karma, którą kupiłam ze względu na oryginalny wzór i wysoką jakość materiału. Jestem zachwycona, ponieważ doskonale sprawdzi się na chłodniejsze wieczory i koncerty
sisterka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 09 maj 18 - 15:16
Nr użytkownika: 51,835




post śro, 09 maj 2018 - 15:18
Post #14

Moim najnowszym zakupem przez internet jest bluza karma, którą kupiłam ze względu na oryginalny wzór i wysoką jakość materiału. Jestem zachwycona, ponieważ doskonale sprawdzi się na chłodniejsze wieczory i koncerty
Laos
pon, 14 maj 2018 - 19:11
Bez takich zakupów byłoby ciężko, człowiek przyzwyczaił się.
Laos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: wto, 29 sty 13 - 12:03
Nr użytkownika: 41,571




post pon, 14 maj 2018 - 19:11
Post #15

Bez takich zakupów byłoby ciężko, człowiek przyzwyczaił się.
prosta
wto, 15 maj 2018 - 11:30
CYTAT(Laos @ Mon, 14 May 2018 - 20:11) *
Bez takich zakupów byłoby ciężko, człowiek przyzwyczaił się.


Pełna zgoda. Dziś już nie trzeba nikogo przekonywać do zakupów w Internecie.
prosta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: pon, 30 kwi 18 - 13:18
Nr użytkownika: 51,812




post wto, 15 maj 2018 - 11:30
Post #16

CYTAT(Laos @ Mon, 14 May 2018 - 20:11) *
Bez takich zakupów byłoby ciężko, człowiek przyzwyczaił się.


Pełna zgoda. Dziś już nie trzeba nikogo przekonywać do zakupów w Internecie.
patrycja17
śro, 04 lip 2018 - 09:53
Moim ostatni zakupem przez internet są płytki tarasowe https://www.twojelazienki.pl/ceramika-parad...i-tarasowe.html, jestem bardzo z nich zadowolona.
patrycja17


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 21 kwi 17 - 14:47
SkÄ…d: Ustka
Nr użytkownika: 49,372




post śro, 04 lip 2018 - 09:53
Post #17

Moim ostatni zakupem przez internet są płytki tarasowe https://www.twojelazienki.pl/ceramika-parad...i-tarasowe.html, jestem bardzo z nich zadowolona.
Maciek120
czw, 05 lip 2018 - 16:54
W internecie staram się kupować co tylko mogę - bo to bardzo duża oszczędność czasu icon_wink.gif Takie rzeczy spożywcze, jak słodycze kupuję nawet tutaj https://www.e-piotripawel.pl/kategoria/slod...-i-przekaski/36. Internetowe zakupy są łatwe szybkie i przyjemne, oraz często można dorwać fajne promocje icon_wink.gif
Maciek120


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 68
Dołączył: pią, 15 lis 13 - 15:38
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 43,153




post czw, 05 lip 2018 - 16:54
Post #18

W internecie staram się kupować co tylko mogę - bo to bardzo duża oszczędność czasu icon_wink.gif Takie rzeczy spożywcze, jak słodycze kupuję nawet tutaj https://www.e-piotripawel.pl/kategoria/slod...-i-przekaski/36. Internetowe zakupy są łatwe szybkie i przyjemne, oraz często można dorwać fajne promocje icon_wink.gif
marysia_wolska
czw, 18 lip 2019 - 11:27
Ja najczęściej kupuję w internecie, z bardzo prostego powodu - oszczędność czasu. Chemię zdarza mi się kupować na https://generalfresh.pl/ jedzenie m.in w Tesco.
marysia_wolska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 18 lip 19 - 11:22
Nr użytkownika: 53,193




post czw, 18 lip 2019 - 11:27
Post #19

Ja najczęściej kupuję w internecie, z bardzo prostego powodu - oszczędność czasu. Chemię zdarza mi się kupować na https://generalfresh.pl/ jedzenie m.in w Tesco.
nenufarka
śro, 14 sie 2019 - 16:02
w sumie dużo osób marudziło na to a takie zakupy na prawde są bardzo wygodne.
nenufarka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: śro, 14 sie 19 - 15:48
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 53,256




post śro, 14 sie 2019 - 16:02
Post #20

w sumie dużo osób marudziło na to a takie zakupy na prawde są bardzo wygodne.

--------------------
Czasem trzeba zamilknąć, żeby zostać wysłuchanym
> Zakupy w Inernecie
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 17:36
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama