Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

dobra kawa :)

> 
Ciocia Magda
nie, 25 sty 2009 - 18:43
Zgodnie z zapowiedziami, proszę o informacje o dobrej kawie. Jeśli o mnie chodzi, to najbardziej smakowała mi do tej pory Illy w srebrnej puszce, ale kosztowała jakieś 35zł, więc i powinna być przepyszna icon_evil.gif

Zauważyłam też, że kawy mielone dość szybko wietrzeją - więc koniec końców trzeba będzie kupić ten młynek i kupować kawę w ziarnach. Ale zanim do tego dojdzie.... mówicie, że lepiej kupować kawę niemiecką icon_wink.gif

A może ktoś kupuje kawę w palarniach? ponoć przez allegro można.

Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post nie, 25 sty 2009 - 18:43
Post #1

Zgodnie z zapowiedziami, proszę o informacje o dobrej kawie. Jeśli o mnie chodzi, to najbardziej smakowała mi do tej pory Illy w srebrnej puszce, ale kosztowała jakieś 35zł, więc i powinna być przepyszna icon_evil.gif

Zauważyłam też, że kawy mielone dość szybko wietrzeją - więc koniec końców trzeba będzie kupić ten młynek i kupować kawę w ziarnach. Ale zanim do tego dojdzie.... mówicie, że lepiej kupować kawę niemiecką icon_wink.gif

A może ktoś kupuje kawę w palarniach? ponoć przez allegro można.



--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 25 sty 2009 - 19:04
Post #2

Chętnie poczytam. Zwłaszcza w kontekście niedalekich zakupów icon_smile.gif
bolka
nie, 25 sty 2009 - 19:30
Bardzo dobra nescafe espresso, dla mnie trochę za mocna, jednak w smaku pyszna.
Ogólnie mi najbardziej podchodzą nescafe, bo nie mają jakiejś kwaśności, którą wyczuwam w innych kawach.
Moja siostra maniacko lubi jacobs velvet.

No ale chyba każda marka by mi smakowała z ekspresu ciśnieniowego;)
bolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,323
Dołączył: wto, 07 lis 06 - 15:46
Nr użytkownika: 8,359




post nie, 25 sty 2009 - 19:30
Post #3

Bardzo dobra nescafe espresso, dla mnie trochę za mocna, jednak w smaku pyszna.
Ogólnie mi najbardziej podchodzą nescafe, bo nie mają jakiejś kwaśności, którą wyczuwam w innych kawach.
Moja siostra maniacko lubi jacobs velvet.

No ale chyba każda marka by mi smakowała z ekspresu ciśnieniowego;)

--------------------
Malgood
nie, 25 sty 2009 - 20:23
potwierdzam jacobs velcet jest boski!!
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post nie, 25 sty 2009 - 20:23
Post #4

potwierdzam jacobs velcet jest boski!!


--------------------


mama_do_kwadratu
nie, 25 sty 2009 - 20:25
ja mam ciśnieniowy dla ubogich- czyli kafetierę icon_smile.gif Jacobsa Kronunga niemieckiego miałam
a rozpuszczalna Jacobs Velvet
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post nie, 25 sty 2009 - 20:25
Post #5

ja mam ciśnieniowy dla ubogich- czyli kafetierę icon_smile.gif Jacobsa Kronunga niemieckiego miałam
a rozpuszczalna Jacobs Velvet

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Adasia
nie, 25 sty 2009 - 20:36
Z ekspresu ciśnieniowego dobra kawa wyjdzie tylko wtedy, gdy jest... dobra icon_wink.gif
Musi być świeża, czyli najlepiej dopiero co zmielona (najlepiej w młynku żarnowym, wtedy zachowuje smak).
Testowaliśmy różne, ale najbardziej smakuje nam Tchibo kupowana w sklepie Tchibo - nie paczkowana, bo taka, jeśli wcześniej jest zmielona i niby próżniowo zabezpieczona, i tak zwietrzeje jak trochę poleży. Jest duuużo tańsza od tych kupowanych w ekskluzywnych kawiarnio-herbaciarniach, a w naszej opinii naprawdę niezła.
Do ciśnieniowego najlepsza espresso (mają teraz dwa rodzaje), kupuję po trochu, mielą na miejscu (ale muszą zmielić grubo!). Po zakupie trzymam w lodówce w szczelnym opakowaniu, tak do dwóch tygodni.
Do tego cukier ciemny, bo nasz kryształ trochę zniesmacza.

Dostaliśmy ostatnio Illy, ale sobie leży grzecznie w szafce i czeka na wszelki wypadek.
Adasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,210
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 12:42
Skąd: z Łodzi
Nr użytkownika: 621

GG:


post nie, 25 sty 2009 - 20:36
Post #6

Z ekspresu ciśnieniowego dobra kawa wyjdzie tylko wtedy, gdy jest... dobra icon_wink.gif
Musi być świeża, czyli najlepiej dopiero co zmielona (najlepiej w młynku żarnowym, wtedy zachowuje smak).
Testowaliśmy różne, ale najbardziej smakuje nam Tchibo kupowana w sklepie Tchibo - nie paczkowana, bo taka, jeśli wcześniej jest zmielona i niby próżniowo zabezpieczona, i tak zwietrzeje jak trochę poleży. Jest duuużo tańsza od tych kupowanych w ekskluzywnych kawiarnio-herbaciarniach, a w naszej opinii naprawdę niezła.
Do ciśnieniowego najlepsza espresso (mają teraz dwa rodzaje), kupuję po trochu, mielą na miejscu (ale muszą zmielić grubo!). Po zakupie trzymam w lodówce w szczelnym opakowaniu, tak do dwóch tygodni.
Do tego cukier ciemny, bo nasz kryształ trochę zniesmacza.

Dostaliśmy ostatnio Illy, ale sobie leży grzecznie w szafce i czeka na wszelki wypadek.


--------------------
Jakub1998, Julia2000, Zofia2007, Bogumiła2009, Gabrysia2012, Całkiem Nowy Ktoś 05.2017
minka.
nie, 25 sty 2009 - 20:54
Jesli z ekspresu to szwedzka Gevalia(pewnie w Polsce mozna w sklepach Ikea kupic)jest naprawde dora icon_smile.gif
Jesli parzona w tygielku to zawsze turecka albo serbska(patriotyzm meza;) ) Kawa tak parzona ma niesamowity smak:)
minka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,622
Dołączył: wto, 30 maj 06 - 01:03
Skąd: Szwecja
Nr użytkownika: 6,069

GG:


post nie, 25 sty 2009 - 20:54
Post #7

Jesli z ekspresu to szwedzka Gevalia(pewnie w Polsce mozna w sklepach Ikea kupic)jest naprawde dora icon_smile.gif
Jesli parzona w tygielku to zawsze turecka albo serbska(patriotyzm meza;) ) Kawa tak parzona ma niesamowity smak:)

--------------------

I HAVE THE BODY OF A GOD. (Unfortunately it's Buddha)
marghe.
nie, 25 sty 2009 - 21:06
my lubimy włoską Kimbo (pochodzi z NEapolu)
Illy jest dla mnie ciut za kwaśna
Lavazza Qualita' Oro nie jest zła

Rezcz jasna najlepsze są kawy kupowane w "palarniach", na wagę. Raczej nie PL niestety. Przez Allegro jeszcze nie kupowałam.

Chociaż smakowa (pomarańczowa) z Pożegnania z Afryką fajna jest icon_smile.gif

Rozpuszczalną piję tylko wtedy kiedy nie mam innego wyjścia icon_smile.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post nie, 25 sty 2009 - 21:06
Post #8

my lubimy włoską Kimbo (pochodzi z NEapolu)
Illy jest dla mnie ciut za kwaśna
Lavazza Qualita' Oro nie jest zła

Rezcz jasna najlepsze są kawy kupowane w "palarniach", na wagę. Raczej nie PL niestety. Przez Allegro jeszcze nie kupowałam.

Chociaż smakowa (pomarańczowa) z Pożegnania z Afryką fajna jest icon_smile.gif

Rozpuszczalną piję tylko wtedy kiedy nie mam innego wyjścia icon_smile.gif
Ciocia Magda
nie, 25 sty 2009 - 21:51
Dziewczyny, kto ma dużo czasu i entuzjazmu, może zapoznać się ze stroną caffeprego. Ma bardzo obszerne forum, z opisem wielu ekspresów i kaw - ale niestety jak dla mnie, wybory zbyt wyszukane icon_wink.gif

Dzięki Adasiu, za info o Tchibo - na pewno wypróbuję, bo i świeżo mielona kawa i cena atrakcyjna. Ich kawy rozpuszczalne są straszne, ale wierzę Ci na słowo, że mielone lepsze.
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post nie, 25 sty 2009 - 21:51
Post #9

Dziewczyny, kto ma dużo czasu i entuzjazmu, może zapoznać się ze stroną caffeprego. Ma bardzo obszerne forum, z opisem wielu ekspresów i kaw - ale niestety jak dla mnie, wybory zbyt wyszukane icon_wink.gif

Dzięki Adasiu, za info o Tchibo - na pewno wypróbuję, bo i świeżo mielona kawa i cena atrakcyjna. Ich kawy rozpuszczalne są straszne, ale wierzę Ci na słowo, że mielone lepsze.

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
Ryjek
nie, 25 sty 2009 - 23:01
Do eksperu cisnieniowego uzywam Lavazzy Espresso (kupuje w Niemczech - taniej)

https://allegro.pl/item523924702_kawa_lavaz...at.html#gallery

a rozpuszczalnej Jacobs Velvet icon_smile.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
Skąd: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post nie, 25 sty 2009 - 23:01
Post #10

Do eksperu cisnieniowego uzywam Lavazzy Espresso (kupuje w Niemczech - taniej)

https://allegro.pl/item523924702_kawa_lavaz...at.html#gallery

a rozpuszczalnej Jacobs Velvet icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



skanna
nie, 25 sty 2009 - 23:26
Już pisałam w innym wątku, że nam Tchibo Espresso średnio smakuje, za gorzka jest i za intensywna, wolę łagodniejsze gatunki. Poza tym T. Espresso to zdaje się mieszanka arabiki z robustą, a takie zdecydowanie przestały nam smakować (tak samo jak różowa Lavazza) - wolimy samą arabikę.
Niemniej jednak te kawy w Tchibo warto wypróbować, bo część z nich jest naprawdę smaczna i mają przyzwoity stosunek jakości do ceny, w przeciwieństwie do Lavazzy, która w Polsce ma cenę tak ohydnie wywindowaną, że po prostu nie warto jej kupować.

Lubimy też Dallmayr Prodomo Naturmild i Eduscho Wiener Gold - pewnie smakosz i znawca by pogardził icon_smile.gif, ale my lubimy kawy łagodne, nie kwaśne i nie za mocne
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post nie, 25 sty 2009 - 23:26
Post #11

Już pisałam w innym wątku, że nam Tchibo Espresso średnio smakuje, za gorzka jest i za intensywna, wolę łagodniejsze gatunki. Poza tym T. Espresso to zdaje się mieszanka arabiki z robustą, a takie zdecydowanie przestały nam smakować (tak samo jak różowa Lavazza) - wolimy samą arabikę.
Niemniej jednak te kawy w Tchibo warto wypróbować, bo część z nich jest naprawdę smaczna i mają przyzwoity stosunek jakości do ceny, w przeciwieństwie do Lavazzy, która w Polsce ma cenę tak ohydnie wywindowaną, że po prostu nie warto jej kupować.

Lubimy też Dallmayr Prodomo Naturmild i Eduscho Wiener Gold - pewnie smakosz i znawca by pogardził icon_smile.gif, ale my lubimy kawy łagodne, nie kwaśne i nie za mocne

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
Adasia
pon, 26 sty 2009 - 00:31
Rozpuszczalnej nie kocham żadnej, mój żołądek też nie, a Tchibo instant w szczególności.
To nowe T espresso (chyba "creme") jest delikatniejsze. A wybór rzeczywiście taki, ze po raz pierwszy właśnie u nich poczułam różnicę w smakach.
Adasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,210
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 12:42
Skąd: z Łodzi
Nr użytkownika: 621

GG:


post pon, 26 sty 2009 - 00:31
Post #12

Rozpuszczalnej nie kocham żadnej, mój żołądek też nie, a Tchibo instant w szczególności.
To nowe T espresso (chyba "creme") jest delikatniejsze. A wybór rzeczywiście taki, ze po raz pierwszy właśnie u nich poczułam różnicę w smakach.

--------------------
Jakub1998, Julia2000, Zofia2007, Bogumiła2009, Gabrysia2012, Całkiem Nowy Ktoś 05.2017
...asia...

Go??







post pon, 26 sty 2009 - 08:28
Post #13

No dobra dziewczyny wymarzyłam sobie na urodziny ekspresik do kawy.
Kawę obecnie pijam rozpuszczalną Jacobs Aroma, lubię też Nescafe. Czyli koneser ze mnie żaden 06.gif
Kawki lubię delikatne, niekwaśne ale jednocześnie w miarę mocne. Aha i pijam tak ze 3-4 kawy dziennie (nie wiem czy to ważne, pewnie tak żeby mi pikawa nie siadła).
Co mi poradzicie bo ciemna jestem jak tabaka w rogu diabel.gif .
Dorka
pon, 26 sty 2009 - 11:35
CYTAT(skanna @ Sun, 25 Jan 2009 - 23:26) *
Poza tym T. Espresso to zdaje się mieszanka arabiki z robustą, a takie zdecydowanie przestały nam smakować (tak samo jak różowa Lavazza) - wolimy samą arabikę.
Niemniej jednak te kawy w Tchibo warto wypróbować, bo część z nich jest naprawdę smaczna i mają przyzwoity stosunek jakości do ceny, w przeciwieństwie do Lavazzy, która w Polsce ma cenę tak ohydnie wywindowaną, że po prostu nie warto jej kupować.

Lubimy też Dallmayr Prodomo Naturmild i Eduscho Wiener Gold - pewnie smakosz i znawca by pogardził icon_smile.gif, ale my lubimy kawy łagodne, nie kwaśne i nie za mocne

Tak jak pisałam już w innym wątku icon_wink.gif, teraz pijemy wspomnianą przez skannę różową LAVAZZA CREMA E GUSTO DOLCE, ale może dlatego, że od niedawna, to nie zdążyła się nam znudzić i nadal smakuję icon_smile.gif.
U mamy piłam przywiezioną z Niemiec Dallmayr Prodomo Naturmild i ta taką zwykłą, nie z ekspresu i bardzo mi smakowała.
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post pon, 26 sty 2009 - 11:35
Post #14

CYTAT(skanna @ Sun, 25 Jan 2009 - 23:26) *
Poza tym T. Espresso to zdaje się mieszanka arabiki z robustą, a takie zdecydowanie przestały nam smakować (tak samo jak różowa Lavazza) - wolimy samą arabikę.
Niemniej jednak te kawy w Tchibo warto wypróbować, bo część z nich jest naprawdę smaczna i mają przyzwoity stosunek jakości do ceny, w przeciwieństwie do Lavazzy, która w Polsce ma cenę tak ohydnie wywindowaną, że po prostu nie warto jej kupować.

Lubimy też Dallmayr Prodomo Naturmild i Eduscho Wiener Gold - pewnie smakosz i znawca by pogardził icon_smile.gif, ale my lubimy kawy łagodne, nie kwaśne i nie za mocne

Tak jak pisałam już w innym wątku icon_wink.gif, teraz pijemy wspomnianą przez skannę różową LAVAZZA CREMA E GUSTO DOLCE, ale może dlatego, że od niedawna, to nie zdążyła się nam znudzić i nadal smakuję icon_smile.gif.
U mamy piłam przywiezioną z Niemiec Dallmayr Prodomo Naturmild i ta taką zwykłą, nie z ekspresu i bardzo mi smakowała.
Potwora
pon, 26 sty 2009 - 12:50
CYTAT(minka79 @ Sun, 25 Jan 2009 - 20:54) *
Jesli parzona w tygielku to zawsze turecka albo serbska(patriotyzm meza;) ) Kawa tak parzona ma niesamowity smak:)


Możesz polecić dobrą kawę ( do kupienia w POlsce) do tygielka?
Uwielbiam kawę tygielkową icon_wink.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
Skąd: .......
Nr użytkownika: 569




post pon, 26 sty 2009 - 12:50
Post #15

CYTAT(minka79 @ Sun, 25 Jan 2009 - 20:54) *
Jesli parzona w tygielku to zawsze turecka albo serbska(patriotyzm meza;) ) Kawa tak parzona ma niesamowity smak:)


Możesz polecić dobrą kawę ( do kupienia w POlsce) do tygielka?
Uwielbiam kawę tygielkową icon_wink.gif
skanna
pon, 26 sty 2009 - 15:22
CYTAT(...asia... @ Mon, 26 Jan 2009 - 08:28) *
Co mi poradzicie bo ciemna jestem jak tabaka w rogu diabel.gif .


Wszystko, co wymieniłam powyżej icon_smile.gif

Dorka, niewykluczone, że Lavazza różowa mi się po prostu "przejadła" - w kwietniu ubiegłego roku M. przywiózł z Włoch 3 kg, a biorąc pod uwagę, że przedtem jeszcze pół bagażnika kawy przywieźliśmy z wakacji to sama rozumiesz icon_smile.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post pon, 26 sty 2009 - 15:22
Post #16

CYTAT(...asia... @ Mon, 26 Jan 2009 - 08:28) *
Co mi poradzicie bo ciemna jestem jak tabaka w rogu diabel.gif .


Wszystko, co wymieniłam powyżej icon_smile.gif

Dorka, niewykluczone, że Lavazza różowa mi się po prostu "przejadła" - w kwietniu ubiegłego roku M. przywiózł z Włoch 3 kg, a biorąc pod uwagę, że przedtem jeszcze pół bagażnika kawy przywieźliśmy z wakacji to sama rozumiesz icon_smile.gif

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
minka.
pon, 26 sty 2009 - 17:49
Ola Fisia niestety nie mam pojecia jakie kawy sa w Polsce dostepne. Moja mama kiedys robila zwykla arabike w tygielku i byla ok. Jak bylismy w Serbii to tez pilismy jakies najzwyklejsze kawy, tam wszyscy parza w tygielkach kawe kazdego rodzaju:) Wiec konkretnej ci nie polece.
minka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,622
Dołączył: wto, 30 maj 06 - 01:03
Skąd: Szwecja
Nr użytkownika: 6,069

GG:


post pon, 26 sty 2009 - 17:49
Post #17

Ola Fisia niestety nie mam pojecia jakie kawy sa w Polsce dostepne. Moja mama kiedys robila zwykla arabike w tygielku i byla ok. Jak bylismy w Serbii to tez pilismy jakies najzwyklejsze kawy, tam wszyscy parza w tygielkach kawe kazdego rodzaju:) Wiec konkretnej ci nie polece.

--------------------

I HAVE THE BODY OF A GOD. (Unfortunately it's Buddha)
Mariena
pon, 26 sty 2009 - 18:46
Ja podpisuję się pod którąs z dziewczyn, jeśli o Kimbo chodzi, tylko ja mówię o białej.

I zdecydowanie CarteNoir, czarne opakowanie, dla mnie najlepsza, od niedawna można kupić w Polsce, przedtem zwoziłam ze świata, gdzie spotkałam - to korzystałam 06.gif
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




post pon, 26 sty 2009 - 18:46
Post #18

Ja podpisuję się pod którąs z dziewczyn, jeśli o Kimbo chodzi, tylko ja mówię o białej.

I zdecydowanie CarteNoir, czarne opakowanie, dla mnie najlepsza, od niedawna można kupić w Polsce, przedtem zwoziłam ze świata, gdzie spotkałam - to korzystałam 06.gif

--------------------
Swieca mi teraz dwa slonca i dobrze mi z tym :)



Mrówa
pon, 26 sty 2009 - 18:57
Oj poczytam Was i może skorzystam. Ja póki co na głodzie kawowym ... dzieć mi kawy pić nie pozwala 21.gif

Jeśli lubicie eksperymenty zapraszam do spróbowania kawy smakowej (nie podam marki bo nie wiem co piłam icon_redface.gif ) ... chodzi mi o połączenie smakowe: pół na pół kawy waniliowej i orzechowej i do tego śmietanka. Zaskoczona byłam smakiem ...
Mrówa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,212
Dołączył: nie, 09 gru 07 - 07:52
Skąd: północ
Nr użytkownika: 17,157




post pon, 26 sty 2009 - 18:57
Post #19

Oj poczytam Was i może skorzystam. Ja póki co na głodzie kawowym ... dzieć mi kawy pić nie pozwala 21.gif

Jeśli lubicie eksperymenty zapraszam do spróbowania kawy smakowej (nie podam marki bo nie wiem co piłam icon_redface.gif ) ... chodzi mi o połączenie smakowe: pół na pół kawy waniliowej i orzechowej i do tego śmietanka. Zaskoczona byłam smakiem ...

--------------------
"Prawa ręka to jest ta ... jak się śpi na brzuchu to od ściany" KMN
Maciejka
pon, 26 sty 2009 - 21:36
Carte Noire można kupić w Polsce??? Naprawdę? A ile kosztuje? I gdzie można kupić. Uwielbiam!
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post pon, 26 sty 2009 - 21:36
Post #20

Carte Noire można kupić w Polsce??? Naprawdę? A ile kosztuje? I gdzie można kupić. Uwielbiam!

--------------------
Maciejka


> dobra kawa :)
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 18:09
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama