Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Porod w Wielkiej Brytanii

> 
emilawec
wto, 24 kwi 2007 - 20:26
Witam icon_biggrin.gif
Mam ogromna prosbe. Za niecale 8 tygodni powinien urodzic sie moj synek icon_biggrin.gif . Bedzie on moim drugim dzieckiem, z tym, ze Zosie urodzilam w Polsce. Teraz mieszkamy w Szkocji, wybralam juz szpital w ktorym bede rodzila i dowiedzialam sie od poloznej, ze tutaj glownie praktykowany jest porod w pozycji wertykalnej. Bardzo mnie to cieszy, poniewaz znam dokladnie zalety takiego porodu.
W polsce podczas porodu duzo spacerowalam i nie dalam sie polozyc plackiem, korzystalam z pilki, prysznica, ale niestety zosie musialam juz urodzic w pozycji pollezacej. Jednak spora ilosc ruchu przyczynila sie do tego, ze porod nie byl taki ciezk i uwazam to za niesamowite przezycie.

Chcialabym jednak zapytac, czy ktoras z was przeszla juz taki porod tu (w pozycji wertykalnej), w UK i czy moglaby podzielic sie swoimi wrazeniami, opisac przebieg porodu icon_smile.gif
Jest to dla mnie bardzo istotne, ja znam wersje porodu do wody i wersje porodu "na lozku", niestety ten drugi bardzo ciezki i kiepsko poprowadzony icon_sad.gif .
Juz pisalam na "ciaza i porod", ze nie jestem zadowolona z opieki lekarskiej podczas ciazy, ale zdecydowalam sie na porod w Szkocji, wiec chcialabym sie do tego jak najlepiej przygotowac.
Kazde opinie beda dla mnie na pewno bardzo cenne icon_smile.gif
emilawec


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 173
Dołączył: śro, 22 lis 06 - 00:39
SkÄ…d: Szkocja
Nr użytkownika: 8,614




post wto, 24 kwi 2007 - 20:26
Post #1

Witam icon_biggrin.gif
Mam ogromna prosbe. Za niecale 8 tygodni powinien urodzic sie moj synek icon_biggrin.gif . Bedzie on moim drugim dzieckiem, z tym, ze Zosie urodzilam w Polsce. Teraz mieszkamy w Szkocji, wybralam juz szpital w ktorym bede rodzila i dowiedzialam sie od poloznej, ze tutaj glownie praktykowany jest porod w pozycji wertykalnej. Bardzo mnie to cieszy, poniewaz znam dokladnie zalety takiego porodu.
W polsce podczas porodu duzo spacerowalam i nie dalam sie polozyc plackiem, korzystalam z pilki, prysznica, ale niestety zosie musialam juz urodzic w pozycji pollezacej. Jednak spora ilosc ruchu przyczynila sie do tego, ze porod nie byl taki ciezk i uwazam to za niesamowite przezycie.

Chcialabym jednak zapytac, czy ktoras z was przeszla juz taki porod tu (w pozycji wertykalnej), w UK i czy moglaby podzielic sie swoimi wrazeniami, opisac przebieg porodu icon_smile.gif
Jest to dla mnie bardzo istotne, ja znam wersje porodu do wody i wersje porodu "na lozku", niestety ten drugi bardzo ciezki i kiepsko poprowadzony icon_sad.gif .
Juz pisalam na "ciaza i porod", ze nie jestem zadowolona z opieki lekarskiej podczas ciazy, ale zdecydowalam sie na porod w Szkocji, wiec chcialabym sie do tego jak najlepiej przygotowac.
Kazde opinie beda dla mnie na pewno bardzo cenne icon_smile.gif

--------------------
[/url]




emilawec
czw, 03 maj 2007 - 09:58
dziekuje bibba icon_biggrin.gif
szybkie te twoje porody, mi tez taki sie marzy wink.gif
Czytam caly czas o porodach, mimo, ze juz urodzilam jedno dziecko (w koncu czlowiek uczy sie cale zycie icon_smile.gif ), bo jak juz napisalam lubie byc na wszystko przygotowana. Rzeczywiscie bede musiala sluchac sie uwaznie poloznych bo chcialabym uniknac pekniecia i cieszy mnie to, ze w koncu znalazl sie ktos, kto ma za soba takie doswiadczenia.

Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam icon_smile.gif
emilawec


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 173
Dołączył: śro, 22 lis 06 - 00:39
SkÄ…d: Szkocja
Nr użytkownika: 8,614




post czw, 03 maj 2007 - 09:58
Post #2

dziekuje bibba icon_biggrin.gif
szybkie te twoje porody, mi tez taki sie marzy wink.gif
Czytam caly czas o porodach, mimo, ze juz urodzilam jedno dziecko (w koncu czlowiek uczy sie cale zycie icon_smile.gif ), bo jak juz napisalam lubie byc na wszystko przygotowana. Rzeczywiscie bede musiala sluchac sie uwaznie poloznych bo chcialabym uniknac pekniecia i cieszy mnie to, ze w koncu znalazl sie ktos, kto ma za soba takie doswiadczenia.

Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam icon_smile.gif

--------------------
[/url]





Posty w temacie
emilawec   Porod w Wielkiej Brytanii   wto, 24 kwi 2007 - 20:26
bibba   najprosciej byloby zapytac polozna. nie sadze je...   Å›ro, 25 kwi 2007 - 11:42
emilawec   bibba, sek w tym, ze ja polozna juz o wszystko wyp...   Å›ro, 25 kwi 2007 - 16:43
bibba   sorki, rzadko tu zagladam :) rodzilam dwa razy ...   Å›ro, 02 maj 2007 - 15:46
emilawec   dziekuje bibba :D szybkie te twoje porody, mi te...   czw, 03 maj 2007 - 09:58
> Porod w Wielkiej Brytanii
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 04:13
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama