Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

bielizna wyszczuplajÄ…ca

, czy korygujÄ…ca
> , czy korygujÄ…ca
Mafia
wto, 19 paź 2010 - 13:01
Możecie polecić mi jakąś sprawdzoną bieliznę korygującą? W chwili pomroczności jasnej kupiłam sobie piękną dopasowaną sukienkę dzianinową, właściwie to zawsze o takiej marzyłam. Niestety realia są jakie sa, a sukienka to wydatnie podkreśla. Oczywiście w necie tego mnóstwo - jakieś gorsety skomplikowanie zakładane (z dziurą w kroku 37.gif ), majtki, sukienki itd. Kupiłam jakieś majtki, ale nie zauważam innego efektu poza poceniem się w nich. Szukam czegoś co spłaszczy brzuch i zakamufluje boczki. icon_wink.gif I nie chodzi mi o ćwiczenia i dietę. 29.gif Chyba najbardziej odpowiadałyby mi te sukienki czy halki, ale jaką wybrać? Na co zwracać uwagę? Czy te bez ramiączek w ogóle utrzymują sie na właściwym miejscu przez dłuższy czas?
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post wto, 19 paź 2010 - 13:01
Post #1

Możecie polecić mi jakąś sprawdzoną bieliznę korygującą? W chwili pomroczności jasnej kupiłam sobie piękną dopasowaną sukienkę dzianinową, właściwie to zawsze o takiej marzyłam. Niestety realia są jakie sa, a sukienka to wydatnie podkreśla. Oczywiście w necie tego mnóstwo - jakieś gorsety skomplikowanie zakładane (z dziurą w kroku 37.gif ), majtki, sukienki itd. Kupiłam jakieś majtki, ale nie zauważam innego efektu poza poceniem się w nich. Szukam czegoś co spłaszczy brzuch i zakamufluje boczki. icon_wink.gif I nie chodzi mi o ćwiczenia i dietę. 29.gif Chyba najbardziej odpowiadałyby mi te sukienki czy halki, ale jaką wybrać? Na co zwracać uwagę? Czy te bez ramiączek w ogóle utrzymują sie na właściwym miejscu przez dłuższy czas?

--------------------
Mafia
buniaaa
wto, 19 paź 2010 - 16:37
Miałam kiedyś ten sam problem a ogólnie z problemem realii zmierzam się codziennie... Po pierwszej ciąży miałam coś takiego i spłaszczały te majteczki brzuch i boczki też rozprasowywały więc sukienka układała się fajnie, nie polecałabym o ile masz grubsze uda takich majtek obciskających z nogawką bo powstają bufki jak tylko kończy się nogawka co do reszty to się nie wypowiem bo używałam.
A tutaj coś takiego co miałam, oczywiście seksowne wcale nie są ale nikt nam pod sukienkę nie będzie zaglądał - chyba- 29.gif
https://jarmar88.nazwa.pl/alle/zdj%eacia/el...4%20bia%b3y.jpg
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post wto, 19 paź 2010 - 16:37
Post #2

Miałam kiedyś ten sam problem a ogólnie z problemem realii zmierzam się codziennie... Po pierwszej ciąży miałam coś takiego i spłaszczały te majteczki brzuch i boczki też rozprasowywały więc sukienka układała się fajnie, nie polecałabym o ile masz grubsze uda takich majtek obciskających z nogawką bo powstają bufki jak tylko kończy się nogawka co do reszty to się nie wypowiem bo używałam.
A tutaj coś takiego co miałam, oczywiście seksowne wcale nie są ale nikt nam pod sukienkę nie będzie zaglądał - chyba- 29.gif
https://jarmar88.nazwa.pl/alle/zdj%eacia/el...4%20bia%b3y.jpg

--------------------
Mafia
śro, 20 paź 2010 - 08:14
Właśnie takie gacie kupiłam w pierwszym odruchu, ale nie był to zbyt dobry wybór. Jest mi w nich okropnie gorąco. Stąd pomysł z halką czy "sukienką", bo chciałabym chodzić w tym do pracy czyli wytrzymać sporo czasu.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post śro, 20 paź 2010 - 08:14
Post #3

Właśnie takie gacie kupiłam w pierwszym odruchu, ale nie był to zbyt dobry wybór. Jest mi w nich okropnie gorąco. Stąd pomysł z halką czy "sukienką", bo chciałabym chodzić w tym do pracy czyli wytrzymać sporo czasu.

--------------------
Mafia
buniaaa
śro, 20 paź 2010 - 09:52
No to w takim razie musisz poczekać na inne opinie bo ja nic innego nie wypróbowałam i niewiem jak będzie z inną bielizną wyszczuplającą icon_wink.gif
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post śro, 20 paź 2010 - 09:52
Post #4

No to w takim razie musisz poczekać na inne opinie bo ja nic innego nie wypróbowałam i niewiem jak będzie z inną bielizną wyszczuplającą icon_wink.gif

--------------------
mamami
śro, 20 paź 2010 - 17:53
Mafia ja raz w życiu mierzyłam halkę, katastrofa. To bardzo mocno obciska, siega minimum do połowy ud i masakrycznie je sciska. nogi sie krzyżują samoczynnie 04.gif Chodzenie to ciągła praca przywodzicieli i walka z cudowną materią icon_smile.gif))))
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post śro, 20 paź 2010 - 17:53
Post #5

Mafia ja raz w życiu mierzyłam halkę, katastrofa. To bardzo mocno obciska, siega minimum do połowy ud i masakrycznie je sciska. nogi sie krzyżują samoczynnie 04.gif Chodzenie to ciągła praca przywodzicieli i walka z cudowną materią icon_smile.gif))))
nemesia
śro, 27 paź 2010 - 15:13
Halki też nie polecam... majteczki jedne też miałam , ale tam gdzie majtki to spłaszczyło pięknie, gorzej z miejscami przy majtuchach, bo powstały baleroniki
nemesia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 592
Dołączył: czw, 29 cze 06 - 21:34
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 6,462




post śro, 27 paź 2010 - 15:13
Post #6

Halki też nie polecam... majteczki jedne też miałam , ale tam gdzie majtki to spłaszczyło pięknie, gorzej z miejscami przy majtuchach, bo powstały baleroniki

--------------------


buniaaa
śro, 27 paź 2010 - 21:01
Ja kupiłam niedawno takie

jako, że jestem wysoką osobą super się sprawdzają, miałam kiedyś krótsze ale niestety brzuch wypływał powyżej a te są idealne icon_biggrin.gif
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post śro, 27 paź 2010 - 21:01
Post #7

Ja kupiłam niedawno takie

jako, że jestem wysoką osobą super się sprawdzają, miałam kiedyś krótsze ale niestety brzuch wypływał powyżej a te są idealne icon_biggrin.gif

--------------------
Gremi
nie, 16 sty 2011 - 17:55
buniaa - a czy te majtki nie roluja ci sie od góry? Ja mam podobne i poki stoje to jest ok ale jak siade to zaraz mi sie zwijaja. Szukam wiec czegos co pozostanie na swoim miejscu przez caly czas.
Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
SkÄ…d: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post nie, 16 sty 2011 - 17:55
Post #8

buniaa - a czy te majtki nie roluja ci sie od góry? Ja mam podobne i poki stoje to jest ok ale jak siade to zaraz mi sie zwijaja. Szukam wiec czegos co pozostanie na swoim miejscu przez caly czas.

--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
Tigerek
nie, 16 sty 2011 - 22:09
Ja ma coś jak na zdjęciu ale z nogaweczkami do kolan (Jak się łądnie pociągnie to 1 cm poniżej kolan icon_wink.gif ) - te nie spadają, bo mają na górze pasek silikonowy icon_smile.gif - na upartego można sobie takie paseczki samemu dokleić, chyba na Allegro coś takiego widziałam.
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post nie, 16 sty 2011 - 22:09
Post #9

Ja ma coś jak na zdjęciu ale z nogaweczkami do kolan (Jak się łądnie pociągnie to 1 cm poniżej kolan icon_wink.gif ) - te nie spadają, bo mają na górze pasek silikonowy icon_smile.gif - na upartego można sobie takie paseczki samemu dokleić, chyba na Allegro coś takiego widziałam.

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
buniaaa
pon, 24 sty 2011 - 20:47
CYTAT(Gremi @ Sun, 16 Jan 2011 - 17:55) *
buniaa - a czy te majtki nie roluja ci sie od góry? Ja mam podobne i poki stoje to jest ok ale jak siade to zaraz mi sie zwijaja. Szukam wiec czegos co pozostanie na swoim miejscu przez caly czas.

teraz mam te https://allegro.pl/bezszwowa-bielizna-mitex...1354233450.html i są też takie same tylko z paskiem silikonowym. moje się zwijają troszkę ale są bez tego paska.
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post pon, 24 sty 2011 - 20:47
Post #10

CYTAT(Gremi @ Sun, 16 Jan 2011 - 17:55) *
buniaa - a czy te majtki nie roluja ci sie od góry? Ja mam podobne i poki stoje to jest ok ale jak siade to zaraz mi sie zwijaja. Szukam wiec czegos co pozostanie na swoim miejscu przez caly czas.

teraz mam te https://allegro.pl/bezszwowa-bielizna-mitex...1354233450.html i są też takie same tylko z paskiem silikonowym. moje się zwijają troszkę ale są bez tego paska.

--------------------
Gremi
pon, 24 sty 2011 - 21:49
ostatecznie kupilam takie https://www.bliskacialu.pl/Body_wyszczuplaj..._50419-204.html i przyznam ze sa super. Wygodnie i bez mozliwosci zwijania. Polecam
Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
SkÄ…d: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post pon, 24 sty 2011 - 21:49
Post #11

ostatecznie kupilam takie https://www.bliskacialu.pl/Body_wyszczuplaj..._50419-204.html i przyznam ze sa super. Wygodnie i bez mozliwosci zwijania. Polecam

--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
buniaaa
wto, 25 sty 2011 - 10:25
Gremi fajnie, jak te co mam będą za duże już (marzy mi się) to może takie zakupię icon_wink.gif
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post wto, 25 sty 2011 - 10:25
Post #12

Gremi fajnie, jak te co mam będą za duże już (marzy mi się) to może takie zakupię icon_wink.gif

--------------------
jojoasia
czw, 13 paź 2016 - 09:33
Miałam takie body ale za bardzo ograniczało ruchy, dopiero majtki z wysokim stanem kupione tutaj https://ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca sprawdziły się przy paru sukienkach idealnie.
jojoasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 30
Dołączył: pon, 10 paź 16 - 14:26
Nr użytkownika: 48,232




post czw, 13 paź 2016 - 09:33
Post #13

Miałam takie body ale za bardzo ograniczało ruchy, dopiero majtki z wysokim stanem kupione tutaj https://ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca sprawdziły się przy paru sukienkach idealnie.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 30 mar 2017 - 11:44
Post #14

Mewa:
https://mewa.com.pl/

Jest to polska firma. Wszystko jest wykonane z dobrych oddychajacych materiałów ( nie to co te wszystkie chińskie poliestry w większych sieciówkach).

Nie przepadam za dużymi , niewygodnymi majtkami typu pantalony. Ale uwielbiam takie delikatne niewielkie wyszczuplające:
Peggie
śro, 25 paź 2017 - 13:09
Dzisiaj żadna kobieta z nadprogramowymi kilogramami i obszerniejszej figurze nie musi się przejmować tym, jak wygląda. To wszystko za sprawą taki wskazówek jak te na https://kedu.pl/wyszczuplec-nie-chudnac-suk...wyszczuplajaca/ które pokażą jakie ubrania należy wybierać, jakie dodatki i fasony ciuchów, które skutecznie zamaskują każdą wadę danej figury, robiąc z niej nie raz atut.
Peggie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: czw, 23 mar 17 - 13:11
Nr użytkownika: 49,066




post śro, 25 paź 2017 - 13:09
Post #15

Dzisiaj żadna kobieta z nadprogramowymi kilogramami i obszerniejszej figurze nie musi się przejmować tym, jak wygląda. To wszystko za sprawą taki wskazówek jak te na https://kedu.pl/wyszczuplec-nie-chudnac-suk...wyszczuplajaca/ które pokażą jakie ubrania należy wybierać, jakie dodatki i fasony ciuchów, które skutecznie zamaskują każdą wadę danej figury, robiąc z niej nie raz atut.
jojoasia
wto, 19 gru 2017 - 15:47
Powiedzmy sobie szczeże nie schudniemy dzięki bieliźnie, ale jest ona przydatna czasami, mam kilka sukienek wyjściowych które w połączeniu z majtkami z wysokim stanem ( brałam tutaj https://ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca ) wyglądają lepiej zdecydowanie, do tego takie majtki wyszczuplające korygujące się przydają.
jojoasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 30
Dołączył: pon, 10 paź 16 - 14:26
Nr użytkownika: 48,232




post wto, 19 gru 2017 - 15:47
Post #16

Powiedzmy sobie szczeże nie schudniemy dzięki bieliźnie, ale jest ona przydatna czasami, mam kilka sukienek wyjściowych które w połączeniu z majtkami z wysokim stanem ( brałam tutaj https://ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca ) wyglądają lepiej zdecydowanie, do tego takie majtki wyszczuplające korygujące się przydają.
Izabellson18
czw, 21 gru 2017 - 18:08
Ja jakoÅ› czujÄ™ siÄ™ niekomfortowo w takich uciskowych majtkach;/
Izabellson18


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: wto, 12 gru 17 - 22:40
Nr użytkownika: 51,118




post czw, 21 gru 2017 - 18:08
Post #17

Ja jakoÅ› czujÄ™ siÄ™ niekomfortowo w takich uciskowych majtkach;/


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 31 sty 2018 - 13:43
Post #18

Kwestia przyzwyczajenia. Poza tym może masz kiepsko dobrany rozmiar? Sama bardzo dobrze czuję się w takich majtkach ponieważ czuje,że wszystko jest na swoim miejscu. Sukienka ładnie na mnie leży i nic sie nie wylewa ( niestety ale moja figura po ciązy nie jest tak idealna jak przed ciążą ale ciągle dążę do tego aby schudnac). Bielizny takiej nie noszę codziennie,ale jedynie na specjalne okazje kiedy chcę czuć się seksownie i nie mieć boczków.

Uważam ,że każda kobietka powinna mieć coś takiego w swojej szafie. Na wypadek jakby kupiła sobie spódnicę, która niekoniecznie by na niej leżała. W wielu sklepach aktualnie są przeceny. Można kupić takie cuda o wiele taniej. https://answear.com/p/bielizna-218-k.html
kasiakowa06
czw, 04 lip 2019 - 11:38
Ostatnio odkryłam, że odpowiednia bielizna wyszczuplająca potrafi zdziałać cuda icon_biggrin.gif
kasiakowa06


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 26
Dołączył: czw, 04 lip 19 - 09:20
Nr użytkownika: 53,166




post czw, 04 lip 2019 - 11:38
Post #19

Ostatnio odkryłam, że odpowiednia bielizna wyszczuplająca potrafi zdziałać cuda icon_biggrin.gif
majjax99@o2.pl
wto, 13 sie 2019 - 10:52
polecam wam bielizna Softline . Fajne materiały a jednocześnie kuszący fason. Zakrywa dokładnie to co trzeba i eksponuje nasze atuty! Warto kupić teraz coś na wyprzedażach w niskich cenach
majjax99@o2.pl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: pon, 22 lip 19 - 22:26
Nr użytkownika: 53,204




post wto, 13 sie 2019 - 10:52
Post #20

polecam wam bielizna Softline . Fajne materiały a jednocześnie kuszący fason. Zakrywa dokładnie to co trzeba i eksponuje nasze atuty! Warto kupić teraz coś na wyprzedażach w niskich cenach
> bielizna wyszczuplajÄ…ca, czy korygujÄ…ca
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 06:22
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama