Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Sklep internetowy z zabawkami

, Jaki wybrać?
> , Jaki wybrać?
ania_wawa
nie, 20 sty 2013 - 21:38
Kochani to już moje trzecie podejście do tematu.
Za każdym razem mój post był usuwany:(
Szkoda, że nie mieliście okazji go przeczytać.
Może tym razem się uda. Zresztą postanowiłam trochę powalczyć z administratorami icon_smile.gif
Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, a ich ograniczanie poprzez durne regulaminy godzi w konstytucję.

Ale do rzeczy.....
Chciałam kupić zabawki dla moich dzieci 3 i 5 lat.
Znalazłam kilka sklepów internetowych, ale nie wiem który wybrać.
Jaki sklep polecacie, czy macie jakiÅ› ulubiony? Gdzie kupujecie zabawki?
Nie wymienię tym razem sklepu, który mam na oku, ponieważ aaaaaadnministratorrrrrr zapewne uzana, że łamię regulamin.

Pozdrawiam wszystkich Ania

P.S. Macie strasznie agresywnego aaaaadministratorrrraaa. Skąd tyle agresji w krótkiej wypowiedzi? Nie można w kulturalny sposób zwrócić komuś uwagi? Przemyślcie to. To obniża poziom tak fajnego forum.

ania_wawa


Grupa: Zbanowani
Postów: 34
Dołączył: nie, 20 sty 13 - 10:55
Nr użytkownika: 41,491




post nie, 20 sty 2013 - 21:38
Post #1

Kochani to już moje trzecie podejście do tematu.
Za każdym razem mój post był usuwany:(
Szkoda, że nie mieliście okazji go przeczytać.
Może tym razem się uda. Zresztą postanowiłam trochę powalczyć z administratorami icon_smile.gif
Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, a ich ograniczanie poprzez durne regulaminy godzi w konstytucję.

Ale do rzeczy.....
Chciałam kupić zabawki dla moich dzieci 3 i 5 lat.
Znalazłam kilka sklepów internetowych, ale nie wiem który wybrać.
Jaki sklep polecacie, czy macie jakiÅ› ulubiony? Gdzie kupujecie zabawki?
Nie wymienię tym razem sklepu, który mam na oku, ponieważ aaaaaadnministratorrrrrr zapewne uzana, że łamię regulamin.

Pozdrawiam wszystkich Ania

P.S. Macie strasznie agresywnego aaaaadministratorrrraaa. Skąd tyle agresji w krótkiej wypowiedzi? Nie można w kulturalny sposób zwrócić komuś uwagi? Przemyślcie to. To obniża poziom tak fajnego forum.

Kocisława zwana...
nie, 20 sty 2013 - 22:01
CYTAT(ania_wawa @ Sun, 20 Jan 2013 - 19:38) *
Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, a ich ograniczanie poprzez durne regulaminy godzi w konstytucję.

Przy rejestracji zgodziłaś się respektować ten "durny" regulamin 37.gif
Kocisława zwana...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,274
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 22:17
SkÄ…d: olsztyn
Nr użytkownika: 14,326




post nie, 20 sty 2013 - 22:01
Post #2

CYTAT(ania_wawa @ Sun, 20 Jan 2013 - 19:38) *
Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, a ich ograniczanie poprzez durne regulaminy godzi w konstytucję.

Przy rejestracji zgodziłaś się respektować ten "durny" regulamin 37.gif

--------------------
Aśka-mama Marty

Warkoty-koty z Warmii
Pilawianka
nie, 20 sty 2013 - 22:07
Kocisława, po co tyle agresji 02.gif
Nowa koleżanka podniesie nam poziom forum. Ciekawe jak długo wytrzyma, nim znów poda adres "wybranego" sklepu.
Za reklamę się płaci i agresja nie ma z tym nic wspólnego.
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post nie, 20 sty 2013 - 22:07
Post #3

Kocisława, po co tyle agresji 02.gif
Nowa koleżanka podniesie nam poziom forum. Ciekawe jak długo wytrzyma, nim znów poda adres "wybranego" sklepu.
Za reklamę się płaci i agresja nie ma z tym nic wspólnego.

--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

KrzyÅ› 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im Å‚atwiej, bo sÄ… razem,
i jest im trudniej, bo sÄ… razem."
Gaja
nie, 20 sty 2013 - 22:15
CYTAT(ania_wawa @ Sun, 20 Jan 2013 - 21:38) *
Znalazłam kilka sklepów internetowych, ale nie wiem który wybrać.
Wystarczy je zgooglować w necie i poszukać stron gdzie ludzie wyrażają swoje opinie icon_rolleyes.gif
Gaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,200
Dołączył: wto, 20 lip 04 - 20:33
SkÄ…d: ... gdzieÅ› w Puszczy Kampinoskiej
Nr użytkownika: 1,946




post nie, 20 sty 2013 - 22:15
Post #4

CYTAT(ania_wawa @ Sun, 20 Jan 2013 - 21:38) *
Znalazłam kilka sklepów internetowych, ale nie wiem który wybrać.
Wystarczy je zgooglować w necie i poszukać stron gdzie ludzie wyrażają swoje opinie icon_rolleyes.gif


--------------------
Kasia i Michał (03.03.2005.)
ania_wawa
pon, 21 sty 2013 - 15:54
Witajcie ludki drogie,

szkoda, że nikt nie chce odnieść się konkretnie do tematu zakupów zabawek w necie.
Jak widzę bardziej zajmujecie się zupełnie innymi sprawami. Ważniejszy regulamin, albo jego "złamanie"....

Chciałam się czegoś od Was dowiedzieć na temat zakupów zabawek w sieci. I tyle. A tu proszę...poważne forum, naprawde ciekawych ludzi, którzy zajmują się dziwnymi podejrzeniami i łamaniem regulaminu.

NaprawdÄ™ szkoda....

Pozdrawiam i liczÄ™ jednak na odpowiedzi dot. postawionego w poscie pytania.

P.S. Nawiasem mówiąc dziwią mnie podejrzenia o reklamę tego czy innego sklepu. Powiedzcie jak w takim razie uzyskać opinie o różnych sklepach internetowych. Zapewne wskażecie www.opineo.pl - ale tam nie ma wszystkich sklepów internetowych.

Ania
ania_wawa


Grupa: Zbanowani
Postów: 34
Dołączył: nie, 20 sty 13 - 10:55
Nr użytkownika: 41,491




post pon, 21 sty 2013 - 15:54
Post #5

Witajcie ludki drogie,

szkoda, że nikt nie chce odnieść się konkretnie do tematu zakupów zabawek w necie.
Jak widzę bardziej zajmujecie się zupełnie innymi sprawami. Ważniejszy regulamin, albo jego "złamanie"....

Chciałam się czegoś od Was dowiedzieć na temat zakupów zabawek w sieci. I tyle. A tu proszę...poważne forum, naprawde ciekawych ludzi, którzy zajmują się dziwnymi podejrzeniami i łamaniem regulaminu.

NaprawdÄ™ szkoda....

Pozdrawiam i liczÄ™ jednak na odpowiedzi dot. postawionego w poscie pytania.

P.S. Nawiasem mówiąc dziwią mnie podejrzenia o reklamę tego czy innego sklepu. Powiedzcie jak w takim razie uzyskać opinie o różnych sklepach internetowych. Zapewne wskażecie www.opineo.pl - ale tam nie ma wszystkich sklepów internetowych.

Ania
ania_wawa
pon, 21 sty 2013 - 16:01
I jeszcze jedno. Rozumiem, że poniższe linki nie stanowią złamania regulaminu:


https://www.stopznuda.pl/inne/6815-gra-zrec...weny-wodne.html

https://www.swiat-zabawek.pl/index.php?p469...ace-zabki-m5754

https://www.swiat-zabawek.pl/index.php?p705...ra-elefun-40838

https://www.smyk.com/bobr-billy-gra-zreczno...ry-dla-dzieci-p

https://www.alexandershop.pl/towar/rodeo-hasbro/


Zostały bowiem umieszczone w podobnym poscie jak mój, dotyczącym zabawek dla 3 i 4 latki.

Proszę zatem o jasną odpowiedź, czy to jest złamanie regulaminu, czy też nie.


Pozdrawiam z ośnieżonej W-wy,
Ania
ania_wawa


Grupa: Zbanowani
Postów: 34
Dołączył: nie, 20 sty 13 - 10:55
Nr użytkownika: 41,491




post pon, 21 sty 2013 - 16:01
Post #6

I jeszcze jedno. Rozumiem, że poniższe linki nie stanowią złamania regulaminu:


https://www.stopznuda.pl/inne/6815-gra-zrec...weny-wodne.html

https://www.swiat-zabawek.pl/index.php?p469...ace-zabki-m5754

https://www.swiat-zabawek.pl/index.php?p705...ra-elefun-40838

https://www.smyk.com/bobr-billy-gra-zreczno...ry-dla-dzieci-p

https://www.alexandershop.pl/towar/rodeo-hasbro/


Zostały bowiem umieszczone w podobnym poscie jak mój, dotyczącym zabawek dla 3 i 4 latki.

Proszę zatem o jasną odpowiedź, czy to jest złamanie regulaminu, czy też nie.


Pozdrawiam z ośnieżonej W-wy,
Ania
aniakuleczka
pon, 21 sty 2013 - 16:08
Aniu,
być może jesteś uczciwą matką szukającą porady w internecie
ale spróbuj nas też zrozumieć
wpadasz i w pierwszych trzech postach wklejasz link do jednego tylko sklepu niszowego, pytajÄ…c nas, gdzie kupujemy zabawki i dlaczego nie tam.

Nie Ty pierwsza i nie ostatnia próbujesz reklamować się w ten sposób dostawiając do tego naiwną gadkę w tym stylu.
A my nie lubimy jak się z nas robi idiotów.
Wiesz, myślimy, mamy doświadczenie itd.

Dlatego zamiast bić piane - idź sobie robić biznes gdzie indziej
albo zostań z nami, ale nas nie spamuj.

aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post pon, 21 sty 2013 - 16:08
Post #7

Aniu,
być może jesteś uczciwą matką szukającą porady w internecie
ale spróbuj nas też zrozumieć
wpadasz i w pierwszych trzech postach wklejasz link do jednego tylko sklepu niszowego, pytajÄ…c nas, gdzie kupujemy zabawki i dlaczego nie tam.

Nie Ty pierwsza i nie ostatnia próbujesz reklamować się w ten sposób dostawiając do tego naiwną gadkę w tym stylu.
A my nie lubimy jak się z nas robi idiotów.
Wiesz, myślimy, mamy doświadczenie itd.

Dlatego zamiast bić piane - idź sobie robić biznes gdzie indziej
albo zostań z nami, ale nas nie spamuj.



--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
matylda315
pon, 21 sty 2013 - 17:18
CYTAT(aniakuleczka @ Mon, 21 Jan 2013 - 16:08) *
Aniu,
być może jesteś uczciwą matką szukającą porady w internecie
ale spróbuj nas też zrozumieć
wpadasz i w pierwszych trzech postach wklejasz link do jednego tylko sklepu niszowego, pytajÄ…c nas, gdzie kupujemy zabawki i dlaczego nie tam.

Nie Ty pierwsza i nie ostatnia próbujesz reklamować się w ten sposób dostawiając do tego naiwną gadkę w tym stylu.
A my nie lubimy jak się z nas robi idiotów.
Wiesz, myślimy, mamy doświadczenie itd.

Dlatego zamiast bić piane - idź sobie robić biznes gdzie indziej
albo zostań z nami, ale nas nie spamuj.


Brawoooo !!! Grzecznie, konkretnie , kulturalnie i na temat icon_smile.gif
matylda315


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,336
Dołączył: pią, 12 lut 10 - 20:11
SkÄ…d: Z salonu :)
Nr użytkownika: 31,636




post pon, 21 sty 2013 - 17:18
Post #8

CYTAT(aniakuleczka @ Mon, 21 Jan 2013 - 16:08) *
Aniu,
być może jesteś uczciwą matką szukającą porady w internecie
ale spróbuj nas też zrozumieć
wpadasz i w pierwszych trzech postach wklejasz link do jednego tylko sklepu niszowego, pytajÄ…c nas, gdzie kupujemy zabawki i dlaczego nie tam.

Nie Ty pierwsza i nie ostatnia próbujesz reklamować się w ten sposób dostawiając do tego naiwną gadkę w tym stylu.
A my nie lubimy jak się z nas robi idiotów.
Wiesz, myślimy, mamy doświadczenie itd.

Dlatego zamiast bić piane - idź sobie robić biznes gdzie indziej
albo zostań z nami, ale nas nie spamuj.


Brawoooo !!! Grzecznie, konkretnie , kulturalnie i na temat icon_smile.gif

--------------------
D. 28.06.1996
K. 12.08.2000
L. 24.08.2011
Anio?ek[*] 31.03.2009
ania_wawa
pon, 21 sty 2013 - 18:39
Witajcie kochani,

dziękuję za pierwszą konkretną odpowiedź.

Chciałem jednakże zauważyć, że podałam nazwę znalezionego przeze mnie w necie sklepu z zabawkami tylko w pierwszym poście, nie wiedząc, że regulamin tego zabrania. Następne posty zawierały już wyłącznie pytanie, które sklepy polecacie i gdzie robicie zakupy w necie.

Naprawdę chcę kupić zabawki dla dzieci. Wiele słyszałam w sklepach, które sprzedają towar, którego nie mają i na który później trzeba czekać tygodniami.

Dlatego proszę Was o poradę. Tylko tyle. Nie chcę reklamować żadnego sklepu. Gdyby tak było, w każdym moim poście znaleźlibyście jakieś odesłanie do konkretnego sklepu. To nie jest moją intencją. To jakieś nieporozumienie.

Dziwi mnie jednak, że regulamin dopuszcza podawanie stron do sklepów internetowych z konkretnymi produktami (post Jakie zabawki dla 3 i 4 latki?). Przecież to jest właśnie reklama tych sklepów.

ProszÄ™ o zrozumienie i pomoc w wyborzez sklepu w necie.

Pozdrawiam
Ania
ania_wawa


Grupa: Zbanowani
Postów: 34
Dołączył: nie, 20 sty 13 - 10:55
Nr użytkownika: 41,491




post pon, 21 sty 2013 - 18:39
Post #9

Witajcie kochani,

dziękuję za pierwszą konkretną odpowiedź.

Chciałem jednakże zauważyć, że podałam nazwę znalezionego przeze mnie w necie sklepu z zabawkami tylko w pierwszym poście, nie wiedząc, że regulamin tego zabrania. Następne posty zawierały już wyłącznie pytanie, które sklepy polecacie i gdzie robicie zakupy w necie.

Naprawdę chcę kupić zabawki dla dzieci. Wiele słyszałam w sklepach, które sprzedają towar, którego nie mają i na który później trzeba czekać tygodniami.

Dlatego proszę Was o poradę. Tylko tyle. Nie chcę reklamować żadnego sklepu. Gdyby tak było, w każdym moim poście znaleźlibyście jakieś odesłanie do konkretnego sklepu. To nie jest moją intencją. To jakieś nieporozumienie.

Dziwi mnie jednak, że regulamin dopuszcza podawanie stron do sklepów internetowych z konkretnymi produktami (post Jakie zabawki dla 3 i 4 latki?). Przecież to jest właśnie reklama tych sklepów.

ProszÄ™ o zrozumienie i pomoc w wyborzez sklepu w necie.

Pozdrawiam
Ania
Helena
pon, 21 sty 2013 - 18:55
Aniu nie dziw się. Niektóre z nas znają się jak łyse konie. Wiemy czym kto się zajmuje i wiemy czy ma powiązania z danym sklepem czy nie. Czy podaje adres by pomóc innym czy po to by zarobić. Takich osób , które w pierwszym pości zamieszcza adres sklepu mamy tu średnio 10 w tygodniu. Nie sądzisz, że gdybyśmy się na to zgadzały to powstałby tu niezły śmietnik i nie dziw się, że to irytuje innych. Daj się najpierw poznać, pogadaj z nami.
Helena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,119
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 13:41
Skąd: P-ków
Nr użytkownika: 2,259

GG:


post pon, 21 sty 2013 - 18:55
Post #10

Aniu nie dziw się. Niektóre z nas znają się jak łyse konie. Wiemy czym kto się zajmuje i wiemy czy ma powiązania z danym sklepem czy nie. Czy podaje adres by pomóc innym czy po to by zarobić. Takich osób , które w pierwszym pości zamieszcza adres sklepu mamy tu średnio 10 w tygodniu. Nie sądzisz, że gdybyśmy się na to zgadzały to powstałby tu niezły śmietnik i nie dziw się, że to irytuje innych. Daj się najpierw poznać, pogadaj z nami.

--------------------
ania_wawa
pon, 21 sty 2013 - 19:12
Nie wiedziałam, że osoby, które są powiązane ze sklepami internetowymi reklamują się na tym forum lub przynajmniej próbują.
A zwłaszcza, że jest ich tak dużo.

Ale to nie jest wÄ…tek o reklamie w necie:)

W każdym razie chciałabym poznać Wasze opinie na temat sklepów w necie i poradzić się, które sklepy z zabawkami omijać, a które wybierać. Mam różne doświadczenia z zakupami w necie. Zamówiłam kiedyś leki w aptece internetowej i po 10 dniach, po moim telefonie, okazało się, że leków nie ma. Nie chcę doświadczyć powtórki z rozrywki.

Pozdrawiam Was i czekam na wypowiedzi.

Ania.
ania_wawa


Grupa: Zbanowani
Postów: 34
Dołączył: nie, 20 sty 13 - 10:55
Nr użytkownika: 41,491




post pon, 21 sty 2013 - 19:12
Post #11

Nie wiedziałam, że osoby, które są powiązane ze sklepami internetowymi reklamują się na tym forum lub przynajmniej próbują.
A zwłaszcza, że jest ich tak dużo.

Ale to nie jest wÄ…tek o reklamie w necie:)

W każdym razie chciałabym poznać Wasze opinie na temat sklepów w necie i poradzić się, które sklepy z zabawkami omijać, a które wybierać. Mam różne doświadczenia z zakupami w necie. Zamówiłam kiedyś leki w aptece internetowej i po 10 dniach, po moim telefonie, okazało się, że leków nie ma. Nie chcę doświadczyć powtórki z rozrywki.

Pozdrawiam Was i czekam na wypowiedzi.

Ania.
walizka
pon, 21 sty 2013 - 19:42
Nie mam jednego wybranego sklepu z zabawkamii. Zazwyczaj kupuję na allegro i tam po opiniach, asortymencie, opisie, stronie www itp. podejmuję decyzję, czy kupić w tym czy w tamtym sklepie.
W ten sposób latem znalazłam świetnie wyposażony (nie tylko w zabawki) sklep bodajże w Falenicy. Przed świętami znalazłam na ursynowie sklep z zabawkami drewnianymi i kreatywnymi. Zakochałam się w nim po uszy i myślę, że będzie teraz moim głównym dostawcą zabawek icon_smile.gif
walizka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,859
Dołączył: pią, 03 lip 09 - 00:07
Nr użytkownika: 28,065




post pon, 21 sty 2013 - 19:42
Post #12

Nie mam jednego wybranego sklepu z zabawkamii. Zazwyczaj kupuję na allegro i tam po opiniach, asortymencie, opisie, stronie www itp. podejmuję decyzję, czy kupić w tym czy w tamtym sklepie.
W ten sposób latem znalazłam świetnie wyposażony (nie tylko w zabawki) sklep bodajże w Falenicy. Przed świętami znalazłam na ursynowie sklep z zabawkami drewnianymi i kreatywnymi. Zakochałam się w nim po uszy i myślę, że będzie teraz moim głównym dostawcą zabawek icon_smile.gif

--------------------


Helena
pon, 21 sty 2013 - 19:47
Ja w ogóle nie kupuję zabawek przez internet. W zabawkowym w moim mieście ceny są niższe niż na allegro więc nie opłaca mi się.
Helena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,119
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 13:41
Skąd: P-ków
Nr użytkownika: 2,259

GG:


post pon, 21 sty 2013 - 19:47
Post #13

Ja w ogóle nie kupuję zabawek przez internet. W zabawkowym w moim mieście ceny są niższe niż na allegro więc nie opłaca mi się.

--------------------
Dorotka25
pon, 21 sty 2013 - 20:22
Nie kupuję obecnie zabawek przez internet. Kiedyś korzystaliśmy z cobi, ale tylko okazyjnie przy większych zamówieniach (np. zbiorczo prezenty od nas i teściowej). Syn ma już inne zainteresowania (sport).
Dorotka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 08:25
Nr użytkownika: 134




post pon, 21 sty 2013 - 20:22
Post #14

Nie kupuję obecnie zabawek przez internet. Kiedyś korzystaliśmy z cobi, ale tylko okazyjnie przy większych zamówieniach (np. zbiorczo prezenty od nas i teściowej). Syn ma już inne zainteresowania (sport).
agnese
wto, 22 sty 2013 - 00:08
ja nie szukam w konkretnym sklepie - tylko konkretny produkt i kupuje tam gdzie mi sie bardziej opłaca - zazwyczaj allegro

edit a w temacie jaki prezent dla 3 i 4 latki - jak by ktoś nowy wrzucił link do sklepu- pokazujący konkretna rzecz tez by pewnie zostało usunięte icon_smile.gif


Ten post edytował agnese wto, 22 sty 2013 - 00:13
agnese


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,091
Dołączył: pią, 10 kwi 09 - 20:19
Nr użytkownika: 26,621




post wto, 22 sty 2013 - 00:08
Post #15

ja nie szukam w konkretnym sklepie - tylko konkretny produkt i kupuje tam gdzie mi sie bardziej opłaca - zazwyczaj allegro

edit a w temacie jaki prezent dla 3 i 4 latki - jak by ktoś nowy wrzucił link do sklepu- pokazujący konkretna rzecz tez by pewnie zostało usunięte icon_smile.gif


--------------------
F. 2008
A. 2011
ania_wawa
wto, 22 sty 2013 - 20:32
Też myślałam, że na allegro jest najtaniej, ale wcale tak nie jest.
Wpisałam dzisiaj na allegro "chodzik smily" i wieco co się okazało, że ceny na allegro są wyższe i to nawet o 30 zł od cen w sklepach internetowych na tej samej rzeczy! Chodzi o rzeczy nowe i oryginalnie zapakowane.

Allegro reklamuje się jako najtańsze.....A jaki jest koń każdy widzi.
Cóż reklama robi swoje:) Kiedyś było takie powiedzenie Reklama dźwignią handlu i chyba coś w tym jest.

Tym razem zawiodłam się na allegro i szukam dalej.

Pozdr,
ania

ania_wawa


Grupa: Zbanowani
Postów: 34
Dołączył: nie, 20 sty 13 - 10:55
Nr użytkownika: 41,491




post wto, 22 sty 2013 - 20:32
Post #16

Też myślałam, że na allegro jest najtaniej, ale wcale tak nie jest.
Wpisałam dzisiaj na allegro "chodzik smily" i wieco co się okazało, że ceny na allegro są wyższe i to nawet o 30 zł od cen w sklepach internetowych na tej samej rzeczy! Chodzi o rzeczy nowe i oryginalnie zapakowane.

Allegro reklamuje się jako najtańsze.....A jaki jest koń każdy widzi.
Cóż reklama robi swoje:) Kiedyś było takie powiedzenie Reklama dźwignią handlu i chyba coś w tym jest.

Tym razem zawiodłam się na allegro i szukam dalej.

Pozdr,
ania

Pogoda
wto, 22 sty 2013 - 23:22
Chociaż wszystko we mnie krzyczy, to jednak odpowiem. Może przypadkiem ktoś skorzysta:

Jeśli Ci Allegro nie pasuje i uważasz, że jedynie sklepy internetowe spełnią Twoje oczekiwania, to najszybciej znajdziesz "wymarzony sklep" i najkorzystniejszą ofertę posługując się wyszukiwarką typu Ceneo czy Skąpiec. Te portale są wygodne w obsłudze, mają przejrzyste interfejsy i oferują dużo usług dodatkowych, oprócz samego porównywania cen (np. opinie o danym produkcie, system oceniania wiarygodności sklepów internetowych itp.).
Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post wto, 22 sty 2013 - 23:22
Post #17

Chociaż wszystko we mnie krzyczy, to jednak odpowiem. Może przypadkiem ktoś skorzysta:

Jeśli Ci Allegro nie pasuje i uważasz, że jedynie sklepy internetowe spełnią Twoje oczekiwania, to najszybciej znajdziesz "wymarzony sklep" i najkorzystniejszą ofertę posługując się wyszukiwarką typu Ceneo czy Skąpiec. Te portale są wygodne w obsłudze, mają przejrzyste interfejsy i oferują dużo usług dodatkowych, oprócz samego porównywania cen (np. opinie o danym produkcie, system oceniania wiarygodności sklepów internetowych itp.).
Ketmia
śro, 23 sty 2013 - 00:00
Ja zwykle kupuję zabawki w supermarketach. Różnych. Zwykle przed zakupem wybranej zabawki robię ranking i kupuję tam, gdzie akurat mają najlepszą promocję.
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post śro, 23 sty 2013 - 00:00
Post #18

Ja zwykle kupuję zabawki w supermarketach. Różnych. Zwykle przed zakupem wybranej zabawki robię ranking i kupuję tam, gdzie akurat mają najlepszą promocję.

--------------------
walizka
śro, 23 sty 2013 - 00:04
jednak warto pamiętać, że w wyszukiwarkach typu "ceneo" będą informacje li i jedynie o sklepach, które się tam reklamują icon_smile.gif Potencjalnie istnieją więc tańsze sklepy, których tam nie będzie.
Inna sprawa, że najszybsze i najprostsze są takie właśnie wyszukiwarki.

Aniu - jeszcze jedno. Zdaje się, że sama pisałaś, że zależy Ci na sklepie solidnym, który nie oszuka. Nie kojarzę, żebyś pytała o tani sklep... Allegro czy wyszukiwarki cenowe zwiększają wiarygodność dostawcy (przez opinie i komentarze klientów)
walizka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,859
Dołączył: pią, 03 lip 09 - 00:07
Nr użytkownika: 28,065




post śro, 23 sty 2013 - 00:04
Post #19

jednak warto pamiętać, że w wyszukiwarkach typu "ceneo" będą informacje li i jedynie o sklepach, które się tam reklamują icon_smile.gif Potencjalnie istnieją więc tańsze sklepy, których tam nie będzie.
Inna sprawa, że najszybsze i najprostsze są takie właśnie wyszukiwarki.

Aniu - jeszcze jedno. Zdaje się, że sama pisałaś, że zależy Ci na sklepie solidnym, który nie oszuka. Nie kojarzę, żebyś pytała o tani sklep... Allegro czy wyszukiwarki cenowe zwiększają wiarygodność dostawcy (przez opinie i komentarze klientów)

--------------------


Joka
śro, 23 sty 2013 - 08:01
ania - nie żebym była złośliwa, ale chciałam spytać
ten chodzik smily to chciałaś dla 3-latka, czy 5-latka?
Joka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: pią, 03 lut 06 - 11:50
SkÄ…d: Bytom
Nr użytkownika: 4,810




post śro, 23 sty 2013 - 08:01
Post #20

ania - nie żebym była złośliwa, ale chciałam spytać
ten chodzik smily to chciałaś dla 3-latka, czy 5-latka?

--------------------



Nie ludzie nami rządzą, lecz własne słabości.
> Sklep internetowy z zabawkami, Jaki wybrać?
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 01:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama