Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 4 5 6  

Czerwcowych dzieciaczków odsłona druga

, Nowe przygody, radości, problemy. Nowa część Czerwcówek 2010
> , Nowe przygody, radoÅ›ci, problemy. Nowa część Czerwcówek 2010
Martalka
pon, 03 cze 2013 - 00:49
maggy, normalnie zazdroszczę takiej pięknej mowy..
Milena tak mało mówi, że czasami łapię się, że traktuję ją jak dzidziusia, tak prawie zrównuję z Jaśkiem.
Właściwie jest na etapie powtarzania pojedynczych słów...
Logopeda jeszcze "daje jej czas"...

Oby się rozkręciła na dobre.
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post pon, 03 cze 2013 - 00:49
Post #101

maggy, normalnie zazdroszczę takiej pięknej mowy..
Milena tak mało mówi, że czasami łapię się, że traktuję ją jak dzidziusia, tak prawie zrównuję z Jaśkiem.
Właściwie jest na etapie powtarzania pojedynczych słów...
Logopeda jeszcze "daje jej czas"...

Oby się rozkręciła na dobre.

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
maggy
pon, 03 cze 2013 - 15:28
Mig4 - Jaka ona już duuuużża !!! sliczne te nasze czerwcowe panny icon_smile.gif


Martalka-Jaśko to mała kopia Milenki ,cudeńko icon_smile.gif


U nas urodzinki zaliczone,Nikola z dumą zdmuchnęła świeczkę i stojąc na krześle zaśpiewała sto lat 06.gif
maggy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 354
Dołączył: pią, 21 sie 09 - 08:21
Nr użytkownika: 28,738




post pon, 03 cze 2013 - 15:28
Post #102

Mig4 - Jaka ona już duuuużża !!! sliczne te nasze czerwcowe panny icon_smile.gif


Martalka-Jaśko to mała kopia Milenki ,cudeńko icon_smile.gif


U nas urodzinki zaliczone,Nikola z dumą zdmuchnęła świeczkę i stojąc na krześle zaśpiewała sto lat 06.gif

--------------------
Abunieczek
czw, 05 wrz 2013 - 12:55
Witam, chciaż nie wiem kogo 43.gif
Cisza, cisza u nas... upada nam wÄ…teczek icon_sad.gif

To ja tylko dla odświeżenia jak moja niespodzianka po 3 latach wygląda wstawiam 2 zdjęcia.

Dziewczyny odezwijcie siÄ™!

Tutaj jako kaleka, po upadku.... trochę pożałować i już ofiara losu icon_smile.gif



A tutaj już po urodzinach icon_smile.gif



Abunieczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 706
Dołączył: sob, 01 maj 10 - 12:55
SkÄ…d: z zacisznego kÄ…cika....
Nr użytkownika: 32,794




post czw, 05 wrz 2013 - 12:55
Post #103

Witam, chciaż nie wiem kogo 43.gif
Cisza, cisza u nas... upada nam wÄ…teczek icon_sad.gif

To ja tylko dla odświeżenia jak moja niespodzianka po 3 latach wygląda wstawiam 2 zdjęcia.

Dziewczyny odezwijcie siÄ™!

Tutaj jako kaleka, po upadku.... trochę pożałować i już ofiara losu icon_smile.gif



A tutaj już po urodzinach icon_smile.gif





--------------------
Czerwcówka 2010
_______________

Martalka
piÄ…, 20 wrz 2013 - 15:13
No cisza cisza, hehe. Abunieczku, Ty akurat ostatnio pisałas w maju 03.gif
Abisia się zmieniła. Już jest z niej poważna dziewczynka, a nie maluszek icon_smile.gif

U nas w miarÄ™.
Milena zaczęła pkole. 3 godzinki dziennie. najpierw była mega dzielna, potem ryczała i przesypiała te 3 h i rozbita wracała do domu. Aż ją przenieśli na poranną sesję i jest już super!
Acha, no i więcej mówi na pewno! Zdaniami właściwie. Ale niewyraźnie. Czasami nie chce odpowiedzieć na pytania.
Zaczęłam ją "uczyć czytać" metodą krakowską. Jest do tego seria książeczek logopedycznych.
Nie mam parcia by czytała już teraz zaraz, ale nauka czytania aktywizuje lewą półkulę, która też odpowiada za mowę. także ćwiczymy. Zna już samogłoski, choć czasami je myli. A całościowo-globalnie, czyta już około 6 słów. icon_smile.gif


też bym wkleiła foty, ale picasa szwankuje.
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post piÄ…, 20 wrz 2013 - 15:13
Post #104

No cisza cisza, hehe. Abunieczku, Ty akurat ostatnio pisałas w maju 03.gif
Abisia się zmieniła. Już jest z niej poważna dziewczynka, a nie maluszek icon_smile.gif

U nas w miarÄ™.
Milena zaczęła pkole. 3 godzinki dziennie. najpierw była mega dzielna, potem ryczała i przesypiała te 3 h i rozbita wracała do domu. Aż ją przenieśli na poranną sesję i jest już super!
Acha, no i więcej mówi na pewno! Zdaniami właściwie. Ale niewyraźnie. Czasami nie chce odpowiedzieć na pytania.
Zaczęłam ją "uczyć czytać" metodą krakowską. Jest do tego seria książeczek logopedycznych.
Nie mam parcia by czytała już teraz zaraz, ale nauka czytania aktywizuje lewą półkulę, która też odpowiada za mowę. także ćwiczymy. Zna już samogłoski, choć czasami je myli. A całościowo-globalnie, czyta już około 6 słów. icon_smile.gif


też bym wkleiła foty, ale picasa szwankuje.


--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
maggy
piÄ…, 20 wrz 2013 - 16:29
Kurcze pisałam i wcięło mi posta;(to w skrócie ,Niki chodzi do przedszkola na cały dzień ,dzisiaj byli w kinie ciekawa jestem jej wrażeń.Ogólnie szybko się przyzwyczaiła do przedszkola ,trochę marudzi z jedzeniem ale myślę ,że to kwestia czasu musi przyzwyczaić się do innej kuchni niż mamusi icon_wink.gif


Abi cudna i jaka duża icon_wink.gif


Pozdrawiam mamuśki
maggy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 354
Dołączył: pią, 21 sie 09 - 08:21
Nr użytkownika: 28,738




post piÄ…, 20 wrz 2013 - 16:29
Post #105

Kurcze pisałam i wcięło mi posta;(to w skrócie ,Niki chodzi do przedszkola na cały dzień ,dzisiaj byli w kinie ciekawa jestem jej wrażeń.Ogólnie szybko się przyzwyczaiła do przedszkola ,trochę marudzi z jedzeniem ale myślę ,że to kwestia czasu musi przyzwyczaić się do innej kuchni niż mamusi icon_wink.gif


Abi cudna i jaka duża icon_wink.gif


Pozdrawiam mamuśki

--------------------
> Czerwcowych dzieciaczków odsÅ‚ona druga, Nowe przygody, radoÅ›ci, problemy. Nowa część Czerwcówek 2010
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 4 5 6
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 03:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama