Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

gdzie moje piersi???????

, no gdzie...
> , no gdzie...
mamaSikorka
czw, 16 lip 2009 - 20:52
nie wiem czy to tu, czy może na pięknej mamie powinno być...
a moze na zdrowej?
może być, że na zdrowej, bo mnie to już do choroby doprowadza

a problem mam taki:
nigdy nie miałam bujnego biustu
zawsze byłam szczupła, przed ciążą ważyłam 60 kg na 173 cm wzrostu
w ciąży przytylam do 77 kg
a 3 tyg. po porodzie juz mialam z powrotem 60, i tak sobie w dol lecialo az do 52 kg
jak malego karmilam to piersi byly ok, wyglÄ…dalam bosko - dla mnie bosko 03.gif
jak malego od piersi odsttawilam po roku to mi cy.ki gdzies wcieło i nie ma, no normalnie nie ma...
jak przed ciaza nosilam 80C tak teraz to chyba A powinnam nosic 37.gif
martwi mnie to troche, zwlaszcza, ze lato mamy 41.gif 32.gif 32.gif
miala tak moze ktoras z was?
juz niby przytylam, bo waze 55 kg a z pierrsi sladów nie ma...
mężowi wstydze sie pokazac nago, ba! wcale sie nie pokazuje 32.gif
i nasze życie erotyczne pada...

kobitki poradźcie coś, tylko nie żebym sobie coś w stanik wpychala albo na plastyke szla bo to nie dla mnie 32.gif

ratunku!!!
mamaSikorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: pią, 12 cze 09 - 09:11
Nr użytkownika: 27,744




post czw, 16 lip 2009 - 20:52
Post #1

nie wiem czy to tu, czy może na pięknej mamie powinno być...
a moze na zdrowej?
może być, że na zdrowej, bo mnie to już do choroby doprowadza

a problem mam taki:
nigdy nie miałam bujnego biustu
zawsze byłam szczupła, przed ciążą ważyłam 60 kg na 173 cm wzrostu
w ciąży przytylam do 77 kg
a 3 tyg. po porodzie juz mialam z powrotem 60, i tak sobie w dol lecialo az do 52 kg
jak malego karmilam to piersi byly ok, wyglÄ…dalam bosko - dla mnie bosko 03.gif
jak malego od piersi odsttawilam po roku to mi cy.ki gdzies wcieło i nie ma, no normalnie nie ma...
jak przed ciaza nosilam 80C tak teraz to chyba A powinnam nosic 37.gif
martwi mnie to troche, zwlaszcza, ze lato mamy 41.gif 32.gif 32.gif
miala tak moze ktoras z was?
juz niby przytylam, bo waze 55 kg a z pierrsi sladów nie ma...
mężowi wstydze sie pokazac nago, ba! wcale sie nie pokazuje 32.gif
i nasze życie erotyczne pada...

kobitki poradźcie coś, tylko nie żebym sobie coś w stanik wpychala albo na plastyke szla bo to nie dla mnie 32.gif

ratunku!!!
lalalala
czw, 16 lip 2009 - 21:16
No chyba przytyć icon_smile.gif
lalalala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,376
Dołączył: pon, 23 sty 06 - 12:57
Nr użytkownika: 4,679




post czw, 16 lip 2009 - 21:16
Post #2

No chyba przytyć icon_smile.gif
Ika
czw, 16 lip 2009 - 22:57
Nie wiem, skąd jesteś, ale poszukaj w swoim mieście brafiterki, bo wydaje mi się, że przede wszystkim możesz mieć źle dobrany rozmiar biustonosza.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post czw, 16 lip 2009 - 22:57
Post #3

Nie wiem, skąd jesteś, ale poszukaj w swoim mieście brafiterki, bo wydaje mi się, że przede wszystkim możesz mieć źle dobrany rozmiar biustonosza.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Edytkax
czw, 16 lip 2009 - 22:59
Hmm ja ważyłam jeszcze mniej niż ty, w ciąży przytyłam niewiele a po porodzie waga spadła mi zaraz do wyjściowej. Córkę co prawda karmiłam tylko dwa miesiące więc nie "naciągnęłam" piersi ale też po zaprzestaniu karmienia były puste i to dość długo. Dopiero tak po kilku miesiącach unormowało mi się i biust wrócił do formy, jest troszkę wiszący ale trudno, żeby był jędrny jak u 20 latki icon_wink.gif po dwójce dzieci. Daj mu szansę myślę, że forma powróci a i pewnie przytyć troszkę nie zaszkodzi icon_wink.gif
Edytkax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 746
Dołączył: nie, 12 gru 04 - 15:19
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,410

GG:


post czw, 16 lip 2009 - 22:59
Post #4

Hmm ja ważyłam jeszcze mniej niż ty, w ciąży przytyłam niewiele a po porodzie waga spadła mi zaraz do wyjściowej. Córkę co prawda karmiłam tylko dwa miesiące więc nie "naciągnęłam" piersi ale też po zaprzestaniu karmienia były puste i to dość długo. Dopiero tak po kilku miesiącach unormowało mi się i biust wrócił do formy, jest troszkę wiszący ale trudno, żeby był jędrny jak u 20 latki icon_wink.gif po dwójce dzieci. Daj mu szansę myślę, że forma powróci a i pewnie przytyć troszkę nie zaszkodzi icon_wink.gif

--------------------
Edyta - mama Wiktora i Weroniki
https://www.DlaWiktora.pl
mamaSikorka
czw, 16 lip 2009 - 23:02
dziękuję!!!!
dałyście mi wiarę, ze to wróci kiedyś do normy, myślałam ze to jakiś pociążowy zanik biustu 32.gif

temat moze komus wydawac sie smieszny, ale naprawde przeraza mnie to, co widze gdy spoglÄ…dam w lustro 37.gif
mamaSikorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: pią, 12 cze 09 - 09:11
Nr użytkownika: 27,744




post czw, 16 lip 2009 - 23:02
Post #5

dziękuję!!!!
dałyście mi wiarę, ze to wróci kiedyś do normy, myślałam ze to jakiś pociążowy zanik biustu 32.gif

temat moze komus wydawac sie smieszny, ale naprawde przeraza mnie to, co widze gdy spoglÄ…dam w lustro 37.gif
Ika
czw, 16 lip 2009 - 23:15
CYTAT(mamaSikorka @ Thu, 16 Jul 2009 - 22:02) *
temat moze komus wydawac sie smieszny, ale naprawde przeraza mnie to, co widze gdy spoglÄ…dam w lustro 37.gif


To wcale nie jest śmieszny temat, to może być dla kobiety problem. Zresztą było tu już kilka wątków na temat biustu, oraz na temat tego, jak potrafi zmienić biust dobrze dobrany biustonosz. I to nie na chwilę, lecz trwale - stąd moja rada, żeby się za brafiterką rozejrzeć.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post czw, 16 lip 2009 - 23:15
Post #6

CYTAT(mamaSikorka @ Thu, 16 Jul 2009 - 22:02) *
temat moze komus wydawac sie smieszny, ale naprawde przeraza mnie to, co widze gdy spoglÄ…dam w lustro 37.gif


To wcale nie jest śmieszny temat, to może być dla kobiety problem. Zresztą było tu już kilka wątków na temat biustu, oraz na temat tego, jak potrafi zmienić biust dobrze dobrany biustonosz. I to nie na chwilę, lecz trwale - stąd moja rada, żeby się za brafiterką rozejrzeć.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
szantrapa
piÄ…, 17 lip 2009 - 09:00
CYTAT(mamaSikorka @ Thu, 16 Jul 2009 - 22:02) *
dziękuję!!!!
dałyście mi wiarę, ze to wróci kiedyś do normy, myślałam ze to jakiś pociążowy zanik biustu 32.gif

temat moze komus wydawac sie smieszny, ale naprawde przeraza mnie to, co widze gdy spoglÄ…dam w lustro 37.gif


Niekoniecznie wróci, ja jestem po drugim porodzie już prawie dwa lata, więcej, nie schudłam, ważę tyle co z pierwszym dzieckiem w 9tym miesiącu, i zawsze miałam ekhm duży biust ,mimo , że ważyłam mniej niż teraz. A teraz biustu nie mam, i nie chodzi o jędrnośc, spadłam ze dwie-trzy miseczki w stosunku do mojej normy a chudych lat icon_sad.gif Tak więc ani temat śmieszny (mnie ogarnia przerażenie za każdym razem jak patrze w lustro, moją rodzinę bliższą i dalszą też) ani napewno zmiany nie są odwracalne. Chętnie poczytam temat a za Ciebie trzymam kciuki, żeby wróciło do normy.
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post piÄ…, 17 lip 2009 - 09:00
Post #7

CYTAT(mamaSikorka @ Thu, 16 Jul 2009 - 22:02) *
dziękuję!!!!
dałyście mi wiarę, ze to wróci kiedyś do normy, myślałam ze to jakiś pociążowy zanik biustu 32.gif

temat moze komus wydawac sie smieszny, ale naprawde przeraza mnie to, co widze gdy spoglÄ…dam w lustro 37.gif


Niekoniecznie wróci, ja jestem po drugim porodzie już prawie dwa lata, więcej, nie schudłam, ważę tyle co z pierwszym dzieckiem w 9tym miesiącu, i zawsze miałam ekhm duży biust ,mimo , że ważyłam mniej niż teraz. A teraz biustu nie mam, i nie chodzi o jędrnośc, spadłam ze dwie-trzy miseczki w stosunku do mojej normy a chudych lat icon_sad.gif Tak więc ani temat śmieszny (mnie ogarnia przerażenie za każdym razem jak patrze w lustro, moją rodzinę bliższą i dalszą też) ani napewno zmiany nie są odwracalne. Chętnie poczytam temat a za Ciebie trzymam kciuki, żeby wróciło do normy.


--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Naz
piÄ…, 17 lip 2009 - 13:07
tak sobie z ciekawości policzyłam Twoje bmi
i wiesz co wyszło? 1 stopień chronicznego niedożywienia
i Ty chcesz mieć biust?
przytyj
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post piÄ…, 17 lip 2009 - 13:07
Post #8

tak sobie z ciekawości policzyłam Twoje bmi
i wiesz co wyszło? 1 stopień chronicznego niedożywienia
i Ty chcesz mieć biust?
przytyj

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
Kaszanka
piÄ…, 17 lip 2009 - 13:23
Banshee, no proszę Cię. Ja to niedożywiona jestem wg bmi od prawie 30 lat i mam biust.

Dopiero po 2 latach od odstawienia Gaby mogłam stwierdzić, że mój biust już się nie zmienia, przez te 2 lata zmieniał kształt i wielkość.
MamoSikorki, spróbuj stosować masaże, kremy do biustu i jak radzi Ika - dobry biustonosz to podstawa.
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post piÄ…, 17 lip 2009 - 13:23
Post #9

Banshee, no proszę Cię. Ja to niedożywiona jestem wg bmi od prawie 30 lat i mam biust.

Dopiero po 2 latach od odstawienia Gaby mogłam stwierdzić, że mój biust już się nie zmienia, przez te 2 lata zmieniał kształt i wielkość.
MamoSikorki, spróbuj stosować masaże, kremy do biustu i jak radzi Ika - dobry biustonosz to podstawa.
Naz
piÄ…, 17 lip 2009 - 13:29
czy ja gdzieś pisałam, że to norma? icon_rolleyes.gif
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post piÄ…, 17 lip 2009 - 13:29
Post #10

czy ja gdzieś pisałam, że to norma? icon_rolleyes.gif

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
Edi Zet :)
piÄ…, 17 lip 2009 - 13:49
Nigdy nie miałam dużego biustu. Małe b, ew. duże a. W ciążach i przy karmieniu musiałam kupowac biustonosze d. Co jest oczywiscie normalne. Były to czasy dzikiej radości, bo miałam piersi. Niestety, teraz ich nie mam icon_sad.gif. I nie powróciły do normalnych wymiarów, bo mam piersi zbudowane z tkanki gruczołowej, nie tłuszczowej. Dlatego nie tyję tam, gdzie mam jej mało. Dlatego te panie, które mają piersi zbudowane z tkanki tłuszczowej tyją w biuście. Ja wiem, że tylko zajście w kolejną ciążę poprawi moje samopoczucie. I niestety wiem, że na krótko...
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post piÄ…, 17 lip 2009 - 13:49
Post #11

Nigdy nie miałam dużego biustu. Małe b, ew. duże a. W ciążach i przy karmieniu musiałam kupowac biustonosze d. Co jest oczywiscie normalne. Były to czasy dzikiej radości, bo miałam piersi. Niestety, teraz ich nie mam icon_sad.gif. I nie powróciły do normalnych wymiarów, bo mam piersi zbudowane z tkanki gruczołowej, nie tłuszczowej. Dlatego nie tyję tam, gdzie mam jej mało. Dlatego te panie, które mają piersi zbudowane z tkanki tłuszczowej tyją w biuście. Ja wiem, że tylko zajście w kolejną ciążę poprawi moje samopoczucie. I niestety wiem, że na krótko...

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
mamaSikorka
piÄ…, 17 lip 2009 - 14:37
przytyć probuje ale to nie takie proste 32.gif
a zrezsta to ne sadze, zeby to 5 kg ktore brakuje mi do 60 przy ktorych nosilam 85c tyle zmienilo w przypadku mojego biustu Tkanka tluszczowa chyba musialaby trafic wylacznie w te miejsca
Kurcze kiedys kolezanka mi powiedziala ze po porodzie i karmieniu piersia to piersi jej wypieknialy, powiekszyly sie w ciazy i tak juz zostalo na zawsze, i ja naiwna myslalam, ze i umnie tak bedzie a tu wrecz odwrotnie

Ika z ta brafiterka to podejrzewam ze w mojej okolicy bedzie duzy problem 32.gif 32.gif 32.gif
mamaSikorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: pią, 12 cze 09 - 09:11
Nr użytkownika: 27,744




post piÄ…, 17 lip 2009 - 14:37
Post #12

przytyć probuje ale to nie takie proste 32.gif
a zrezsta to ne sadze, zeby to 5 kg ktore brakuje mi do 60 przy ktorych nosilam 85c tyle zmienilo w przypadku mojego biustu Tkanka tluszczowa chyba musialaby trafic wylacznie w te miejsca
Kurcze kiedys kolezanka mi powiedziala ze po porodzie i karmieniu piersia to piersi jej wypieknialy, powiekszyly sie w ciazy i tak juz zostalo na zawsze, i ja naiwna myslalam, ze i umnie tak bedzie a tu wrecz odwrotnie

Ika z ta brafiterka to podejrzewam ze w mojej okolicy bedzie duzy problem 32.gif 32.gif 32.gif
Mafia
piÄ…, 17 lip 2009 - 14:41
Poczytaj sobie niektóre tematy na podforum: Piękna mama i może stamtąd dowiesz się, jak dobrać rozmiar. Na gazecie są też odpowiednie fora w kategorii kobieta/lobbystki. Nie wierzę w obwód 85 przy tak niskiej wadze. icon_smile.gif W dobrze dobranym staniku może nagle okazać się, że masz jednak piersi icon_wink.gif
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post piÄ…, 17 lip 2009 - 14:41
Post #13

Poczytaj sobie niektóre tematy na podforum: Piękna mama i może stamtąd dowiesz się, jak dobrać rozmiar. Na gazecie są też odpowiednie fora w kategorii kobieta/lobbystki. Nie wierzę w obwód 85 przy tak niskiej wadze. icon_smile.gif W dobrze dobranym staniku może nagle okazać się, że masz jednak piersi icon_wink.gif

--------------------
Mafia
Pronto
piÄ…, 17 lip 2009 - 14:44
mamaSikorka, trochę mało informacji o Tobie, o Twoim wieku, kiedy dziecko urodziłaś, jakie masz plany odnośnie rodzeństwa dla dziecka itd.
Na te pytania trzeba znać odpowiedź, żeby rozważyć operację plastyczną, która może być rozwiązaniem Twojego problemu. A jeśli biust tak mocno wpływa na Twoje samopoczucie, że praktycznie niszczy Twoje pożycie intymne, to bym się zastanowiła, czy nie warto.
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post piÄ…, 17 lip 2009 - 14:44
Post #14

mamaSikorka, trochę mało informacji o Tobie, o Twoim wieku, kiedy dziecko urodziłaś, jakie masz plany odnośnie rodzeństwa dla dziecka itd.
Na te pytania trzeba znać odpowiedź, żeby rozważyć operację plastyczną, która może być rozwiązaniem Twojego problemu. A jeśli biust tak mocno wpływa na Twoje samopoczucie, że praktycznie niszczy Twoje pożycie intymne, to bym się zastanowiła, czy nie warto.
użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 17 lip 2009 - 17:47
Post #15

CYTAT(banshee @ Fri, 17 Jul 2009 - 12:07) *
tak sobie z ciekawości policzyłam Twoje bmi
i wiesz co wyszło? 1 stopień chronicznego niedożywienia
i Ty chcesz mieć biust?
przytyj

Nie przesadzaj - ja mam o 1 cm mniej wzrostu i o kilka kilogramów mniej i uwierz wyglądam normalnie.

Biust również straciłam po rocznym karmieniu, ponieważ mija już 9 miesięcy to chyba nie wróci. Niestety brafiterki nie dobrały mi biustonosza, dwie stwierdziły, żebym nie nosiła wcale icon_sad.gif Miałam nawet okres intensywnego zastanawiania się nad operacją, ale póki co odpuściłam, chociaż moja samoocena na tym bardzo cierpi.
Naz
piÄ…, 17 lip 2009 - 22:07
są różne rodzaje babskiej budowy i różne rodzaje biustów icon_rolleyes.gif
bo mi się rozpisywać nie chce
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post piÄ…, 17 lip 2009 - 22:07
Post #16

są różne rodzaje babskiej budowy i różne rodzaje biustów icon_rolleyes.gif
bo mi się rozpisywać nie chce


--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 17 lip 2009 - 22:42
Post #17

CYTAT(banshee @ Fri, 17 Jul 2009 - 21:07) *
są różne rodzaje babskiej budowy i różne rodzaje biustów icon_rolleyes.gif
bo mi się rozpisywać nie chce

Jak Ci się nie chce rozpisywać, to zastanów się najpierw co piszesz. Co ma biust do kilogramów? Szczupłe dziewczyny nie miewają biustów?
Zawsze mnie zastanawia, czemu tak rzadko ludziom lekko przy kości mówi się o ich tuszach, za to namiętnie szczupłym robi się nieprzyjemności z powodu ich wyglądu. Wpadłabyś na to, żeby komuś kto narzeka na zbyt duży biust powiedzieć, że to przez otyłość? Nie mówię tego złośliwie, tylko tekst cytuje "i Ty chcesz mieć biust?" był po prostu głupi.
Naz
piÄ…, 17 lip 2009 - 23:06
jully ja nie wiem ile Ty ważysz, jaka jest Twoja budowa i ile masz wzrostu
pisałam odnośnie autorki wątku, która po ciąży schudła więcej niż ważyła
a jest wysoką kobietą i szczupłą, biust w większości składa się z tkanki tłuszczowej

czy to znaczy, że teraz wszystkie kobiety z bmi 17,0 mam do niej porównywać, bo mają "chroniczne niedożywienie? bo się będą oburzały, że "jak to, no przecież ja mam biust!"

prościej już nie mogę wytłumaczyć

aha i ludziom przy kości bardzo często i gęsto mówi się o tuszy i to niezbyt przyjemne słowa
bo szczupłym być jest estetycznie
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post piÄ…, 17 lip 2009 - 23:06
Post #18

jully ja nie wiem ile Ty ważysz, jaka jest Twoja budowa i ile masz wzrostu
pisałam odnośnie autorki wątku, która po ciąży schudła więcej niż ważyła
a jest wysoką kobietą i szczupłą, biust w większości składa się z tkanki tłuszczowej

czy to znaczy, że teraz wszystkie kobiety z bmi 17,0 mam do niej porównywać, bo mają "chroniczne niedożywienie? bo się będą oburzały, że "jak to, no przecież ja mam biust!"

prościej już nie mogę wytłumaczyć

aha i ludziom przy kości bardzo często i gęsto mówi się o tuszy i to niezbyt przyjemne słowa
bo szczupłym być jest estetycznie


--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
ciao
sob, 18 lip 2009 - 12:51
Ja mialam zawsze miseczke C po ciazach biust spadl mi do miseczki B no moze duze B albo mniejsze C,jak kto woli,fakt ze chyba byl fajniejszy przed ciazami(duze mi sie bardziej podoba),mysle ze w Twoim przypadku jak to ktoras pisala moze pomogloby ci deczko przybrac na wadze
ciao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,908
Dołączył: czw, 27 sty 05 - 18:23
SkÄ…d: Krakow
Nr użytkownika: 2,595




post sob, 18 lip 2009 - 12:51
Post #19

Ja mialam zawsze miseczke C po ciazach biust spadl mi do miseczki B no moze duze B albo mniejsze C,jak kto woli,fakt ze chyba byl fajniejszy przed ciazami(duze mi sie bardziej podoba),mysle ze w Twoim przypadku jak to ktoras pisala moze pomogloby ci deczko przybrac na wadze

--------------------
Brak polskich literowek
mamaSikorka
sob, 18 lip 2009 - 14:14
to 85 pod biustem tez mnie zdziwilo ale przymierzylam 80 i zapiac sie nie moglam. A moze koscista jestem czy co???
jak tak sobie czytam to powoli trace nadzieje ze wszystko wroci na swoje miejsce 41.gif 32.gif

chyba jednak poszukam tej brafiterki 32.gif
mamaSikorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: pią, 12 cze 09 - 09:11
Nr użytkownika: 27,744




post sob, 18 lip 2009 - 14:14
Post #20

to 85 pod biustem tez mnie zdziwilo ale przymierzylam 80 i zapiac sie nie moglam. A moze koscista jestem czy co???
jak tak sobie czytam to powoli trace nadzieje ze wszystko wroci na swoje miejsce 41.gif 32.gif

chyba jednak poszukam tej brafiterki 32.gif
> gdzie moje piersi???????, no gdzie...
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 20:07
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama