Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Prezent dla 2 latka!

-
, dla chłopca
pelaa95
post Wed, 24 Jan 2018 - 11:07
Post #41

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 51,370

Z doświadczenia wiem że małe dzieci lubią takie pluszowe zabawki i maskotki, coś do czegoś będą mogły się przytulić, porzucać i tak dalej. Ja kupiłam Piotrusiowi taką piłkę pluszową https://welovekids.pl/zabawki-dla-dzieci/pi...ase-psi-patrol/ . Jest z niej bardzo zadowolony, tak się do niej przyzwyczaił że bez niej nawet nie ma mowy o spaniu. Maskotka jest bardzo przyjemna w dotyku, dodatkowo nie niszczy się szybko - bardzo mocne szwy. Myślę że będzie mu towarzyszyła jest przez najbliższe kilka miesięcy icon_smile.gif .
Go to the top of the page PM

Quote Post
petra
post Wed, 31 Jan 2018 - 11:38
Post #42

Nr użytkownika: 51,429

Patrzcie po pakietach z Prezent Marzeń.
Można dopasować naprawdę coś sensownego - niewielkim kosztem.
Kwestia taka, jakie jest dziecko. Najlepiej celować w pakiety związane ze sportem i atrakcjami.

Quote Post
Kitrelkowiak
post Sun, 04 Mar 2018 - 17:56
Post #43

Nr użytkownika: 51,488

Moje dziecko zakochało się w lego friends. Początkowo myślałam, że to marna zabawka, dla dwulatka, ale okazało się, że bawi się tym non stop. Fajne jest to, że można je łączyć ze sobą i z kilku zestawów, wychodzi już pokaźny dom. Ja kupiła je na stronie https://www.ceneo.pl/Klocki/Popularne_serie:Lego_Friends.htm bo tam mam te najnowsze zestawy, które pokazują w telewizji, między bajkami. Ktoś testował inne klocki tam pokazane?

Quote Post
magda819
post Tue, 20 Mar 2018 - 16:51
Post #44

Nr użytkownika: 51,643

Ja kupuje swojemu bardzo różne rzeczy, np. jako prezent na dzień dziecka dostał puzzle i różne gry, na święta z kolei jakieś maskotki i przytulanki, ciągle staram się wybierać coś nowego icon_smile.gif

Quote Post
magda819
post Mon, 09 Apr 2018 - 11:14
Post #45

Nr użytkownika: 51,643

Z fajnych zabawek dla dwulatka to np. to Gra zręcznościowa Łakocie Chciwej Babci Tomy dzieciaki mojej kuzynki bardzo lubią w to grać icon_razz.gif

Quote Post
Martus33
post Wed, 02 May 2018 - 12:28
Post #46

Nr użytkownika: 51,816

Dobrym pomysłem dla maluchów są zabawki drewniane, które są bezpieczne i nie musimy obawiać się że dziecko połknie jakąś część. Dodatkowo, takie zabawki są o wiele bardziej trwałe niż ich plastikowe odpowiedniki.

Quote Post
askaMoska
post Thu, 10 May 2018 - 10:01
Post #47

Nr użytkownika: 43,453

Idealnie na prezent nadaje się np: drewniana piramida jak tutaj https://makajo.pl/index.php/zabawki/klocki-...h-osmiokat.html jest ekologiczna, fajnie rozwija dziecko no i bardzo ładna, z takim prezentem to nie ma obciachu, zawsze się spodoba.

Quote Post
petra
post Fri, 11 May 2018 - 14:48
Post #48

Nr użytkownika: 51,429

Na Empiku zrobili całą kategorię z takimi atrakcjami, patrzcie - http://www.empik.com/dzien-dziecka
Moim zdaniem kierunek odpowiedni - chodzi o gry planszowe, zabawki typu klocki Lego, bez elektroniki.
A czy też inne? Każde dziecko lubi coś odmiennego. Najważniejsze to nie dawać byle czego, tylko z głową dobierać te prezenty.
Mylę się?

Quote Post
kokosankaana
post Thu, 17 May 2018 - 12:10
Post #49

Nr użytkownika: 50,851

A co lubi robić Twój maluszek, może warto rozwijać to co sprawia mu najwięcej trudności. Znajomy kupił ostatnio swojemu synkowi tablicę znikopis https://www.urwis.pl/nauka-i-zabawa/art-szk...lica-znikopis-5 żeby mały ćwiczył robienie szlaczków jeżeli będzie miał ochotę icon_smile.gif Nie wiem co o tym sądzisz, czy będzie go to interesowało, ale na pewno znajdziesz coś innego co mu się spodoba.

Quote Post
> Prezent dla 2 latka!, dla chłopca

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Mon, 21 May 2018 - 18:30
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe