Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

List mamy blondynki do syna

> 
oro
pon, 13 paź 2003 - 21:38
Pisze do Ciebie tych kilka linijek żebyś wiedział że do ciebie pisze. Więc jeżeli otrzymasz ten list to znaczy że dobrze do Ciebie dotarł. Jeżli go nie otrzymasz to poinformuj mnie o tym,wyślę go jeszcze raz. Pisze do ciebie wolno bo wiem że nie potrafisz szybko czytać. Ostatnio ojciec przeczytał w pewnej ankiecie że najwięcej wypadków zdarza się kilometr od domu, dlatego zdecydowaliśmy się przeprowadzić dalej. Dom jest wspaniały; jest tu pralka, chociaż nie jestem pewna czy jest sprawna. Wczoraj, włożyłam do niej pranie, pocięgnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło, no ale cóż.
Pogoda nie jest tu najgorsza. W tamtym tygodniu padało tylko dwa razy. Pierwszy raz padało 3 dni, drugim razem cztery. Jeżli chodzi o tę kurtkę którą chciałeś, wujek Piotr powiedział że je?łi ci ję wyślę z guzikami, które są ciężkie, to będzie drogo kosztowało, więc oderwałam guziki i włożyłam je do kieszeni.
Ojciec dostał prace, jest bardzo dumny, ma pod sobą jakieś 500 osób. Kosi
trawe na cmentarzu.
Twoja siostra Julia,ta która wyszÅ‚a za swojego męża, wreszcie urodziÅ‚a, nie znamy jeszcze pÅ‚ci, dlatego ci nie powiem jeszcze czy jesteÅ› wujkiem czy ciociÄ…. Jeżli to dziewczynka twoja siostra chce nazwać jÄ… po mnie, ale to bÄ™dzie dziwne nazwać swojÄ… córkÄ™ „mama”.
Nie widzieliśmy za to wujka Izydora, tego który umarł w tamtym roku... Gorzej jest z twoim bratem Jasiem. Zamknął samochód i zostawił w środku kluczyki, musiał iść do domu po drugi komplet żeby nas wyciągnąć z auta. Jeżli będziesz sie widział z Małgosią pozdrów ją ode mnie, jeżli jej nie będziesz widział nic jej nie mów.
Twoja mamusia
Krysia

P.S. Chciałam ci włożyć parę groszy do listu, ale zakleiłam już kopertę.
oro


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,116
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 19:16
SkÄ…d: Barlinek
Nr użytkownika: 243

GG:


post pon, 13 paź 2003 - 21:38
Post #1

Pisze do Ciebie tych kilka linijek żebyś wiedział że do ciebie pisze. Więc jeżeli otrzymasz ten list to znaczy że dobrze do Ciebie dotarł. Jeżli go nie otrzymasz to poinformuj mnie o tym,wyślę go jeszcze raz. Pisze do ciebie wolno bo wiem że nie potrafisz szybko czytać. Ostatnio ojciec przeczytał w pewnej ankiecie że najwięcej wypadków zdarza się kilometr od domu, dlatego zdecydowaliśmy się przeprowadzić dalej. Dom jest wspaniały; jest tu pralka, chociaż nie jestem pewna czy jest sprawna. Wczoraj, włożyłam do niej pranie, pocięgnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło, no ale cóż.
Pogoda nie jest tu najgorsza. W tamtym tygodniu padało tylko dwa razy. Pierwszy raz padało 3 dni, drugim razem cztery. Jeżli chodzi o tę kurtkę którą chciałeś, wujek Piotr powiedział że je?łi ci ję wyślę z guzikami, które są ciężkie, to będzie drogo kosztowało, więc oderwałam guziki i włożyłam je do kieszeni.
Ojciec dostał prace, jest bardzo dumny, ma pod sobą jakieś 500 osób. Kosi
trawe na cmentarzu.
Twoja siostra Julia,ta która wyszÅ‚a za swojego męża, wreszcie urodziÅ‚a, nie znamy jeszcze pÅ‚ci, dlatego ci nie powiem jeszcze czy jesteÅ› wujkiem czy ciociÄ…. Jeżli to dziewczynka twoja siostra chce nazwać jÄ… po mnie, ale to bÄ™dzie dziwne nazwać swojÄ… córkÄ™ „mama”.
Nie widzieliśmy za to wujka Izydora, tego który umarł w tamtym roku... Gorzej jest z twoim bratem Jasiem. Zamknął samochód i zostawił w środku kluczyki, musiał iść do domu po drugi komplet żeby nas wyciągnąć z auta. Jeżli będziesz sie widział z Małgosią pozdrów ją ode mnie, jeżli jej nie będziesz widział nic jej nie mów.
Twoja mamusia
Krysia

P.S. Chciałam ci włożyć parę groszy do listu, ale zakleiłam już kopertę.

--------------------
www.polskieserce.pl
www.pajacyk.pl
aronka
wto, 14 paź 2003 - 21:58
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif



Blondynka. icon_confused.gif
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post wto, 14 paź 2003 - 21:58
Post #2

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif



Blondynka. icon_confused.gif
~Luna~
śro, 12 cze 2013 - 10:52
Dopiero dzisiaj wpadłam na ten "list" - boski 04.gif 04.gif 04.gif
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post śro, 12 cze 2013 - 10:52
Post #3

Dopiero dzisiaj wpadłam na ten "list" - boski 04.gif 04.gif 04.gif

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
Asiuula
wto, 03 mar 2015 - 09:10
WyjÄ…tkowy przypadek blondynki icon_smile.gif
Asiuula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: wto, 03 mar 15 - 08:56
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 45,458




post wto, 03 mar 2015 - 09:10
Post #4

WyjÄ…tkowy przypadek blondynki icon_smile.gif

--------------------
[sygnatura niezgodna z Regulaminem Forum]
> List mamy blondynki do syna
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:48
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama