Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Przedszkola Rzeszów

> 
Kocurek
śro, 01 lut 2006 - 13:48
Witam.

Wkrótce będę mieszkać w Rzeszowie, gdzieś chyba od maja/czerwca.
Zapisy do przedszkoli są w marcu - czy będę mieć problem z zapisaniem Mikołaja do przedszkola pod koniec roku (czerwiec) albo na początku nowego (wrzesień)?
W Dębicy nie ma z tym problemu nawet w środku roku, a w Rzeszowie?
Dodam, że najbardziej interesowałoby mnie przedszkole gdzieś na Wilkowyji (o ile jest) lub Pobitnie. Proszę o namiary. Czy szukać tego przedszkola teraz i zapisać w marcu?

Powiedzcie Rzeszowianki
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 01 lut 2006 - 13:48
Post #1

Witam.

Wkrótce będę mieszkać w Rzeszowie, gdzieś chyba od maja/czerwca.
Zapisy do przedszkoli są w marcu - czy będę mieć problem z zapisaniem Mikołaja do przedszkola pod koniec roku (czerwiec) albo na początku nowego (wrzesień)?
W Dębicy nie ma z tym problemu nawet w środku roku, a w Rzeszowie?
Dodam, że najbardziej interesowałoby mnie przedszkole gdzieś na Wilkowyji (o ile jest) lub Pobitnie. Proszę o namiary. Czy szukać tego przedszkola teraz i zapisać w marcu?

Powiedzcie Rzeszowianki


--------------------
Lila_
śro, 01 lut 2006 - 16:13
Kocurku - widzę problem w meldunku icon_sad.gif

Dzieci chodzące do przedszkola w Rzeszowie muszą mieć meldunek w Rz-wie.
A co chodzi o zapisy - podanie lepiej złóż w terminie, później będą pewnie problemy z przyjęciem np. we wrześniu a tak zawsze miejsce dla Mikołaja będziesz miała zarezerwowane icon_smile.gif
Lila_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 01:03
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 319




post śro, 01 lut 2006 - 16:13
Post #2

Kocurku - widzę problem w meldunku icon_sad.gif

Dzieci chodzące do przedszkola w Rzeszowie muszą mieć meldunek w Rz-wie.
A co chodzi o zapisy - podanie lepiej złóż w terminie, później będą pewnie problemy z przyjęciem np. we wrześniu a tak zawsze miejsce dla Mikołaja będziesz miała zarezerwowane icon_smile.gif

--------------------
czy naprawd? ?pieszymy si? kocha? ludzi skoro wiemy jak szybko odchodz?...


potrójna mama - Karol (08.1999) Emilia (07.2002) i Alicja (10.2012)

Kocurek
czw, 02 lut 2006 - 09:56
A wiesz, czy są jakieś przedszkola w pobliżu? Kompletnie nie znam tamtej okolicy icon_sad.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post czw, 02 lut 2006 - 09:56
Post #3

A wiesz, czy są jakieś przedszkola w pobliżu? Kompletnie nie znam tamtej okolicy icon_sad.gif

--------------------
Lila_
czw, 02 lut 2006 - 10:48
Nie pomogę icon_sad.gif

Też nie znam kompletnie tamtej okolicy - może jest tu ktoś z tamtej okolicy icon_smile.gif
Lila_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 01:03
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 319




post czw, 02 lut 2006 - 10:48
Post #4

Nie pomogę icon_sad.gif

Też nie znam kompletnie tamtej okolicy - może jest tu ktoś z tamtej okolicy icon_smile.gif

--------------------
czy naprawd? ?pieszymy si? kocha? ludzi skoro wiemy jak szybko odchodz?...


potrójna mama - Karol (08.1999) Emilia (07.2002) i Alicja (10.2012)

Magenta
pią, 03 lut 2006 - 09:47
[quote=Kocurek]Witam.

Wkrótce będę mieszkać w Rzeszowie, gdzieś chyba od maja/czerwca.
Zapisy do przedszkoli są w marcu - czy będę mieć problem z zapisaniem Mikołaja do przedszkola pod koniec roku (czerwiec) albo na początku nowego (wrzesień)?
W Dębicy nie ma z tym problemu nawet w środku roku, a w Rzeszowie?
Dodam, że najbardziej interesowałoby mnie przedszkole gdzieś na Wilkowyji (o ile jest) lub Pobitnie. Proszę o namiary. Czy szukać tego przedszkola teraz i zapisać w marcu?

Powiedzcie Rzeszowianki

No proszę! Będziemy sąsiadkami! Ja mieszkam na Pobitnym Południe icon_wink.gif . Polecam przedszkole na ul. Mazurskiej. Jeśli chodzi o zapisy, to niestety w Rzeszowie są prowadzone do końca kwietnia, a potem jest duży problem. Mało które przedszkole ma wolne miejsca, często są niedogodnie położone. Może Kocurku załatwisz zapis w marcu/kwietniu?

Magenta
Magenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,606
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 09:22
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 611

GG:


post pią, 03 lut 2006 - 09:47
Post #5

[quote=Kocurek]Witam.

Wkrótce będę mieszkać w Rzeszowie, gdzieś chyba od maja/czerwca.
Zapisy do przedszkoli są w marcu - czy będę mieć problem z zapisaniem Mikołaja do przedszkola pod koniec roku (czerwiec) albo na początku nowego (wrzesień)?
W Dębicy nie ma z tym problemu nawet w środku roku, a w Rzeszowie?
Dodam, że najbardziej interesowałoby mnie przedszkole gdzieś na Wilkowyji (o ile jest) lub Pobitnie. Proszę o namiary. Czy szukać tego przedszkola teraz i zapisać w marcu?

Powiedzcie Rzeszowianki

No proszę! Będziemy sąsiadkami! Ja mieszkam na Pobitnym Południe icon_wink.gif . Polecam przedszkole na ul. Mazurskiej. Jeśli chodzi o zapisy, to niestety w Rzeszowie są prowadzone do końca kwietnia, a potem jest duży problem. Mało które przedszkole ma wolne miejsca, często są niedogodnie położone. Może Kocurku załatwisz zapis w marcu/kwietniu?

Magenta

--------------------

Kocurek
pią, 03 lut 2006 - 22:35
CYTAT(Magenta)
No proszę! Będziemy sąsiadkami! Ja mieszkam na Pobitnym Południe wink.gif . Polecam przedszkole na ul. Mazurskiej. Jeśli chodzi o zapisy, to niestety w Rzeszowie są prowadzone do końca kwietnia, a potem jest duży problem. Mało które przedszkole ma wolne miejsca, często są niedogodnie położone. Może Kocurku załatwisz zapis w marcu/kwietniu?

Magenta


Dzięki, Magenta icon_smile.gif nie wiedziałam zupełnie w którym miejscu Rzeszowa mieszkasz icon_smile.gif
A Mazurska od szpitala to daleko?

No i już od Ciebie i Lili wiem, że trzeba się będzie zakrzątnąć wcześniej icon_surprised.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pią, 03 lut 2006 - 22:35
Post #6

CYTAT(Magenta)
No proszę! Będziemy sąsiadkami! Ja mieszkam na Pobitnym Południe wink.gif . Polecam przedszkole na ul. Mazurskiej. Jeśli chodzi o zapisy, to niestety w Rzeszowie są prowadzone do końca kwietnia, a potem jest duży problem. Mało które przedszkole ma wolne miejsca, często są niedogodnie położone. Może Kocurku załatwisz zapis w marcu/kwietniu?

Magenta


Dzięki, Magenta icon_smile.gif nie wiedziałam zupełnie w którym miejscu Rzeszowa mieszkasz icon_smile.gif
A Mazurska od szpitala to daleko?

No i już od Ciebie i Lili wiem, że trzeba się będzie zakrzątnąć wcześniej icon_surprised.gif


--------------------
Magenta
sob, 04 lut 2006 - 18:52
[quote=Kocurek]A Mazurska od szpitala to daleko? [/color]
Po drugiej stronie ronda icon_lol.gif .

Magenta
Magenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,606
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 09:22
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 611

GG:


post sob, 04 lut 2006 - 18:52
Post #7

[quote=Kocurek]A Mazurska od szpitala to daleko? [/color]
Po drugiej stronie ronda icon_lol.gif .

Magenta

--------------------

adzia
wto, 07 lut 2006 - 14:26
Do przedszkola zapisz małego wczesniej - meldunek nie jest istotny. Właściwie nie jest istotny nawet później, pod warunkiem, że masz ochote wyskakiwać z 600 PLN miesięcznie icon_wink.gif Ja zapisałam dzieci od wrzesnia do naszego gminnego, a nadal są zameldowane w Rzeszowie (DOminika musi skończyć rok przedszkolny), z kolei sama już się wymeldowałam wczoraj z miasta a we czwartek jadę do gminy się zameldować.
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post wto, 07 lut 2006 - 14:26
Post #8

Do przedszkola zapisz małego wczesniej - meldunek nie jest istotny. Właściwie nie jest istotny nawet później, pod warunkiem, że masz ochote wyskakiwać z 600 PLN miesięcznie icon_wink.gif Ja zapisałam dzieci od wrzesnia do naszego gminnego, a nadal są zameldowane w Rzeszowie (DOminika musi skończyć rok przedszkolny), z kolei sama już się wymeldowałam wczoraj z miasta a we czwartek jadę do gminy się zameldować.

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
Kocurek
śro, 08 lut 2006 - 22:47
600 zł kosztuje przedszkole????????
Poważnie???

Boszsz, ja płacę ok. 130 zł......

Nie wyprowadzam się icon_evil.gif wolę pipidówkę Dębicę icon_twisted.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 08 lut 2006 - 22:47
Post #9

600 zł kosztuje przedszkole????????
Poważnie???

Boszsz, ja płacę ok. 130 zł......

Nie wyprowadzam się icon_evil.gif wolę pipidówkę Dębicę icon_twisted.gif


--------------------
Magenta
czw, 09 lut 2006 - 09:27
[quote=Kocurek]600 zł kosztuje przedszkole????????
Poważnie???

Boszsz, ja płacę ok. 130 zł......

Nie wyprowadzam się icon_evil.gif wolę pipidówkę Dębicę icon_twisted.gif

PRZESZKOLE KOSZTUJE OK.85ZŁ OPŁATA STAŁA PLUS OK.3,5ZŁ ZA DOBĘ WYŻYWIENIA /sorki za caps.../. Ta kwota 600zł to cyba przy braku meldunku.

Magenta
Magenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,606
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 09:22
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 611

GG:


post czw, 09 lut 2006 - 09:27
Post #10

[quote=Kocurek]600 zł kosztuje przedszkole????????
Poważnie???

Boszsz, ja płacę ok. 130 zł......

Nie wyprowadzam się icon_evil.gif wolę pipidówkę Dębicę icon_twisted.gif

PRZESZKOLE KOSZTUJE OK.85ZŁ OPŁATA STAŁA PLUS OK.3,5ZŁ ZA DOBĘ WYŻYWIENIA /sorki za caps.../. Ta kwota 600zł to cyba przy braku meldunku.

Magenta

--------------------

Kari07
czw, 09 lut 2006 - 15:41
Kocurek ale ty będziesz mieszkała w granicach Rzeszowa czy nie?
Jak tak to nie ma problemu i płacisz ok. 150 zł za miesiąc.
Opłata 600 zł dotyczy osób które są zameldowane poza Rzeszowem a chcą żęby ich dzieci chodziły do przedszkola w Rzeszowie.
Z tego powodu znajomi wymeldowywali dziecko i meldowali u dziadków w Rzeszowie.Paranoja.
Kari07


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 882
Dołączył: pią, 12 mar 04 - 15:25
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 1,546

GG:


post czw, 09 lut 2006 - 15:41
Post #11

Kocurek ale ty będziesz mieszkała w granicach Rzeszowa czy nie?
Jak tak to nie ma problemu i płacisz ok. 150 zł za miesiąc.
Opłata 600 zł dotyczy osób które są zameldowane poza Rzeszowem a chcą żęby ich dzieci chodziły do przedszkola w Rzeszowie.
Z tego powodu znajomi wymeldowywali dziecko i meldowali u dziadków w Rzeszowie.Paranoja.

--------------------
Sebastian- październik 2000
Kocurek
czw, 09 lut 2006 - 18:36
CYTAT(Kari07)
Kocurek ale ty będziesz mieszkała w granicach Rzeszowa czy nie?
Jak tak to nie ma problemu i płacisz ok. 150 zł za miesiąc.
Opłata 600 zł dotyczy osób które są zameldowane poza Rzeszowem a chcą żęby ich dzieci chodziły do przedszkola w Rzeszowie.
Z tego powodu znajomi wymeldowywali dziecko i meldowali u dziadków w Rzeszowie. Paranoja.


Uffff, no to mi ulżyło. Mieszkać będziemy w Rzeszowie. Na Bałtyckiej - ładna nazwa ulicy, nie? icon_wink.gif mam do Bałtyku sentyment icon_smile.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post czw, 09 lut 2006 - 18:36
Post #12

CYTAT(Kari07)
Kocurek ale ty będziesz mieszkała w granicach Rzeszowa czy nie?
Jak tak to nie ma problemu i płacisz ok. 150 zł za miesiąc.
Opłata 600 zł dotyczy osób które są zameldowane poza Rzeszowem a chcą żęby ich dzieci chodziły do przedszkola w Rzeszowie.
Z tego powodu znajomi wymeldowywali dziecko i meldowali u dziadków w Rzeszowie. Paranoja.


Uffff, no to mi ulżyło. Mieszkać będziemy w Rzeszowie. Na Bałtyckiej - ładna nazwa ulicy, nie? icon_wink.gif mam do Bałtyku sentyment icon_smile.gif

--------------------
adzia
pią, 10 lut 2006 - 10:24
jej, sorry, no przepraszam za zamieszanie, po prostu płaci się pełną odpłatność jeśli dziecko jest zameldowane poza granicami miasta / gminy icon_wink.gif
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post pią, 10 lut 2006 - 10:24
Post #13

jej, sorry, no przepraszam za zamieszanie, po prostu płaci się pełną odpłatność jeśli dziecko jest zameldowane poza granicami miasta / gminy icon_wink.gif

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
Kocurek
pią, 10 lut 2006 - 14:04
CYTAT(adzia)
jej, sorry, no przepraszam za zamieszanie, po prostu płaci się pełną odpłatność jeśli dziecko jest zameldowane poza granicami miasta / gminy icon_wink.gif


Nic się nie stało, Adziu icon_smile.gif

Magenta, twoja Gaba chodzi do przedszkola na Mazurskiej? jeśli tak, poproszę o cynk, kiedy zaczną tam zapisy icon_smile.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pią, 10 lut 2006 - 14:04
Post #14

CYTAT(adzia)
jej, sorry, no przepraszam za zamieszanie, po prostu płaci się pełną odpłatność jeśli dziecko jest zameldowane poza granicami miasta / gminy icon_wink.gif


Nic się nie stało, Adziu icon_smile.gif

Magenta, twoja Gaba chodzi do przedszkola na Mazurskiej? jeśli tak, poproszę o cynk, kiedy zaczną tam zapisy icon_smile.gif


--------------------
Kari07
pią, 10 lut 2006 - 15:01
Ja nie jestem Magenta icon_smile.gif
ale przepisy są chyba takie same we wszystkich przedszkolach - do końca kwietnia składanie podań.Formularz musisz wziąć z przedszkola .
Ale ciebie chyba teraz interesuje zerówka, prawda bo mały jest w wieku mojego Bastka.
te zerówki w przedszkolach sa lepsze bo są 9 godzinne a w szkole są tylko 5 godzinne.
Kari07


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 882
Dołączył: pią, 12 mar 04 - 15:25
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 1,546

GG:


post pią, 10 lut 2006 - 15:01
Post #15

Ja nie jestem Magenta icon_smile.gif
ale przepisy są chyba takie same we wszystkich przedszkolach - do końca kwietnia składanie podań.Formularz musisz wziąć z przedszkola .
Ale ciebie chyba teraz interesuje zerówka, prawda bo mały jest w wieku mojego Bastka.
te zerówki w przedszkolach sa lepsze bo są 9 godzinne a w szkole są tylko 5 godzinne.

--------------------
Sebastian- październik 2000
Magenta
pią, 10 lut 2006 - 16:36
[quote=Kocurek][quote=adzia]jej, sorry, no przepraszam za zamieszanie, po prostu płaci się pełną odpłatność jeśli dziecko jest zameldowane poza granicami miasta / gminy icon_wink.gif[/quote]

Nic się nie stało, Adziu icon_smile.gif

Magenta, twoja Gaba chodzi do przedszkola na Mazurskiej? jeśli tak, poproszę o cynk, kiedy zaczną tam zapisy icon_smile.gif

Gaba chodzi do przedszkola na Wyspiańskiego. Mam rodziców na Sportowej i oni często wybierają Gabę.

Magenta
Magenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,606
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 09:22
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 611

GG:


post pią, 10 lut 2006 - 16:36
Post #16

[quote=Kocurek][quote=adzia]jej, sorry, no przepraszam za zamieszanie, po prostu płaci się pełną odpłatność jeśli dziecko jest zameldowane poza granicami miasta / gminy icon_wink.gif[/quote]

Nic się nie stało, Adziu icon_smile.gif

Magenta, twoja Gaba chodzi do przedszkola na Mazurskiej? jeśli tak, poproszę o cynk, kiedy zaczną tam zapisy icon_smile.gif

Gaba chodzi do przedszkola na Wyspiańskiego. Mam rodziców na Sportowej i oni często wybierają Gabę.

Magenta

--------------------

Kocurek
pią, 10 lut 2006 - 23:45
OK, wszystko już wiem.
Dziękuję Wam bardzo, i jak zabukuję Młodemu przedszkole, to się pochwalę - póki co, koniec tematu icon_wink.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pią, 10 lut 2006 - 23:45
Post #17

OK, wszystko już wiem.
Dziękuję Wam bardzo, i jak zabukuję Młodemu przedszkole, to się pochwalę - póki co, koniec tematu icon_wink.gif


--------------------
znajoma
czw, 01 cze 2006 - 07:56
Jest tu jeszcze ktos???

My mieszkamy na pobitnie, niedaleko przedszkola. A co do oplaty 600 zl to nie rozumim. My nie jestesmy zameldowani w rzeszowia a ponad 300 km dlaej i p. dyr mowila tylko o stalej oplacie + wyzywienie . Nie uslyszalam kwoty 600 zl.

Ja probuje tez zapisac Kube do przedszkola ale pewnie znajdziemy sie na liscie rezerwowej:(

! czerwca ma byc wiadomo czyli dzis.

A gdzie chodzicie na spacerki???

pozdrawiam

Sylwia
znajoma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: pon, 27 lut 06 - 08:08
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 5,066




post czw, 01 cze 2006 - 07:56
Post #18

Jest tu jeszcze ktos???

My mieszkamy na pobitnie, niedaleko przedszkola. A co do oplaty 600 zl to nie rozumim. My nie jestesmy zameldowani w rzeszowia a ponad 300 km dlaej i p. dyr mowila tylko o stalej oplacie + wyzywienie . Nie uslyszalam kwoty 600 zl.

Ja probuje tez zapisac Kube do przedszkola ale pewnie znajdziemy sie na liscie rezerwowej:(

! czerwca ma byc wiadomo czyli dzis.

A gdzie chodzicie na spacerki???

pozdrawiam

Sylwia

--------------------
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

ZAPRASZAM www.znajoma.republika.pl
Kocurek
nie, 24 wrz 2006 - 22:09
Mikołaj zachwycony jest nowym przedszkolem, wszystko mu się tam podoba icon_smile.gif a najbardziej dziewczyny z grupy, które biegaja za nim i go całują icon_eek.gif icon_lol.gif Poza tym, w grupie mają żółwia i rybki, no i towarzystwo jest nowe icon_wink.gif jest się przed kim popisywac elokwencją icon_wink.gif

Mnie nie podobaja się ceny, PZU kosztuje az 40 zł, bo ktos wymyślił żeby od razu uwzględnic kwote na komisje lekarskie icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif a basen kosztuje aż 360 zł!
W Dębicy basen kosztował mnie 16 zł za miesiac ale jak zajęcia się nie odbyły, kwotę odliczano - a tu 360 zł za rok, ha, to ładnie brzmi, rok, a wychodzi na to że to kwota za 9 miesiecy icon_evil.gif bo wrzesień już odpadł icon_rolleyes.gif
Do przedszkola teraz spacerkiem mam jakieś 20 minut, a nie jak kiedyś 5, więc jeździmy autem...
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post nie, 24 wrz 2006 - 22:09
Post #19

Mikołaj zachwycony jest nowym przedszkolem, wszystko mu się tam podoba icon_smile.gif a najbardziej dziewczyny z grupy, które biegaja za nim i go całują icon_eek.gif icon_lol.gif Poza tym, w grupie mają żółwia i rybki, no i towarzystwo jest nowe icon_wink.gif jest się przed kim popisywac elokwencją icon_wink.gif

Mnie nie podobaja się ceny, PZU kosztuje az 40 zł, bo ktos wymyślił żeby od razu uwzględnic kwote na komisje lekarskie icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif a basen kosztuje aż 360 zł!
W Dębicy basen kosztował mnie 16 zł za miesiac ale jak zajęcia się nie odbyły, kwotę odliczano - a tu 360 zł za rok, ha, to ładnie brzmi, rok, a wychodzi na to że to kwota za 9 miesiecy icon_evil.gif bo wrzesień już odpadł icon_rolleyes.gif
Do przedszkola teraz spacerkiem mam jakieś 20 minut, a nie jak kiedyś 5, więc jeździmy autem...


--------------------
Kari07
pon, 25 wrz 2006 - 13:03
A do którego przedszkola Mikołaj chodzi?
U nas PZU 46 zł a basen też ponad 300 zł i tez bez zwrotu za niewykorzystane godziny.
Dalegto małego zapisuję na normlany kurs pływania bo tam mo zna godziny odrabiać.
Kari07


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 882
Dołączył: pią, 12 mar 04 - 15:25
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 1,546

GG:


post pon, 25 wrz 2006 - 13:03
Post #20

A do którego przedszkola Mikołaj chodzi?
U nas PZU 46 zł a basen też ponad 300 zł i tez bez zwrotu za niewykorzystane godziny.
Dalegto małego zapisuję na normlany kurs pływania bo tam mo zna godziny odrabiać.

--------------------
Sebastian- październik 2000
> Przedszkola Rzeszów
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 14:34
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama