Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
33 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

kolano,kolana-artoskopia,operacja,rehabilitacja

, wątek operowanych połamańców w trakcie rehabilitacji- IZA 3maj się!
> , wÄ…tek operowanych poÅ‚amaÅ„ców w trakcie rehabilitacji- IZA 3maj siÄ™!
ewela
śro, 01 lut 2012 - 21:17
hania przytul.gif dziękuję
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post śro, 01 lut 2012 - 21:17
Post #41

hania przytul.gif dziękuję
h_ania
śro, 01 lut 2012 - 21:24
CYTAT(ewela @ Wed, 01 Feb 2012 - 23:17) *
hania przytul.gif dziękuję



Nic siÄ™ nie martw icon_smile.gif

Co do spraw związanych z zabiegiem i po zabiegu - dopilnuj sobie, żeby po zabiegu, już przy wypisie, lekarz dał Ci receptę na zastrzyki p/zakrzepowe (prawdopodobnie będziesz je dostawać po zabiegu). U mojego męża pan doktor sobie ten fakt "przeoczył". Po powrocie ja do mojego m. gdzie recepta, a on: "jaka recepta??" I niestety musiałam się wracać do szpitala. Dobrze, że o tym wiedziałam.
h_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: czw, 22 cze 06 - 15:30
Nr użytkownika: 6,372




post śro, 01 lut 2012 - 21:24
Post #42

CYTAT(ewela @ Wed, 01 Feb 2012 - 23:17) *
hania przytul.gif dziękuję



Nic siÄ™ nie martw icon_smile.gif

Co do spraw związanych z zabiegiem i po zabiegu - dopilnuj sobie, żeby po zabiegu, już przy wypisie, lekarz dał Ci receptę na zastrzyki p/zakrzepowe (prawdopodobnie będziesz je dostawać po zabiegu). U mojego męża pan doktor sobie ten fakt "przeoczył". Po powrocie ja do mojego m. gdzie recepta, a on: "jaka recepta??" I niestety musiałam się wracać do szpitala. Dobrze, że o tym wiedziałam.

--------------------


pomidorro
śro, 01 lut 2012 - 21:39
ewela będzie dobrze- a za parę miesięcy na pewno lepiej niz teraz!
i tego siÄ™ trzymajmy...
To my jednak decydujemy się ( raczej) na te rozpuszczalne- nie chcę kolejnego zabiegu czy tez operacji u M. A co z teściem- powtarzali mu rtg płuc?
U M. sprawa jest bardzo stara- nauczył sie " z tym " życ i teraz wątpliwosci go męczą- czy oby na pewno to jest mu potrzebne. Jak uważa na to kolano to nawet przez rok potrafi mu "nie wyskoczyć" . Trochę go namówiłam...a teraz sama nie wiem czy dobrze. i tez załatwił się na zawodach....potem na kolejnych ( już zinnej dziedziny sportu) poprawił....i musiał wogle przestać uprawiać sport. A bardzo mu tego brakuje...
tylko taki mały bicz na siebie kręcę- bo jak kolano będzie ok..to poczuje wiatr w skrzydłach i nie będzie go wieczorem przez 3 dni w tygodniu bo trenning, 2 dni- bo wyjazd słuzbowy itp 37.gif
a po cc to ja po dwóch dniach smignęłam do domu icon_smile.gif i tez spoko...ale po sn- dwa tygodnie łaziłam jak połamana i nawet pielegniarki były pewne że mialam cc- taka pokraka 29.gif Ale chyba próg bólowy mam wysoki ( oprócz zebów)...za to nie wiem czy mi nerwy nie puszczą jak dzieci i M> będzie w domu- a ja będę musiala się zająć wszystkim. Co jak co- ale baba zazwyczaj nie narzeka, boli- trudno- robota czeka icon_smile.gif a z facetami jest różnie....jeszcze z nim takiej opcji nie przerabiałam..więc i mi siły zyczyc trzeba 29.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post śro, 01 lut 2012 - 21:39
Post #43

ewela będzie dobrze- a za parę miesięcy na pewno lepiej niz teraz!
i tego siÄ™ trzymajmy...
To my jednak decydujemy się ( raczej) na te rozpuszczalne- nie chcę kolejnego zabiegu czy tez operacji u M. A co z teściem- powtarzali mu rtg płuc?
U M. sprawa jest bardzo stara- nauczył sie " z tym " życ i teraz wątpliwosci go męczą- czy oby na pewno to jest mu potrzebne. Jak uważa na to kolano to nawet przez rok potrafi mu "nie wyskoczyć" . Trochę go namówiłam...a teraz sama nie wiem czy dobrze. i tez załatwił się na zawodach....potem na kolejnych ( już zinnej dziedziny sportu) poprawił....i musiał wogle przestać uprawiać sport. A bardzo mu tego brakuje...
tylko taki mały bicz na siebie kręcę- bo jak kolano będzie ok..to poczuje wiatr w skrzydłach i nie będzie go wieczorem przez 3 dni w tygodniu bo trenning, 2 dni- bo wyjazd słuzbowy itp 37.gif
a po cc to ja po dwóch dniach smignęłam do domu icon_smile.gif i tez spoko...ale po sn- dwa tygodnie łaziłam jak połamana i nawet pielegniarki były pewne że mialam cc- taka pokraka 29.gif Ale chyba próg bólowy mam wysoki ( oprócz zebów)...za to nie wiem czy mi nerwy nie puszczą jak dzieci i M> będzie w domu- a ja będę musiala się zająć wszystkim. Co jak co- ale baba zazwyczaj nie narzeka, boli- trudno- robota czeka icon_smile.gif a z facetami jest różnie....jeszcze z nim takiej opcji nie przerabiałam..więc i mi siły zyczyc trzeba 29.gif

--------------------



h_ania
śro, 01 lut 2012 - 22:06
CYTAT(~justa~ @ Wed, 01 Feb 2012 - 23:39) *
Co jak co- ale baba zazwyczaj nie narzeka, boli- trudno- robota czeka icon_smile.gif a z facetami jest różnie....jeszcze z nim takiej opcji nie przerabiałam..więc i mi siły zyczyc trzeba 29.gif



Generalnie "umierają" już przy temperaturze ciała 36,9 04.gif
A co dopiero po artroskopii 08.gif
Mój m narobił np. ogólnej paniki wśród personelu medycznego, a miał tylko ............ dren, cieniutki z tego kolana usuwany ............
h_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: czw, 22 cze 06 - 15:30
Nr użytkownika: 6,372




post śro, 01 lut 2012 - 22:06
Post #44

CYTAT(~justa~ @ Wed, 01 Feb 2012 - 23:39) *
Co jak co- ale baba zazwyczaj nie narzeka, boli- trudno- robota czeka icon_smile.gif a z facetami jest różnie....jeszcze z nim takiej opcji nie przerabiałam..więc i mi siły zyczyc trzeba 29.gif



Generalnie "umierają" już przy temperaturze ciała 36,9 04.gif
A co dopiero po artroskopii 08.gif
Mój m narobił np. ogólnej paniki wśród personelu medycznego, a miał tylko ............ dren, cieniutki z tego kolana usuwany ............

--------------------


h_ania
śro, 01 lut 2012 - 22:08
CYTAT(~justa~ @ Wed, 01 Feb 2012 - 23:39) *
więc i mi siły zyczyc trzeba 29.gif



No właśnie, bo zapomniałam:
ŻYCZĘ!!


PS. Co do cc - zazdroszczę, bo ja chodziłam jak połamana ..............
h_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: czw, 22 cze 06 - 15:30
Nr użytkownika: 6,372




post śro, 01 lut 2012 - 22:08
Post #45

CYTAT(~justa~ @ Wed, 01 Feb 2012 - 23:39) *
więc i mi siły zyczyc trzeba 29.gif



No właśnie, bo zapomniałam:
ŻYCZĘ!!


PS. Co do cc - zazdroszczę, bo ja chodziłam jak połamana ..............

--------------------


ewela
czw, 02 lut 2012 - 16:02
no i jestem po rozmowie z anestezjologiem. Wszystko dogadane, opowiedziane ,ustalone. Termin operacji nie uległ zmianie.Wiec 8lutego będą mnie kroic.

Mam jednak zastanowić się nad znieczuleniem.
Wolałabym spac......zeby nie słyszec i nie widziec, ale i wolałabym miec głowę myslącą...chociaz nie wiem po co....chyba tylko po to by mi się koszmary sniły.....
ps a jakie Wy miałyscie znieczulenia podczas artroskopii?

ja przezyłam dwa znieczulenia
-pierwszy poród, zakonczony cc w narkozie- po- byłam bardzo słaba.....i było nie bleeeee i zawroty głowy miałam okropne
-drugi poród- cc- znieczulenie zzo- cudownie się czułam,a jak juz mogłam wstac i się wykąpac:-)to był luksus


Pozdrawiam
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post czw, 02 lut 2012 - 16:02
Post #46

no i jestem po rozmowie z anestezjologiem. Wszystko dogadane, opowiedziane ,ustalone. Termin operacji nie uległ zmianie.Wiec 8lutego będą mnie kroic.

Mam jednak zastanowić się nad znieczuleniem.
Wolałabym spac......zeby nie słyszec i nie widziec, ale i wolałabym miec głowę myslącą...chociaz nie wiem po co....chyba tylko po to by mi się koszmary sniły.....
ps a jakie Wy miałyscie znieczulenia podczas artroskopii?

ja przezyłam dwa znieczulenia
-pierwszy poród, zakonczony cc w narkozie- po- byłam bardzo słaba.....i było nie bleeeee i zawroty głowy miałam okropne
-drugi poród- cc- znieczulenie zzo- cudownie się czułam,a jak juz mogłam wstac i się wykąpac:-)to był luksus


Pozdrawiam
Mafia
czw, 02 lut 2012 - 16:25
Mój mąż nie miał pełnej narkozy, chyba potem nie dochodzą choć dolegliwości po niej. icon_wink.gif Ale to już każdy musi sam zdecydować. Może głupi jaś i już?

Ten post edytował Mafia czw, 02 lut 2012 - 16:26
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post czw, 02 lut 2012 - 16:25
Post #47

Mój mąż nie miał pełnej narkozy, chyba potem nie dochodzą choć dolegliwości po niej. icon_wink.gif Ale to już każdy musi sam zdecydować. Może głupi jaś i już?

--------------------
Mafia
h_ania
czw, 02 lut 2012 - 20:43
Ewela,

Mój m. miał podpajęczynówkowe - po nim leżał 24 godziny. Generalnie nic złego się nie działo, poza problemami z ....... siusianiem, bo nie wiedzieć czemu facetom niechętnie podobno zakładają cewniki. Poza tym było ok, żadnych zawrotów głowy i innych historii.

Natomiast z mojego doświadczenia. Miałam w swoim życiu i znieczulenie podpajęczynówkowe (do cc), i narkozę (długą, w związku z poważną operacją). Przede wszystkim: KAŻDY WSZYSTKO PRZECHODZI INDYWIDUALNIE I NIE MOŻNA, A NAWET NIE MA SENSU UOGÓLNIAĆ. Ja zarówno po narkozie, jak i po znieczuleniu dolędźwiowym nie miałam żadnych skutków ubocznych, nic. Ale to ja. A znam sporo osób, które po takich samych znieczuleniach = identycznych zabiegach różnie to przechodziły. Nie sugeruj się więc tym co usłyszysz, przeczytasz. Ukażdego zawsze będzie to inaczej wyglądało.

Ale dziwi mnie fakt, że anestezjolog Tobie pozostawił decyzję w kwestii wyboru znieczulenia .......... Przecież to on decyduje do jakiego typu znieczulenia zakwalifikować danego pacjenta.

Trzymam za Ciebie kciuki icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Jakoś mi ta Twoja data 8 lutego wbiła się w pamięć icon_wink.gif Będę ciepło myśleć w tym dniu.
h_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: czw, 22 cze 06 - 15:30
Nr użytkownika: 6,372




post czw, 02 lut 2012 - 20:43
Post #48

Ewela,

Mój m. miał podpajęczynówkowe - po nim leżał 24 godziny. Generalnie nic złego się nie działo, poza problemami z ....... siusianiem, bo nie wiedzieć czemu facetom niechętnie podobno zakładają cewniki. Poza tym było ok, żadnych zawrotów głowy i innych historii.

Natomiast z mojego doświadczenia. Miałam w swoim życiu i znieczulenie podpajęczynówkowe (do cc), i narkozę (długą, w związku z poważną operacją). Przede wszystkim: KAŻDY WSZYSTKO PRZECHODZI INDYWIDUALNIE I NIE MOŻNA, A NAWET NIE MA SENSU UOGÓLNIAĆ. Ja zarówno po narkozie, jak i po znieczuleniu dolędźwiowym nie miałam żadnych skutków ubocznych, nic. Ale to ja. A znam sporo osób, które po takich samych znieczuleniach = identycznych zabiegach różnie to przechodziły. Nie sugeruj się więc tym co usłyszysz, przeczytasz. Ukażdego zawsze będzie to inaczej wyglądało.

Ale dziwi mnie fakt, że anestezjolog Tobie pozostawił decyzję w kwestii wyboru znieczulenia .......... Przecież to on decyduje do jakiego typu znieczulenia zakwalifikować danego pacjenta.

Trzymam za Ciebie kciuki icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Jakoś mi ta Twoja data 8 lutego wbiła się w pamięć icon_wink.gif Będę ciepło myśleć w tym dniu.

--------------------


ewela
czw, 02 lut 2012 - 21:24
hania:-) wiem,ze kazdy pacjent i zabieg wymaga indywidualnego podejscia.

co do znieczulenia- jak to dzisiaj powiedział moj ortopeda- nawet 10min przed bedzie Pani mogła zmienic zdanie.
Anestezjolog- ma Pani czas na podjecie dezycji do 8go-bedzie dobrze:-)

U mnie pewnie decyzja zapadnie,jak Panowie sie zjawiÄ… przy mnie i ustalÄ… co ktory robi i ile czasu to zajmie

A i tak czeka mnie 6godz lezenia plackiem-jezu jak ja sie wysikam????......
jutro bede rozmawiała z koordynatorką z bloku operacyjnego i zapytam się o ewentualne zacewnikowanie...i wogóle jak sobie radza z nagłą potrzebą oddania moczu.
Ja w chwila nerwowych to wyyyyylewam z siebie ilosci litrowe 37.gif

Wogóle rozmowa z moim ortopedą jest lepsza niz srodki gaz rozweselający.
facet ma wielki poczucie humoru......hmmm ten typ tak ma.
rozmawia ze mna przez tel i przeprasza,ze rano nie zadzwonil.....ale miał zabiegi i wlasciwie dopiero teraz zszedł z boku ...i wlasnie się przebiera 29.gif .....no i po co takie szczególy-mezatką jestem

ale mam kolege chirurga....identyczny typ- humor wpisany w geny.
no dobra.......uroda tez ok...........cisza..... m nie czyta maluchów

Mafia- mnie czeka dłubanina w kolanie,z rekonstrukcją więzadła.....ale chetnie wypiję i "jaska"...lub innego drinka

Ten post edytował ewela czw, 02 lut 2012 - 21:25
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post czw, 02 lut 2012 - 21:24
Post #49

hania:-) wiem,ze kazdy pacjent i zabieg wymaga indywidualnego podejscia.

co do znieczulenia- jak to dzisiaj powiedział moj ortopeda- nawet 10min przed bedzie Pani mogła zmienic zdanie.
Anestezjolog- ma Pani czas na podjecie dezycji do 8go-bedzie dobrze:-)

U mnie pewnie decyzja zapadnie,jak Panowie sie zjawiÄ… przy mnie i ustalÄ… co ktory robi i ile czasu to zajmie

A i tak czeka mnie 6godz lezenia plackiem-jezu jak ja sie wysikam????......
jutro bede rozmawiała z koordynatorką z bloku operacyjnego i zapytam się o ewentualne zacewnikowanie...i wogóle jak sobie radza z nagłą potrzebą oddania moczu.
Ja w chwila nerwowych to wyyyyylewam z siebie ilosci litrowe 37.gif

Wogóle rozmowa z moim ortopedą jest lepsza niz srodki gaz rozweselający.
facet ma wielki poczucie humoru......hmmm ten typ tak ma.
rozmawia ze mna przez tel i przeprasza,ze rano nie zadzwonil.....ale miał zabiegi i wlasciwie dopiero teraz zszedł z boku ...i wlasnie się przebiera 29.gif .....no i po co takie szczególy-mezatką jestem

ale mam kolege chirurga....identyczny typ- humor wpisany w geny.
no dobra.......uroda tez ok...........cisza..... m nie czyta maluchów

Mafia- mnie czeka dłubanina w kolanie,z rekonstrukcją więzadła.....ale chetnie wypiję i "jaska"...lub innego drinka
h_ania
czw, 02 lut 2012 - 22:38
CYTAT(ewela @ Thu, 02 Feb 2012 - 18:02) *
Wolałabym spac......zeby nie słyszec i nie widziec, ale i wolałabym miec głowę myslącą...chociaz nie wiem po co....chyba tylko po to by mi się koszmary sniły.....
ps a jakie Wy miałyscie znieczulenia podczas artroskopii?


Tak prawdę mówiąc to i jedno, i drugie ma swoje plusy i minusy.

Eeee tam, od razu koszmary ..............
h_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: czw, 22 cze 06 - 15:30
Nr użytkownika: 6,372




post czw, 02 lut 2012 - 22:38
Post #50

CYTAT(ewela @ Thu, 02 Feb 2012 - 18:02) *
Wolałabym spac......zeby nie słyszec i nie widziec, ale i wolałabym miec głowę myslącą...chociaz nie wiem po co....chyba tylko po to by mi się koszmary sniły.....
ps a jakie Wy miałyscie znieczulenia podczas artroskopii?


Tak prawdę mówiąc to i jedno, i drugie ma swoje plusy i minusy.

Eeee tam, od razu koszmary ..............

--------------------


ewela
czw, 02 lut 2012 - 22:45
hania:-)
po cc pamiętam wiele słów i opowiesci mojego gina- z jego wakacji,z ktorych własnie wrócił, no i rozmowy o seksie i "produkcji "dzieci

a do tego...."a teraz poczuje pani szaprnięcie"- i wtym momencie chwyciłam się łózka...a małe E się "wydostało" z brzusia.

No ale teraz takiego finału nie będzie.........

Ten post edytował ewela czw, 02 lut 2012 - 22:45
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post czw, 02 lut 2012 - 22:45
Post #51

hania:-)
po cc pamiętam wiele słów i opowiesci mojego gina- z jego wakacji,z ktorych własnie wrócił, no i rozmowy o seksie i "produkcji "dzieci

a do tego...."a teraz poczuje pani szaprnięcie"- i wtym momencie chwyciłam się łózka...a małe E się "wydostało" z brzusia.

No ale teraz takiego finału nie będzie.........
amania
czw, 02 lut 2012 - 22:47
CYTAT(~justa~ @ Wed, 01 Feb 2012 - 15:35) *
amania- a możesz napisać ( no wymęczę CIę 29.gif ) ile czasu Ci zajęło, ze mogłaś wykonywać wszystko w domu? no wiesz- wychodzić w miarę normalnie na zewnątrz itp...
czyli szukam nadal- jakie śruby icon_sad.gif


chyba po miesiącu zaczęłam w miarę normalnie żyć, choć jeszcze o kulach, ale coraz częściej i na dłużej te kule odstawiałam
za to po samej artroskopii to idzie znacznie szybciej, mój tata np. w ogóle nie używał kul i już dzień po zabiegu chodził (a zabieg miał w wieku 66 lat)

co do znieczulenia, to ja miałam podpajęczynówkowe i coś w żyłę icon_wink.gif dzięki czemu przespałam całą operację - poprosiłam o to, bo mnie sam widok sali operacyjnej rozkłada i nie wytrzymałabym, gdybym słyszała co się wokół dzieje (przy cc miałam tak samo)

Aha, gdyby któraś chciała, to mam jeszcze chyba ze 12 zastrzyków przeciwzakrzepowych Clexane (francuskie), ważnych do końca 2012 roku.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post czw, 02 lut 2012 - 22:47
Post #52

CYTAT(~justa~ @ Wed, 01 Feb 2012 - 15:35) *
amania- a możesz napisać ( no wymęczę CIę 29.gif ) ile czasu Ci zajęło, ze mogłaś wykonywać wszystko w domu? no wiesz- wychodzić w miarę normalnie na zewnątrz itp...
czyli szukam nadal- jakie śruby icon_sad.gif


chyba po miesiącu zaczęłam w miarę normalnie żyć, choć jeszcze o kulach, ale coraz częściej i na dłużej te kule odstawiałam
za to po samej artroskopii to idzie znacznie szybciej, mój tata np. w ogóle nie używał kul i już dzień po zabiegu chodził (a zabieg miał w wieku 66 lat)

co do znieczulenia, to ja miałam podpajęczynówkowe i coś w żyłę icon_wink.gif dzięki czemu przespałam całą operację - poprosiłam o to, bo mnie sam widok sali operacyjnej rozkłada i nie wytrzymałabym, gdybym słyszała co się wokół dzieje (przy cc miałam tak samo)

Aha, gdyby któraś chciała, to mam jeszcze chyba ze 12 zastrzyków przeciwzakrzepowych Clexane (francuskie), ważnych do końca 2012 roku.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
ewela
sob, 04 lut 2012 - 10:11
hejka
We wtorek tesciu ma operacjÄ™.
W srode rano, tesciowa przejmuje w opiekÄ™ moje EE
Nie marudzÄ™.......ehhhhhhh boje siÄ™......
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post sob, 04 lut 2012 - 10:11
Post #53

hejka
We wtorek tesciu ma operacjÄ™.
W srode rano, tesciowa przejmuje w opiekÄ™ moje EE
Nie marudzÄ™.......ehhhhhhh boje siÄ™......
h_ania
sob, 04 lut 2012 - 21:00
CYTAT(ewela @ Sat, 04 Feb 2012 - 12:11) *
hejka
We wtorek tesciu ma operacjÄ™.
W srode rano, tesciowa przejmuje w opiekÄ™ moje EE
Nie marudzÄ™.......ehhhhhhh boje siÄ™......



przytul.gif
h_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: czw, 22 cze 06 - 15:30
Nr użytkownika: 6,372




post sob, 04 lut 2012 - 21:00
Post #54

CYTAT(ewela @ Sat, 04 Feb 2012 - 12:11) *
hejka
We wtorek tesciu ma operacjÄ™.
W srode rano, tesciowa przejmuje w opiekÄ™ moje EE
Nie marudzÄ™.......ehhhhhhh boje siÄ™......



przytul.gif

--------------------


Orinoko
nie, 05 lut 2012 - 16:43
CYTAT(ewela @ Sat, 04 Feb 2012 - 10:11) *
hejka
We wtorek tesciu ma operacjÄ™.
W srode rano, tesciowa przejmuje w opiekÄ™ moje EE
Nie marudzÄ™.......ehhhhhhh boje siÄ™......

Ewelka, mam Cię przyjść potrzymać na duchu przed operacją czy po? przytul.gif
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post nie, 05 lut 2012 - 16:43
Post #55

CYTAT(ewela @ Sat, 04 Feb 2012 - 10:11) *
hejka
We wtorek tesciu ma operacjÄ™.
W srode rano, tesciowa przejmuje w opiekÄ™ moje EE
Nie marudzÄ™.......ehhhhhhh boje siÄ™......

Ewelka, mam Cię przyjść potrzymać na duchu przed operacją czy po? przytul.gif


--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
ewela
pon, 06 lut 2012 - 09:41
Orinoko:-) przytul.gif Ty wiesz:-)
hania przytul.gif

Dzwoniłam do kliniki...Pani udzielała mi odpowiedzi, na moje pytania.
m.in. m dostaje opiekÄ™ (l4) na mnie.

jutro tesciu....pojutrze ja....
ale mamy tydzien..............
Pozdrawiam
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post pon, 06 lut 2012 - 09:41
Post #56

Orinoko:-) przytul.gif Ty wiesz:-)
hania przytul.gif

Dzwoniłam do kliniki...Pani udzielała mi odpowiedzi, na moje pytania.
m.in. m dostaje opiekÄ™ (l4) na mnie.

jutro tesciu....pojutrze ja....
ale mamy tydzien..............
Pozdrawiam
pomidorro
pon, 06 lut 2012 - 10:16
ewela będę trzymała kciuki! Mam nadzieję, ze szybko sie odezwiesz po operacji...
zdecydowałaś sie jakie będziesz miała znieczulenie? M. nie ma wyboru- zrobia mu normalną narkozę.
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post pon, 06 lut 2012 - 10:16
Post #57

ewela będę trzymała kciuki! Mam nadzieję, ze szybko sie odezwiesz po operacji...
zdecydowałaś sie jakie będziesz miała znieczulenie? M. nie ma wyboru- zrobia mu normalną narkozę.

--------------------



ewela
pon, 06 lut 2012 - 14:16
justa- co do znieczulenia- wybór zostawiam do "ostatecznej" kosultacji z lekarzem przez operacją.
Narazie obstawiam "strzałkę".

Czekam na kuriera z moimi spodniami....moje "stare" dresiary (uzywane od dnia wypadku codziennie(no prane też były 29.gif )) domagają się powoli wymiany.

Pozdrawiam
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post pon, 06 lut 2012 - 14:16
Post #58

justa- co do znieczulenia- wybór zostawiam do "ostatecznej" kosultacji z lekarzem przez operacją.
Narazie obstawiam "strzałkę".

Czekam na kuriera z moimi spodniami....moje "stare" dresiary (uzywane od dnia wypadku codziennie(no prane też były 29.gif )) domagają się powoli wymiany.

Pozdrawiam
ewela
śro, 08 lut 2012 - 08:32
ProszÄ™ o kciuki.....jedziemy
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post śro, 08 lut 2012 - 08:32
Post #59

ProszÄ™ o kciuki.....jedziemy
Ciocia Magda
śro, 08 lut 2012 - 08:41
no to kopniak na szczęście icon_wink.gif i kciuki &&
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post śro, 08 lut 2012 - 08:41
Post #60

no to kopniak na szczęście icon_wink.gif i kciuki &&

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
> kolano,kolana-artoskopia,operacja,rehabilitacja, wÄ…tek operowanych poÅ‚amaÅ„ców w trakcie rehabilitacji- IZA 3maj siÄ™!
Start new topic
Reply to this topic
33 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 23:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama