Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
15 Stron V  « poprzednia 12 13 14 15 nastÄ™pna  

Mamy z Irlandi.

> 
beata_77
śro, 08 lip 2009 - 17:22
Mama Wolfa udanych wakacji

Dziewczyny mam pytanie za mniej więcej miesiąc urodzę dzidzię.
I jak z wyjazdem z Irlandii ?. Czy ja muszę czekać 3 miesiące (jak dobrze pójdzie oczywiście), żeby wyrobić mu paszport, czy jest jakiś inny sposób, żeby móc wyjechać i paszport wyrobić w Polsce?

Termin porodu mam na połowę sierpnia a cholipka w październiku mam wesele brata ........... icon_rolleyes.gif w Polsce.......
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post śro, 08 lip 2009 - 17:22
Post #261

Mama Wolfa udanych wakacji

Dziewczyny mam pytanie za mniej więcej miesiąc urodzę dzidzię.
I jak z wyjazdem z Irlandii ?. Czy ja muszę czekać 3 miesiące (jak dobrze pójdzie oczywiście), żeby wyrobić mu paszport, czy jest jakiś inny sposób, żeby móc wyjechać i paszport wyrobić w Polsce?

Termin porodu mam na połowę sierpnia a cholipka w październiku mam wesele brata ........... icon_rolleyes.gif w Polsce.......

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
alex2339
czw, 09 lip 2009 - 17:33
CYTAT(beata_77 @ Wed, 08 Jul 2009 - 17:22) *
Mama Wolfa udanych wakacji

Dziewczyny mam pytanie za mniej więcej miesiąc urodzę dzidzię.
I jak z wyjazdem z Irlandii ?. Czy ja muszę czekać 3 miesiące (jak dobrze pójdzie oczywiście), żeby wyrobić mu paszport, czy jest jakiś inny sposób, żeby móc wyjechać i paszport wyrobić w Polsce?

Termin porodu mam na połowę sierpnia a cholipka w październiku mam wesele brata ........... icon_rolleyes.gif w Polsce.......





Jesli ty albo twoj maz tzn. osoba pracujaca jest co najmniej 3 lata i legalnie przez ten czas pracowala to masz szanse na zrobienie Irlandzkiego paszportu dostajesz go szybciej niz Polski i zrobic go mozna szybciej i nie czekasz na zadne terminy mozecie go podpisac w obecnosci nawet gardzisty

A co do zrobienia w Polsce paszportu to wiem ze istnieje taka mozliwosc wyjazdu tylko na akt urodzenia ale tylko w jedna strone i w PL wtedy wyrabiasz ale tam sie teraz dlugo czeka na paszport co do tego aktu urodzenia to niewiem nic dokladnie tylko tak slyszalam
alex2339


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 44
Dołączył: sob, 28 lut 09 - 16:58
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 25,818




post czw, 09 lip 2009 - 17:33
Post #262

CYTAT(beata_77 @ Wed, 08 Jul 2009 - 17:22) *
Mama Wolfa udanych wakacji

Dziewczyny mam pytanie za mniej więcej miesiąc urodzę dzidzię.
I jak z wyjazdem z Irlandii ?. Czy ja muszę czekać 3 miesiące (jak dobrze pójdzie oczywiście), żeby wyrobić mu paszport, czy jest jakiś inny sposób, żeby móc wyjechać i paszport wyrobić w Polsce?

Termin porodu mam na połowę sierpnia a cholipka w październiku mam wesele brata ........... icon_rolleyes.gif w Polsce.......





Jesli ty albo twoj maz tzn. osoba pracujaca jest co najmniej 3 lata i legalnie przez ten czas pracowala to masz szanse na zrobienie Irlandzkiego paszportu dostajesz go szybciej niz Polski i zrobic go mozna szybciej i nie czekasz na zadne terminy mozecie go podpisac w obecnosci nawet gardzisty

A co do zrobienia w Polsce paszportu to wiem ze istnieje taka mozliwosc wyjazdu tylko na akt urodzenia ale tylko w jedna strone i w PL wtedy wyrabiasz ale tam sie teraz dlugo czeka na paszport co do tego aktu urodzenia to niewiem nic dokladnie tylko tak slyszalam


--------------------

martucha77
piÄ…, 10 lip 2009 - 08:32
jestem w szoku że piszesz mama Wolfa, ze na paszport trzeba długo czekać...bo tylko dwa tygodnie. Zadzwoń tylko do ambasady i zamow termin. Koleżanka urodziła 5 lutego a w połowie marca miała już paszport.
co do zrobienia paszportu w polsce trzeba miec przetłumaczony notarialnie akt urodzenia dziecka i pesel (jeżeli w Twoim nazwisku nie ma polskich znaków to wyrobisz pesel w ambasadzie)
co do obozu Oliwii to ona jedzie do Lisselton, cała juz jestem w nerwach
miłych wakacji

Ten post edytował martucha77 pią, 10 lip 2009 - 08:33
martucha77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 142
Dołączył: śro, 19 lis 03 - 10:07
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 1,198

GG:


post piÄ…, 10 lip 2009 - 08:32
Post #263

jestem w szoku że piszesz mama Wolfa, ze na paszport trzeba długo czekać...bo tylko dwa tygodnie. Zadzwoń tylko do ambasady i zamow termin. Koleżanka urodziła 5 lutego a w połowie marca miała już paszport.
co do zrobienia paszportu w polsce trzeba miec przetłumaczony notarialnie akt urodzenia dziecka i pesel (jeżeli w Twoim nazwisku nie ma polskich znaków to wyrobisz pesel w ambasadzie)
co do obozu Oliwii to ona jedzie do Lisselton, cała juz jestem w nerwach
miłych wakacji

--------------------



beata_77
piÄ…, 10 lip 2009 - 23:34


Dziękuję za odpowiedź.
No faktycznie czeka się długo, do ambasady się dodzwonić to istny cud. My tutaj jesteśmy 2 lata więc, i w nazwisku ę ...
Martucha Na termin się czeka 7 tygodni..... Faktycznie sam paszport tylko 2 tygodnie. Znakiem tego jeszcze w ciąży trzeba się na listę oczekujących zapisać.

Jeszcze się muszę dowiedzieć na tema zdjęć...

No i chyba lato się skończyło, tak było super. U nas dośc ciepło, ale aura niesprzyjająca.

Pozdrawiam wyspiarki icon_smile.gif

beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post piÄ…, 10 lip 2009 - 23:34
Post #264



Dziękuję za odpowiedź.
No faktycznie czeka się długo, do ambasady się dodzwonić to istny cud. My tutaj jesteśmy 2 lata więc, i w nazwisku ę ...
Martucha Na termin się czeka 7 tygodni..... Faktycznie sam paszport tylko 2 tygodnie. Znakiem tego jeszcze w ciąży trzeba się na listę oczekujących zapisać.

Jeszcze się muszę dowiedzieć na tema zdjęć...

No i chyba lato się skończyło, tak było super. U nas dośc ciepło, ale aura niesprzyjająca.

Pozdrawiam wyspiarki icon_smile.gif



--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
martucha77
sob, 11 lip 2009 - 08:50
oto pełna odpowiedź na temat zdjęć do paszportu hahah
dziecko ma miec otwarte oczy, zamknieta buzię, patrzeć na wprost. musi być widać dwoje uszu.
w dobie cyfrówki mozesz zdjecie zrobić sama, ten kto bedzie wywoływał wytnie sama twarz z odpowiedniego zdjęcia( nie rób zbliżeń i na zoomie bo nie wyjdzie )
Ja zrobilam zdjecie w punkcie wywołań pani połozyła dziecko i jakoś pocudowałą że wyszło .
ps wszystkim wychodzÄ…
martucha77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 142
Dołączył: śro, 19 lis 03 - 10:07
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 1,198

GG:


post sob, 11 lip 2009 - 08:50
Post #265

oto pełna odpowiedź na temat zdjęć do paszportu hahah
dziecko ma miec otwarte oczy, zamknieta buzię, patrzeć na wprost. musi być widać dwoje uszu.
w dobie cyfrówki mozesz zdjecie zrobić sama, ten kto bedzie wywoływał wytnie sama twarz z odpowiedniego zdjęcia( nie rób zbliżeń i na zoomie bo nie wyjdzie )
Ja zrobilam zdjecie w punkcie wywołań pani połozyła dziecko i jakoś pocudowałą że wyszło .
ps wszystkim wychodzÄ…

--------------------



beata_77
śro, 15 lip 2009 - 00:04
O dzięki kochana przytul.gif
Takiemu maluszkowi zrobić fotkę to faktycznie chyba w domu szybciej wyjdzie.

No i już jestem w kolejce 06.gif do ambasady icon_smile.gif

Dzisiaj byłam w Cork u gina w Medicusie. kasy wydałam 37.gif , ale na prawdę polecam, doktor się zna na rzeczy.
No mnie już skurcze zaczynają łapać ....................................
BojÄ™ siÄ™ tego porodu tutaj 37.gif 43.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post śro, 15 lip 2009 - 00:04
Post #266

O dzięki kochana przytul.gif
Takiemu maluszkowi zrobić fotkę to faktycznie chyba w domu szybciej wyjdzie.

No i już jestem w kolejce 06.gif do ambasady icon_smile.gif

Dzisiaj byłam w Cork u gina w Medicusie. kasy wydałam 37.gif , ale na prawdę polecam, doktor się zna na rzeczy.
No mnie już skurcze zaczynają łapać ....................................
BojÄ™ siÄ™ tego porodu tutaj 37.gif 43.gif


--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
martucha77
śro, 15 lip 2009 - 09:13
nie bój się ...moje odczucia i sporej gromadki znajomych sa takie, ze ja mogłabym tu piątkę dzieci urodzić. Na darmowym znieczuleniu zewnątrzoponowym i z tą opieką, która tu jest icon_smile.gif
martucha77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 142
Dołączył: śro, 19 lis 03 - 10:07
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 1,198

GG:


post śro, 15 lip 2009 - 09:13
Post #267

nie bój się ...moje odczucia i sporej gromadki znajomych sa takie, ze ja mogłabym tu piątkę dzieci urodzić. Na darmowym znieczuleniu zewnątrzoponowym i z tą opieką, która tu jest icon_smile.gif

--------------------



beata_77
piÄ…, 17 lip 2009 - 22:55

martucha no do tej opieki właśnie mam obiekcje 32.gif .

Całą ciąże latam po prywatnych gabinetach polskich.
Byłam wczoraj u GP powiedziałam, że dziwnie boli mnie brzuch, (pierwiastką nie jestem więc wiem jak może boleć), no i mam problem z ciśnieniem tętniczym. Mówię mu, że mam 140-150 na 100 a on na to, że ok, za 3 tyg mam wyznaczoną wizytę to mam się tam wstawić....
Dziwne zwyczaje... bólu się nie boję. Natalię rodziłam bez znieczulenia i dałam radę... icon_smile.gif

będzie dobrze , będzie dobrze, będzie dobrze !

Będziecie trzymać kciuki jak by co ???
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post piÄ…, 17 lip 2009 - 22:55
Post #268


martucha no do tej opieki właśnie mam obiekcje 32.gif .

Całą ciąże latam po prywatnych gabinetach polskich.
Byłam wczoraj u GP powiedziałam, że dziwnie boli mnie brzuch, (pierwiastką nie jestem więc wiem jak może boleć), no i mam problem z ciśnieniem tętniczym. Mówię mu, że mam 140-150 na 100 a on na to, że ok, za 3 tyg mam wyznaczoną wizytę to mam się tam wstawić....
Dziwne zwyczaje... bólu się nie boję. Natalię rodziłam bez znieczulenia i dałam radę... icon_smile.gif

będzie dobrze , będzie dobrze, będzie dobrze !

Będziecie trzymać kciuki jak by co ???

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
martucha77
sob, 18 lip 2009 - 09:27
ciaza tutaj nie choroba i wyglada to tak jakby wszystko lekcewarzyli, ale w szpitalu juz jest inaczej ze wszystkim Cie dopilnuja - zobaczysz . Gdzie bedziesz rodzic ??
martucha77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 142
Dołączył: śro, 19 lis 03 - 10:07
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 1,198

GG:


post sob, 18 lip 2009 - 09:27
Post #269

ciaza tutaj nie choroba i wyglada to tak jakby wszystko lekcewarzyli, ale w szpitalu juz jest inaczej ze wszystkim Cie dopilnuja - zobaczysz . Gdzie bedziesz rodzic ??


--------------------



martucha77
sob, 18 lip 2009 - 09:27
ciaza tutaj nie choroba i wyglada to tak jakby wszystko lekcewarzyli, ale w szpitalu juz jest inaczej ze wszystkim Cie dopilnuja - zobaczysz . Gdzie bedziesz rodzic ??
martucha77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 142
Dołączył: śro, 19 lis 03 - 10:07
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 1,198

GG:


post sob, 18 lip 2009 - 09:27
Post #270

ciaza tutaj nie choroba i wyglada to tak jakby wszystko lekcewarzyli, ale w szpitalu juz jest inaczej ze wszystkim Cie dopilnuja - zobaczysz . Gdzie bedziesz rodzic ??


--------------------



martucha77
sob, 18 lip 2009 - 09:27
ciaza tutaj nie choroba i wyglada to tak jakby wszystko lekcewarzyli, ale w szpitalu juz jest inaczej ze wszystkim Cie dopilnuja - zobaczysz . Gdzie bedziesz rodzic ??
martucha77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 142
Dołączył: śro, 19 lis 03 - 10:07
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 1,198

GG:


post sob, 18 lip 2009 - 09:27
Post #271

ciaza tutaj nie choroba i wyglada to tak jakby wszystko lekcewarzyli, ale w szpitalu juz jest inaczej ze wszystkim Cie dopilnuja - zobaczysz . Gdzie bedziesz rodzic ??


--------------------



mama_wolfa
nie, 19 lip 2009 - 00:38
CYTAT(martucha77 @ Fri, 10 Jul 2009 - 08:32) *
jestem w szoku że piszesz mama Wolfa, ze na paszport trzeba długo czekać...bo tylko dwa tygodnie.



ja w wiekszym szoku bo poki co o paszportach nie pisalam ... ani tych szybko ani tych wolno wydawanych. O tym jak wydaja w RoI dowiem sie za jakies 2 lata jak wystapie o wlasny ...

W PL pogoda srenia, 3 dni bylo fajnie. icon_razz.gif

Moje dziecie nauczylo sie SZ ... icon_razz.gif teraz cwiczymy CZ ...
mama_wolfa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: pon, 30 sie 04 - 15:24
SkÄ…d: Eire
Nr użytkownika: 2,051




post nie, 19 lip 2009 - 00:38
Post #272

CYTAT(martucha77 @ Fri, 10 Jul 2009 - 08:32) *
jestem w szoku że piszesz mama Wolfa, ze na paszport trzeba długo czekać...bo tylko dwa tygodnie.



ja w wiekszym szoku bo poki co o paszportach nie pisalam ... ani tych szybko ani tych wolno wydawanych. O tym jak wydaja w RoI dowiem sie za jakies 2 lata jak wystapie o wlasny ...

W PL pogoda srenia, 3 dni bylo fajnie. icon_razz.gif

Moje dziecie nauczylo sie SZ ... icon_razz.gif teraz cwiczymy CZ ...

--------------------
A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój
Linux VPS Hosting

beata_77
śro, 22 lip 2009 - 00:07
CYTAT(mama_wolfa @ Sat, 18 Jul 2009 - 23:38) *
Moje dziecie nauczylo sie SZ ... icon_razz.gif teraz cwiczymy CZ ...

brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif Super !!!

Martucha rodzÄ™ tutaj w Tralee.
Koleżanka ma termin na za 4 dni, dzisiaj była na badaniu w szpitalu, obmacał ją, na oko podał wagę dziecka i ma się zgłosić za dwa tyg jak nie urodzi 43.gif

Mam juz koszmary na temat tego porodu. Gin w Cork mi powiedział, ze dzidzia będzie miała dobrze ponad 4 kilo... no po prostu się boję. Chociaż jak się pobiega po wątkach ciążowych i poczyta to w Polsce też wariatów nie brakuje.

Bozia pomoże jakoś to będzie. Rodzę z mężem, więc będę się czuła bezpieczniej. Jak coś to będzie lał icon_smile.gif

A jak Oliwia na obozie ???

Ten post edytował beata_77 śro, 22 lip 2009 - 00:09
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post śro, 22 lip 2009 - 00:07
Post #273

CYTAT(mama_wolfa @ Sat, 18 Jul 2009 - 23:38) *
Moje dziecie nauczylo sie SZ ... icon_razz.gif teraz cwiczymy CZ ...

brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif Super !!!

Martucha rodzÄ™ tutaj w Tralee.
Koleżanka ma termin na za 4 dni, dzisiaj była na badaniu w szpitalu, obmacał ją, na oko podał wagę dziecka i ma się zgłosić za dwa tyg jak nie urodzi 43.gif

Mam juz koszmary na temat tego porodu. Gin w Cork mi powiedział, ze dzidzia będzie miała dobrze ponad 4 kilo... no po prostu się boję. Chociaż jak się pobiega po wątkach ciążowych i poczyta to w Polsce też wariatów nie brakuje.

Bozia pomoże jakoś to będzie. Rodzę z mężem, więc będę się czuła bezpieczniej. Jak coś to będzie lał icon_smile.gif

A jak Oliwia na obozie ???

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
beata_77
nie, 09 sie 2009 - 11:16
No jak tam wakacje wyspiarki ???

beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post nie, 09 sie 2009 - 11:16
Post #274

No jak tam wakacje wyspiarki ???



--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
beata_77
nie, 30 sie 2009 - 15:57
Wątek zmarł.
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post nie, 30 sie 2009 - 15:57
Post #275

Wątek zmarł.


--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
mama_wolfa
pon, 31 sie 2009 - 15:52
Witaj szkoło icon_smile.gif

Od dziś specjalne mydełko zapobiega świńskiej grypie icon_razz.gif
mama_wolfa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: pon, 30 sie 04 - 15:24
SkÄ…d: Eire
Nr użytkownika: 2,051




post pon, 31 sie 2009 - 15:52
Post #276

Witaj szkoło icon_smile.gif

Od dziś specjalne mydełko zapobiega świńskiej grypie icon_razz.gif

--------------------
A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój
Linux VPS Hosting

martucha77
pon, 31 sie 2009 - 16:46
Aż mi się wierzyć nie chce że to koniec wakacji, zleciało strasznie szybko. Oliwia szkołę zaczyna jutro a my z Cyprianem znowu zostaniemy sami icon_sad.gif 26 września przylatuje mój tato z bratem a w sobote pożegnaliśmy przyjaciół z Polski. Oby nam pogoda dopisywała a do świąt juz górki
martucha77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 142
Dołączył: śro, 19 lis 03 - 10:07
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 1,198

GG:


post pon, 31 sie 2009 - 16:46
Post #277

Aż mi się wierzyć nie chce że to koniec wakacji, zleciało strasznie szybko. Oliwia szkołę zaczyna jutro a my z Cyprianem znowu zostaniemy sami icon_sad.gif 26 września przylatuje mój tato z bratem a w sobote pożegnaliśmy przyjaciół z Polski. Oby nam pogoda dopisywała a do świąt juz górki


--------------------



camillaz
piÄ…, 17 wrz 2010 - 09:38
Ale tu zastój icon_wink.gif Jednak może ktoś mi odpisze icon_wink.gif Takie pytanko małe mam, w celach orientacyjnych - czy w Belfaście, albo w ogóle w Irlandii jest coś takiego jak polska szkoła dla dorosłych (zaoczna-weekendowa)?
camillaz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 917
Dołączył: pon, 08 cze 09 - 15:16
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 27,680




post piÄ…, 17 wrz 2010 - 09:38
Post #278

Ale tu zastój icon_wink.gif Jednak może ktoś mi odpisze icon_wink.gif Takie pytanko małe mam, w celach orientacyjnych - czy w Belfaście, albo w ogóle w Irlandii jest coś takiego jak polska szkoła dla dorosłych (zaoczna-weekendowa)?

--------------------


beata_77
nie, 19 wrz 2010 - 22:40
No zastój kompletny. Żyjecie dziewczyny jeszcze?

Leilong ale Ty szkoły języków obcych szukasz, tak ? Na pewno indywidualnie można się umówić na lekcje.

Trzymajcie za mnie kciuki proszę jutro rano. To będzie moja pierwsza rozmowa w sprawie pracy . 37.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post nie, 19 wrz 2010 - 22:40
Post #279

No zastój kompletny. Żyjecie dziewczyny jeszcze?

Leilong ale Ty szkoły języków obcych szukasz, tak ? Na pewno indywidualnie można się umówić na lekcje.

Trzymajcie za mnie kciuki proszę jutro rano. To będzie moja pierwsza rozmowa w sprawie pracy . 37.gif

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
mama_wolfa
sob, 25 wrz 2010 - 22:51
CYTAT(Leilong @ Fri, 17 Sep 2010 - 09:38) *
Ale tu zastój icon_wink.gif Jednak może ktoś mi odpisze icon_wink.gif Takie pytanko małe mam, w celach orientacyjnych - czy w Belfaście, albo w ogóle w Irlandii jest coś takiego jak polska szkoła dla dorosłych (zaoczna-weekendowa)?



Jakiej szkoły szukasz ?
mama_wolfa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: pon, 30 sie 04 - 15:24
SkÄ…d: Eire
Nr użytkownika: 2,051




post sob, 25 wrz 2010 - 22:51
Post #280

CYTAT(Leilong @ Fri, 17 Sep 2010 - 09:38) *
Ale tu zastój icon_wink.gif Jednak może ktoś mi odpisze icon_wink.gif Takie pytanko małe mam, w celach orientacyjnych - czy w Belfaście, albo w ogóle w Irlandii jest coś takiego jak polska szkoła dla dorosłych (zaoczna-weekendowa)?



Jakiej szkoły szukasz ?

--------------------
A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój
Linux VPS Hosting

> Mamy z Irlandi.
Start new topic
Reply to this topic
15 Stron V  « poprzednia 12 13 14 15 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 19 mar 2024 - 04:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama