Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Usunięcie trzeciego migdałka

-
, poszukuję dobrego szpitala
Laluna
post Sun, 03 Jun 2018 - 11:34
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 11,504

GG:

CYTAT(hilla @ Thu, 31 May 2018 - 22:29) *
a z jakiego miasta jesteś? w sumie to możesz sobie wejść tutaj https://ranking.abczdrowie.pl/s/laryngolog/gdańsk i poczytać opinie o laryngologach. wybierz sobie miasto które cię interesuje i wówczas wyskoczy Ci lista wszystkich specjalistów

Interesują mnie specjaliści z dolnośląskiego, najlepiej z Wrocławia. Myślałam, że jest tu jakaś mama, która ma za sobą podobne doświadczenia i może się podzielić jakimiś uwagami.
Go to the top of the page PM

Quote Post
Laluna
post Tue, 19 Jun 2018 - 17:05
Post #22

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 11,504

GG:

CYTAT(hilla @ Thu, 31 May 2018 - 22:29) *
a z jakiego miasta jesteś? w sumie to możesz sobie wejść tutaj https://ranking.abczdrowie.pl/s/laryngolog/gdańsk i poczytać opinie o laryngologach. wybierz sobie miasto które cię interesuje i wówczas wyskoczy Ci lista wszystkich specjalistów

Znam te rankingi, bardziej chciałam się zapytać czy ktoś może był u jakieś dobrego lekarza we Wrocławiu, ma podobne doświadczenia. Ja się wciąż waham czy powinnam się godzić na wycięcie, szukam informacji bo coraz więcej mówi się że jednak warto zostawić te migdałki.

We Wrocławiu chcemy iść prywatnie do szpitala Orthos, bo państwowo to by mnie czekała noc w szpitalu a prywatnie na noc się idzie do domu. Nie chce iść na noc z różnych względów m.in dlatego, że mam drugą młodszą córkę w domu.
Go to the top of the page PM

Quote Post
> Usunięcie trzeciego migdałka, poszukuję dobrego szpitala

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sun, 22 Jul 2018 - 01:10
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe