Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Endometrioza?

> 
makarena
sob, 10 lis 2012 - 00:23
Podejrzewam, że dopadła mnie...czytając objawy w necie potwierdziło mi sie sporo, które obserwuję u siebie od kilku miesięcy, tj dziwne bóle podbrzusza w różnych dniach cyklu, bóle podbrzusza - bardzo silne po napięciu mięśniowym wywołanym np ćwiczeniami, nieregularne cykle, plamienia po zakończonym okresie, skrzepy we krwi, bóle jelit, zaparcia, wzdęcia (jakich wczesniej nie miałam). Oczywiście zamierzam iść wkrótce do ginekologa (chodze regularnie, co pół roku, choć ost byłam w styczniu i wszystko było db łącznie z cytologią), ale chciałabym zrobić wcześniej jakieś badania, żeby ewentualnie coś już wykluczyć, sprawdzić... Wyczytałam oczywiście, że USG i laparoskopia, ale
jesli któraś z Was miała, prosze napiszcie o waszych doświadczeniach i ewentualnych badaniach które db jest zrobić "na wstępie".

Ten post edytował makarena sob, 10 lis 2012 - 00:23
makarena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,151
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 19:38
SkÄ…d: wielkopolska
Nr użytkownika: 25,735




post sob, 10 lis 2012 - 00:23
Post #1

Podejrzewam, że dopadła mnie...czytając objawy w necie potwierdziło mi sie sporo, które obserwuję u siebie od kilku miesięcy, tj dziwne bóle podbrzusza w różnych dniach cyklu, bóle podbrzusza - bardzo silne po napięciu mięśniowym wywołanym np ćwiczeniami, nieregularne cykle, plamienia po zakończonym okresie, skrzepy we krwi, bóle jelit, zaparcia, wzdęcia (jakich wczesniej nie miałam). Oczywiście zamierzam iść wkrótce do ginekologa (chodze regularnie, co pół roku, choć ost byłam w styczniu i wszystko było db łącznie z cytologią), ale chciałabym zrobić wcześniej jakieś badania, żeby ewentualnie coś już wykluczyć, sprawdzić... Wyczytałam oczywiście, że USG i laparoskopia, ale
jesli któraś z Was miała, prosze napiszcie o waszych doświadczeniach i ewentualnych badaniach które db jest zrobić "na wstępie".

--------------------
> Endometrioza?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 12:47
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama