Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Jaki psycholog w Warszawie

-
gilly
post Thu, 22 Sep 2016 - 14:47
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 48,041

Czy ktoś tutaj może polecić dobrego psychologa z Warszawy? Chodzi o problemy z nerwicą.
Go to the top of the page PM

Quote Post
Grażyna7
post Fri, 22 Sep 2017 - 07:28
Post #2

Nr użytkownika: 49,929

Jeśli chodzi o dziecko to zgłoś się do kolektywu Psychologgia na ulicy Chmielnej. Tam na pewno coś i podpowiedzą. Osobiście z synkiem chodziłam do Dr Iwony Tkaczuk (psychiatra).

Quote Post
teresa30
post Thu, 25 Jan 2018 - 13:19
Post #3

Nr użytkownika: 49,867

W Warszawie jest wielu dobrych psychologów, ale z poważniejszym problem jak nerwica, czy depresja lepiej udać się do psychiatrzy - po prostu ma większe możliwości leczenia. W klinice PsychoMedic przyjmuje kilku dobrych specjalistów, zerknij https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ - mają dobre opinie i spore doświadczenie w tych kwestiach, także powinni pomóc.

Quote Post
trula
post Thu, 17 May 2018 - 08:22
Post #4

Nr użytkownika: 51,505

CYTAT(gilly @ Thu, 22 Sep 2016 - 15:47) *
Czy ktoś tutaj może polecić dobrego psychologa z Warszawy? Chodzi o problemy z nerwicą.

Dla dorosłych czy dla dzieci? Nie jestem w stanie polecić Ci tutaj nikogo dla dzieci, bo nie orientuję się w poradniach dziecięcych ale jeśli szukasz kogos dla dorosłej osoby polecam wybrać sie na Limanowskiego. Znajduje się tam poradnia psychologiczna Strefa Myśli. Chodziłam tam właśnie z nerwicą do pana psychologa Piotra Goca. Kilka sesji bardzo mi pomogło ( żałowałam potem,że tak długo zwlekałam).

Pozdrawiam i nie łam się.To można wyleczyć.

Quote Post
> Jaki psycholog w Warszawie

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Fri, 25 May 2018 - 16:56
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe