Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcówki w zimie

> 
baszka
sob, 29 sty 2005 - 13:57
Monik mam nadzieję że jaednk Maja bedzie chciała bardzo przyjechać i sią woli wyzdrowieje. W końcu może cie dzień póżniej przyjechać. Już się nastawiłam na winne scrabble.

Hipek co raz chetniej chodzi do przedszkola i nawet powiedział że może zostac sam. A jak uderzyła panią (juz pod koniec jest rozbrykany) i powiedziałam mu że niegrzeczne dzieci nie chodzą do przedszkola to przyszedł do mnie żeby pójśc przeprosić panią. i przeprosił.

Cały dzień wczorajszy spędził ze swoimi najlepszymi kolegami, naprawdę fajnie się bawili i nie tłukli o dziwo. A spędzili ze soba 9 godzin.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post sob, 29 sty 2005 - 13:57
Post #1

Monik mam nadzieję że jaednk Maja bedzie chciała bardzo przyjechać i sią woli wyzdrowieje. W końcu może cie dzień póżniej przyjechać. Już się nastawiłam na winne scrabble.

Hipek co raz chetniej chodzi do przedszkola i nawet powiedział że może zostac sam. A jak uderzyła panią (juz pod koniec jest rozbrykany) i powiedziałam mu że niegrzeczne dzieci nie chodzą do przedszkola to przyszedł do mnie żeby pójśc przeprosić panią. i przeprosił.

Cały dzień wczorajszy spędził ze swoimi najlepszymi kolegami, naprawdę fajnie się bawili i nie tłukli o dziwo. A spędzili ze soba 9 godzin.

--------------------
user posted image
feroMonik
pon, 31 sty 2005 - 08:44
Hej Basiu, jeśli przyjedziemy, to na pewno nie w tym tygodniu.
Maja ma zapalenie krtani, co w tym wieku oznacza, że się może udusić icon_cry.gif Jak już ci pisałam, Majka dostała skierowanie do szpitala. Wybłagałam, żeby nie iść icon_confused.gif Antybiotyku wciąż nie daję, bo sądzę, że to tylku wirus, ale muszę być czujna. Śpimy w nocy po 15 minut i mam już dosyć...

Przyszłam na trochę do pracy, ale chyba do końca tygodnia wezmę wolne. Tomek wyjechał.
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post pon, 31 sty 2005 - 08:44
Post #2

Hej Basiu, jeśli przyjedziemy, to na pewno nie w tym tygodniu.
Maja ma zapalenie krtani, co w tym wieku oznacza, że się może udusić icon_cry.gif Jak już ci pisałam, Majka dostała skierowanie do szpitala. Wybłagałam, żeby nie iść icon_confused.gif Antybiotyku wciąż nie daję, bo sądzę, że to tylku wirus, ale muszę być czujna. Śpimy w nocy po 15 minut i mam już dosyć...

Przyszłam na trochę do pracy, ale chyba do końca tygodnia wezmę wolne. Tomek wyjechał.

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
baszka
pon, 31 sty 2005 - 09:21
Monik no bardzo Ci wspólczuje i Maji też. Chetnie bym do Was przyjechała Cię poprzytulać zamiast Tomka wink.gif tylko kto by mnie z dworca odebrał. Nawet o tym myślałam bo mi smutno ze Was narazie nie bedzie.

Ja tez sie nie wyspałam, Hipek mnie wołał i wstał wczesnie. Ale ne to co ty. A wirus to jest napewno bo jest epidemia grypy, mam nadzeję że nas nie capnie.

Czy wasze dzieciaki lubia sanki, bo Hipek nie chce zjeżdżać z górki chociaż rok temu zjeżdżał jak szalony 100 razy dziennie.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post pon, 31 sty 2005 - 09:21
Post #3

Monik no bardzo Ci wspólczuje i Maji też. Chetnie bym do Was przyjechała Cię poprzytulać zamiast Tomka wink.gif tylko kto by mnie z dworca odebrał. Nawet o tym myślałam bo mi smutno ze Was narazie nie bedzie.

Ja tez sie nie wyspałam, Hipek mnie wołał i wstał wczesnie. Ale ne to co ty. A wirus to jest napewno bo jest epidemia grypy, mam nadzeję że nas nie capnie.

Czy wasze dzieciaki lubia sanki, bo Hipek nie chce zjeżdżać z górki chociaż rok temu zjeżdżał jak szalony 100 razy dziennie.

--------------------
user posted image
feroMonik
pon, 31 sty 2005 - 09:34
Maja ostatnio też nie chciała wychodzić na sanki icon_confused.gif Nie wiem czemu.
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post pon, 31 sty 2005 - 09:34
Post #4

Maja ostatnio też nie chciała wychodzić na sanki icon_confused.gif Nie wiem czemu.

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
baszka
pon, 31 sty 2005 - 09:48
monik zostałysmy same! Nikt nas juz nie lubi. Jestesmy paskudy! icon_wink.gif
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post pon, 31 sty 2005 - 09:48
Post #5

monik zostałysmy same! Nikt nas juz nie lubi. Jestesmy paskudy! icon_wink.gif

--------------------
user posted image
baszka
pon, 31 sty 2005 - 09:49
A od jutra ja bedÄ™ sama. Coz tak to jest jak siÄ™ jest wredotÄ….
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post pon, 31 sty 2005 - 09:49
Post #6

A od jutra ja bedÄ™ sama. Coz tak to jest jak siÄ™ jest wredotÄ….

--------------------
user posted image
Iwa.mamaprzemka
pon, 31 sty 2005 - 09:50
Monik przytul.gif i ucałuj Majeczke. NIech szybko wraca do formy.

Przemek tej zimy jeszcze się porządnie nie pobawił na sniegu icon_cry.gif Teraz u nas jest taka super zima a on z ospa w domu icon_evil.gif Pocieszam się że lepiej chorować zima niż latem icon_biggrin.gif

Dialog z wczoraj: Przemek drapie siÄ™ po brzuchu
ja: nie drap sie !
P: ja się głaszczę
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post pon, 31 sty 2005 - 09:50
Post #7

Monik przytul.gif i ucałuj Majeczke. NIech szybko wraca do formy.

Przemek tej zimy jeszcze się porządnie nie pobawił na sniegu icon_cry.gif Teraz u nas jest taka super zima a on z ospa w domu icon_evil.gif Pocieszam się że lepiej chorować zima niż latem icon_biggrin.gif

Dialog z wczoraj: Przemek drapie siÄ™ po brzuchu
ja: nie drap sie !
P: ja się głaszczę
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
Monika_P
pon, 31 sty 2005 - 11:21
Monik współczuję Wam - życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Zosia jeździ na sankach z małej górki, ale chyba ze śniegu to najbardziej lubi przekopywać go łopatką.

Nieźle sobie wykombinował z tym głaskaniem Przemek icon_lol.gif
Monika_P


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 296
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 11:31
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 333




post pon, 31 sty 2005 - 11:21
Post #8

Monik współczuję Wam - życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Zosia jeździ na sankach z małej górki, ale chyba ze śniegu to najbardziej lubi przekopywać go łopatką.

Nieźle sobie wykombinował z tym głaskaniem Przemek icon_lol.gif

--------------------
Monika mama Zosi (16.06.2002) i Bartusia (2.03.2007)
INES
wto, 01 lut 2005 - 15:38
no hej laseczki

monisiu ucałuj majeczkę od nas niech wraca do zdrowia

jeśli chodzi o kubka to lubi najbardziej być ciągnięty na sankach
ale i z górki zjedzie icon_smile.gif

ale on jest ostatnio drań albo to my jacys lewi jestesmy
niepotrafimy sie z nim dogadac - ona ma rózne głupotki w głowie
ja jakos mniej cierploiwości
i razem to do kupy daje mieszankÄ™ wybuchowÄ…
a dzisiaj jestesmy sami radzio zostaje w pracy na wodeczkÄ™ urodzinkowÄ…
a ja sama buuuuuuuuuuuuuuuuuuu

a co dzieje siÄ™ z dysiÄ…
na kubie dalej szaleje???????????????

całuski zkrobne coś z domku

papatki aga
INES


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 189
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:44
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 322

GG:


post wto, 01 lut 2005 - 15:38
Post #9

no hej laseczki

monisiu ucałuj majeczkę od nas niech wraca do zdrowia

jeśli chodzi o kubka to lubi najbardziej być ciągnięty na sankach
ale i z górki zjedzie icon_smile.gif

ale on jest ostatnio drań albo to my jacys lewi jestesmy
niepotrafimy sie z nim dogadac - ona ma rózne głupotki w głowie
ja jakos mniej cierploiwości
i razem to do kupy daje mieszankÄ™ wybuchowÄ…
a dzisiaj jestesmy sami radzio zostaje w pracy na wodeczkÄ™ urodzinkowÄ…
a ja sama buuuuuuuuuuuuuuuuuuu

a co dzieje siÄ™ z dysiÄ…
na kubie dalej szaleje???????????????

całuski zkrobne coś z domku

papatki aga

--------------------
mama kubeczka (15.06.2002) i ......(16.05.2006)

user posted image
radiks
wto, 01 lut 2005 - 15:44
Witam serdecznie laski w nowym roczku...........
Mam wielką prośbe do was !!!
Trzeba mi aby każda z was napisała po dwa trzy zdania na temat zlotów od siebie. Z każdego zlotu 2003 ,2004 dosłownie dwa zdania okreslajace ten zlot od kazdej która tam była no i od tej której nie było icon_smile.gif.

Potrzebne mi jest to do strony internetowej naszej.

Bardzo proszÄ™ na: r.zaleski@vp.pl lub r.zaleski1@vp.pl

Z góry dziękuje serdecznie a potem pochwalę sie swoim dzielem..............
radiks


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 09:17
SkÄ…d: lublin
Nr użytkownika: 2,329

GG:


post wto, 01 lut 2005 - 15:44
Post #10

Witam serdecznie laski w nowym roczku...........
Mam wielką prośbe do was !!!
Trzeba mi aby każda z was napisała po dwa trzy zdania na temat zlotów od siebie. Z każdego zlotu 2003 ,2004 dosłownie dwa zdania okreslajace ten zlot od kazdej która tam była no i od tej której nie było icon_smile.gif.

Potrzebne mi jest to do strony internetowej naszej.

Bardzo proszÄ™ na: r.zaleski@vp.pl lub r.zaleski1@vp.pl

Z góry dziękuje serdecznie a potem pochwalę sie swoim dzielem..............

--------------------
baszka
wto, 01 lut 2005 - 18:55
Radziu juz pisze , tylko co?

Maja ma juz zapalenie oskrzeli, Monik też chora i nici wyszły z naszego spotkania buuuuuuuu.

Dzisiaj byłam w mieście i przemoczyłam kompletnie buty. Woda mi chlupała w środku. Żeby tylko z tego co nie było tfu!
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post wto, 01 lut 2005 - 18:55
Post #11

Radziu juz pisze , tylko co?

Maja ma juz zapalenie oskrzeli, Monik też chora i nici wyszły z naszego spotkania buuuuuuuu.

Dzisiaj byłam w mieście i przemoczyłam kompletnie buty. Woda mi chlupała w środku. Żeby tylko z tego co nie było tfu!

--------------------
user posted image
Katrin1

Go??







post śro, 02 lut 2005 - 09:40
Post #12

CZeść Laseczki!
Dawno mnie nie było, ale cierpię na brak czasu!
My niestety na zjazd sie nie piszemy. Na miesiące letnie niestety nie moge nic zaplanować wcześniej. Gdyby sie cud zdarzył to może znajdzie sie dla nas miejsce. Ucieszyłam sie że zlot bedzie koło Warszawy, to chociaż w niedzielę byśmy Was odwiedzieli, a do Wrocławia to jest za daleko, żeby jechać na jeden dzień. Bardzo załuję że sie nie spotkamy. Może chociaż z Warszawiankami byśmy sie spotkali w Hula-Kula? Tylko nie w ten weekend bo moje dzieciaki sa przeziębione. Właśnie wybieram się do lekarza.
Codziennie jeżdże z Weroniką na ćwiczenia.Ona przez całe pół godziny krzyczy. Nie mam na nią żadnego wpływu. Tylko wchodzimy na salę zaczyna się krzyk. I te cwiczenia są takie wymuszone. Ja już nie wiem co robić. Nie mam na to żadnego wpływu.
A co się stało z Katiek. Na co ona się obraziła? Na Kaśkę! Mariusz tak cały czas mówi na mnie i co mam sie na niego gniewać? Twierdzi że tak mu wygodniej i już.
Podziwiam Wasze dzieciaczki że rozrużniają kolory. Michaś tego nie potrafi. Mówiąc szczerze to nigdy go tego nie uczyłam.
Z przedszkolem nie mam kłopotu , bo u nas jest tylko jedno. I sprawa załatwiona. Kiedyś było i państwowe, ale było za mało dzieci i zlikwidowali. Nawet nie ma placu zabaw. Na sankach Michaś lubi jeździć. Na górki to nie chodzimy bo za bardzo nie ma gdzie, ale jak go ciągne to jest OK.
To chyba tyle na dzisiaj.
Trzymajcie się ciepło i nie chorujcie.
Pozdrawiam!
Kasia
baszka
śro, 02 lut 2005 - 09:51
Kasia tez się trzymaj! Ja będę w Warszawie ale dopiero w maju i to w środku tygodnia, więć nie wiem czy znajdziecie dla mnie czas. Większość pracuje.

Wczoraj chlapa a dzisaj znowu zamieć, mozna zwariowac. Ale tej Dysi dobrze icon_wink.gif
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post śro, 02 lut 2005 - 09:51
Post #13

Kasia tez się trzymaj! Ja będę w Warszawie ale dopiero w maju i to w środku tygodnia, więć nie wiem czy znajdziecie dla mnie czas. Większość pracuje.

Wczoraj chlapa a dzisaj znowu zamieć, mozna zwariowac. Ale tej Dysi dobrze icon_wink.gif

--------------------
user posted image
radiks
śro, 02 lut 2005 - 12:42
Dziękuje Basi za eks o zlocie, który mi przesłała............
radiks


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 09:17
SkÄ…d: lublin
Nr użytkownika: 2,329

GG:


post śro, 02 lut 2005 - 12:42
Post #14

Dziękuje Basi za eks o zlocie, który mi przesłała............

--------------------
radiks
piÄ…, 04 lut 2005 - 10:31
Beatko dzieki serdeczne za parę słów na temat zlotu. Dziewczyny czekam na następne...............
radiks


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 09:17
SkÄ…d: lublin
Nr użytkownika: 2,329

GG:


post piÄ…, 04 lut 2005 - 10:31
Post #15

Beatko dzieki serdeczne za parę słów na temat zlotu. Dziewczyny czekam na następne...............

--------------------
Monika_P
piÄ…, 04 lut 2005 - 10:31
Halo dziewczyny gdzie jesteście? Nastąpiły już jakieś zmiany? Smutno jakoś.
icon_cry.gif
Monika_P


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 296
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 11:31
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 333




post piÄ…, 04 lut 2005 - 10:31
Post #16

Halo dziewczyny gdzie jesteście? Nastąpiły już jakieś zmiany? Smutno jakoś.
icon_cry.gif

--------------------
Monika mama Zosi (16.06.2002) i Bartusia (2.03.2007)
Dyska
piÄ…, 04 lut 2005 - 10:33
Hola! icon_biggrin.gif
Co tu tak pochmurno? (w sensie pogody) icon_wink.gif Stesknilam sie za Wami jak diabli icon_smile.gif
Kuba jest piekna. Na szczescie sporo jezdzilismy. Pojechalismy do Hawany i Trinidadu, poza tym ogladalismy "nasze" okolice. Jadac do Trinidadu przejechalismy cala wyspe z polnocy na poludnie, wiec naprawde sporo zobaczylismy - plantacje bananow, pomaranczy, grejfrutow, papai, zbiory trzciny cukrowej. Niesamowity kraj, ale nie chcialabym tam mieszkac. Najgorsze jest to, ze ludzie maja tak wyprane mozgi, ze swiecie wierza w to, ze cala sytuacja spowodowana jest tylko embargiem ze strony USA i oczywiscie nienawidza Busha - do samych Amerykanow nic nie maja. Moglabym opowiadac bardzo dlugo, ale nie ma sensu rozpisywac sie na forum. Jak bedziecie chcialy, to nazjwyzej zabiore zdjecia na zlot i opowiem co nieco.
No i sie opalilam, bo bylo cieplusienko icon_smile.gif

Usciski dla chorowitek.
Gratulacje dla Ines!
W ww opisanych sytuacjach tez wzywalabym policje. Bogu dziekuje, ze nie mam takich sasiadow, bo nerwica morowana.
Dziewczyny, to w koncu w ktory weekend jest zlot?
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post piÄ…, 04 lut 2005 - 10:33
Post #17

Hola! icon_biggrin.gif
Co tu tak pochmurno? (w sensie pogody) icon_wink.gif Stesknilam sie za Wami jak diabli icon_smile.gif
Kuba jest piekna. Na szczescie sporo jezdzilismy. Pojechalismy do Hawany i Trinidadu, poza tym ogladalismy "nasze" okolice. Jadac do Trinidadu przejechalismy cala wyspe z polnocy na poludnie, wiec naprawde sporo zobaczylismy - plantacje bananow, pomaranczy, grejfrutow, papai, zbiory trzciny cukrowej. Niesamowity kraj, ale nie chcialabym tam mieszkac. Najgorsze jest to, ze ludzie maja tak wyprane mozgi, ze swiecie wierza w to, ze cala sytuacja spowodowana jest tylko embargiem ze strony USA i oczywiscie nienawidza Busha - do samych Amerykanow nic nie maja. Moglabym opowiadac bardzo dlugo, ale nie ma sensu rozpisywac sie na forum. Jak bedziecie chcialy, to nazjwyzej zabiore zdjecia na zlot i opowiem co nieco.
No i sie opalilam, bo bylo cieplusienko icon_smile.gif

Usciski dla chorowitek.
Gratulacje dla Ines!
W ww opisanych sytuacjach tez wzywalabym policje. Bogu dziekuje, ze nie mam takich sasiadow, bo nerwica morowana.
Dziewczyny, to w koncu w ktory weekend jest zlot?

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
Monika_P
piÄ…, 04 lut 2005 - 10:44
Dysiu opowiadaj, egzotycznie to wszystko brzmi - fajnie, że już jesteś. A jak Tymcio zniósł rozłąkę, no i Ty. Zazdroszczę Ci, że złapałaś słońce, bo tu zimno i zimno - nie przeżyłaś szoku termicznego icon_wink.gif
Monika_P


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 296
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 11:31
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 333




post piÄ…, 04 lut 2005 - 10:44
Post #18

Dysiu opowiadaj, egzotycznie to wszystko brzmi - fajnie, że już jesteś. A jak Tymcio zniósł rozłąkę, no i Ty. Zazdroszczę Ci, że złapałaś słońce, bo tu zimno i zimno - nie przeżyłaś szoku termicznego icon_wink.gif

--------------------
Monika mama Zosi (16.06.2002) i Bartusia (2.03.2007)
Monika_P
piÄ…, 04 lut 2005 - 10:46
Zdaję się, że zlot zaplanowany został na 10 - 12 czerwca.
Monika_P


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 296
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 11:31
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 333




post piÄ…, 04 lut 2005 - 10:46
Post #19

Zdaję się, że zlot zaplanowany został na 10 - 12 czerwca.

--------------------
Monika mama Zosi (16.06.2002) i Bartusia (2.03.2007)
Dyska
piÄ…, 04 lut 2005 - 11:01
Tymcio okazal sie wielkim zuchem. Przez pierwsze dwa dni pytal wieczorem: jak bede szedl spac, to mama wroci? Daniel odpowiadal: nie, przeciez wiesz, ze wyjechala. A Tymcio dumnie: nie wyjechala, pojechala. Samolotem - dodawal icon_smile.gif Nie plakal ani razu zuch moj ukochany. Stesknilam sie za nim jak glupia.
Jak wrocilam to zaczal szalec, popisywac sie, az musialam mu przypominac, zeby sie przytulil i dal caluska. Wczoraj mialam urlop, wiec juz ochlonal i caly dzien sie cieszyl z bycia ze mna. A dzis jak wychodzilam do pracy, to bardzo plakal icon_sad.gif Ale najwazniejsze, ze to dluzsze rozstanie zniosl dzielnie.
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post piÄ…, 04 lut 2005 - 11:01
Post #20

Tymcio okazal sie wielkim zuchem. Przez pierwsze dwa dni pytal wieczorem: jak bede szedl spac, to mama wroci? Daniel odpowiadal: nie, przeciez wiesz, ze wyjechala. A Tymcio dumnie: nie wyjechala, pojechala. Samolotem - dodawal icon_smile.gif Nie plakal ani razu zuch moj ukochany. Stesknilam sie za nim jak glupia.
Jak wrocilam to zaczal szalec, popisywac sie, az musialam mu przypominac, zeby sie przytulil i dal caluska. Wczoraj mialam urlop, wiec juz ochlonal i caly dzien sie cieszyl z bycia ze mna. A dzis jak wychodzilam do pracy, to bardzo plakal icon_sad.gif Ale najwazniejsze, ze to dluzsze rozstanie zniosl dzielnie.

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
> Czerwcówki w zimie
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 22:25
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama