Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

wrzesnien 2002

> 
EwaKW
wto, 01 kwi 2003 - 12:16
dobry pomysl z takim podzialem icon_smile.gif
EwaKW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,011
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 08:05
Skąd: Zielonki
Nr użytkownika: 225

GG:


post wto, 01 kwi 2003 - 12:16
Post #1

dobry pomysl z takim podzialem icon_smile.gif

--------------------
Kuba (14.09.02)
EwaKW
wto, 01 kwi 2003 - 15:07
No to mamusie chwalcie sie icon_smile.gif
Co juz umiecie czego jeszcze nie co jecie jak sie bawicie czy spedzacie cale dnie na dworze jak sie ubieracie,czym Was zaskakuja Wasze pociechy itd itd...temat rzeka icon_smile.gif
Moj kuba jest z 14 wrzesnia.Nie siedzi jeszcze sam.Chwieje sie na wszytskie strony ale powoli idzie mu to coraz lepiej.
Jego ulubiona zabawa jest szczypanie i gryzienie mamy icon_twisted.gif
Ciekawe czy to z milosci czy ma cos do mnie icon_eek.gif
Gada po swojemy puszcza baki ze sliny,(na marginesie Wasze dzieci tez tak robia?)
narazie tyle piszcie o swoich pociechach:)
pozdrawiam
EwaKW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,011
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 08:05
Skąd: Zielonki
Nr użytkownika: 225

GG:


post wto, 01 kwi 2003 - 15:07
Post #2

No to mamusie chwalcie sie icon_smile.gif
Co juz umiecie czego jeszcze nie co jecie jak sie bawicie czy spedzacie cale dnie na dworze jak sie ubieracie,czym Was zaskakuja Wasze pociechy itd itd...temat rzeka icon_smile.gif
Moj kuba jest z 14 wrzesnia.Nie siedzi jeszcze sam.Chwieje sie na wszytskie strony ale powoli idzie mu to coraz lepiej.
Jego ulubiona zabawa jest szczypanie i gryzienie mamy icon_twisted.gif
Ciekawe czy to z milosci czy ma cos do mnie icon_eek.gif
Gada po swojemy puszcza baki ze sliny,(na marginesie Wasze dzieci tez tak robia?)
narazie tyle piszcie o swoich pociechach:)
pozdrawiam

--------------------
Kuba (14.09.02)
Joska

Go??







post wto, 01 kwi 2003 - 22:01
Post #3

...myślę, że ma coś do Ciebie... icon_lol.gif

Witaj EwaKW , buziaki dla Kuby icon_smile.gif

Mam tylko chwilkę, więc napiszę krótko.
Moja córeczka Kamilka urodziła się 01.09.02 w niedzielę icon_wink.gif

Dzisiaj skończyła siedem miesięcy!
Jeju, jak ten czas leci...
Sama jeszcze nie siedzi, kiwa się jak Kuba icon_smile.gif
Pełza po podłodze, potrafi dotrzeć do niemal każdej zabawki, a szczególnie do nie-zabawki (zależy od motywacji icon_wink.gif ).
Potrafi klaskać! Ja śpiewam kosi, kosi łapci itd. a ona bije brawo!
Ma już dwa ząbki. I cudny uśmiech.

Pozdrawiamy serdecznie!

Asia i Kama
wilkuwilkuk
nie, 06 kwi 2003 - 22:19
Hej!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Mam na imie Karina-lat 24
MAm synka Kubusia.Urodził sie 16 wrzesnia 2002
Wazył 4250g/60cm.-Nie wiem jak on ze mnie wyszedł!!! icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif
Kubus sam siedzi i sam siada.Uwielbia buszowac w chodziku!Choc pozwalam mu na to tylko pare minut dziennie!
Ciekawa jestem czy Wy tez wkladacie swoje pociechy do chodzików.
Pozdrawiam!!!Pa,pa!!! icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
P.S.Jutro wracam do pracy.Jestem załamana. icon_sad.gif icon_sad.gif
[list]
wilkuwilkuk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 22:31
Skąd: Pabianice koło Łodzi
Nr użytkownika: 245




post nie, 06 kwi 2003 - 22:19
Post #4

Hej!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Mam na imie Karina-lat 24
MAm synka Kubusia.Urodził sie 16 wrzesnia 2002
Wazył 4250g/60cm.-Nie wiem jak on ze mnie wyszedł!!! icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif
Kubus sam siedzi i sam siada.Uwielbia buszowac w chodziku!Choc pozwalam mu na to tylko pare minut dziennie!
Ciekawa jestem czy Wy tez wkladacie swoje pociechy do chodzików.
Pozdrawiam!!!Pa,pa!!! icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
P.S.Jutro wracam do pracy.Jestem załamana. icon_sad.gif icon_sad.gif
[list]
EwaKW
pon, 07 kwi 2003 - 19:39
testuje

wyszlo hura:)
dzisiaj moje dziecko nareszcie siedzi samo i przestalo sie juz tak strasznie chwiac:)
pozdrawiam
EwaKW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,011
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 08:05
Skąd: Zielonki
Nr użytkownika: 225

GG:


post pon, 07 kwi 2003 - 19:39
Post #5

testuje

wyszlo hura:)
dzisiaj moje dziecko nareszcie siedzi samo i przestalo sie juz tak strasznie chwiac:)
pozdrawiam

--------------------
Kuba (14.09.02)
ann

Go??







post pon, 07 kwi 2003 - 19:52
Post #6

Witam wszystkie szcęśliwe Mamusie.

Mam na imie Ania i jestem Mama wspaniałej Magdusi, która urodziła się 16 września 2002 roku.
Jest bardzo pogodną, żywotną i absorbującą dziewczynką. Od jakiegoś czasu już sztywno siedzi nie kiwając się na boki i smiało sięga po zabawki znajdujące się dokoła. Ma ogromny apetyt, zjada prawie wszystkie rodzaje owoców, oprócz cytrusowych, wszystkie warzywywa oprócz strączkowych i wszystkie rodzaje produktow zbozowych oprócz glutenów. Ulubionym przysmakiem są chrupki kukurydzine. Podtrzymywana za ramiona twardo stoi nie tylko na palcach ale juz na całych stópkach.
Ma juz cztery ząbki i uroczy usmiech.
No dość juz chwalenia. Musze sie tez pożalić icon_lol.gif od jej urodzenia nie przespałam jeszcze ani jednej całej nocy spokojnie o czym w skrytości marzę icon_wink.gif
Pozdrawiam serdecznie.
Dużo wytrwałości i cierpliwości wszystkim Mamuśkom
ann i magdula
Małgośka

Go??







post wto, 08 kwi 2003 - 15:16
Post #7

Ale tu zatrzęsienie Kubusiów!!! icon_biggrin.gif
Witam!!
Mój Kuba icon_wink.gif))) jest z 14 września.
Co umie? Doprowadzoać swoją mamę do obłędu! A tak poważnie: jeszcze sam nie siedzi, choć już tuż tuż - bo na boki chwieje się już coraz mniej. Gada ta ta ta ta ..... ("mówi tata woła brata" hi,hi - ja mu dam brata!!!!). Turla się po podłodze jak oszalały i z całej siły wali piętami o podlogę - biedni sąsiedzi! (pewnie myślą że cały czas stukam schabowe! icon_eek.gif ) Nie chce jeść zupek buuuu a ja tak lubię mu gotować i kupować słoiczki buuuu. Na początek wystarczy..............
Pozdrawiam gorąco wszystkie "wrześniowe" mamy i dzieciaczki

Małgośka
Psotka
śro, 09 kwi 2003 - 18:26
Melduje się Psotka z Zuzanką (02.09.02)

Miał być chłopiec (lekarz zobaczył na USG jakąś "fajeczkę" icon_cool.gif) - jest słodka dziewczynka icon_biggrin.gif .
Waga urodzeniowa 3,64 kg, wzrost 55 cm.
Obecnie ćwiczy klęczenie (jakaś zakonnica czy co?! icon_lol.gif ), opanowała już raczkowanie, siedzenie ją nie interesuje.
Jada głównie cyca, choć ostatnio ćwiczymy jedzenie łyżeczką, potrafi już zjeść troszkę zupki jarzynowej z królikiem oraz tarte jabłuszka.
Psotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 12:38
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 519

GG:


post śro, 09 kwi 2003 - 18:26
Post #8

Melduje się Psotka z Zuzanką (02.09.02)

Miał być chłopiec (lekarz zobaczył na USG jakąś "fajeczkę" icon_cool.gif) - jest słodka dziewczynka icon_biggrin.gif .
Waga urodzeniowa 3,64 kg, wzrost 55 cm.
Obecnie ćwiczy klęczenie (jakaś zakonnica czy co?! icon_lol.gif ), opanowała już raczkowanie, siedzenie ją nie interesuje.
Jada głównie cyca, choć ostatnio ćwiczymy jedzenie łyżeczką, potrafi już zjeść troszkę zupki jarzynowej z królikiem oraz tarte jabłuszka.

--------------------
Psotka z Zuzanką (02.09.02)
mama_zuzi

Go??







post sob, 12 kwi 2003 - 11:06
Post #9

Witam wszystkie mamusie !
Mam na imię Monika i mam córeczkę Zuzię ( ur. 05.09.02). icon_biggrin.gif
Waga urodzeniowa to 3420 g i 56 cm. Obecnie ma 72 cm , a waży 7100 g.
od tygodnia siedzi twardo , a ostatnio zaczęła trenować chyba icon_razz.gif raczkowanie - podnosi pupę i odpycha sie do tyłu . wink.gif
Jest po prostu supcio , a najfajniej wygląda jak się bardzo z czegoś cieszy robi takiego pajacyka - macha jak oszalła rączkami i nózkami i podnosi przy tym pupę - leżąć na pleckach .
Od dwóch dni ma katarek icon_cry.gif i leczymy go coryzalią - odrazu jest poprawa icon_smile.gif .
Pozdrawiam Monika i Zuzia. icon_smile.gif
Psotka
nie, 13 kwi 2003 - 16:50
Oj, jak tu cicho... icon_rolleyes.gif
A u mnie w końcu troszkę głośniej, mała ćwiczy głos - piszczy na różne sposoby. Kamień spadł mi z serca bo myślałam, że z nią coś nie tak - wszystkie maluchy coś tam gadały a ona nic tylko ćwiczyła raczkowanie i stawanie... Widać osiągnęła już co chciała i teraz musi się przed kimś pochwalić icon_biggrin.gif
Psotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 12:38
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 519

GG:


post nie, 13 kwi 2003 - 16:50
Post #10

Oj, jak tu cicho... icon_rolleyes.gif
A u mnie w końcu troszkę głośniej, mała ćwiczy głos - piszczy na różne sposoby. Kamień spadł mi z serca bo myślałam, że z nią coś nie tak - wszystkie maluchy coś tam gadały a ona nic tylko ćwiczyła raczkowanie i stawanie... Widać osiągnęła już co chciała i teraz musi się przed kimś pochwalić icon_biggrin.gif

--------------------
Psotka z Zuzanką (02.09.02)
Psotka
czw, 17 kwi 2003 - 14:38
Moje dziecię bardzo mało mówi. Ostatnio zaczęła popiskiwać na różne sposoby. Zaskoczyła mnie wczoraj na spacerze: przechodziłyśmy koło sterty ściętych gałęzi, córa popatrzyła, uśmiechnęła się i powiedziała "kije".
To rozumiem, jak już gadać to z sensem icon_lol.gif
Psotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 12:38
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 519

GG:


post czw, 17 kwi 2003 - 14:38
Post #11

Moje dziecię bardzo mało mówi. Ostatnio zaczęła popiskiwać na różne sposoby. Zaskoczyła mnie wczoraj na spacerze: przechodziłyśmy koło sterty ściętych gałęzi, córa popatrzyła, uśmiechnęła się i powiedziała "kije".
To rozumiem, jak już gadać to z sensem icon_lol.gif

--------------------
Psotka z Zuzanką (02.09.02)
Mamamona
czw, 17 kwi 2003 - 21:28
witam Mamy kampanii wrzesniowej!

moja Polcia nie siedzi sama, odwraca się na brzuszki i z powrotem w tempie ekspresowym, kręci się po kocyku wtą i wewtą czy nazad, piszczy, śpiewa, jak się budzi o świcie, drapie mnie w plecy, otwieram oczy a tam.... uśmiechnięte moje dziecię gaworzy do mnie: heeeeej....

chichocze bez powody, właśnie wyszedł jej pierwszy ząbek, wkłada sobie paluszki do buziuki tak głęboko, że ma odruch wymiotny, szaleje za naszymi pieskami, i za moim mężem, jak się obudzi i przywita swoją mamę (czyli mnie), zaraz odwraca się do niego i pohukuje: yh! yh! yh! aż się w końcu obudzi i do niej uśmiechnie, rozbraja nas zupełnie...

budzi się 4razy w nocy, ale już przywykłam, karmię ją przez sen, tylko z prawego cycka, więc czasem aż boli (jak ząbek szedł, to całą noc cyckała), nie używa smoczka i nie wiemy zupełnie jak ją tego nauczyć, cycek to jej smoczek - tylko prawy, no i paluszki w dzień....

mogłabym tak do rana.... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

....ustępuję pola, bo wstyd mi, tylko moja Pola i Pola icon_redface.gif


mona
Mamamona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 514
Dołączył: śro, 16 kwi 03 - 22:26
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 595




post czw, 17 kwi 2003 - 21:28
Post #12

witam Mamy kampanii wrzesniowej!

moja Polcia nie siedzi sama, odwraca się na brzuszki i z powrotem w tempie ekspresowym, kręci się po kocyku wtą i wewtą czy nazad, piszczy, śpiewa, jak się budzi o świcie, drapie mnie w plecy, otwieram oczy a tam.... uśmiechnięte moje dziecię gaworzy do mnie: heeeeej....

chichocze bez powody, właśnie wyszedł jej pierwszy ząbek, wkłada sobie paluszki do buziuki tak głęboko, że ma odruch wymiotny, szaleje za naszymi pieskami, i za moim mężem, jak się obudzi i przywita swoją mamę (czyli mnie), zaraz odwraca się do niego i pohukuje: yh! yh! yh! aż się w końcu obudzi i do niej uśmiechnie, rozbraja nas zupełnie...

budzi się 4razy w nocy, ale już przywykłam, karmię ją przez sen, tylko z prawego cycka, więc czasem aż boli (jak ząbek szedł, to całą noc cyckała), nie używa smoczka i nie wiemy zupełnie jak ją tego nauczyć, cycek to jej smoczek - tylko prawy, no i paluszki w dzień....

mogłabym tak do rana.... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

....ustępuję pola, bo wstyd mi, tylko moja Pola i Pola icon_redface.gif


mona

--------------------
Pola 7, Miłosz 5,5. półroczami odliczam czas
Styka
pon, 21 kwi 2003 - 22:51
Cześć!
Moja Ewka urodziła się 11 września 2002r. (3380g i 55cm) przez cesarskie cięcie. Ma już całe dwa zębiska, uwielbia siedzieć (inne formy zabawy moga na razie nie istnieć icon_lol.gif ), a ostatnio kiedy się ją złapie za rączki, nie chce siadać tylko wstaje. Aha! I przesypia calutką noc icon_mrgreen.gif
Pozdrawiam!
Styka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 593
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 14:25
Skąd: ze wsi :-)))
Nr użytkownika: 605




post pon, 21 kwi 2003 - 22:51
Post #13

Cześć!
Moja Ewka urodziła się 11 września 2002r. (3380g i 55cm) przez cesarskie cięcie. Ma już całe dwa zębiska, uwielbia siedzieć (inne formy zabawy moga na razie nie istnieć icon_lol.gif ), a ostatnio kiedy się ją złapie za rączki, nie chce siadać tylko wstaje. Aha! I przesypia calutką noc icon_mrgreen.gif
Pozdrawiam!

--------------------
Mama Ewuni (09.2002), Basi (01.2004), Maćka (08.2008) i Helenki (08.2010) :-)
EwaKW
pią, 02 maj 2003 - 08:57
Czesc icon_smile.gif
Moj Kuba dalej sam nie siada icon_sad.gif Turla sie za to ekspresowo icon_smile.gif
Ma juz 7 zebow dwa nastepne ida Wydaje z siebie jakies odglosy ale do kija to mu bardzo daleko:)
pozdrawiam
EwaKW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,011
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 08:05
Skąd: Zielonki
Nr użytkownika: 225

GG:


post pią, 02 maj 2003 - 08:57
Post #14

Czesc icon_smile.gif
Moj Kuba dalej sam nie siada icon_sad.gif Turla sie za to ekspresowo icon_smile.gif
Ma juz 7 zebow dwa nastepne ida Wydaje z siebie jakies odglosy ale do kija to mu bardzo daleko:)
pozdrawiam

--------------------
Kuba (14.09.02)
elisia

Go??







post pią, 02 maj 2003 - 21:57
Post #15

ups falstart
no to jeszcze raz, witam wszystkie mamy wrześniowych dzieciaczków,
moj mały urodził sie 4 września ważył 3350 mierzył 57cm.
Teraz jest juz duzą dzidzią.
Ma dwa ząbki, siedzi bardzo pewnie a ostatnio chyba zaczyna przygotowywać się do raczkowania. Buja się smiesznie w pozycji raczkującej , bardzo zabawnie to wyglada.
Poza tym jest strasznym smieszkiem ciagle gębula mu się jarzy icon_biggrin.gif
to na razie tyle pa pozdrawiam
anonimowy

Go??







post śro, 21 maj 2003 - 22:08
Post #16

Cześć. Przedstawię Wam moją Zuzankę, która urodziła się 17.09.2002r. Obecnie ma już 8 miesięcy, jest bardzo żywiołowa i pogodna (pod warunkiem, że mama jest w pobliżu - nie dalej niż 2 metry i wszystko przebiega po jej myśli). Doskonale pełza i zawzięcie ćwiczy raczkowanie. Najnowszą umiejętnością jest robienie "pa pa" i "halo". Macha do wszystkich ludzi napotkanych na ulicy. Do ulubionych jej zajęć należy muzykowanie (wszelkie formy - bierne i czynne) i...polowanie na kota, który, jak na razie, jest od niej szybszy. Pozdrawiamy wszystkie ośmiomiesięczniaki. Ewa i Zuzka icon_smile.gif
Psotka
czw, 22 maj 2003 - 08:19
Witamy Zuzię i jej mamę Ewę! icon_biggrin.gif
Psotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 12:38
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 519

GG:


post czw, 22 maj 2003 - 08:19
Post #17

Witamy Zuzię i jej mamę Ewę! icon_biggrin.gif

--------------------
Psotka z Zuzanką (02.09.02)
dora31

Go??







post sob, 07 cze 2003 - 16:08
Post #18

Trochę spóźnieni,ale lepiej późno niż wcale...
Urodziłem się 02.09.2002.Na USG wychodziło,że będę panną,ale ja zrobiłem wszystkim niespodziankę.
Nie raczkuję i chyba już nie będę wolę jak mnie prowadzają po nogach.
Trochę marudzą i buntują się,bo ich niby plecy od tego bolą,ale ja tak wolę i już
Dużo za to mówię i do tego całkiem wyraźnie,powtarzam wyrazy.
Poza tym nie znoszę upałów płaczę wtedy i tak mi jakoś źle brrrr.
Pozdrawiam wszystkie równolaty z mamami.
Kamil z mamą
wilkuwilkuk
śro, 03 wrz 2003 - 10:40
Czesc!
Co tutaj tak ucichlo?
Moze pochwalimy sie co nasze maluchy potrafia?
Moj Kubus nalezy do leniuszkow.Za dwa tyg.konczy roczek ale chodzic nie chce.Raczkowanie opanowal perfekcyjnie.Wiec po co chodzic na nozkach jak mozna na czterech?
Ogolnie jest bardzo pogodnym i wesolym dzieckiem.
Choc ostatnio zaczal ujawniac swoj charakterek.Zlosci sie i prezy jak tylko czegos nie dostanie.
Pozdrawiam i pa,pa!
Karina i Kubus(16.09.2002)
wilkuwilkuk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 22:31
Skąd: Pabianice koło Łodzi
Nr użytkownika: 245




post śro, 03 wrz 2003 - 10:40
Post #19

Czesc!
Co tutaj tak ucichlo?
Moze pochwalimy sie co nasze maluchy potrafia?
Moj Kubus nalezy do leniuszkow.Za dwa tyg.konczy roczek ale chodzic nie chce.Raczkowanie opanowal perfekcyjnie.Wiec po co chodzic na nozkach jak mozna na czterech?
Ogolnie jest bardzo pogodnym i wesolym dzieckiem.
Choc ostatnio zaczal ujawniac swoj charakterek.Zlosci sie i prezy jak tylko czegos nie dostanie.
Pozdrawiam i pa,pa!
Karina i Kubus(16.09.2002)
Mari

Go??







post śro, 03 wrz 2003 - 15:43
Post #20

Cześć, moja Martynka, która dokładnie 11 września skończy roczek, chodzi od dwóch tygodni!! Bardzo jej się to podoba, mnie zresztą też icon_smile.gif Teraz jestem na etapie planowania tej roczkowej imprezy, więc odezwę się wkrotce i napiszę coś więcej, tymczasem pozdrawiam wszystkich wrześniowych maluszków i ich rodziców, pa.
> wrzesnien 2002
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 22:38
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama