Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Maj 2002

> 
Agnieszka
czw, 05 gru 2002 - 09:31
Jak tam majowe dzieciaki???
Agnieszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 88
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 09:03
Skąd: Katowice-Wełnowiec
Nr użytkownika: 5




post czw, 05 gru 2002 - 09:31
Post #1

Jak tam majowe dzieciaki???

--------------------
Agnieszka mama Szymona i Kamila (dwóch łobuziaków)
Ola

Go??







post czw, 05 gru 2002 - 17:17
Post #2

26 maja tego roku urodziła się moja druga córeczka, zrobiła mi ładny prezent na "Dzień Matki", jest tak spokojnym dzieckiem, że aż trudno to sobie wyobraźić. icon_cry.gif - takiej minki jeszcze nie miała, nie znamy płaczu tego dziecka.
Małgorzata
śro, 02 kwi 2003 - 12:52
Olaaa icon_lol.gif Ja też mam prezent na dzie ń matki. 26.05. godz 705 w Warszawie na Solcu urodziła się moja druga córa Majorka.
Pozdrawiam Gośka
Małgorzata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 442
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:04
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 191




post śro, 02 kwi 2003 - 12:52
Post #3

Olaaa icon_lol.gif Ja też mam prezent na dzie ń matki. 26.05. godz 705 w Warszawie na Solcu urodziła się moja druga córa Majorka.
Pozdrawiam Gośka
Aleksandra_D
śro, 02 kwi 2003 - 22:48
Witajcie!
"Zgłaszam" Gosię urodzoną 15 maja na Żelaznej w Warszawie.
Aleksandra_D


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 21:03
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 153




post śro, 02 kwi 2003 - 22:48
Post #4

Witajcie!
"Zgłaszam" Gosię urodzoną 15 maja na Żelaznej w Warszawie.

--------------------
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Gosia (05.2002) i Jasiek (01.2013)
Abotak
czw, 03 kwi 2003 - 12:06
Archie- ur 28 maja 2002 w Canterbury icon_biggrin.gif
Pozdrowka dla majowych dzieciatek. icon_lol.gif
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post czw, 03 kwi 2003 - 12:06
Post #5

Archie- ur 28 maja 2002 w Canterbury icon_biggrin.gif
Pozdrowka dla majowych dzieciatek. icon_lol.gif
kasia.sj
piÄ…, 04 kwi 2003 - 14:42
Witam,
Kubuś 1 :twisted: 18.05 urodzony na Solcu pozdrawia wszystkie mamy majóweczki i ich dzieciaczki.
SYLWIABB
kasia.sj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 34
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 11:36
SkÄ…d: Piaseczno /W-wa
Nr użytkownika: 141




post piÄ…, 04 kwi 2003 - 14:42
Post #6

Witam,
Kubuś 1 :twisted: 18.05 urodzony na Solcu pozdrawia wszystkie mamy majóweczki i ich dzieciaczki.
SYLWIABB

--------------------
mama Zuzi-kangurka z edziecka.
Lua
nie, 06 kwi 2003 - 13:49
To i ja się zgłaszam z moją córeczką Amelką urodzoną 21 maja 2002, w Warszawie na Solcu.

W tej chwili Amel ma dwa zabki na dole icon_surprised.gif , sama chodzi (chociaż czasami woli na kolankach), i cały dzień rozrabia.
Muszę cały czas jej pilnować, bo otwiera wszystkie szafki, szuflady i przegląda ich zawartość. Wygląda to tak, że wszystko laduje na podłodze a mamusia musi sprzątać wink.gif
Spi bardzo ładnie. Chodzi spać ok 20.00 i śpi do ok 8.00 - 9.00 rano. Nie budzi się, tylko raz dostaje mleczko ok 12.00.

Najnowsze nasze osiągnięcie to uczęszczanie na basen. Byłyśmy w czwartek pierwszy raz i było super. Amel nie boi się wody, jest zadowolona, nawet nurkowała icon_eek.gif

Napiszcie też cos o Waszych majóweczkach. Mam nadzieję, że tez nasz majówkowy icon_smile.gif wątek, będzie zasypany informacjami o dziaciach z najpięknieszego miesiaca w roku icon_lol.gif
Pozdrawiam cieplutko Lua
Lua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,198
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 14:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 211




post nie, 06 kwi 2003 - 13:49
Post #7

To i ja się zgłaszam z moją córeczką Amelką urodzoną 21 maja 2002, w Warszawie na Solcu.

W tej chwili Amel ma dwa zabki na dole icon_surprised.gif , sama chodzi (chociaż czasami woli na kolankach), i cały dzień rozrabia.
Muszę cały czas jej pilnować, bo otwiera wszystkie szafki, szuflady i przegląda ich zawartość. Wygląda to tak, że wszystko laduje na podłodze a mamusia musi sprzątać wink.gif
Spi bardzo ładnie. Chodzi spać ok 20.00 i śpi do ok 8.00 - 9.00 rano. Nie budzi się, tylko raz dostaje mleczko ok 12.00.

Najnowsze nasze osiągnięcie to uczęszczanie na basen. Byłyśmy w czwartek pierwszy raz i było super. Amel nie boi się wody, jest zadowolona, nawet nurkowała icon_eek.gif

Napiszcie też cos o Waszych majóweczkach. Mam nadzieję, że tez nasz majówkowy icon_smile.gif wątek, będzie zasypany informacjami o dziaciach z najpięknieszego miesiaca w roku icon_lol.gif
Pozdrawiam cieplutko Lua

--------------------
Mama Amelki (21.05.2002) i Alicji (26.04.2004)

anonimowy

Go??







post pon, 07 kwi 2003 - 11:59
Post #8

Witam

Mój Michaś przyszedł na świat 22 maja. Jest dzieckiem bardzo pogodnym, uśmiechniętym i baaaaardzo kochanym. Aktualnie ćwiczy umiejętność chodzenia i nabija sobie sporo guzów icon_rolleyes.gif

Poza tym Michałek uwielbia "aaammm" ( co z resztą po nim widać icon_lol.gif )

Pozdrawiamy wszystkie majowe dzieciaczki i ich mamy

Asia & Michałek
justysiak
śro, 09 kwi 2003 - 23:46
Moje słoneczko urodziło się 12 maja 2002roku w Gdyni. Sara ma już 6 ząbków, bardzo chce chodzić, jak tylko znajdzie coś czego może się podtrzymać to zaraz prubuje wstać, więc musimy na nią bardzo uważać aby nie nabiła sobie guza icon_rolleyes.gif Za to na czworaka zasuwa z prędkością światła!Wszystko co w zasięgu jej ręki musi posmakować, zjada wszystko co znajdzie, okruszki,nitki,wszelkie paproszki, więc mam dużo sprzątania,by nic nie znalazła icon_lol.gif Cały dzień się śmieje do wszystkich,nie boi sie nikog.Jest pogodna i wogóle jest cudowna... icon_mrgreen.gif ach jak ja ją kocham!!!
Pozdrawiamy wszystkie majóweczki! piszcie o Waszych pociechach!
justysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 24
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 12:56
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 467




post śro, 09 kwi 2003 - 23:46
Post #9

Moje słoneczko urodziło się 12 maja 2002roku w Gdyni. Sara ma już 6 ząbków, bardzo chce chodzić, jak tylko znajdzie coś czego może się podtrzymać to zaraz prubuje wstać, więc musimy na nią bardzo uważać aby nie nabiła sobie guza icon_rolleyes.gif Za to na czworaka zasuwa z prędkością światła!Wszystko co w zasięgu jej ręki musi posmakować, zjada wszystko co znajdzie, okruszki,nitki,wszelkie paproszki, więc mam dużo sprzątania,by nic nie znalazła icon_lol.gif Cały dzień się śmieje do wszystkich,nie boi sie nikog.Jest pogodna i wogóle jest cudowna... icon_mrgreen.gif ach jak ja ją kocham!!!
Pozdrawiamy wszystkie majóweczki! piszcie o Waszych pociechach!
Aleksandra_D
czw, 10 kwi 2003 - 00:41
Gosia ma już prawie 11 miesięcy icon_eek.gif . Wzrosu ok. 85 cm wagi ok. 10 kg, zębów na stanie 3. Jada już praktycznie wszystko. Chodzi od ponad miesiąca. Wchodzi wszędzie gdzie się tylko da pokonując np. ok 5 cm próg do kuchni, gdzie ulubioną zabawą jest otwieranie szuflad i wyciąganie wszystkiego co się tylko da wyciągnąć. Ukochanymi zabawkami są pilot od TV, komórka, telefon, butelka coli i książeczki. Na obrazkach pokazuje gdzie kotek, pisesk i inne zwierzaczki. Potrafi pokazać oko, nos itp. Sporo mówi, ale większość jak na razie w swoim barbarzyńskim języku. Bawi się z naszymi dwiema kocicami (tzn coraz częściej się bawi, mniej maltretuje). Wspina się na kanapę, która sięga jej trochę powyżej pasa. Bardzo aktywna z niej osóbka. I z każdym dniem zadziwia mnie coraz bardziej.
Aleksandra_D


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 21:03
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 153




post czw, 10 kwi 2003 - 00:41
Post #10

Gosia ma już prawie 11 miesięcy icon_eek.gif . Wzrosu ok. 85 cm wagi ok. 10 kg, zębów na stanie 3. Jada już praktycznie wszystko. Chodzi od ponad miesiąca. Wchodzi wszędzie gdzie się tylko da pokonując np. ok 5 cm próg do kuchni, gdzie ulubioną zabawą jest otwieranie szuflad i wyciąganie wszystkiego co się tylko da wyciągnąć. Ukochanymi zabawkami są pilot od TV, komórka, telefon, butelka coli i książeczki. Na obrazkach pokazuje gdzie kotek, pisesk i inne zwierzaczki. Potrafi pokazać oko, nos itp. Sporo mówi, ale większość jak na razie w swoim barbarzyńskim języku. Bawi się z naszymi dwiema kocicami (tzn coraz częściej się bawi, mniej maltretuje). Wspina się na kanapę, która sięga jej trochę powyżej pasa. Bardzo aktywna z niej osóbka. I z każdym dniem zadziwia mnie coraz bardziej.

--------------------
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Gosia (05.2002) i Jasiek (01.2013)
Aleksandra_D
czw, 15 maj 2003 - 11:02
Witajcie icon_smile.gif
Gosia dziś skończyła pierwszy roczek swojego życia. Boże jak ten czas płynie icon_eek.gif . Z każdym dniem coraz bardziej ją kocham icon_smile.gif
Składamy życzenia innym majowym dzieciaczkom.
Aleksandra_D


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 21:03
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 153




post czw, 15 maj 2003 - 11:02
Post #11

Witajcie icon_smile.gif
Gosia dziś skończyła pierwszy roczek swojego życia. Boże jak ten czas płynie icon_eek.gif . Z każdym dniem coraz bardziej ją kocham icon_smile.gif
Składamy życzenia innym majowym dzieciaczkom.

--------------------
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Gosia (05.2002) i Jasiek (01.2013)
Małgorzata
czw, 15 maj 2003 - 13:05
CYTAT(Aleksandra_T)
Witajcie icon_smile.gif
Gosia dziÅ› skoÅ„czyÅ‚a pierwszy roczek swojego życia. Boże jak ten czas pÅ‚ynie  :shock:  .  Z każdym dniem coraz bardziej jÄ… kocham icon_smile.gif
Składamy życzenia innym majowym dzieciaczkom.


Sto lat sto lat niech żyje Gosia nam Hurraaaa icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Małgorzata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 442
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:04
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 191




post czw, 15 maj 2003 - 13:05
Post #12

CYTAT(Aleksandra_T)
Witajcie icon_smile.gif
Gosia dziÅ› skoÅ„czyÅ‚a pierwszy roczek swojego życia. Boże jak ten czas pÅ‚ynie  :shock:  .  Z każdym dniem coraz bardziej jÄ… kocham icon_smile.gif
Składamy życzenia innym majowym dzieciaczkom.


Sto lat sto lat niech żyje Gosia nam Hurraaaa icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Lua
czw, 03 lip 2003 - 23:23
CoÅ› ten nasz watek kuleje bardzo icon_cry.gif
Inne watki maja po kilka stron a my????
Dlaczego majóweczki mają byc gorsze.
Już i tak sa najlepsze, bo maj jest najpiekniejszym miesiacem w roku icon_wink.gif . Mają szczęście te nasze dzieciaczki icon_wink.gif.
Napiszcie co słychać u Waszych majóweczek.
Moja Amelka chodzi od trzech miesięcy, mówi raczej po swojemu, chociaż kilka słów już opanowała. Mówi mama, tata, na psa woła Babasz (Barabasz icon_lol.gif ) a na kota ciii ciii.
Pięknie robi papa, pokazuje nos i wie co znaczy "Amel ma kłopoty", łapie się wtedy za głowę i udaję strasznie zmartwioną.
Pięknie tańczy, kręcąc się dookoła siebie, tupiąc nóżkami i wymachując rączkami (robi to tak jak Eminem icon_lol.gif )
Parę dni temu kupiłam nocnik z zamiarem uczenia Amelki do czego owy przedmiot służy. Skończyło się zakładaniem nocnika na głowę a z siedzenia na nim nici icon_cry.gif . Pewnie troszkę za wcześnie...
Napiszcie co jedzą Wasze maluchy? Amel je już wszystko, nie miała nigdy problemów alergicznych, więc pozwalam sobie dawać jej to na co ma ochotę.
Mam nadzieję, że mamusie majowe się odezwą w końcu. Warto by było pogadać troszkę...

Pozdrawiam Lua
Lua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,198
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 14:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 211




post czw, 03 lip 2003 - 23:23
Post #13

CoÅ› ten nasz watek kuleje bardzo icon_cry.gif
Inne watki maja po kilka stron a my????
Dlaczego majóweczki mają byc gorsze.
Już i tak sa najlepsze, bo maj jest najpiekniejszym miesiacem w roku icon_wink.gif . Mają szczęście te nasze dzieciaczki icon_wink.gif.
Napiszcie co słychać u Waszych majóweczek.
Moja Amelka chodzi od trzech miesięcy, mówi raczej po swojemu, chociaż kilka słów już opanowała. Mówi mama, tata, na psa woła Babasz (Barabasz icon_lol.gif ) a na kota ciii ciii.
Pięknie robi papa, pokazuje nos i wie co znaczy "Amel ma kłopoty", łapie się wtedy za głowę i udaję strasznie zmartwioną.
Pięknie tańczy, kręcąc się dookoła siebie, tupiąc nóżkami i wymachując rączkami (robi to tak jak Eminem icon_lol.gif )
Parę dni temu kupiłam nocnik z zamiarem uczenia Amelki do czego owy przedmiot służy. Skończyło się zakładaniem nocnika na głowę a z siedzenia na nim nici icon_cry.gif . Pewnie troszkę za wcześnie...
Napiszcie co jedzą Wasze maluchy? Amel je już wszystko, nie miała nigdy problemów alergicznych, więc pozwalam sobie dawać jej to na co ma ochotę.
Mam nadzieję, że mamusie majowe się odezwą w końcu. Warto by było pogadać troszkę...

Pozdrawiam Lua

--------------------
Mama Amelki (21.05.2002) i Alicji (26.04.2004)

Lua
pon, 07 lip 2003 - 19:09
No co z Wami mamusie majowe???
Z kim mam pogadać o osiągnięciach mojej córeczki?!
Czekam... icon_lol.gif
Lua
Lua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,198
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 14:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 211




post pon, 07 lip 2003 - 19:09
Post #14

No co z Wami mamusie majowe???
Z kim mam pogadać o osiągnięciach mojej córeczki?!
Czekam... icon_lol.gif
Lua

--------------------
Mama Amelki (21.05.2002) i Alicji (26.04.2004)

madzia_i_ala

Go??







post pon, 21 lip 2003 - 11:53
Post #15

Czy jest tam jakas dzidzia urodzona 4.05.2002? Mała Ala czeka na kolezanke lub kolege. icon_biggrin.gif
anonimowy

Go??







post piÄ…, 29 sie 2003 - 22:40
Post #16

Witam mamusie !
Moja Emilka urodzila sie dokladnie 1 maja `02 (mowia,ze bedzie leniwa,bo w swieto ale na razie sie na to nie zapowiada icon_lol.gif ).Ma juz 16 miesiecy i jest baaardzo kochana.Ma ogromny temperament,nie usiedzi w jednym miejscu ani minuty.Bardzo duzo mowi i raczej juz to co zna lub powtarza slowa po nas,po swojemu bardzo rzadko.Ma juz 10 zabkow co i tak jest sukcesem,bo pierwszy wyszedl jej jak miala rok.Co do nocniczka to wola "pupa"(kupa),ale czasem zrobi,czasem nie.
Mam nadzieje na wymiane "wrazen" z innymi majowymi mamusiami icon_smile.gif
MaAnEm
wobysk
nie, 31 sie 2003 - 22:11
Nie było mnie tu wcześniej bo nie zauważyła mtego wątku. Mój synek urodził się 17 maja 2002 roku w Rybniku
wobysk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 127
Dołączył: śro, 13 sie 03 - 21:44
Nr użytkownika: 985




post nie, 31 sie 2003 - 22:11
Post #17

Nie było mnie tu wcześniej bo nie zauważyła mtego wątku. Mój synek urodził się 17 maja 2002 roku w Rybniku
wobysk
wto, 07 paź 2003 - 11:07
Coś nam nie wychodzi to pisanie o naszych majówkach.
To może ja zacznę.
Artek urwisuje za trzech. Ma 13 ząbków i nie chodzi, a biega.
Ma [color=blue][/color]. Szkoda swojadrogą, że mieszkamy w różnych częściach Polski, bo można by było siespotkać i nasze maluchy by sie pobawiły.
wobysk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 127
Dołączył: śro, 13 sie 03 - 21:44
Nr użytkownika: 985




post wto, 07 paź 2003 - 11:07
Post #18

Coś nam nie wychodzi to pisanie o naszych majówkach.
To może ja zacznę.
Artek urwisuje za trzech. Ma 13 ząbków i nie chodzi, a biega.
Ma [color=blue][/color]. Szkoda swojadrogą, że mieszkamy w różnych częściach Polski, bo można by było siespotkać i nasze maluchy by sie pobawiły.
karolina_lika
wto, 14 paź 2003 - 19:27
Cześć!!!
Melduje siÄ™ Natalia icon_razz.gif
urodzona 23 maja 2002 roku w Katowicach.
Wesoła, grzeczna,mały pieszczoszek.
Na zdjęciu poniżej po prawej stronie:
Pozdrawiamy!!!
karolina_lika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 23:38
SkÄ…d: Katowice
Nr użytkownika: 459




post wto, 14 paź 2003 - 19:27
Post #19

Cześć!!!
Melduje siÄ™ Natalia icon_razz.gif
urodzona 23 maja 2002 roku w Katowicach.
Wesoła, grzeczna,mały pieszczoszek.
Na zdjęciu poniżej po prawej stronie:
Pozdrawiamy!!!

--------------------
mamaJulkiiNatalki
user posted imageuser posted image
Riolka
śro, 31 gru 2003 - 13:14
Moja Emilka (w poprzednim poscie podpisalam sie jako gosc icon_redface.gif ) mowi juz ladnie i wyraznie.Wyrazy powtarza tylko po swojej starszej o 6 lat siostrze,z ktora uwielbia sie bawic.Teraz jest na etapie zabaw lalkami i autami icon_exclaim.gif .Jest malym zbojem,ktory wszedzie zajrzy i wszystkiego musi dotknac.A jak sie pojawia jacys goscie ,to od razu daje popisy.Czasem trudno z nia wytrzymac,ale mocno kochamy ta spryciare.
A jak tam Wasze majowe dzieciaczki ?
Riolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 199
Dołączył: pią, 29 sie 03 - 22:00
Nr użytkownika: 1,019




post śro, 31 gru 2003 - 13:14
Post #20

Moja Emilka (w poprzednim poscie podpisalam sie jako gosc icon_redface.gif ) mowi juz ladnie i wyraznie.Wyrazy powtarza tylko po swojej starszej o 6 lat siostrze,z ktora uwielbia sie bawic.Teraz jest na etapie zabaw lalkami i autami icon_exclaim.gif .Jest malym zbojem,ktory wszedzie zajrzy i wszystkiego musi dotknac.A jak sie pojawia jacys goscie ,to od razu daje popisy.Czasem trudno z nia wytrzymac,ale mocno kochamy ta spryciare.
A jak tam Wasze majowe dzieciaczki ?

--------------------
"Zostawmy po sobie dobre imie i trwala pamiec wsrod smiertelnych aby zycie nasze nie przeszlo nadaremnie" -----
Mama dwoch corek (96/02)
> Maj 2002
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 02:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama