Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
10 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Prawie i już ośmiolatki.

, stare te nasze dzieci ;)
> , stare te nasze dzieci ;)
addera
piÄ…, 20 lut 2009 - 09:57
CYTAT(aluc @ Fri, 20 Feb 2009 - 07:07) *
małe dzieci są fajne,dopóki nie zaczną się przemieszczać icon_smile.gif a potem to już tylko parę lat męki Pańskiej icon_lol.gif



tak, najfajniejsze są jak śpią 37.gif

addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post piÄ…, 20 lut 2009 - 09:57
Post #21

CYTAT(aluc @ Fri, 20 Feb 2009 - 07:07) *
małe dzieci są fajne,dopóki nie zaczną się przemieszczać icon_smile.gif a potem to już tylko parę lat męki Pańskiej icon_lol.gif



tak, najfajniejsze są jak śpią 37.gif



--------------------



agabr
piÄ…, 20 lut 2009 - 10:33
No ja moglabym takie czteroletnie dzieci rodzic , tylko zeby jakos te ciaze i prokreacje ucywilizowac to w ogole luz.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post piÄ…, 20 lut 2009 - 10:33
Post #22

No ja moglabym takie czteroletnie dzieci rodzic , tylko zeby jakos te ciaze i prokreacje ucywilizowac to w ogole luz.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
Cleo
piÄ…, 20 lut 2009 - 10:43
No, tak, to ja juz od dawna postuluję- rodzic 3,5 latki! Agnieszka, kup sobie kalendarz na 2012 i chwilach zwątpienia patrz na niego- to twój CEL, dotrwać!
ALe moze- moze- okaze się nagle, że idealnie sie wpasujesz w bycie Mamą NIemowlaczka?icon_smile.gif czego ci życzę.
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post piÄ…, 20 lut 2009 - 10:43
Post #23

No, tak, to ja juz od dawna postuluję- rodzic 3,5 latki! Agnieszka, kup sobie kalendarz na 2012 i chwilach zwątpienia patrz na niego- to twój CEL, dotrwać!
ALe moze- moze- okaze się nagle, że idealnie sie wpasujesz w bycie Mamą NIemowlaczka?icon_smile.gif czego ci życzę.

--------------------
aluc

Go??







post piÄ…, 20 lut 2009 - 11:24
Post #24

jako posiadaczka czterolatka i siedmiolatka oświadczam stanowczo, że wolałabym rodzić dwudziestopięciolatki po studiach i z dobrze płatną pracą, najlepiej w innym mieście icon_lol.gif
agabr
piÄ…, 20 lut 2009 - 11:38
dwudziestopieciolatki przyprowadzaja mlode kobiety ze sterczacymi biustami .b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post piÄ…, 20 lut 2009 - 11:38
Post #25

dwudziestopieciolatki przyprowadzaja mlode kobiety ze sterczacymi biustami .b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
aluc

Go??







post piÄ…, 20 lut 2009 - 11:38
Post #26

dlatego w innym mieście icon_lol.gif
addera
piÄ…, 20 lut 2009 - 11:40
Najtrudniejsze chyba jest "przetrwanie" wieku nastoletniego (u dziecka oczywiście). Ten etap w byciu rodzicem powinien być pomijany.
Ale miało być o 7-latkach icon_wink.gif Mój siedmiolatek też bywa dorosły i bardzo dziecinny zarazem. I to chyba najfajniesze w tym wieku icon_smile.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post piÄ…, 20 lut 2009 - 11:40
Post #27

Najtrudniejsze chyba jest "przetrwanie" wieku nastoletniego (u dziecka oczywiście). Ten etap w byciu rodzicem powinien być pomijany.
Ale miało być o 7-latkach icon_wink.gif Mój siedmiolatek też bywa dorosły i bardzo dziecinny zarazem. I to chyba najfajniesze w tym wieku icon_smile.gif

--------------------



addera
piÄ…, 20 lut 2009 - 11:41
CYTAT(agnieszkabryndza @ Fri, 20 Feb 2009 - 10:38) *
dwudziestopieciolatki przyprowadzaja mlode kobiety ze sterczacymi biustami .b



mój syn ? 37.gif nigdy diabel.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post piÄ…, 20 lut 2009 - 11:41
Post #28

CYTAT(agnieszkabryndza @ Fri, 20 Feb 2009 - 10:38) *
dwudziestopieciolatki przyprowadzaja mlode kobiety ze sterczacymi biustami .b



mój syn ? 37.gif nigdy diabel.gif

--------------------



aluc

Go??







post piÄ…, 20 lut 2009 - 11:43
Post #29

CYTAT(addera @ Fri, 20 Feb 2009 - 10:41) *
mój syn ? 37.gif nigdy diabel.gif


dobra, będzie ci odpuszczone, przyprowadzi kędzierzawego blondyna z kolczykami w sutkach icon_lol.gif
addera
piÄ…, 20 lut 2009 - 11:46
CYTAT(aluc @ Fri, 20 Feb 2009 - 10:43) *
dobra, będzie ci odpuszczone, przyprowadzi kędzierzawego blondyna z kolczykami w sutkach icon_lol.gif



o matko, to już nie wiem co lepsze
może być kędzierzawy, ale wolałabym bez kolczyków 29.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post piÄ…, 20 lut 2009 - 11:46
Post #30

CYTAT(aluc @ Fri, 20 Feb 2009 - 10:43) *
dobra, będzie ci odpuszczone, przyprowadzi kędzierzawego blondyna z kolczykami w sutkach icon_lol.gif



o matko, to już nie wiem co lepsze
może być kędzierzawy, ale wolałabym bez kolczyków 29.gif

--------------------



Potwora
piÄ…, 20 lut 2009 - 12:42
CYTAT(Cleo @ Fri, 20 Feb 2009 - 08:54) *
Sorry, ale wg mnie to dopiero TERAZ zaczyna byc fajnie, ja nie nadaje sie a amtke niemowlat, a juz zwlaszcza karmionych piersią 37.gif Teraz jest fajowo - choc Hania mało mowi zrozumiale, ale wzystko rozumie, świetne są te relacje ich wzajemne i działania. A ten czas zlecial super szybko, az trudno mi uwierzyc, że w maju 2 latka icon_eek.gif


Ja też nienadaję się na matkę niemowląt, zdecydowanei wolę dzieci, które już mówią i rozumieją. Mogłabym mieć dwoje albo troje ale w wieku Maksa icon_wink.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 20 lut 2009 - 12:42
Post #31

CYTAT(Cleo @ Fri, 20 Feb 2009 - 08:54) *
Sorry, ale wg mnie to dopiero TERAZ zaczyna byc fajnie, ja nie nadaje sie a amtke niemowlat, a juz zwlaszcza karmionych piersią 37.gif Teraz jest fajowo - choc Hania mało mowi zrozumiale, ale wzystko rozumie, świetne są te relacje ich wzajemne i działania. A ten czas zlecial super szybko, az trudno mi uwierzyc, że w maju 2 latka icon_eek.gif


Ja też nienadaję się na matkę niemowląt, zdecydowanei wolę dzieci, które już mówią i rozumieją. Mogłabym mieć dwoje albo troje ale w wieku Maksa icon_wink.gif
agak
piÄ…, 20 lut 2009 - 12:51
Moja ukochana firma stwierdziła, że powinam pracować od września w Krakowie (170 km). Super. Pożegnam się z dzieckiem jak będzie miało poł roku. Poszukam czegoś bliżej jak będzie miało przynajmniej 2 lata. icon_biggrin.gif


Czemu 25 lat?? To nie wyprowadzajÄ… siÄ™ jak majÄ… 18??
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post piÄ…, 20 lut 2009 - 12:51
Post #32

Moja ukochana firma stwierdziła, że powinam pracować od września w Krakowie (170 km). Super. Pożegnam się z dzieckiem jak będzie miało poł roku. Poszukam czegoś bliżej jak będzie miało przynajmniej 2 lata. icon_biggrin.gif


Czemu 25 lat?? To nie wyprowadzajÄ… siÄ™ jak majÄ… 18??

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

paulap
piÄ…, 20 lut 2009 - 13:16
CYTAT(agak @ Fri, 20 Feb 2009 - 11:51) *
Czemu 25 lat?? To nie wyprowadzajÄ… siÄ™ jak majÄ… 18??


Myślę agak, że cos z tym zrobimy. Weźmiemy kredyty, sprzedamy co się będzie dało sprzedać i kupimy im jakiś kąt gdzieś w okolicach Sczecina może. Spokojnie. Już zaczynam przeglądać oferty icon_smile.gif Myślę, że 18 rok zycia to absolutnie górna granica icon_wink.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post piÄ…, 20 lut 2009 - 13:16
Post #33

CYTAT(agak @ Fri, 20 Feb 2009 - 11:51) *
Czemu 25 lat?? To nie wyprowadzajÄ… siÄ™ jak majÄ… 18??


Myślę agak, że cos z tym zrobimy. Weźmiemy kredyty, sprzedamy co się będzie dało sprzedać i kupimy im jakiś kąt gdzieś w okolicach Sczecina może. Spokojnie. Już zaczynam przeglądać oferty icon_smile.gif Myślę, że 18 rok zycia to absolutnie górna granica icon_wink.gif

--------------------
zilka
sob, 21 lut 2009 - 05:46
CYTAT(agnieszkabryndza @ Fri, 20 Feb 2009 - 08:11) *
Powiedzcie mi, ze takie male dzieci tez sa fajne bo ja odnosze wrazenie, ze Jedrek to jest dopiero teraz super , tzn od momentu kiedy kontak intelektualny nawiazalismy.b.


Fajne, fajne są 06.gif Poza tym jak szanowne forumowiczki Ci wyżej napisały te drugie się rozwija szybciej więc masz szansę na to, że Zoska zacznie 'kapować' i być człowiekiem do pogadania szybciej niż Jędrek.
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post sob, 21 lut 2009 - 05:46
Post #34

CYTAT(agnieszkabryndza @ Fri, 20 Feb 2009 - 08:11) *
Powiedzcie mi, ze takie male dzieci tez sa fajne bo ja odnosze wrazenie, ze Jedrek to jest dopiero teraz super , tzn od momentu kiedy kontak intelektualny nawiazalismy.b.


Fajne, fajne są 06.gif Poza tym jak szanowne forumowiczki Ci wyżej napisały te drugie się rozwija szybciej więc masz szansę na to, że Zoska zacznie 'kapować' i być człowiekiem do pogadania szybciej niż Jędrek.

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
cydorka
sob, 21 lut 2009 - 11:50
Janek, jakieś 124 cm i 24 kg, but 33, fajny facet w sensie intelektualnym, jednoczesnie dziecko i duży człowiek. Pojawienie sie rodzeństwa zdecydowanie poczyniło spustoszenia w naszych rodzinnych relacjach. Mój syn się może i nadaje na brata, natomiast totalnie nie nadaje się na syna matki niemowlaka (pomijając fakt, że sama matka równiez sie nie nadaje na matkę niemowlaka).
Moje młodsze dziecię zaraz skończy 7 miesięcy - ratuje mnie jedynie fakt, że jeszcze 2 lata i 5 miesięcy i juz będzie 3 latek gotowy do przedszkolnej socjalizacji
icon_wink.gif
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post sob, 21 lut 2009 - 11:50
Post #35

Janek, jakieś 124 cm i 24 kg, but 33, fajny facet w sensie intelektualnym, jednoczesnie dziecko i duży człowiek. Pojawienie sie rodzeństwa zdecydowanie poczyniło spustoszenia w naszych rodzinnych relacjach. Mój syn się może i nadaje na brata, natomiast totalnie nie nadaje się na syna matki niemowlaka (pomijając fakt, że sama matka równiez sie nie nadaje na matkę niemowlaka).
Moje młodsze dziecię zaraz skończy 7 miesięcy - ratuje mnie jedynie fakt, że jeszcze 2 lata i 5 miesięcy i juz będzie 3 latek gotowy do przedszkolnej socjalizacji
icon_wink.gif
cyd
iff
nie, 22 lut 2009 - 15:38
agak moj Maciek tez mial problem z sz cz rz/ż z, w maju zeszlego roku zakupilam logopedyczne igraszki smoka Szczepana i sama zaczelam go pilnowac i w miesiac pozbyl sie problemu

mlody ma 124 cm wzrostu 24 kg wagi, but 32 ale to zimowy i na wyrost, fajnie jezdzi na nartach, pasja sa wlasnie gwiezdne wojny, cala 6 odcinkowa trylogie zna na pamiec a marzeniem jest maska vedera
niestety jest arogancki, swietnie jak na 7 latka sipostuje komantarze, aczkolwiek czasem mi w piety ida, przeklina, nie ma adhd ale niektorzy go o to posadzaja icon_wink.gif 2 tyg temu wrocil z obozu narciarskiego i nie wiem czy trener go wezmie jeszcze, ma swoje zdanie i zadna presja, represja nie zmusi go do zmiany, ma to swoje zalety jak i minusy
w tamtym roku wpadl w szal jak uslyszal, ze wchodzimy w strefe euro prawdopodobnie w 2012 roku, nie szlo z nim rozmawiac przez caly dzien, wyzywal nas z tego porodu byl agresywny 21.gif

jednoczesnie jest czulym bratem dla mlodszej siostry i zakala dla starszego brata , w domu cyrk na kolkach, w szkole diabel w skorze aniolka, wiele wystepkow uda mu sie pomniejszyc przez czarowanie z minka cherubinka, na razie wiec bylam tylko jeden raz wzywana do dyrektora na dywanik

bazgrze jak kura pazurem, choc wrzesien i pazdziernik zapowiadal nam sliczny charakter pisma, coz ten etap minal chyba juz nieodrwacalnie
trudno mi powiedziec czy liczby sa jego lepsza strona, bo wiele wyjazdow samodzielnych wprawilo go w podliczanie wydawanych pieniedzy icon_wink.gif i tez wykorzystywal swoje umiejetnosci czarowania, podchodzil do straganu, pokazaywal, ze ma tylko np 12 zl a cos kosztowalo 15 i tak dlugo przewracal oczami az dostal za 12 - wychowawcy lubili go podgladac hehe icon_wink.gif

a ogolenie, Maciek jest "najtrudniejszym" dla mnie w wychowywaniu dzieckiem, nie lubi sie podporzadkowywac i nie ma na niego stalego sposobu, czesto dochodzi do przepychanek slownych, checi wyprowadzenia sie pod most tudziez do krzakow w parku, i choc karnie odrabia lekcje w czasie na odrabianie lekcji, to codziennie musze go kontrolowac

przy 10 latku i 3 latce oswiadczam, ze taki 3 latek to dopiero fajny czlowiek icon_wink.gif
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post nie, 22 lut 2009 - 15:38
Post #36

agak moj Maciek tez mial problem z sz cz rz/ż z, w maju zeszlego roku zakupilam logopedyczne igraszki smoka Szczepana i sama zaczelam go pilnowac i w miesiac pozbyl sie problemu

mlody ma 124 cm wzrostu 24 kg wagi, but 32 ale to zimowy i na wyrost, fajnie jezdzi na nartach, pasja sa wlasnie gwiezdne wojny, cala 6 odcinkowa trylogie zna na pamiec a marzeniem jest maska vedera
niestety jest arogancki, swietnie jak na 7 latka sipostuje komantarze, aczkolwiek czasem mi w piety ida, przeklina, nie ma adhd ale niektorzy go o to posadzaja icon_wink.gif 2 tyg temu wrocil z obozu narciarskiego i nie wiem czy trener go wezmie jeszcze, ma swoje zdanie i zadna presja, represja nie zmusi go do zmiany, ma to swoje zalety jak i minusy
w tamtym roku wpadl w szal jak uslyszal, ze wchodzimy w strefe euro prawdopodobnie w 2012 roku, nie szlo z nim rozmawiac przez caly dzien, wyzywal nas z tego porodu byl agresywny 21.gif

jednoczesnie jest czulym bratem dla mlodszej siostry i zakala dla starszego brata , w domu cyrk na kolkach, w szkole diabel w skorze aniolka, wiele wystepkow uda mu sie pomniejszyc przez czarowanie z minka cherubinka, na razie wiec bylam tylko jeden raz wzywana do dyrektora na dywanik

bazgrze jak kura pazurem, choc wrzesien i pazdziernik zapowiadal nam sliczny charakter pisma, coz ten etap minal chyba juz nieodrwacalnie
trudno mi powiedziec czy liczby sa jego lepsza strona, bo wiele wyjazdow samodzielnych wprawilo go w podliczanie wydawanych pieniedzy icon_wink.gif i tez wykorzystywal swoje umiejetnosci czarowania, podchodzil do straganu, pokazaywal, ze ma tylko np 12 zl a cos kosztowalo 15 i tak dlugo przewracal oczami az dostal za 12 - wychowawcy lubili go podgladac hehe icon_wink.gif

a ogolenie, Maciek jest "najtrudniejszym" dla mnie w wychowywaniu dzieckiem, nie lubi sie podporzadkowywac i nie ma na niego stalego sposobu, czesto dochodzi do przepychanek slownych, checi wyprowadzenia sie pod most tudziez do krzakow w parku, i choc karnie odrabia lekcje w czasie na odrabianie lekcji, to codziennie musze go kontrolowac

przy 10 latku i 3 latce oswiadczam, ze taki 3 latek to dopiero fajny czlowiek icon_wink.gif
zilka
nie, 08 mar 2009 - 11:21
Ja tylko donoszę, że Flo wreszcie wypadł wielki ząb co było wielkim przeżyciem rodzinnym 06.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post nie, 08 mar 2009 - 11:21
Post #37

Ja tylko donoszę, że Flo wreszcie wypadł wielki ząb co było wielkim przeżyciem rodzinnym 06.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
Monika ww
pon, 09 mar 2009 - 22:31
a Maja nadal ma komplet mleczaków,
kiedyś marudziła, że koleżankom wypadły już a jej nie, teraz już się chyba przyzwyczaiła 03.gif
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post pon, 09 mar 2009 - 22:31
Post #38

a Maja nadal ma komplet mleczaków,
kiedyś marudziła, że koleżankom wypadły już a jej nie, teraz już się chyba przyzwyczaiła 03.gif
agak
pon, 09 mar 2009 - 23:39
Szymowi wyrwał stomatolog górną jedynkę. Śmiesznie wygląda. icon_smile.gif
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post pon, 09 mar 2009 - 23:39
Post #39

Szymowi wyrwał stomatolog górną jedynkę. Śmiesznie wygląda. icon_smile.gif

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

Potwora
wto, 10 mar 2009 - 12:39
Maks ma juz cały przodek stałych zębów. A trzonowce to kiedy tak mniej więcej się wymieniają???
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post wto, 10 mar 2009 - 12:39
Post #40

Maks ma juz cały przodek stałych zębów. A trzonowce to kiedy tak mniej więcej się wymieniają???
> Prawie i już oÅ›miolatki., stare te nasze dzieci ;)
Start new topic
Reply to this topic
10 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 16:26
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama