Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Poronienie

> 
Córka13
pon, 09 lis 2015 - 00:47
(moja siostra ma 18 lat, ja 13)
Wczoraj dowiedziałam się, że moja mama (lat 47) jedzie do szpitala, bo poroniła. Nie wiem jak mam się zachowywać, gdy wróci. Nie wiem też co o tym myśleć. Jak moja mama mi powiedziała, że serduszko przestało bić i że od tygodnia nic się nie zmieniło... Najbardziej zabolało mnie zdanie "także nie będzie siostrzyczki ani braciszka". Powiedziała mi, że sama była zaskoczona i prędzej spodziewałaby się wnuków niż trzeciego dziecka, ale gdy się dowiedziała, że poroniła, to były najgorsze tygodnie jej życia. Pomóżcie proszę, co mam zrobić gdy mama wróci i co o tym wszystkich myśleć?
Córka13


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 09 lis 15 - 00:36
Nr użytkownika: 46,699

GG:


post pon, 09 lis 2015 - 00:47
Post #1

(moja siostra ma 18 lat, ja 13)
Wczoraj dowiedziałam się, że moja mama (lat 47) jedzie do szpitala, bo poroniła. Nie wiem jak mam się zachowywać, gdy wróci. Nie wiem też co o tym myśleć. Jak moja mama mi powiedziała, że serduszko przestało bić i że od tygodnia nic się nie zmieniło... Najbardziej zabolało mnie zdanie "także nie będzie siostrzyczki ani braciszka". Powiedziała mi, że sama była zaskoczona i prędzej spodziewałaby się wnuków niż trzeciego dziecka, ale gdy się dowiedziała, że poroniła, to były najgorsze tygodnie jej życia. Pomóżcie proszę, co mam zrobić gdy mama wróci i co o tym wszystkich myśleć?
Tuni
pon, 09 lis 2015 - 08:13
Moim zdaniem powinnaś być dla mamy podporą w tym trudnym dla Was czasie.
Musicie przez to przejść razem.
A co myśleć? Takie życie. Niestety czasami się zdarza, poczytaj posty na tym podforum.
Tam dziewczyny opisują co czuły , może czytając ich wypowiedzi łatwiej zrozumiesz co czuje teraz Twoja mama.
Trzymajcie siÄ™.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post pon, 09 lis 2015 - 08:13
Post #2

Moim zdaniem powinnaś być dla mamy podporą w tym trudnym dla Was czasie.
Musicie przez to przejść razem.
A co myśleć? Takie życie. Niestety czasami się zdarza, poczytaj posty na tym podforum.
Tam dziewczyny opisują co czuły , może czytając ich wypowiedzi łatwiej zrozumiesz co czuje teraz Twoja mama.
Trzymajcie siÄ™.
> Poronienie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 12:13
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama