Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
28 Stron V  « poprzednia 24 25 26 27 28 nastÄ™pna  

...::::::NOWOROCZNE DZIECIACZKI część 10::::::...

> 
xxyy
czw, 31 lip 2014 - 12:46
Ale Wam fajnie! Bawcie sie dobrze icon_smile.gif
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post czw, 31 lip 2014 - 12:46
Post #501

Ale Wam fajnie! Bawcie sie dobrze icon_smile.gif
netty5
czw, 31 lip 2014 - 23:55
02.gifLENI jeśli też masz ochotę to zapraszam.....
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post czw, 31 lip 2014 - 23:55
Post #502

02.gifLENI jeśli też masz ochotę to zapraszam.....

--------------------
xxyy
piÄ…, 01 sie 2014 - 08:56
CYTAT(netty5 @ Fri, 01 Aug 2014 - 00:55) *
02.gifLENI jeśli też masz ochotę to zapraszam.....



Netty wypad , taki objazdowy , po polskim wybrzezu marzy mi sie od dawna. Bedzie bedzie, nie wiem kiedy ale bedzie icon_smile.gif
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post piÄ…, 01 sie 2014 - 08:56
Post #503

CYTAT(netty5 @ Fri, 01 Aug 2014 - 00:55) *
02.gifLENI jeśli też masz ochotę to zapraszam.....



Netty wypad , taki objazdowy , po polskim wybrzezu marzy mi sie od dawna. Bedzie bedzie, nie wiem kiedy ale bedzie icon_smile.gif
betina_t
sob, 02 sie 2014 - 22:39
Hej dziewczyny
U nas jako tako leci, od października walczymy o przywrócenie renty na Karolkę, w końcu wyznaczyli nam termin w sądzie na 2 grudnia. Później zostaje odwołanie do sądu najwyższego jak sie nie uda.
Stwierdzili tylko, że Karolka ma depresję. Wymaga wizyt u psychiatry, leczenia i może dobrze by było oddać ją na oddział psychiatryczny...
Kubuś coraz lepiej mówi, właśnie stracił drugą jedynkę i jest taki kochany szczerbuś icon_smile.gif Muszę mu fotkę cyknąć icon_smile.gif
Ale martwię się, bo w zeszłym roku pojawiła mu się jasna plama w okół jednego oka, widać ją jak sie opali. Dlatego też w zimie zupełnie o niej zapomniałam. Ale teraz widać ją dobrze, koleją znalazłam bardzo białą nad łokciem, a dziś dwie na obu nóżkach pod pośladkami. Podejrzewam coś, ale nie chce nic mówić bo mam już dość tych wszystkich chorób. Nie pozostaje nic innego jak znaleźć jakiegoś dermatologa...
betina_t


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 625
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:03
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 14,312




post sob, 02 sie 2014 - 22:39
Post #504

Hej dziewczyny
U nas jako tako leci, od października walczymy o przywrócenie renty na Karolkę, w końcu wyznaczyli nam termin w sądzie na 2 grudnia. Później zostaje odwołanie do sądu najwyższego jak sie nie uda.
Stwierdzili tylko, że Karolka ma depresję. Wymaga wizyt u psychiatry, leczenia i może dobrze by było oddać ją na oddział psychiatryczny...
Kubuś coraz lepiej mówi, właśnie stracił drugą jedynkę i jest taki kochany szczerbuś icon_smile.gif Muszę mu fotkę cyknąć icon_smile.gif
Ale martwię się, bo w zeszłym roku pojawiła mu się jasna plama w okół jednego oka, widać ją jak sie opali. Dlatego też w zimie zupełnie o niej zapomniałam. Ale teraz widać ją dobrze, koleją znalazłam bardzo białą nad łokciem, a dziś dwie na obu nóżkach pod pośladkami. Podejrzewam coś, ale nie chce nic mówić bo mam już dość tych wszystkich chorób. Nie pozostaje nic innego jak znaleźć jakiegoś dermatologa...

--------------------
netty5
nie, 03 sie 2014 - 09:42
betina przykro mi z ta rentą . Jestem w szoku z jednej strony ale z drugiej nic dziwnego.Mój brat ma porażenie mózgowe i całe życie będzie chodził o kulach a stracił rentę. W sądzie wygrał sprawe z ZUS ale renty i tak nie odzyskał. SZOK. Przykre to jak nas traktują.
Może jednak wam się uda. Trzymam kciuki i życzę powodzenia. przytul.gif
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post nie, 03 sie 2014 - 09:42
Post #505

betina przykro mi z ta rentą . Jestem w szoku z jednej strony ale z drugiej nic dziwnego.Mój brat ma porażenie mózgowe i całe życie będzie chodził o kulach a stracił rentę. W sądzie wygrał sprawe z ZUS ale renty i tak nie odzyskał. SZOK. Przykre to jak nas traktują.
Może jednak wam się uda. Trzymam kciuki i życzę powodzenia. przytul.gif


--------------------
*eFcIa*
piÄ…, 12 wrz 2014 - 11:36
Hej

Jak tam Wasze dzieciaczki odnajdujÄ… siÄ™ w pierwszej klasie??
*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post piÄ…, 12 wrz 2014 - 11:36
Post #506

Hej

Jak tam Wasze dzieciaczki odnajdujÄ… siÄ™ w pierwszej klasie??

--------------------



08.03.2011r. - start :)

netty5
sob, 13 wrz 2014 - 10:57
Moje w pierwszym tyg. były bardzo zadowolone. Niestety w klasie jest tylko 5 dziewczynek i zaczynają być z tego powodu schody . W czwartek z powodu zadanej pracy domowej Kuba stwierdził że "szkoła jest głupia i lekcje są głupie" - myślałam że nastąpi to trochę pózniej.... 29.gif
Za to ja już padam na twarz , nie mogę się przyzwyczaić do trybu szkolnego.
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post sob, 13 wrz 2014 - 10:57
Post #507

Moje w pierwszym tyg. były bardzo zadowolone. Niestety w klasie jest tylko 5 dziewczynek i zaczynają być z tego powodu schody . W czwartek z powodu zadanej pracy domowej Kuba stwierdził że "szkoła jest głupia i lekcje są głupie" - myślałam że nastąpi to trochę pózniej.... 29.gif
Za to ja już padam na twarz , nie mogę się przyzwyczaić do trybu szkolnego.

--------------------
Filip_inka
sob, 20 wrz 2014 - 11:43
hejka
betina fajnie, ze znalazlas chwilke i zajrzalas do nas... szkoda tylko, ze wieści nie sa najlepsze o mam nadzieje, ze wszystko Wam się ulozy. Trzymam mocno kciuki &&&&&

Filek poki co chętnie chodzi do szkoły ale my zdecydowaliśmy o odroczeniu i zerówce. Uwazam, ze to była jedna z lepszych moich decyzji.
W przedszkolu prywatnym mało było nauki, Filek moglby sobie nie poradzić.
Uwielbia być na swietlicy i chciałby, zebym wozila go już na 7 rano...

Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post sob, 20 wrz 2014 - 11:43
Post #508

hejka
betina fajnie, ze znalazlas chwilke i zajrzalas do nas... szkoda tylko, ze wieści nie sa najlepsze o mam nadzieje, ze wszystko Wam się ulozy. Trzymam mocno kciuki &&&&&

Filek poki co chętnie chodzi do szkoły ale my zdecydowaliśmy o odroczeniu i zerówce. Uwazam, ze to była jedna z lepszych moich decyzji.
W przedszkolu prywatnym mało było nauki, Filek moglby sobie nie poradzić.
Uwielbia być na swietlicy i chciałby, zebym wozila go już na 7 rano...



--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
Gdańszczanka
śro, 01 paź 2014 - 12:24
Czesc

Amelke - odroczylismy, chodzi po raz drugi do zerowki przedszkolnej. Sporo sie u niej zmienilo, bo polowa grup[y nowa, ale ja uwazam ze to byla najlepsza decyzja. zdazrzy sie jeszce nauczyc w szkole....

Generalnie nasza szkola nie nadaje sie dla dzieci, nie wiem na ile ja zbudowali ale podejrzewam, ze tam 2 razy tyle zapisali:
Mamy 11 zerowek, 12 kl. ...pozostale po 3-6 w zaleznosci od rcoznka- lacznie 50 kl.
Lekcje trwaja do 17:45 MASAKRA !
sa 2 swietlice, z czego 1 jest rownoczesnie stolowka..... maks 40 dzieci wchodzi

W przyszlym roku prawdopodobnie puszcze ja do szkoly, ktora oddalona jest od nas z 15 km, prowadzona przez fundacje - Lonardo. Jakis blad na stronie nie wchodzi...
W kazdym badz razie: autobus podstawiany o 7:20 na moim osieldu, dzieci zwozone sa na 16:10 - dla mnei super
Ale najwazniejsze kl 15-17 osobowe, lekcje codziennie na 8, po lekcjach godzina ekreacyjna, gdzie cieci moga sobie odpoczac, puszczane sa bajki, albo dostaja gry..generalnie zabawa. Pozniej przez godzine z Pania odrabiane sa lekcje, nstepnie sa zajecia dodatkowe: jezyk i (prowadzone w formie zabawy) /fotografia/ judo...
Raz w tyg - piatek dzieci maja max 3 lekcje bo pozniej jada na basen do innej szkoly (autokar podstawiony pod budynek szkoly icon_smile.gif
Dla mnei wswietnie zorganizowane, nei ma przeludnienia, mysla o budowie gimanzjum
Na 90 proc jestm pewna ze tam ja poslemy
Czekam na opinie sasiadki, ktora przeniosla tam teraz corke (obecnei 4 kl.)

Bettina - mam nadzieje, ze Twoje obawy nie sa sluszne
Pozdrawiam


Gdańszczanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,245
Dołączył: nie, 27 maj 07 - 21:29
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 14,590




post śro, 01 paź 2014 - 12:24
Post #509

Czesc

Amelke - odroczylismy, chodzi po raz drugi do zerowki przedszkolnej. Sporo sie u niej zmienilo, bo polowa grup[y nowa, ale ja uwazam ze to byla najlepsza decyzja. zdazrzy sie jeszce nauczyc w szkole....

Generalnie nasza szkola nie nadaje sie dla dzieci, nie wiem na ile ja zbudowali ale podejrzewam, ze tam 2 razy tyle zapisali:
Mamy 11 zerowek, 12 kl. ...pozostale po 3-6 w zaleznosci od rcoznka- lacznie 50 kl.
Lekcje trwaja do 17:45 MASAKRA !
sa 2 swietlice, z czego 1 jest rownoczesnie stolowka..... maks 40 dzieci wchodzi

W przyszlym roku prawdopodobnie puszcze ja do szkoly, ktora oddalona jest od nas z 15 km, prowadzona przez fundacje - Lonardo. Jakis blad na stronie nie wchodzi...
W kazdym badz razie: autobus podstawiany o 7:20 na moim osieldu, dzieci zwozone sa na 16:10 - dla mnei super
Ale najwazniejsze kl 15-17 osobowe, lekcje codziennie na 8, po lekcjach godzina ekreacyjna, gdzie cieci moga sobie odpoczac, puszczane sa bajki, albo dostaja gry..generalnie zabawa. Pozniej przez godzine z Pania odrabiane sa lekcje, nstepnie sa zajecia dodatkowe: jezyk i (prowadzone w formie zabawy) /fotografia/ judo...
Raz w tyg - piatek dzieci maja max 3 lekcje bo pozniej jada na basen do innej szkoly (autokar podstawiony pod budynek szkoly icon_smile.gif
Dla mnei wswietnie zorganizowane, nei ma przeludnienia, mysla o budowie gimanzjum
Na 90 proc jestm pewna ze tam ja poslemy
Czekam na opinie sasiadki, ktora przeniosla tam teraz corke (obecnei 4 kl.)

Bettina - mam nadzieje, ze Twoje obawy nie sa sluszne
Pozdrawiam




--------------------



netty5
śro, 01 paź 2014 - 12:37
CYTAT(Gdańszczanka @ Wed, 01 Oct 2014 - 11:24) *
Generalnie nasza szkola nie nadaje sie dla dzieci, nie wiem na ile ja zbudowali ale podejrzewam, ze tam 2 razy tyle zapisali:
Mamy 11 zerowek, 12 kl. ...pozostale po 3-6 w zaleznosci od rcoznka- lacznie 50 kl.
Lekcje trwaja do 17:45 MASAKRA !
sa 2 swietlice, z czego 1 jest rownoczesnie stolowka..... maks 40 dzieci wchodzi


icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

CYTAT
W przyszlym roku prawdopodobnie puszcze ja do szkoly, ktora oddalona jest od nas z 15 km, prowadzona przez fundacje - Lonardo. Jakis blad na stronie nie wchodzi...
W kazdym badz razie: autobus podstawiany o 7:20 na moim osieldu, dzieci zwozone sa na 16:10 - dla mnei super
Ale najwazniejsze kl 15-17 osobowe, lekcje codziennie na 8, po lekcjach godzina ekreacyjna, gdzie cieci moga sobie odpoczac, puszczane sa bajki, albo dostaja gry..generalnie zabawa. Pozniej przez godzine z Pania odrabiane sa lekcje, nstepnie sa zajecia dodatkowe: jezyk i (prowadzone w formie zabawy) /fotografia/ judo...
Raz w tyg - piatek dzieci maja max 3 lekcje bo pozniej jada na basen do innej szkoly (autokar podstawiony pod budynek szkoly icon_smile.gif
Dla mnei wswietnie zorganizowane, nei ma przeludnienia, mysla o budowie gimanzjum
Na 90 proc jestm pewna ze tam ja poslemy
Czekam na opinie sasiadki, ktora przeniosla tam teraz corke (obecnei 4 kl.)


Super....taką szkołę dla najmłodszych to ja rozumiem.

Moje jak narazie z tego co widzę mają więcej zabawy niż nauki. Lekcje do domu zadawane są raz w tyg. Ale jest to przeważnie pokolorowanie jakiegoś rysunku albo 3 linijki literki A lub proste wyrazy : lala , Ala, al....Tak więc na razie luz....
Najgorsze że niestety nie ma zajęć dodatkowych dla pierwszaków 13.gif
Musimy poszukać czegoś w Domu Kultury ale to w drugim końcu miasta ....no ale trudno...

netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post śro, 01 paź 2014 - 12:37
Post #510

CYTAT(Gdańszczanka @ Wed, 01 Oct 2014 - 11:24) *
Generalnie nasza szkola nie nadaje sie dla dzieci, nie wiem na ile ja zbudowali ale podejrzewam, ze tam 2 razy tyle zapisali:
Mamy 11 zerowek, 12 kl. ...pozostale po 3-6 w zaleznosci od rcoznka- lacznie 50 kl.
Lekcje trwaja do 17:45 MASAKRA !
sa 2 swietlice, z czego 1 jest rownoczesnie stolowka..... maks 40 dzieci wchodzi


icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

CYTAT
W przyszlym roku prawdopodobnie puszcze ja do szkoly, ktora oddalona jest od nas z 15 km, prowadzona przez fundacje - Lonardo. Jakis blad na stronie nie wchodzi...
W kazdym badz razie: autobus podstawiany o 7:20 na moim osieldu, dzieci zwozone sa na 16:10 - dla mnei super
Ale najwazniejsze kl 15-17 osobowe, lekcje codziennie na 8, po lekcjach godzina ekreacyjna, gdzie cieci moga sobie odpoczac, puszczane sa bajki, albo dostaja gry..generalnie zabawa. Pozniej przez godzine z Pania odrabiane sa lekcje, nstepnie sa zajecia dodatkowe: jezyk i (prowadzone w formie zabawy) /fotografia/ judo...
Raz w tyg - piatek dzieci maja max 3 lekcje bo pozniej jada na basen do innej szkoly (autokar podstawiony pod budynek szkoly icon_smile.gif
Dla mnei wswietnie zorganizowane, nei ma przeludnienia, mysla o budowie gimanzjum
Na 90 proc jestm pewna ze tam ja poslemy
Czekam na opinie sasiadki, ktora przeniosla tam teraz corke (obecnei 4 kl.)


Super....taką szkołę dla najmłodszych to ja rozumiem.

Moje jak narazie z tego co widzę mają więcej zabawy niż nauki. Lekcje do domu zadawane są raz w tyg. Ale jest to przeważnie pokolorowanie jakiegoś rysunku albo 3 linijki literki A lub proste wyrazy : lala , Ala, al....Tak więc na razie luz....
Najgorsze że niestety nie ma zajęć dodatkowych dla pierwszaków 13.gif
Musimy poszukać czegoś w Domu Kultury ale to w drugim końcu miasta ....no ale trudno...



--------------------
betina_t
czw, 02 paź 2014 - 10:26
Kubuś został odroczony i już na początku września pytali w przedszkolu czy w przyszłym roku też go będziemy odraczać. Nadal mówi nie wyraźnie i raczej nie wyrówna z mową do września.
Zaskoczyła mnie cena podręczników w przedszkolu, w zeszył roku płaciłam 60 zł, a wtym już 100zł i za co to?
Niestety, ale Kuba ma bielactwo i jestem na etapie poszukiwania dobrego dermatologa. A jako że to postepuje dość szybko to czasu mam nie wiele.
Przy okazji wizyty Karoliny w poradni cukrzycowej pytałam o bielactwo i cukrzycę i potwierdzili, że to może się łączyć i że Kuba może mieć utajoną chorobę autoimunologiczną typu cukrzyca lub Hasimoto icon_sad.gif
Czy kiedyś zatrzyma się wykrywanie nowych chorób u moich dzieci 32.gif
betina_t


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 625
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:03
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 14,312




post czw, 02 paź 2014 - 10:26
Post #511

Kubuś został odroczony i już na początku września pytali w przedszkolu czy w przyszłym roku też go będziemy odraczać. Nadal mówi nie wyraźnie i raczej nie wyrówna z mową do września.
Zaskoczyła mnie cena podręczników w przedszkolu, w zeszył roku płaciłam 60 zł, a wtym już 100zł i za co to?
Niestety, ale Kuba ma bielactwo i jestem na etapie poszukiwania dobrego dermatologa. A jako że to postepuje dość szybko to czasu mam nie wiele.
Przy okazji wizyty Karoliny w poradni cukrzycowej pytałam o bielactwo i cukrzycę i potwierdzili, że to może się łączyć i że Kuba może mieć utajoną chorobę autoimunologiczną typu cukrzyca lub Hasimoto icon_sad.gif
Czy kiedyś zatrzyma się wykrywanie nowych chorób u moich dzieci 32.gif

--------------------
kasiazielonka
czw, 13 lis 2014 - 10:54
Hej dziewczyny!

Wiem, ze rzadko siÄ™ odzywam.
Chciałam prosić o Wasze magiczne kciukasy!.

Leżę własnie w szpitalu - juro czeka mnie operacja zatok - własciwie nic wiecej nie chce pisać. Po prostu trzymajcie kciuki! I dzięki!
kasiazielonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,728
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:24
SkÄ…d: WrocLOVE
Nr użytkownika: 14,316




post czw, 13 lis 2014 - 10:54
Post #512

Hej dziewczyny!

Wiem, ze rzadko siÄ™ odzywam.
Chciałam prosić o Wasze magiczne kciukasy!.

Leżę własnie w szpitalu - juro czeka mnie operacja zatok - własciwie nic wiecej nie chce pisać. Po prostu trzymajcie kciuki! I dzięki!

--------------------



-mój kolorowankowy blog
xxyy
czw, 13 lis 2014 - 11:52
Kasiu trzymam, juz niedlugo bedzie po icon_smile.gif Trzymaj sie.
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post czw, 13 lis 2014 - 11:52
Post #513

Kasiu trzymam, juz niedlugo bedzie po icon_smile.gif Trzymaj sie.
netty5
czw, 13 lis 2014 - 13:02
KASIU oczywiście że trzymamy i wysyłamy fluidki &&&&&&&&&& przytul.gif
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post czw, 13 lis 2014 - 13:02
Post #514

KASIU oczywiście że trzymamy i wysyłamy fluidki &&&&&&&&&& przytul.gif


--------------------
Filip_inka
czw, 13 lis 2014 - 22:27
Kasia zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka!!! Kciuki trzymam &&&&&
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post czw, 13 lis 2014 - 22:27
Post #515

Kasia zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka!!! Kciuki trzymam &&&&&

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
shira
wto, 18 lis 2014 - 16:29
Hej babeczki.
Dawno, dawno już nie pisałam, chociaż czasami podczytuję icon_razz.gif

Kasiu kciukasy zaciśnięte, dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domu.


Co do szkoły . Kacper poszedł do pierwszej klasy. Lekcje zaczynają się u nas o 7:30 (!) a kończą o 11:10 lub 12:05
Młody zazwyczaj zalicza też świetlicę, która jest czynna do 15-stej. Muszę kombinować jak łysy pod górkę bo póki co do lutego pracuję na III zmiany i ogarnąć tą szkołę to masakra.
Nauki jest całkiem sporo. Piszą już literki, słowa i całe zdania.i Co chwilę nowa literka dochodzi. Do tego czytanie też już ćwiczymy.

Za to liczenie to podstawy dopiero. do cyfry 4 narazie doszli.
Na pasowaniu na ucznia, pomijając program artystyczny typu wierszyki i piosenki, dzieci zatańczyły....... POLONEZA .
Swoją drogą ja z Polonezem miałam pierwszą styczność w klasie maturalnej icon_razz.gif
Junior kategorycznie odmówił jakichkolwiek występów, mówienia wierszyków , a o tańczeniu nie było mowy.
I tak się cieszę że na pasowanie się zgodził. Musiałam jednak z nim wyjść na środek, bo sam miał stresa.
Do występów go nie zmuszałam. siedział ze mną na widowni i świat się nie zawalił. Młody jeste bardzo emocjonalny i wrażliwy. Występować publicznie nie chce, chociaż w zerówce brał udział w jasełkach i nie było problemu.
Na siłę go zmuszać nie będę, dla mnie i tak te przedstawienia, trochę zbyt przesadzone są. Wpływu jednak na to nie mam .

betina przytul.gif

shira


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,430
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 19:46
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 11,409

GG:


post wto, 18 lis 2014 - 16:29
Post #516

Hej babeczki.
Dawno, dawno już nie pisałam, chociaż czasami podczytuję icon_razz.gif

Kasiu kciukasy zaciśnięte, dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domu.


Co do szkoły . Kacper poszedł do pierwszej klasy. Lekcje zaczynają się u nas o 7:30 (!) a kończą o 11:10 lub 12:05
Młody zazwyczaj zalicza też świetlicę, która jest czynna do 15-stej. Muszę kombinować jak łysy pod górkę bo póki co do lutego pracuję na III zmiany i ogarnąć tą szkołę to masakra.
Nauki jest całkiem sporo. Piszą już literki, słowa i całe zdania.i Co chwilę nowa literka dochodzi. Do tego czytanie też już ćwiczymy.

Za to liczenie to podstawy dopiero. do cyfry 4 narazie doszli.
Na pasowaniu na ucznia, pomijając program artystyczny typu wierszyki i piosenki, dzieci zatańczyły....... POLONEZA .
Swoją drogą ja z Polonezem miałam pierwszą styczność w klasie maturalnej icon_razz.gif
Junior kategorycznie odmówił jakichkolwiek występów, mówienia wierszyków , a o tańczeniu nie było mowy.
I tak się cieszę że na pasowanie się zgodził. Musiałam jednak z nim wyjść na środek, bo sam miał stresa.
Do występów go nie zmuszałam. siedział ze mną na widowni i świat się nie zawalił. Młody jeste bardzo emocjonalny i wrażliwy. Występować publicznie nie chce, chociaż w zerówce brał udział w jasełkach i nie było problemu.
Na siłę go zmuszać nie będę, dla mnie i tak te przedstawienia, trochę zbyt przesadzone są. Wpływu jednak na to nie mam .

betina przytul.gif



--------------------


Kacper



------mój blog------ zaproszenia i podziękowania dla gości
wenua
sob, 22 lis 2014 - 08:09
Czesc Dziewczynki!
Shira jak tam på operacji? Mam nadzieje se wszystko przebieglo dobrze.

CO do skola to Olivka tez poszla i pierwszy tydligen myslelismy se wszystko bylo super bo przychodzila do domu podekscytowana i zadowolona. W drugim tyg juz tak kolorowo Nielsen bylo, zaczelo Siw od bolu brzucha a skonczylo na... Ataku padaczki icon_sad.gif
No niestety juz myslelismy ze Olivka Jesu skrota à tu wszystko od nowa. I to na soldater stals ske to wszystko na tydligen przebieglo moim porodem ( Wien, Wien nie chwalilam sie Ale bylam talka zla cala cize ze nie mailat ochoty o tym rozmawiac ).
Takze teraz od nowa robimy Olivce wszystkie badania, czekamy na rentgen magnetyczny.

Ok mala Amelka ryckt wiec uciekam.
wenua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,431
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 17:10
SkÄ…d: Szwecja
Nr użytkownika: 4,974




post sob, 22 lis 2014 - 08:09
Post #517

Czesc Dziewczynki!
Shira jak tam på operacji? Mam nadzieje se wszystko przebieglo dobrze.

CO do skola to Olivka tez poszla i pierwszy tydligen myslelismy se wszystko bylo super bo przychodzila do domu podekscytowana i zadowolona. W drugim tyg juz tak kolorowo Nielsen bylo, zaczelo Siw od bolu brzucha a skonczylo na... Ataku padaczki icon_sad.gif
No niestety juz myslelismy ze Olivka Jesu skrota à tu wszystko od nowa. I to na soldater stals ske to wszystko na tydligen przebieglo moim porodem ( Wien, Wien nie chwalilam sie Ale bylam talka zla cala cize ze nie mailat ochoty o tym rozmawiac ).
Takze teraz od nowa robimy Olivce wszystkie badania, czekamy na rentgen magnetyczny.

Ok mala Amelka ryckt wiec uciekam.

--------------------
28.01.2008 Oliveczko jestes juz z nami nasz cudzie




06.04.2011 Emilek kochany tez juz z nami



07.11.2008 11t
shira
sob, 22 lis 2014 - 10:46
wenua ale po jakiej operacji ?????????????????????????????????????????????? ja nic nie wiem 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif
shira


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,430
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 19:46
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 11,409

GG:


post sob, 22 lis 2014 - 10:46
Post #518

wenua ale po jakiej operacji ?????????????????????????????????????????????? ja nic nie wiem 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif

--------------------


Kacper



------mój blog------ zaproszenia i podziękowania dla gości
shira
sob, 22 lis 2014 - 10:48
Rany! Trzymam kciuki, żeby u Oliwki wszystko dobrze już było przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
shira


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,430
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 19:46
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 11,409

GG:


post sob, 22 lis 2014 - 10:48
Post #519

Rany! Trzymam kciuki, żeby u Oliwki wszystko dobrze już było przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

--------------------


Kacper



------mój blog------ zaproszenia i podziękowania dla gości
Filip_inka
sob, 22 lis 2014 - 16:51
Wenua no ciężko zrozumieć Twój post bo dużo szwedzkiego w nim chyba....

Jeśli jednak udało mi się dobrze wyczytać to gratuluje ogromnie córeczki kolejnej:) Zazdroszcze takiej gromadki pociech...


w ogole fajnie, ze wenua, shira, betina i Gdanszczanka... odezwalyscie siÄ™...


Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post sob, 22 lis 2014 - 16:51
Post #520

Wenua no ciężko zrozumieć Twój post bo dużo szwedzkiego w nim chyba....

Jeśli jednak udało mi się dobrze wyczytać to gratuluje ogromnie córeczki kolejnej:) Zazdroszcze takiej gromadki pociech...


w ogole fajnie, ze wenua, shira, betina i Gdanszczanka... odezwalyscie siÄ™...




--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
> ...::::::NOWOROCZNE DZIECIACZKI część 10::::::...
Start new topic
Reply to this topic
28 Stron V  « poprzednia 24 25 26 27 28 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 18:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama