Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

kwiecień

> 
Bella
piÄ…, 19 sie 2005 - 23:34
Nadal karmie piersią ale prowadzam deserki ,soczki i mleko Bebiko2,bo od 1 września do pracy wracam icon_cry.gif icon_cry.gif 32.gif

Mysle że moja mała już se unomowała sen w dzień i śpi tak co 3godzinki ale jak te 3 przecholuje to jest bardzo marudna.A w nocy niestety nauczyła sie spać z nami i przesypia cała noc ale jak tylko odłoże ją do łóżeczka to budzio sie po godzince czasu .

Pozdrawiam
Bella


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 169
Dołączył: nie, 03 lip 05 - 22:24
Skąd: Żory
Nr użytkownika: 3,346

GG:


post piÄ…, 19 sie 2005 - 23:34
Post #21

Nadal karmie piersią ale prowadzam deserki ,soczki i mleko Bebiko2,bo od 1 września do pracy wracam icon_cry.gif icon_cry.gif 32.gif

Mysle że moja mała już se unomowała sen w dzień i śpi tak co 3godzinki ale jak te 3 przecholuje to jest bardzo marudna.A w nocy niestety nauczyła sie spać z nami i przesypia cała noc ale jak tylko odłoże ją do łóżeczka to budzio sie po godzince czasu .

Pozdrawiam
lena77
pon, 22 sie 2005 - 09:50
ja tez we wrzesniu wracam do pracy. urlop juz skonczyl mi sie w sierpniu-teraz na wypoczynkowym jestem. nie sadzilam, ze tak nie bedzie mi sie chcialo pracowac. bede strasznie tesknic. ja jeszcze malemu nic nie daje procz mleczka, ale chyba czas zaczac chocby zageszczac kleikiem, bo karmie sztucznym mlekiem. pozdrawiam kwietniowki.
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post pon, 22 sie 2005 - 09:50
Post #22

ja tez we wrzesniu wracam do pracy. urlop juz skonczyl mi sie w sierpniu-teraz na wypoczynkowym jestem. nie sadzilam, ze tak nie bedzie mi sie chcialo pracowac. bede strasznie tesknic. ja jeszcze malemu nic nie daje procz mleczka, ale chyba czas zaczac chocby zageszczac kleikiem, bo karmie sztucznym mlekiem. pozdrawiam kwietniowki.

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
asia2108
wto, 23 sie 2005 - 00:11
hmmm dopiero dziś tutaj trafiłam.

Michaś urodził się 8 kwietnia i jest cudowny. Ostatnio namiętnie wkłada palce... od nóg do buzi. . Jest bardzo wesoły i spokojny. W nocy budzi się raz góra dwa razy, ale króciutko tylko posysa i śpimy dalej.
Za to w dzień sypia niechętnie i raczej krótko. Zaczyna się też denerwowac na spacerach, lubi się rozglądać, więc najlepiej mu na rękach u mamy lub taty icon_wink.gif .
Ostatnio śmieje się w głos jak nas widzi i próbuje zagadywać.

Ja niestety już pracuję, na szczęście na razie po 6 godzin i wtedy z Michasiem jest moja mama, która dokarmia go odciągniętym mleczkiem. Mały nie przepada za butelką i gdy wracam przysysa się do mnie jak mała pijawka.

Na szczęscie jest zdrowiutki i poza skazą na mleko (musiałam wykluczyć całkowicie przetwory mleczne z mojej diety) nic mu nie dolega.

Szkoda, że nie umiem wklejać zdjęć bo bym Wam go pokazała.
asia2108


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 933
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 23:16
Nr użytkownika: 224




post wto, 23 sie 2005 - 00:11
Post #23

hmmm dopiero dziś tutaj trafiłam.

Michaś urodził się 8 kwietnia i jest cudowny. Ostatnio namiętnie wkłada palce... od nóg do buzi. . Jest bardzo wesoły i spokojny. W nocy budzi się raz góra dwa razy, ale króciutko tylko posysa i śpimy dalej.
Za to w dzień sypia niechętnie i raczej krótko. Zaczyna się też denerwowac na spacerach, lubi się rozglądać, więc najlepiej mu na rękach u mamy lub taty icon_wink.gif .
Ostatnio śmieje się w głos jak nas widzi i próbuje zagadywać.

Ja niestety już pracuję, na szczęście na razie po 6 godzin i wtedy z Michasiem jest moja mama, która dokarmia go odciągniętym mleczkiem. Mały nie przepada za butelką i gdy wracam przysysa się do mnie jak mała pijawka.

Na szczęscie jest zdrowiutki i poza skazą na mleko (musiałam wykluczyć całkowicie przetwory mleczne z mojej diety) nic mu nie dolega.

Szkoda, że nie umiem wklejać zdjęć bo bym Wam go pokazała.

--------------------
Brygida (1990), Hubert (1992), Marcinek (2002) i MichaÅ› (2005)
Bella
sob, 27 sie 2005 - 00:28
o rany jak to już blisko, do pracy.Jak ja wtrzymam bez tej mojej kruszynki a ona bezemnie.Koszmar nie moge spać i mysle tylko o tym że przez to pi...państwo trza zostawić dzidzie w domu i robic icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Bella


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 169
Dołączył: nie, 03 lip 05 - 22:24
Skąd: Żory
Nr użytkownika: 3,346

GG:


post sob, 27 sie 2005 - 00:28
Post #24

o rany jak to już blisko, do pracy.Jak ja wtrzymam bez tej mojej kruszynki a ona bezemnie.Koszmar nie moge spać i mysle tylko o tym że przez to pi...państwo trza zostawić dzidzie w domu i robic icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
edika
sob, 27 sie 2005 - 00:54
Bella, no niestety icon_cry.gif . Współczuję. Ja zostaję na wychowawczym.

Dla mnie to jest głupota, by macierzyński trwał tak krótko icon_evil.gif
edika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 585
Dołączył: pią, 17 paź 03 - 17:24
Skąd: okolice Wałbrzycha
Nr użytkownika: 1,117

GG:


post sob, 27 sie 2005 - 00:54
Post #25

Bella, no niestety icon_cry.gif . Współczuję. Ja zostaję na wychowawczym.

Dla mnie to jest głupota, by macierzyński trwał tak krótko icon_evil.gif

--------------------
Antosia 29.04.07 Karolina 04.04.05 Dominik 08.08.02
Bella
piÄ…, 23 wrz 2005 - 21:29
pracuje już prawie miesiąc i chyba juz sie oswoiłam z tą sytuacją .Martynka tez sie nauczyła że w ciągu dnia nie ma mnie przez 8 godzin ale za to potem nie rozstajemy sie ani na minutke doiero w nocy ale i tak śpimy razem.

Z pokarmem nie mam problemu jak wracam karmie mała piersia a jak mnie nie ma je Nan2 i zupki, deserki,kremy.Ja w pracy pokarmu odciągać nie musze (a bardzo sie tego bałam) bo moje piersi chyba tez sie uwarunkowały do takiego trybu karmienia, więc na szczęście mnie nie bola.

Tęsknie za małą bardzo ale jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji do mojej i musi wracać do pracy to niech mi wierzy da sie te 8 godzinek wytrzymac. Nawet czas szybciej leci.
Bella


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 169
Dołączył: nie, 03 lip 05 - 22:24
Skąd: Żory
Nr użytkownika: 3,346

GG:


post piÄ…, 23 wrz 2005 - 21:29
Post #26

pracuje już prawie miesiąc i chyba juz sie oswoiłam z tą sytuacją .Martynka tez sie nauczyła że w ciągu dnia nie ma mnie przez 8 godzin ale za to potem nie rozstajemy sie ani na minutke doiero w nocy ale i tak śpimy razem.

Z pokarmem nie mam problemu jak wracam karmie mała piersia a jak mnie nie ma je Nan2 i zupki, deserki,kremy.Ja w pracy pokarmu odciągać nie musze (a bardzo sie tego bałam) bo moje piersi chyba tez sie uwarunkowały do takiego trybu karmienia, więc na szczęście mnie nie bola.

Tęsknie za małą bardzo ale jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji do mojej i musi wracać do pracy to niech mi wierzy da sie te 8 godzinek wytrzymac. Nawet czas szybciej leci.
edika
śro, 12 paź 2005 - 13:53
Co słychać u kwietniowych dzieciaczków?

My w przyszły wtorek idziemy do neurologa, bo Karolinka nie chce siadać, gdy chwyci się ją za rączki (może mieć coś z napięciem mięśniowym) icon_confused.gif
edika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 585
Dołączył: pią, 17 paź 03 - 17:24
Skąd: okolice Wałbrzycha
Nr użytkownika: 1,117

GG:


post śro, 12 paź 2005 - 13:53
Post #27

Co słychać u kwietniowych dzieciaczków?

My w przyszły wtorek idziemy do neurologa, bo Karolinka nie chce siadać, gdy chwyci się ją za rączki (może mieć coś z napięciem mięśniowym) icon_confused.gif

--------------------
Antosia 29.04.07 Karolina 04.04.05 Dominik 08.08.02
asia2108
czw, 13 paź 2005 - 23:13
U nas wszystko w najlepszym porządku. Michaś już sam siada, uwielbia sie też toczyć po podłodze. Momentalnie przetacza się z jednego końca dywanu na drugi za jakąś zabawką lub pomysłowym braciszkiem. Generalnie jest wspaniały icon_biggrin.gif , spokojniutki, aż mi się znajomi pytają, czy on tak zawsze uśmiechnięty i niepłaczący, ładnie śpi w nocy. Właściwie poza alergią nic złego się nie dzieje.

Wprowadziliśmy zupke i kaszki ryżowe na wodzie, nadal karmię. Michaś bardzo lubi nowe smaki, ale nie umie jeszcze dobrze łykac gęstego więc zawsze się wybrudzimy oboje wink.gif

Niestety ja nie mam dla niego tyle czasu ile bym chciała i to największy mój problem. Czasem płakać mi sie chce, gdy uświadomię sobie jak krótko w ciągu dnia jesteśmy razem, bo w ciągu tych 4 wieczornych godzin musze poświęcić czas jeszcze Marcinkowi i starszakom i często coś ugotować, uprać - ech życie...

Edika mam nadzieję, że w malutką wszystko będzie OK i taka jej uroda, że będzie troszke później siadała. Nie martw się na zapas.
asia2108


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 933
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 23:16
Nr użytkownika: 224




post czw, 13 paź 2005 - 23:13
Post #28

U nas wszystko w najlepszym porządku. Michaś już sam siada, uwielbia sie też toczyć po podłodze. Momentalnie przetacza się z jednego końca dywanu na drugi za jakąś zabawką lub pomysłowym braciszkiem. Generalnie jest wspaniały icon_biggrin.gif , spokojniutki, aż mi się znajomi pytają, czy on tak zawsze uśmiechnięty i niepłaczący, ładnie śpi w nocy. Właściwie poza alergią nic złego się nie dzieje.

Wprowadziliśmy zupke i kaszki ryżowe na wodzie, nadal karmię. Michaś bardzo lubi nowe smaki, ale nie umie jeszcze dobrze łykac gęstego więc zawsze się wybrudzimy oboje wink.gif

Niestety ja nie mam dla niego tyle czasu ile bym chciała i to największy mój problem. Czasem płakać mi sie chce, gdy uświadomię sobie jak krótko w ciągu dnia jesteśmy razem, bo w ciągu tych 4 wieczornych godzin musze poświęcić czas jeszcze Marcinkowi i starszakom i często coś ugotować, uprać - ech życie...

Edika mam nadzieję, że w malutką wszystko będzie OK i taka jej uroda, że będzie troszke później siadała. Nie martw się na zapas.

--------------------
Brygida (1990), Hubert (1992), Marcinek (2002) i MichaÅ› (2005)
mammmaaga
pon, 05 cze 2006 - 12:51
Nie wiem czy tu jeszcze zaglądacie. Ja też mam już teraz 14 miesięcznego Józia (ur. 06.04.2005). Jestem na wychowawczym i aktualnie oboje niestety chorujemy
mammmaaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pią, 26 maj 06 - 14:37
SkÄ…d: Podkarpacie
Nr użytkownika: 6,023




post pon, 05 cze 2006 - 12:51
Post #29

Nie wiem czy tu jeszcze zaglądacie. Ja też mam już teraz 14 miesięcznego Józia (ur. 06.04.2005). Jestem na wychowawczym i aktualnie oboje niestety chorujemy
marta-s
nie, 20 sie 2006 - 21:28
CYTAT(martunia)
Nasz synek urodził sie 28 kwietnia.Szukammatek,które tez dopiero urodziły...Jest ciężko sie przystosować do nowej sytuacji...Prosze o słowa otuchy i może któras mama podobnie to przezywa?...



JA TEZ URODZILAM 28 KWIETNIA, MAM CORECZKE nel
marta-s


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: nie, 20 sie 06 - 21:24
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 7,111

GG:


post nie, 20 sie 2006 - 21:28
Post #30

CYTAT(martunia)
Nasz synek urodził sie 28 kwietnia.Szukammatek,które tez dopiero urodziły...Jest ciężko sie przystosować do nowej sytuacji...Prosze o słowa otuchy i może któras mama podobnie to przezywa?...



JA TEZ URODZILAM 28 KWIETNIA, MAM CORECZKE nel

--------------------
marta i nel pozdrawiaja
xdorota
czw, 21 wrz 2006 - 09:55
ja ur 3kwietnia obecnie synek ma 17m i mam juz dosyc icon_cry.gif
xdorota


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: czw, 21 wrz 06 - 09:46
SkÄ…d: kujawska-pomorskie
Nr użytkownika: 7,588

GG:


post czw, 21 wrz 2006 - 09:55
Post #31

ja ur 3kwietnia obecnie synek ma 17m i mam juz dosyc icon_cry.gif
Użytkownik usunięty

Go??







post pon, 25 wrz 2006 - 07:15
Post #32

Czemu dopiero teraz tu weszłam icon_wink.gif
Mój Synek urodził się 1 kwietnia! icon_smile.gif Ha! Żartowniś taki icon_wink.gif
Karmiłam piersią 8,5 miesiąca. Potem przeszliśmy na Humanę SL. Obecnie wprowadzamy już Bebilon icon_smile.gif
Mamy też córeczkę, czteroletnią Julię icon_smile.gif

xdorota, co siÄ™ dzieje?
blaire
śro, 29 lis 2006 - 20:30
Dziewczyny, proszę pójść za przykładem koleżanek i wpisywać się wink.gif
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?p=70...7010072#7010072
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post śro, 29 lis 2006 - 20:30
Post #33

Dziewczyny, proszę pójść za przykładem koleżanek i wpisywać się wink.gif
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?p=70...7010072#7010072
aganiok78
pon, 29 paź 2007 - 08:05
Hej mamusie naszych 2,5 latków czy jesteście jeszcze?
aganiok78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,484
Dołączył: nie, 16 wrz 07 - 21:31
SkÄ…d: Kalisz
Nr użytkownika: 16,213

GG:


post pon, 29 paź 2007 - 08:05
Post #34

Hej mamusie naszych 2,5 latków czy jesteście jeszcze?

--------------------

aganiok78
piÄ…, 14 gru 2007 - 07:56
Dziewczyny jak to u waszych szkrabów wygląda ze spaniem w dzień? Moja Marysia to potrafi sobie podrzemać 3 godzinki i gdybym jej nie budziła to nie wiem ile by spała...A jak jest u Was?
aganiok78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,484
Dołączył: nie, 16 wrz 07 - 21:31
SkÄ…d: Kalisz
Nr użytkownika: 16,213

GG:


post piÄ…, 14 gru 2007 - 07:56
Post #35

Dziewczyny jak to u waszych szkrabów wygląda ze spaniem w dzień? Moja Marysia to potrafi sobie podrzemać 3 godzinki i gdybym jej nie budziła to nie wiem ile by spała...A jak jest u Was?

--------------------

Ola BN
czw, 10 sty 2008 - 11:39
Drogie koleżanki, 06.gif nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda - mam nadzieję, że tak. Proszę napiszcie mi jaki rozmiar noszą aktualnie Wasze szkraby. Moja Martusia urodziła się rok później od Waszych pociech i mam zamiar kupić jej kombinezon na zimę, na przyszły rok. Są fajne wyprzedaże i stąd moje pytanie do Was. Teraz nosi 86, 92 w zależności od firmy.
Z góry, dzięki za odpowiedź....
Ola BN


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 535
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 21:42
SkÄ…d: ze ÅšlÄ…ska
Nr użytkownika: 7,283




post czw, 10 sty 2008 - 11:39
Post #36

Drogie koleżanki, 06.gif nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda - mam nadzieję, że tak. Proszę napiszcie mi jaki rozmiar noszą aktualnie Wasze szkraby. Moja Martusia urodziła się rok później od Waszych pociech i mam zamiar kupić jej kombinezon na zimę, na przyszły rok. Są fajne wyprzedaże i stąd moje pytanie do Was. Teraz nosi 86, 92 w zależności od firmy.
Z góry, dzięki za odpowiedź....

--------------------
Lepiej co? zrobi?, ni? mówi? o tym.

aganiok78
czw, 17 sty 2008 - 09:48
Moja Marysia nosi teraz 98/104 ale to zależy też od dzieciaczka;). Ja mam ten kłopocik, że Marysia jest baaardzo szczupła ale wysoka, ciężko ją "dobrze" ubrać, stąd również ta rozpiętość w rozmiarze. Najlepiej poszukać kombinezonu przy którym można wywijać rękawki, nogawki co by w razie czego można było zmniejszyć czy zwiększyć;)).

Ten post edytował aganiok78 czw, 17 sty 2008 - 09:50
aganiok78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,484
Dołączył: nie, 16 wrz 07 - 21:31
SkÄ…d: Kalisz
Nr użytkownika: 16,213

GG:


post czw, 17 sty 2008 - 09:48
Post #37

Moja Marysia nosi teraz 98/104 ale to zależy też od dzieciaczka;). Ja mam ten kłopocik, że Marysia jest baaardzo szczupła ale wysoka, ciężko ją "dobrze" ubrać, stąd również ta rozpiętość w rozmiarze. Najlepiej poszukać kombinezonu przy którym można wywijać rękawki, nogawki co by w razie czego można było zmniejszyć czy zwiększyć;)).

--------------------

kasia78
sob, 02 lut 2008 - 22:56
Cześc!
Pewno kombinezon już nie jest aktualny, ale moja pociech nosi rzeczy w rozmiarze 98/104.
Pozdrawiam
kasia78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 203
Dołączył: czw, 17 maj 07 - 06:42
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 14,327

GG:


post sob, 02 lut 2008 - 22:56
Post #38

Cześc!
Pewno kombinezon już nie jest aktualny, ale moja pociech nosi rzeczy w rozmiarze 98/104.
Pozdrawiam

--------------------

Mareczek ma skończone 2 latka (kwiecień 2005).
lena77
czw, 24 lis 2011 - 14:16
o rany, jaki stary watek i jak sie w nim udzielalam icon_smile.gif
tyle lat minelo, moj synek ktorego tak kolki meczyly w 2005 roku niedlugo do szkoly pojdzie. ja *****ziu. jak ten czas mija.
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post czw, 24 lis 2011 - 14:16
Post #39

o rany, jaki stary watek i jak sie w nim udzielalam icon_smile.gif
tyle lat minelo, moj synek ktorego tak kolki meczyly w 2005 roku niedlugo do szkoly pojdzie. ja *****ziu. jak ten czas mija.


--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
> kwiecieÅ„
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 16:14
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama